Jump to content
Sign in to follow this  
grasslover

DVD/Blu-ray

Recommended Posts

Shinestreet

Der Pate trilógia (Keresztapa) német kiadás dvd digipack, illetve Dexter 1. 5. 6. évad

mindezt ingyen :D (nem messze költöztek tõlünk és kirakták hogy ingyen elvihetõ sok más egyéb dolog közt.)

mustang42

Nem tudjátok,az Avatar Korra Legendája-ból jelent meg DVD kiadás?

Az utóbbi idõben egészen megtetszett!

+valamikor megszerzrem a Hobbit részeket is :)

-OJ-

Egy ilyen érkezett a hónap elején

[GSF] Picture

A könyvszerû díszdoboz, belsõ lapján a térképpel nagyon baba :wub:

Kár, hogy a lemezek csak a szokásos kék rémségekben vannak. A filmek két-két BluRay lemezen vannak, az extrák összesen kilenc DVDn, ezek ugyanazok mint a DVD kiadásban.

tenderlumpling

Egy ilyen érkezett a hónap elején

[GSF] Picture

A könyvszerû díszdoboz, belsõ lapján a térképpel nagyon baba :wub:

Kár, hogy a lemezek csak a szokásos kék rémségekben vannak. A filmek két-két BluRay lemezen vannak, az extrák összesen kilenc DVDn, ezek ugyanazok mint a DVD kiadásban.

Sokat agyaltam, hogy megvegyem-e, de nem tudom rávenni magam.

A DVD-kiadások szebbek, egyértelmûen, viszont a BR még mindig nem teszi meg, hogy egy lemezre rakja a filmet, tehát igazából azzal, hogy polcon ott a DVD, a vinyón meg az 1080p-s rip, azt mondom, oké van.

Persze, jó lenne BR-gyûjtemény, de abban bízok, hogy lesz egy ilyen Complete Middle-Earth hatfilmes badasszus, akkor esetleg.

-OJ-

Én úgy voltam vele, hogy 10eFt-ot nekem megér. Ilyen olcsó úgysem lesz soha a magyar kiadás, ha megjelenik egyszer.

A DVD-ket pedig még 3x ennyiért vettem :D

gebali1991

Persze, jó lenne BR-gyûjtemény, de abban bízok, hogy lesz egy ilyen Complete Middle-Earth hatfilmes badasszus, akkor esetleg.

Minek neked a Hobbit? :unsure:

tenderlumpling

Minek neked a Hobbit? :unsure:

Oh, van annak pragmatikus és esztétikai oka is.

Egyrészt az extrák, hagyományosan megnézem őket megjelenéskor, nagyon tanulságosak, akármilyen is a film (főleg akkor, ha rossz).

Másrészt gyűjtemény-ügyileg kell, részben mert nagyjából illik a LotR kiadásai mellé, részben mert Tolkien-gyűjtő vagyok. Utóbbinál kikötöttem, hogy nem gyűjtök szándékosan filmes relikviákat, posztereket, filmkönyveket, film-inspirálta anyagokat, de a filmek maguk Tolkien-inspirálta másodlagos anyagok, ami még kell. Ráadásul a DVD-kiadás artworkjei, "kézműves-hatású" külső tokjával további Tolkien-inspirálta másodlagos anyagok, és (ez már túlzás, de érv) a Tolkien-társaság munkája is benne van a fordításban.

Meg tulajdonképpen olyan 60-70%-ban korrekt munkának tartom az új filmeket is, csak a játékidő, a CGI, Radagast meg Tauriel piszkálja a csőröm javarészt (viszont ezek nagyon sokat rontanak). Egyébként jelenet-szinten egyes részeit szeretem újranézni.

Én úgy voltam vele, hogy 10eFt-ot nekem megér. Ilyen olcsó úgysem lesz soha a magyar kiadás, ha megjelenik egyszer.

A DVD-ket pedig még 3x ennyiért vettem :D

Jahhát úgy ja :D

getro2

emlékezni se tudok már rá, mikor vettem utoljára filmet, de ezt nem lehetett kihagyni: blu-ray christopher nolan pakk, 5 rugó. elsõ két batman, eredet, tökéletes trükk, mondjuk semmi extra nincs benne és a csomagolás se valami elegáns, de még így is nagyon-nagyon megérte.

Razon

emlékezni se tudok már rá, mikor vettem utoljára filmet, de ezt nem lehetett kihagyni: blu-ray christopher nolan pakk, 5 rugó. első két batman, eredet, tökéletes trükk, mondjuk semmi extra nincs benne és a csomagolás se valami elegáns, de még így is nagyon-nagyon megérte.

Ha a batmanek helyett memento+insomnia lenne még én is megvenném.

Ja nem, nincs bluray lejátszóm. De egyszer majd lesz. Talán.

Hol vetted amúgy?

gebali1991

emlékezni se tudok már rá, mikor vettem utoljára filmet, de ezt nem lehetett kihagyni: blu-ray christopher nolan pakk, 5 rugó. első két batman, eredet, tökéletes trükk, mondjuk semmi extra nincs benne és a csomagolás se valami elegáns, de még így is nagyon-nagyon megérte.

Tényleg jó pakk, és az ár-érték arány is adja, de basszus, ezt annyira utálom... Amikor képesek úgy kiadni egy csomagot, hogy benne van a trilógia 1-2. része, a harmadikhoz meg sok szerencsét. Gondolom ezt akkor rakták össze, amikor felfutóban volt a Nolan-láz, de még nem jött ki a 3. Batman, de akkor sem szeretem az ilyen megoldásokat.

Bocsi, csak kiszólt az OCD :D

getro2

Ha a batmanek helyett memento+insomnia lenne még én is megvenném.

Ja nem, nincs bluray lejátszóm. De egyszer majd lesz. Talán.

Hol vetted amúgy?

ja, ezt én is sajnálom kissé, mert a sötét lovag már megvan (igaz, sima dvd-n), egy insomniára is becserélném akár (tökmindegy, hogy mennyire rossz film :D). árkád, media markt.

tenderlumpling

Insomnia helyett Following. Bármikor.

Razon

Insomnia helyett Following. Bármikor.

Nekem jobban tetszett az Insomnia, Al Pacino és Williams nagyon erõs volt benne, Followingbõl meg nem sok minden maradt meg.

MalARkey

Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy létezik a Watchmen: Ultimate Cut DVD változatából régió 2-es kiadás is? Mert amazonon, meg ebayen csak R1-es kiadások vannak, az meg nekem sajna nem épp megfelelõ. Elõre is kösz a helpet! B)

tenderlumpling

Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy létezik a Watchmen: Ultimate Cut DVD változatából régió 2-es kiadás is? Mert amazonon, meg ebayen csak R1-es kiadások vannak, az meg nekem sajna nem épp megfelelõ. Elõre is kösz a helpet! B)

Jó eséllyel akkor nem is jött ki (gyorsan én is körülnéztem, semmi).

Razon

Van valami adatbázis ahol kikereshetem hogy egy adott film meg-e jelent blurayen magyar szinkronnal?

tenderlumpling

Van valami adatbázis ahol kikereshetem hogy egy adott film meg-e jelent blurayen magyar szinkronnal?

Xpress.hu :troll:

Razon

Xpress.hu :troll:

Hát ez elég sovány kínálat BD kategóriában :unsure:

Joey

Hát ez elég sovány kínálat BD kategóriában :unsure:

A nemlétezõ magyar bd piacra? Sok is.

tenderlumpling

Gyűjt még valaki DVD-ket? :D

Erősen filózok, hogy eladom a gyűjteményemet, bár nem tudom, mennyit tudnék belőle profitálni. Gondolom eredeti ár kb. 17%-át.

(Bij-Jip digipackot 4 hete listáztatom 2k-ért, mire jött licit.)

Real013
7 hours ago, tenderlumpling said:

Gyűjt még valaki DVD-ket? :D

Erősen filózok, hogy eladom a gyűjteményemet, bár nem tudom, mennyit tudnék belőle profitálni. Gondolom eredeti ár kb. 17%-át.

(Bij-Jip digipackot 4 hete listáztatom 2k-ért, mire jött licit.)

Max Blu-ray lemezt szoktam venni, de század akkora mennyiségben, mint régen DVD-t. Én is eladtam néhány díszdobozomat, de a megmaradt saccperkb 300 darab szépen marad már itt nálam. :)

-StiF-

Ma megvettem életem első Bluját, mégpedig a Djangot. Semmi extra, de mivel nem volt meg DVD-n így nem sajnáltam érte a 2k-t. 🙂