Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Te Milyen Filmet Nézel Most A Tv-ben?


grasslover

Recommended Posts

freezy
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

Hor1

Na mi volt? :D

Link to comment
Share on other sites

Razon

Shaolin foci, még nem láttam, jó betegség :D

Link to comment
Share on other sites

Razon

Shaolin foci, még nem láttam, jó betegség :D

Hát ezt így nem lehet, 10 percenként reklám, feladom.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Három másodpercre kapcsoltam a Transformers 2-re, és ezalatt képes volt mindent megmutatni, amiért utálom a sorozatot: Elõször Shia LaBeouf nézett bárgyún a kamerába, aztán egy indokolatlan és mûanyag CGI, és egy vágás Megan Foxra. Ennyi elég is volt a dologból.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Razon

Szörnyû ez az Eurovízió, eddig a legjobbak az Icelandi bohócok voltak, a többit nem lehet értékelni

Link to comment
Share on other sites

Real013

Szörnyû ez az Eurovízió, eddig a legjobbak az Icelandi bohócok voltak, a többit nem lehet értékelni

Mindig az, de a lengyelek produkcióját tudtam értékelni. :D

Link to comment
Share on other sites

Razon

Mindig az, de a lengyelek produkcióját tudtam értékelni. :D

Hát igen, csak az éneket nem lehetett :D

Amúgy meguntam, youtubon végigszaladtam a dalokon, nálam top 5:

Netherlands

Iceland

Hungary

Finland

Malta

A maradék vagy valami óbégatós katasztrófa, vagy diszkós tuc-tuc, vagy egyszerűen szar.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Azért fura, hogy ebben a nagy korrektségben csak azért nyer valaki Eurovíziót, mert más. Mert hogy nem a számért nyer, az tuti. :)

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Nem tudom minek szenvedtem végig a műsort, előre el lehetett könyvelni az eredményt, hisz meg kellett mutatni hogy milyen toleráns kontinens vagyunk.

Mindenesetre gratulálok Saundersnak, gondolom az MTVA vezetőit kicsapta a hideg veríték amikor az első 8-10 szavazat után Magyarország vezetett. :D

Top 3 Nálam Izland, Hollandia, Lengyelország. (bewbs)

A lengyelek meg az izlandiak tökéletesen a helyén kezelték a műsort. :D

Link to comment
Share on other sites

Razon

Azért fura, hogy ebben a nagy korrektségben csak azért nyer valaki Eurovíziót, mert más. Mert hogy nem a számért nyer, az tuti. :)

Pont ezt akartam én is írni amikor megláttam az eredményeket.

Saundersnak meg grat, jó szám az, még ha kicsit sötét is.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Na, hát a VV6-nak is vége. : D De majd jön a 7! Ne féljetek!

Micsoda finálé van az udvaron gecc:D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
gebali1991

Jaj de borzasztó esetlennek hat az Avatar CGI-je ma már :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Jaj de borzasztó esetlennek hat az Avatar CGI-je ma már :unsure:

De le lettem ezért hurrogva a Mit Láttálban múltkor. :D

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Jaj de borzasztó esetlennek hat az Avatar CGI-je ma már :unsure:

Nem igaz. Borzasztó esetlen CGI az a Megapiranhaban meg a Spawnban van. Az viszont tény, hogy az Avatarról is ordít a CGI, de ezt már a bemutató idején sem gondoltuk másképp. Azóta meg nem sok fejlõdés történt, a hobbit filmek is hamisnak néznek ki.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Nem igaz. Borzasztó esetlen CGI az a Megapiranhaban meg a Spawnban van. Az viszont tény, hogy az Avatarról is ordít a CGI, de ezt már a bemutató idején sem gondoltuk másképp. Azóta meg nem sok fejlõdés történt, a hobbit filmek is hamisnak néznek ki.

A megjelenéskor mindenki összehugyozta magát, hogy ÚRISTEN MINTHA IGAZI EMBEREK LENNÉNEK -_-

A Hobbit meg nem hivatkozási alap, ott a koncepció miatt ütnivaló a CGI. Viszont pl. a Start Trek 2-ben nagyon jó.

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Nem láttam a Star Trek 2-t, de az elsõ film sem motion capture lényekkel volt tele, ellenben A hobbit igen, ezért hivatkozási alap. Meg azért is mert az újabb, és hasonlóan nagy költségvetésû.

Az Avatarnak meg már a trailerén is ment itt is a fintorgás. Persze a proli aki évente egyszer jár moziba összefosta magát rajta, de az ma is megtenné. Ennek az újfajta 3D volt a fõ vonzereje, ami otthon 2D-ben a tv-ben persze, hogy kevésbé tûnik ütõsnek.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Nem láttam a Star Trek 2-t, de az elsõ film sem motion capture lényekkel volt tele, ellenben A hobbit igen, ezért hivatkozási alap. Meg azért is mert az újabb, és hasonlóan nagy költségvetésû.

Az Avatarnak meg már a trailerén is ment itt is a fintorgás. Persze a proli aki évente egyszer jár moziba összefosta magát rajta, de az ma is megtenné. Ennek az újfajta 3D volt a fõ vonzereje, ami otthon 2D-ben a tv-ben persze, hogy kevésbé tûnik ütõsnek.

Szóval a proli ismertetõjele, hogy nem jár moziba gyakran. Got it.

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Szóval a proli ismertetõjele, hogy nem jár moziba gyakran. Got it.

Nem írtam ilyet.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ryd

Azta mocskos rohadt élebe, most tudtam meg, hogy holnap az M1-en (07.21-tõl) elkezdik adni a Twin Peaks-et. B)

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

V for Vendetta :B

Link to comment
Share on other sites

getro2

V for Vendetta :B

ezt én asszem eddig kizárólag valamelyik csatornán (cooltv?) leadva láttam. csak azért nem mondom, hogy életem legrosszabb filmélménye, mert nemrég elcsíptem a szinkronos élõszereplõs scooby doo-t is meg egyszer meg kellett néznem unokaöcsémmel az ovizsarut az rtl-en.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

ezt én asszem eddig kizárólag valamelyik csatornán (cooltv?) leadva láttam. csak azért nem mondom, hogy életem legrosszabb filmélménye, mert nemrég elcsíptem a szinkronos élõszereplõs scooby doo-t is meg egyszer meg kellett néznem unokaöcsémmel az ovizsarut az rtl-en.

Mert mi a baj vele?

Mellesleg az Ovizsarut vagy fél éve láttam megint, és köröket ver minden mai vígjátékra.

Link to comment
Share on other sites

getro2

Mert mi a baj vele?

Mellesleg az Ovizsarut vagy fél éve láttam megint, és köröket ver minden mai vígjátékra.

nagyon sok, nagyon hosszú reklámblokk, pocsék szinkron, fos képminõség. a film jó volt amúgy.

embere válogatja, én nagyon nem bírtam.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

nagyon sok, nagyon hosszú reklámblokk, pocsék szinkron, fos képminõség. a film jó volt amúgy.

embere válogatja, én nagyon nem bírtam.

Jaaaa, azt hittem a filmmel volt baj.

VALÓSÁGSPOILER

Amúgy szerinted véletlen, hogy az RTL ezt most leadja...? Mert igen, eddig a Cool-ra volt számûzve.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...