Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Te Milyen Filmet Nézel Most A Tv-ben?


grasslover

Recommended Posts

Hor1

pl. van 1 haverom aki pesti. nincs vele a világon semmi gond, teljesen jó arc, de neki bármilyen szituációban nagyobb kell mondani, mint ami elhangzik. és ez egy idõ után már rohadt idegesítõ.

Ez nem annyira városfüggõ.

Nekem 2 ilyen haverom van.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Veszélyzóna... Lanaaa

Neeee. Harcsaaa. :(

Imádnám a tested, mint egy gyrost Pesten. :D Krisztián a király. :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Veszélyzóna... Lanaaa

Neeee. Harcsaaa. :(

Imádnám a tested, mint egy gyrost Pesten. :D Krisztián a király. :D

Kíváncsi leszek,hogy Józsi bent marad-e...Eléggé meglepõdtem,hogy ki akar menni. Mondjuk végig eléggé csendben van,lehet belül zaklatott volt végig a kis lelke:D Sajnálnám amúgy,ha kimenne..annyira buta,hogy nagyon.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Terminator (film+)

nem láttam még

Sarah connor meg jó ronda.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Terminator (film+)

nem láttam még

Sarah connor meg jó ronda.

De szétrúgná a segged. -_-

Link to comment
Share on other sites

Real013

Terminator (film+)

nem láttam még

Sarah connor meg jó ronda.

Se ezt, se az Indy-t.

Hol nõttél fel, egy kétszer két négyzetméteres sötét betonlyukban? :unsure: :D

Link to comment
Share on other sites

Razon

Se ezt, se az Indy-t.

Hol nőttél fel, egy kétszer két négyzetméteres sötét betonlyukban? :unsure: :D

Jackie Chan, Bud Spencer Terrence Hill filmeken és Columbon. :B Nem voltam valami nagy filmnéző amíg nem volt internetem (2006), sok rajzfilmet néztem de a legtöbb időt kint töltöttem focizással, fára mászással.

Alieneket meg predatorokat se láttam még, csak az Alien vs. Predatort és az új Predatorst. Gondolkodok mit nem láttam még a klasszikusok közül, de biztos van még pár :D

Legalább van mit pótolni most.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Jackie Chan, Bud Spencer Terrence Hill filmeken és Columbon. :B Nem voltam valami nagy filmnézõ amíg nem volt internetem (2006), sok rajzfilmet néztem de a legtöbb idõt kint töltöttem focizással, fára mászással.

Alieneket meg predatorokat se láttam még, csak az Alien vs. Predatort és az új Predatorst. Gondolkodok mit nem láttam még a klasszikusok közül, de biztos van még pár :D

Legalább van mit pótolni most.

A focizás és fáramászás nem zárja ki azt, hogy az Indy-t meg a Terminátort megnézd. Szóval ez már annyira alap, hogy nagyon, még az is látta ezeket (legalábbis azt gondoltam:D) aki tíz filmet látott összesen életében :D Rengeteget idézgettünk mindegyik filmbõl gyerekkorunkban. (Indy 1-3, Terminator 1-2, original Star Wars...:D)

Link to comment
Share on other sites

Joey

Én azért másztam fára, hogy elbújjak a Predator elõl. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Razon

A focizás és fáramászás nem zárja ki azt, hogy az Indy-t meg a Terminátort megnézd. Szóval ez már annyira alap, hogy nagyon, még az is látta ezeket (legalábbis azt gondoltam:D) aki tíz filmet látott összesen életében :D Rengeteget idézgettünk mindegyik filmből gyerekkorunkban. (Indy 1-3, Terminator 1-2, original Star Wars...:D)

Akkor csak 1 TVnk volt, szóval ha este ment valami akkor az az volt amit szüleim akartak nézni, és mivel gondolom már 10x látták ezeket a filmeket mielőtt megszülettem, nekem kimaradtak :D VHSen se volt meg egyik sem. Na Star Warsokat láttam, többször is, bár igaz hogy már nem emlékszem rá, csak az új részekre.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Én azért másztam fára, hogy elbújjak a Predator elõl. :unsure:

Dehisz õ is fán van.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Dehisz õ is fán van.

Ilyen apróságokra nem adtam.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Ilyen apróságokra nem adtam.

Sárban kellett volna hemperegnie pici Joey-nak. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Joey

Sárban kellett volna hemperegnie pici Joey-nak. ^_^

Sõt, dzsungeltúlélést is szimuláltam, hangya, homok, ágacskák illetve különféle levelek elfogyasztásával. -_-

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Háh. Ez kemény volt. :D

"Háromdébe nézem".. :D

Wow. Simon off.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Háh. Ez kemény volt. :D

"Háromdébe nézem".. :D

Wow. Simon off.

Nincs még fent a krva második rész RTLMoston. :D

De olvsatam,hogy elvileg kiment a villából..hát figyelj,amennyit én láttam a bevezetőből és a mai adás első 20 percéből, kidobtam volna én is a Censored!, kis rohadék. Amúgy se volt szimpatikus, de most aztán..de felb@szott. -_- Alig várom,hogy lássam a fejét,amikor mondja neki Istenmentes Bence,hogy szevasz.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Na megnéztem.

Jó döntés volt, habár Viki is adta alá a lovat,de b@sszus, bármennyire veszekedek egy csajjal vagy akár lehúzza a gatyám,nem fogom letépni a pólóját és nem bánok vele úgy mint egy állat. Szóval ennyit erről. Krisztián viszont ezzel szimpatikusabb lett nálam,hogy osztotta ezt a hülye gyereket és jobbkor nem is jöhetett volna neki ez az incidens. Hiszen Simon ellen beszélt,kiabált..ami biztosan imponálni fog a szavazóknak,hiszen őket is felháborította Simon viselkedése az állatokkal..aztán Viki esete meg olaj volt a tűzre. Sárlott meg szntem már lesz@rja amúgy Simont,nem úgy nézett ki aki nagyon ki van borulva,amikor Istenmentes elmondta az eredményt. Na de majd holnap kiderül bővebben. hehehe.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Szerintem mindketten megérdemelték volna a kizárást. Ocsmány dolog, amit Viki csinál, csak Simon rajta is túltett. Úgy kellett volna feltenni a közönségkérdést, hogy Simont zárják ki, Vikit, vagy mindkettõt.

Józsi meg zseniális. Ott fekszik: "Na, akkor lesz szex? Én arra várok." Bejön Zsófi, nagy csönd, kimegy Zsófi: "Na, mehet" :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Két tüzet tartasz egy rakáson.

Nem sajnálom, hogy Simon kiesett, de Vikit valaki agyonbaszhatná egy péklapáttal.

Laza Dávid. De melegebb, mint lazább.

Dolgozik és kalandozik.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Remélhetõleg Dávid megpatkolja Izát, mert szegény csajnak már kivannak az idegei.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Nekem szimpi ez a Dávid gyerek. Intelligens és jó dumája van. Kíváncsi leszek rá.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Pá Lacibetyár.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Debilió ellõtt ma egy ilyet, hogy "Gandalf vagyok a fehér lovag". :D

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Auréliónak minden napra van egy képzavara :D

"Nem futok olyan vonat után, amelyik csak akkor áll meg, amikor részeg."

Link to comment
Share on other sites

Hor1

:D :D

Csóri új srác helyzete sincs épp megkönnyítve.

:D:DD:D:D

nemá lécci :D

és ahogy öleli hátulról zsótit :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...