Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Star Wars Filmek


grasslover

Recommended Posts

gebali1991

:D

[GSF] Picture

Aki nem értené, annak itt a cikk, érdemes megnézni :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
getro2

tudom, félig off, de...

A Star Wars játékok az EA-hez kerültek

Úgy tûnik nemcsak a filmek, hanem a videojátékok is beindulnak végre. Jó lesz mostantól SW-rajongónak lenni :D

Link to comment
Share on other sites

Real013

tudom, félig off, de...

A Star Wars játékok az EA-hez kerültek

Úgy tûnik nemcsak a filmek, hanem a videojátékok is beindulnak végre. Jó lesz mostantól SW-rajongónak lenni :D

Nem bízom az EA-ben -_-

Nem mintha az én figyelmemet keresnék, aki az NBA 2k13-al meg a PES 6(!!)-al játszik csak.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Nem bízom az EA-ben -_-

Én sem, de inkább hozzájuk kerüljön, mint az Activisionhöz.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

tudom, félig off, de...

A Star Wars játékok az EA-hez kerültek

Úgy tûnik nemcsak a filmek, hanem a videojátékok is beindulnak végre. Jó lesz mostantól SW-rajongónak lenni :D

Izé.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Hát... az EA-nél sosem a minõséggel van a baj, mert a nagy címek nem szoktak játszhatatlan rosszak lenni, sokkal inkább a vásárlókhoz való hozzáállás a vérlázító. Azért egy Ubinak jobban örültem volna, bár amit az AC-vel csinálnak újabban...

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Hát... az EA-nél sosem a minõséggel van a baj, mert a nagy címek nem szoktak játszhatatlan rosszak lenni, sokkal inkább a vásárlókhoz való hozzáállás a vérlázító. Azért egy Ubinak jobban örültem volna, bár amit az AC-vel csinálnak újabban...

Ha már nagyvállalatok, Square Enix és Bethesda lett volna, akiknek örültem volna.

Link to comment
Share on other sites

getro2

Ha már nagyvállalatok, Square Enix és Bethesda lett volna, akiknek örültem volna.

Bethesda +1. De õszintén szólva a SE-vel sem lett volna bajom (épp most vettem Alvó Kutyákat :D), az utóbbi három (igaz, Eidos által gyártott) játékuk elég frankó lett.

Az EA mellett tuti, hogy csõ TPS/FPS-eken és kinectes fhaszkodáson kívül nem sokat kapunk, egy esetleges szerepjáték is valószínûleg a ME által lefektetett alapokat követi. (azaz 70% gunplay, 30% szerepjátékra hasonlító izémizé) De legalább mindhárom megnevezett csapat (Visceral, Bioware, DICE) ért a dolgához, az utóbbi 5-6 év SW-videojáték terméséhez képest meg igazi Kánaán fog következni.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Bethesda +1. De õszintén szólva a SE-vel sem lett volna bajom (épp most vettem Alvó Kutyákat :D), az utóbbi három (igaz, Eidos által gyártott) játékuk elég frankó lett.

Az EA mellett tuti, hogy csõ TPS/FPS-eken és kinectes fhaszkodáson kívül nem sokat kapunk, egy esetleges szerepjáték is valószínûleg a ME által lefektetett alapokat követi. (azaz 70% gunplay, 30% szerepjátékra hasonlító izémizé) De legalább mindhárom megnevezett csapat (Visceral, Bioware, DICE) ért a dolgához, az utóbbi 5-6 év SW-videojáték terméséhez képest meg igazi Kánaán fog következni.

Egy Frostbite motorral hajtott Battlefront 3-at nem utasítanék vissza, a többi nem érdekel :D

Link to comment
Share on other sites

getro2

Egy Frostbite motorral hajtott Battlefront 3-at nem utasítanék vissza, a többi nem érdekel :D

Én pont fordítva vagyok. :D

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Bethesda +1. De õszintén szólva a SE-vel sem lett volna bajom (épp most vettem Alvó Kutyákat :D), az utóbbi három (igaz, Eidos által gyártott) játékuk elég frankó lett.

Az EA mellett tuti, hogy csõ TPS/FPS-eken és kinectes fhaszkodáson kívül nem sokat kapunk, egy esetleges szerepjáték is valószínûleg a ME által lefektetett alapokat követi. (azaz 70% gunplay, 30% szerepjátékra hasonlító izémizé) De legalább mindhárom megnevezett csapat (Visceral, Bioware, DICE) ért a dolgához, az utóbbi 5-6 év SW-videojáték terméséhez képest meg igazi Kánaán fog következni.

Na, egy új (igaz) KotOR pont aktuális lenne :B Sõt, nekem egy ME-alapú SW-játék simán jöhet, az ME-vel is csak az volt a bajom, hogy végtelenül mondvacsinált és felszínes volt a világa.

Link to comment
Share on other sites

getro2

Na, egy új (igaz) KotOR pont aktuális lenne :B Sõt, nekem egy ME-alapú SW-játék simán jöhet, az ME-vel is csak az volt a bajom, hogy végtelenül mondvacsinált és felszínes volt a világa.

Mondvacsinált, felszínes világ? Miért? Nem sok jelen generációs RPG büszkélkedhet hasonlóan kreatív univerzummal, szerintem, habár nem sok szerepjátékkal játszottam. Bár igaz, én se igazán a tartalma vagy összetettsége, hanem simán a behúzós hangulata miatt szeretem (fõleg a második részt).

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Mondvacsinált, felszínes világ? Miért? Nem sok jelen generációs RPG büszkélkedhet hasonlóan kreatív univerzummal, szerintem, habár nem sok szerepjátékkal játszottam. Bár igaz, én se igazán a tartalma vagy összetettsége, hanem simán a behúzós hangulata miatt szeretem (fõleg a második részt).

Hát, ha egy olyan szem nézi, aki minimum nem 80-as évek elõtti sci-fiket olvas, annak nagyon falvakarós a világ. Nem lép túl a Star Trek / Babylon 5 nyomdokain járkáló space opera keretein túl, ami nem feltétlenül rossz, mert játékok között még ez a szint se volt meg elõtte (vagy volt, csak nem ezen a produkciós értéken), de kicsit zavart, hogy kb. olyan az egész, mintha fogták volna a Star Wars: KotOR világát, és ráhúztak volna egy kék szûrõt :D

De ez a BioWare fantasy-oldalára is igaz, a Dragon Age mekkora sablonfantasy, és mégis élvezetes játék, a karakterek jók, szóval végül is elnézhetõ, de attól még felszínes (és itt csakis az ízlés faktora, amiért a Dragon Age nálam játszhatónak bizonyult, a Mass Effect meg nem).

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Tényleg emlékeztet a Babylon5-re a ME. :D Én azt imádtam, lehet azért csípem a ME-t is.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Tényleg emlékeztet a Babylon5-re a ME. :D Én azt imádtam, lehet azért csípem a ME-t is.

Lehet, de az is lehet, hogy a leszbikus, Susan Shepard karaktered miatt.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Hát, ha egy olyan szem nézi, aki minimum nem 80-as évek előtti sci-fiket olvas, annak nagyon falvakarós a világ. Nem lép túl a Star Trek / Babylon 5 nyomdokain járkáló space opera keretein túl, ami nem feltétlenül rossz, mert játékok között még ez a szint se volt meg előtte (vagy volt, csak nem ezen a produkciós értéken), de kicsit zavart, hogy kb. olyan az egész, mintha fogták volna a Star Wars: KotOR világát, és ráhúztak volna egy kék szűrőt :D

De ez a BioWare fantasy-oldalára is igaz, a Dragon Age mekkora sablonfantasy, és mégis élvezetes játék, a karakterek jók, szóval végül is elnézhető, de attól még felszínes (és itt csakis az ízlés faktora, amiért a Dragon Age nálam játszhatónak bizonyult, a Mass Effect meg nem).

Majd írjatok már egy PM-et, ha tendernél lesz olyan videojáték, ami tetszett neki és nem FPS nézőpontú and/or indie!

Nem akarok lemaradni róla... -_-

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Majd írjatok már egy PM-et, ha tendernél lesz olyan videojáték, ami tetszett neki és nem FPS nézõpontú and/or indie!

Nem akarok lemaradni róla... -_-

Pedig jogos amit ír, csak annyiban tér el a véleményünk, hogy én meg a ME-ket végigtoltam, viszont a DA-ra tíz perc is sok volt.

Link to comment
Share on other sites

aluminiumtrioxid

Majd írjatok már egy PM-et, ha tendernél lesz olyan videojáték, ami tetszett neki és nem FPS nézõpontú and/or indie!

Nem akarok lemaradni róla... -_-

BG2 :D

Link to comment
Share on other sites

getro2

BG2 :D

/OFF

Már épp be akartam írni, amikor rájöttem, azzal biztosan régen játszott, és grass olyanra gondol ami mostanában történt... de most meg eszembe jutott hogy arról pont nemrég írt a Mit játszottál végig?-topikban. Meh :D

Mondjuk ott a Thief is, azt sem mondanám épp FPS-nek, és gondolom tender napi (vagy legalább heti) szinten játszik vele. :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

BG2 :D

Az még abból a korból való, mikor a Bioware "indie" volt -_- Mióta elk*rvult, azóta nem összeegyeztethetõ Tender mércéjével.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

1. BioWare soha nem volt független a szó újabb értelmében. Egyébként meg utóbbi idõkbõl amik tetszettek nem FP, nem indie: Tomb Raider, Dragon Age, Spec Ops: The Line, et cetera.

2. Grass, én folyamatosan termékeket kritizálok, te meg folyamatosan engem. Van különbség. Kihangsúlyozom, mi az ízlésem, aszerint mérek, nem értem, mi a redvás f@sz baj van ezzel. First persont szeretem, punktapunkt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Karez

Annyi jó és rossz Star Wars novella után, végre egy igazi unicum is érkezik:

[GSF] Picture

Bizony, a zseniális Republic Commando játék novella verziója. Ám szerencsére nem végigjátszás leírás, irodalmi szinten, hanem tényleges spin-off regény.

Érdemes még megemlíteni hogy ez a novella sorozat 5.részes, és a Klón háborútól, egészen az Birodalom bukásáig kíséri végig hőseinket. (a 4. kötet a 66-os parancs támadást, míg az 5. már az 501-es légió berkjeiben játszódik)

Június végén jelenik meg a könyv, elég kedvező áron lehet előrendelni most!

Republic Commando - Tűzharc

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Republic Commando játék novella verziója

Az ugye megvan, hogy novel = regény? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Néhány jó és humoros ötlet a Star Wars spin-off filmek témájára.

Bár ebbõl engem egyedül a Dash Rendar story érdekelne, a Shadow of the Empire kegyetlen jó game volt. Persze ez nem jelenti azt, hogy adaptálni kellene, de még mindig inkább egy csempész-kalandor akció kaland storyja több bolygón és csillagrendszeren meg ûrharcon keresztül, mint egy Yoda origin.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Néhány jó és humoros ötlet a Star Wars spin-off filmek témájára.

Bár ebbõl engem egyedül a Dash Rendar story érdekelne, a Shadow of the Empire kegyetlen jó game volt. Persze ez nem jelenti azt, hogy adaptálni kellene, de még mindig inkább egy csempész-kalandor akció kaland storyja több bolygón és csillagrendszeren meg ûrharcon keresztül, mint egy Yoda origin.

Dash Rendarra szerintem minden expanded universe fan kíváncsi lenne. Tényleg iszonyat jó játék volt, de egyszerre kijött a képregény és a könyv is, és nem volt rossz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...