Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Star Wars Filmek


grasslover

Recommended Posts

grasslover

Távolodó felirat, John Williams fülsértõ zeneorgiája, fénykardpárbajok, Halálcsillag, Darth Vader, Skywalker...

Az univerzum, amelyet nem kell bemutatni.

Folytatás innen: Star Wars Filmek, Minden, ami Star Wars!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
-OJ-

Robot Chicken SW Episode III is van már

Yoda: "Oh, sh*t!" :lol:

Volt egy két béna poén, de egyébként végigmulattam az egészet.

Gary pedig hatalmas arc :lol: :lol: :lol:

Obi-Wan: Wrap it up already! We're not getting any younger!

---Anakin arcát lecserélik a fiatal kiadásra---

Obi-Wan: Oh, you special edition motha'f*cka

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Robot Chicken SW Episode III is van már

Yoda: "Oh, sh*t!" :lol:

Volt egy két béna poén, de egyébként végigmulattam az egészet.

Gary pedig hatalmas arc :lol: :lol: :lol:

Obi-Wan: Wrap it up already! We're not getting any younger!

---Anakin arcát lecserélik a fiatal kiadásra---

Obi-Wan: Oh, you special edition motha'f*cka

:lol: :lol: :lol:

Én is most néztem meg, sírva röhögõs. Amikor Luke beáll a benzinkútra és jön a jetiszerû szörny (wampa vagy mi a neve?) és ott bénázik, hát az epic. Meg a végén amikor üti a stormtrooper szegény ewokot :lol:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

nekem is tetszett a rész

Link to comment
Share on other sites

kisgarzo

!

Jaj ez nagyon jó :D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Real013

Lucas-ról már régóta tudni, hogy nem teljesen komplett. Csak rá kell nézni a prequel triology-ra...

xDDD

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Ha Seth Rogentõl jött, akkor nem mondta senki.

Amúgy is csapnivaló komikus :P

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Lucas-ról már régóta tudni, hogy nem teljesen komplett. Csak rá kell nézni a prequel triology-ra...

xDDD

Szerintem sokkal nagyobb szégyen az eredeti trilógia meggyalázása az újravágással, felújítással, kibõvítéssel, módosítással mint az új trilógia elkészítése :\ És akkor még csak a Star Wars-ról beszélünk, ha az Indy4 is szóbakerül, akkor sírni is elkezdek :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Real013

Szerintem sokkal nagyobb szégyen az eredeti trilógia meggyalázása az újravágással, felújítással, kibõvítéssel, módosítással mint az új trilógia elkészítése :\ És akkor még csak a Star Wars-ról beszélünk, ha az Indy4 is szóbakerül, akkor sírni is elkezdek :ph34r:

Részletkérdés, a lényeg, hogy Lucas zakkant. Félve merem kimondani, de én továbbra is szeretem az Indy 4-et :D

Link to comment
Share on other sites

Joey

Félve merem kimondani, de én továbbra is szeretem az Indy 4-et :D

[GSF] Picture

Jogosan fosol. -_-

:P

Link to comment
Share on other sites

Real013

Nem maradt töltény a pisztolyban, nincs miért félnem.

BTW, ma lenyomtam a 6 SW részt egyben, kibas.zott nagy élmény volt. Illetve a második fele kibas.zott nagy élmény volt, az új trilógiával vannak fenntartásaim. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
gerhajdu

Nem maradt töltény a pisztolyban, nincs miért félnem.

BTW, ma lenyomtam a 6 SW részt egyben, kibas.zott nagy élmény volt. Illetve a második fele kibas.zott nagy élmény volt, az új trilógiával vannak fenntartásaim. :D

Én is újranéztem. Az elsõ rész már jobban tetszik. Nagyon jól megírták az egész történetet. De azért nem lenne ugyanaz Harrison Ford nélkül, én meg különösen szeretem Han Solo szerepében :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
gerhajdu
Turkish Star Wars Hatalmas. Nem mondom, hogy végignéztem, de már attól sírva nevettem, ahogy a török filmsztár lekapja a lóról a.. nem tudom kiket, ellovagol és közben elhangzik az Indiana Jones zenéje:DD Nagyon nagy.
Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

Turkish Star Wars Hatalmas. Nem mondom, hogy végignéztem, de már attól sírva nevettem, ahogy a török filmsztár lekapja a lóról a.. nem tudom kiket, ellovagol és közben elhangzik az Indiana Jones zenéje:DD Nagyon nagy.

Nálunk szarfilmmaratonon alapmû B)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Real013

Ha már Lucas újból belenyúlt a régi trilógiába...

[GSF] Picture

:D

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Nálam az most teljesen kibacta a biztosítékot, hogy most már A Jedi visszatér-ben, mikor Vader felkapja és ledobja Palpatinet, elvileg ott is lesz egy hosszas NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO~ :angry:

Link to comment
Share on other sites

PCBalu

Nálam az most teljesen kibacta a biztosítékot, hogy most már A Jedi visszatér-ben, mikor Vader felkapja és ledobja Palpatinet, elvileg ott is lesz egy hosszas NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO~ :angry:

Ez komoly? :blink:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Ez komoly? :blink:

Azt mondják

***lefejeli az asztalt és hangosan sír***

Ha ez tényleg igaz, Én a büdös életben meg nem veszem a BD-kiadást, HD-minõség ide vagy oda -_-

Link to comment
Share on other sites

freezy

Jejzusisten...

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Nálam az most teljesen kibacta a biztosítékot, hogy most már A Jedi visszatér-ben, mikor Vader felkapja és ledobja Palpatinet, elvileg ott is lesz egy hosszas NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO~ :angry:

Nooooooooooo

Felteszem a Greedo shots first jelenet is kap valami újra layerezett, hihetetlen realisztikusságú új árnyalatú lézerfényt.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Nooooooooooo

Felteszem a Greedo shots first jelenet is kap valami újra layerezett, hihetetlen realisztikusságú új árnyalatú lézerfényt.

Egészen biztos, hiszen az akkora fontossággal bír ^_^

Plusz a régi trilógiában az összes lézerkard fényét kicserélik, hogy úgy nézzenek ki mint az új filmekben.

A Baljós Árnyakban is full-CGI Yoda lesz a báb helyett.

Az ewokok most már pislogni is fognak (fel se tûnt eddig, hogy nem teszik).

Obi-Wan mostantól a Krayt-sárkány ordításával ijeszti el a Buckalakókat, miközben R2 egy CGI-szikla mögé bújik el az Új Reményben

ögüü

Link to comment
Share on other sites

mechwarrior

Nooooooooooo

Felteszem a Greedo shots first jelenet is kap valami újra layerezett, hihetetlen realisztikusságú új árnyalatú lézerfényt.

Engem régebben az a jelenetet szinte egyáltalán nem foglalkoztatott, amíg nem hallottam, hogy mennyit változtatott rajta Lucas és milyen hülye indokokkal.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
freezy

A Clone Wars animációs sorozatot érdemes elkezdeni? Egy ideje szemezek vele,de nem igazán tudom rávenni magam. Félek tõle,hogy túl gyerekes(és hogy inkább a fiatalabbak vannak megcélozva vele) és gyenge a sztori. Ha lenne benne valami dráma,esetleg Anakin fejlõdését jól bemutatná,néhol esetleg eluralkodik rajta a sötét oldal vagy ilyesmi.. akkor lehet elkezdeném. + úgy olvastam,hogy Darth Maul visszatér ebben az évadban.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...