Jump to content
GSForum - Segélyvonal

DVD/Blu-ray


grasslover

Recommended Posts

Real013

Miket rendelnél kintrõl? :unsure:

Titok. :P

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Miket rendelnél kintrõl? :unsure:

Tarantino gyerekkori koponyáját.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Tarantino gyerekkori koponyáját.

Ilyeneket ne irkálj, mert a melóhelyemen nem szeretik, a hangoskodást! -_-

XD

Link to comment
Share on other sites

Real013

Tarantino gyerekkori koponyáját.

Most miért árultad el? Mondtam, hogy ne mondd el senkinek :(

Egyébként addig, hogy köze van QT-hoz, addig oké :lol:

Link to comment
Share on other sites

Joey

Cannibal Inferno/Seven Bloodstayned Orchid 1000.-

Zombi (2dvd, limitált cucc, nagyon cuki az Ultrafilmtõl :D ) 1000.-

The Texas Chainsaw Massacre (az eredeti, 2dvd) 1900.-

Nagyjából szerintem enni volt az Ultrafilmes kiadvényok felhajtás a részemrõl, fõleg, hogy ezek már elvileg nem beszerezhetõek. Még egy 2dvd-s Hallowent kell kerítenem, és tényleg kész a kiadó horrorszekciója a részemrõl.

btw, tudja valaki hogy mi a helyzet a kiadóval. Ment a lecsóba? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Joey

Cannibal Inferno/Seven Bloodstayned OrchidSeven blood Stained Orchids 1000.-

omg, inkább nem is nyúlok ma már a billentyûzethez. -_-

Link to comment
Share on other sites

Real013

L.A. Confidental 495 Ft

Oltári fiúk 395 ft

-_-

Link to comment
Share on other sites

Shinestreet

48 óra, Angol beteg; Alexandrából 990 / darab

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Régi jó barátommal találkoztam nemrég és hozzám vágott egy klasszikus Warner pattintótokos Animatrixot...úgyhogy mivel már csak az hiányzott a Matrix sagából, vateráról rendeltem hozzájuk egy kétlemezes amaray Revolutions-t igen kedvezõ áron. Szóval a Matrix sorozat teljes, bár lehet beszerzek majd egy PS2-es Enter the Matrix-ot, aztán elbullettimeozgatok ha unatkozom :D.

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Ha jót akarsz magadnak, azt a játékot kiteszed a polcra és bontatlanul ott hagyod.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Ha jót akarsz magadnak, azt a játékot kiteszed a polcra és bontatlanul ott hagyod.

Végigtoltam még mikor teljesen újnak számított...a vezetõs részek tényleg értékelhetetlenek, de az akció az feeling. Meg az is hatalmas ötlet, hogy az Animatrix (Last flight of the Osiris), az Enter the Matrix és a Reloaded összefügg szorosan, három médium találkozása...csak épp az Animatrix kivételével sajnos eléggé felemás és nagyot hasaló kivitelezéssel.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Real013

Nem DVD, de mától büszke tulajdonosa vagyok egy ilyennek :) / Bár még nincs nálam, mert haverral rendeltünk kettõt, az õ címére, majd holnap hozza át)

/ És nem, nem ebben a kánikulában fogom hordani :D:D:D)

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

freezy

Egy gyors núb kérdés: Szeretnék amazonról rendelni 4 dvdt. Na már most az 1 postaköltséggel fog kijönni vagy négyszeres szorzóval? Gondolom csak nem szemetek és egyszer számítják fel,de gondoltam megkérdezem..nem akarok meglepődni.

És a postaköltség kb amazon uk-ról olyan..1000-1500ft? Rendeltem már csak nem emlékszem..

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Egy gyors núb kérdés: Szeretnék amazonról rendelni 4 dvdt. Na már most az 1 postaköltséggel fog kijönni vagy négyszeres szorzóval? Gondolom csak nem szemetek és egyszer számítják fel,de gondoltam megkérdezem..nem akarok meglepõdni.

És a postaköltség kb amazon uk-ról olyan..1000-1500ft? Rendeltem már csak nem emlékszem..

Úgy tudom, négyszeres lesz a szorzó, sajnos.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Átvettem a kabátot, nagyon cool. Annyira, hogy legszívesebben ebben a 40 fokba is hordanám. -_- :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Úgy tudom, négyszeres lesz a szorzó, sajnos.

:o

Nemár... -_-

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

:o

Nemár... -_-

Figyu, menj végig a rendelési folyamaton egészen addig, míg ki nem írja, hogy mennyi lesz a végösszeg (Place Your Order elõtt, asszem, vagy valami ilyesmi). Ha attól félsz, hogy a nagy elõrekattintgatásban véletlenül megrendelsz valamit, egyszerûen le lehet mondani, de azért elég világosan kiírja, mennyi az annyi.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Újabb vételek:

A nyomozó 990 ft (papírfeknis)

Ragadozók 1490 ft

A nagy ugrás (az egyetlen, eddig nem látott Coen film) 595 ft

Link to comment
Share on other sites

freezy

Figyu, menj végig a rendelési folyamaton egészen addig, míg ki nem írja, hogy mennyi lesz a végösszeg (Place Your Order előtt, asszem, vagy valami ilyesmi). Ha attól félsz, hogy a nagy előrekattintgatásban véletlenül megrendelsz valamit, egyszerűen le lehet mondani, de azért elég világosan kiírja, mennyi az annyi.

Megnéztem és sajnos valóban 4x a postaköltség az esetemben. Úgyhogy nem rendelek 4et..Mondjuk nem értem,hogy miért éri meg így nekik és miért ne jöhetne egy postaköltség alatt..most elbukták,hogy 4 dvdt rendeljek.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Megnéztem és sajnos valóban 4x a postaköltség az esetemben. Úgyhogy nem rendelek 4et..Mondjuk nem értem,hogy miért éri meg így nekik és miért ne jöhetne egy postaköltség alatt..most elbukták,hogy 4 dvdt rendeljek.

Mivel a posta megbízhatatlan, eltûnik néha egy-egy csomag (négy szerintem soha). De ha egybe pakolják, és az tûnik el, akkor ciki van, ha a vásárló jön a követeléssel. Persze biztos még ezer más oka van, de ezt mindenhol így tolják.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Romper Stomper 1k

European Vacation 1k

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Szép, kéne is, bár inkább csak a dokumentumfilmek miatt.

Link to comment
Share on other sites

Shinestreet

Ma megjött a Lány és a Farkas BD, illetve a Red dvd-m xpresstõl

Link to comment
Share on other sites

Real013

Vettem egy Alvilági játékokat, 300 ft-ért. -_-

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...