Jump to content
GSForum - Segélyvonal

DVD/Blu-ray


grasslover

Recommended Posts

-OJ-

Elfogadnám,

de meg nem venném.

Egyébként mennyire biztonságos ez a tasakos tárolás? Abban karcolódhatnak csak a lemezek a ki-berakásnál :fuu:

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

[GSF] Picture

Kinek kell egy ilyen? Nekem már megvan egyszer a trilógia csak a Hot Wheels masinák nélkül.

Mennyibe fáj? :D

Link to comment
Share on other sites

Shinestreet

kb 30 ezer

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

A teljes októberi termés B) B) B)

Csillagközi Romboló / Battlestar Galactica - A teljes sorozat (UK)

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

A Sötét Lovag Trilógia / The Dark Knight Trilogy - Limited Edition Box Set (UK) + Ultraviolet verzió

[GSF] Picture

Rambo - The Ultimate Collection (UK)

[GSF] Picture

Ilyen négyfelé hajló digipackot se láttam még :D A filmes fotók mellé viszont tehettek volna valami információs füzetet is a középsõ tasakba.

Mûanyag tokos kiadványok

[GSF] Picture

Firefly-on sajnos már nincs papírfekni :( The Thinget meg is néztük öcsémmel, Halloween alkalmából ^_^

[GSF] Picture

kb 30 ezer

Nekem megteszi ez a sima díszdoboz 6k-ért :P

Link to comment
Share on other sites

Shinestreet

Nekem megteszi ez a sima díszdoboz 6k-ért :P

Az van meg nekem is, csak német kiadás. Én még megjelenéskor vettem kb 15 ért :D

Ahogy leszedtem a hátuljáról a papírt a ragasztóval egy kis festék is lejött :fuu:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Az van meg nekem is, csak német kiadás. Én még megjelenéskor vettem kb 15 ért :D

Ahogy leszedtem a hátuljáról a papírt a ragasztóval egy kis festék is lejött :fuu:

Én a celofánt sem szedtem le róla, így a papír is ott marad alatta.

Az elejérõl kellett csak óvatosan lehúzni a "10órányi extra" és UltraViolet körmatricákat, hogy azok mégse a borítót csúfítsák -_-

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Én a celofánt sem szedtem le róla, így a papír is ott marad alatta.

Az elejérõl kellett csak óvatosan lehúzni a "10órányi extra" és UltraViolet körmatricákat, hogy azok mégse a borítót csúfítsák -_-

Ha regisztrálsz külföldi címen, akkor gond nélkül megy az UltraViolet?

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Ha regisztrálsz külföldi címen, akkor gond nélkül megy az UltraViolet?

Nem.

Mindegy mit adsz meg, az országot magától azonosítja és utána már nem elérhetõ :fuu: Az Egyesült Királyság területérõl kellene belépnem, hogy elfogadja a kódot.

Does UltraViolet work worldwide?

Currently UK purchases can only be added to your collection from the UK. Streaming may be available outside of the UK. If streaming rights are not available in a given geography, you can download your content to be able to watch it wherever you and your devices may be.

Egy próbát megért, de nem fog hiányozni.

Eddig sem láttam semmi értelmét ennek a hülyeségnek. Ha le akarom tölteni a filmet, azt megoldom illegálisan és 1080p-ben :troll:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Nem.

Mindegy mit adsz meg, az országot magától azonosítja és utána már nem elérhetõ :fuu: Az Egyesült Királyság területérõl kellene belépnem, hogy elfogadja a kódot.

Does UltraViolet work worldwide?

Currently UK purchases can only be added to your collection from the UK. Streaming may be available outside of the UK. If streaming rights are not available in a given geography, you can download your content to be able to watch it wherever you and your devices may be.

Egy próbát megért, de nem fog hiányozni.

Eddig sem láttam semmi értelmét ennek a hülyeségnek. Ha le akarom tölteni a filmet, azt megoldom illegálisan és 1080p-ben :troll:

Damn. Én viszont direkt azért rendeltem külföldrõl, mert ProVideo szerint a Man of Steel 2 extrája (amik nincsenek a magyar kiadáson) az az UltraViolet-en van rajta. :rolleyes:

De most belegondolva azok mért csak UV-n lennének elérhetõek... biztos rajta lesznek a BD-n, bár akkor továbbra se értem mért kerültek le a hazai verzióból. :unsure: Mindegy, ha más elõnye nincs is, legalább kb. 4000Ft-al olcsóbban jutok hozzá. :P

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Damn. Én viszont direkt azért rendeltem külföldrõl, mert ProVideo szerint a Man of Steel 2 extrája (amik nincsenek a magyar kiadáson) az az UltraViolet-en van rajta. :rolleyes:

De most belegondolva azok mért csak UV-n lennének elérhetõek... biztos rajta lesznek a BD-n, bár akkor továbbra se értem mért kerültek le a hazai verzióból. :unsure: Mindegy, ha más elõnye nincs is, legalább kb. 4000Ft-al olcsóbban jutok hozzá. :P

Megkérsz egy ismerõst aki jelenleg az EK területén tartózkodik, hogy regisztrálja be neked a kódodat. Utána elvileg te is megnézheted itthonról.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Ponyvaregény

Jackie Brown

4 Szoba

Alkonyattól Pirkadatig

Blu-Ray, 1990 ft/db

Ezzel azt hiszem minden elérhetõ Br-es QT(-hoz erõsen kapcsolódó) film megvan.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Megjött A hobbit. B)

Hiányolom a bookletet, és se a digin, se a slipcase-en nincs egy betû se magyarul, ami egy kicsit fura, hát 3990-ért még így se rossz vétel.

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Megjött A hobbit. B)

Hiányolom a bookletet, és se a digin, se a slipcase-en nincs egy betû se magyarul, ami egy kicsit fura, hát 3990-ért még így se rossz vétel.

Tescoba 3490-ért van :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Tescoba 3490-ért van :D

Nyilván -_- Mindegy, azért még dupla BKV-jegyet is fizethetnék.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-OJ-

Heti vételek -_-

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Mai szerzemény

Starship Troopers európai, azon belül is a spanyol kiadás, de a tartalom minden országban ugyanaz. Az amerikai kiadás jobb lett volna a két audiokommentárral, ezen viszont van PCM audio is, míg az amcsin csak 5.1. A spanyol DTS rajtalétét még megértem, de hogy a sz*r francia DTS helyett miért nem inkább egy angol DTS-t tettek rá? <_<

Mindegy, a kép így is elsõrangú és az a fõ szempont B)

Jah, és kemény 1300Ft-ért vettem :troll: A DVD többe került anno :lol:

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Eléggé elkapott a kék láz OJ :lol:

Nálam a legutóbbi vételek

Repo - 299Ft

M:I3 (2DVD) - 990Ft

A Sötét Lovag - Felemelkedés (Slipcase, 2DVD) - 990Ft

Batman-bõl megvettem mind a kétfajta Slipcase-es változatot, ennyiért nem tudtam otthagyni õket :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Man of Steelt senki nem vette még meg? -_- Na majd én! B)

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Eléggé elkapott a kék láz OJ :lol:

Jól megy a DVD-eladás :D

Man of Steelt senki nem vette még meg? -_- Na majd én! B)

Majd ha 1000Ft lesz, többet nem ér :P

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Man of Steelt senki nem vette még meg? -_- Na majd én! B)

A fórumon kb. senki nem szerette, szóval nem meglepetés. :D Én meg várom Amazon-ról.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Tegnapi vételek.

[GSF] Picture

És még mi sírunk a korhatárjelzések miatt :P

Trója - Rendezõi Változat

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Tomb Raider + Tomb Raider 2 Az Élet Bölcsõje twinpack

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Tegnapi vételek.

[GSF] Picture

És még mi sírunk a korhatárjelzések miatt :P

Trója - Rendezõi Változat

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Tomb Raider + Tomb Raider 2 Az Élet Bölcsõje twinpack

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Ejj de szépek :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Iam_The_Ghost

Hell yeah, megjött a Man of Steel collector's edition, Amazon-ról. Egyelõre még nem merem kiszedni se, de sokkal nagyobb mint amire számítottam. :D Szóval az 50,000-bõl a 13,876-os büszke tulajdonosa vagyok. B)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Hell yeah, megjött a Man of Steel collector's edition, Amazon-ról. Egyelőre még nem merem kiszedni se, de sokkal nagyobb mint amire számítottam. :D Szóval az 50,000-ből a 13,876-os büszke tulajdonosa vagyok. B)

Gratulálok hozzá! ^_^ Irigyellek. Pont az imént voltam a MediaMarktban és ..hát..inkább várok egy esetleges trilógiára (ha nem lesz,akkor majd megveszem akkor egyesével). Annyira borzalmasan néz ki a sima dvd,hogy azt hittem rosszul látok. Persze Blu-Rayből van 2vagy 3 fajta kiadás is,de a sima dvd felháborítóan igénytelen. Érződik,hogy nincs már nagy divatja a dvd filmeknek..valahol megértem,de másfelől meg felb@sz, mert azért néhány filmet kiraknék szívesen a polcomra,de így biztosan nem fogom megvenni..pláne,hogy még több,mint 3000 forint,de ha lemegy az ára,akkor sem valószínű.

Esetleg pár képet lőssz róla? Vágom,hogy hogy néz ki,de azért így mégis csak jobb lenne látni. :)

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Gratulálok hozzá! ^_^ Irigyellek. Pont az imént voltam a MediaMarktban és ..hát..inkább várok egy esetleges trilógiára (ha nem lesz,akkor majd megveszem akkor egyesével). Annyira borzalmasan néz ki a sima dvd,hogy azt hittem rosszul látok. Persze Blu-Raybõl van 2vagy 3 fajta kiadás is,de a sima dvd felháborítóan igénytelen. Érzõdik,hogy nincs már nagy divatja a dvd filmeknek..valahol megértem,de másfelõl meg felb@sz, mert azért néhány filmet kiraknék szívesen a polcomra,de így biztosan nem fogom megvenni..pláne,hogy még több,mint 3000 forint,de ha lemegy az ára,akkor sem valószínû.

Esetleg pár képet lõssz róla? Vágom,hogy hogy néz ki,de azért így mégis csak jobb lenne látni. :)

Én meg már nagyon elõre álmodozom, de elképzeltem milyen baró lenne, ha ezentúl minden új DC-s mozi, amelyek közös filmuniverzumot élveznek, mind megjelenne ilyen gyûjtõi kiadásban: nagyon jól nézne ki egymás mellett a Superman-jeles, Batman-jeles (vagy akár a refkeltor lámpa rajta a hívó jellel), GL-jeles (vagy akár a lámpás maga), Flash-jeles stb. gyûjtõi "dobozok". B)

Még mindig nem nyitottam ki, de egyébként itt van egy jó kicsomagolós videó a magyar kiadásról. Ahogy elnézem annyi különbséget már látok, hogy rögtön amibe becsomagolták, a Superman-jeles dobozka mögött Nekem valamilyen szürke mintázat van, ez azt hiszem valamelyik wallpaper-bõl lett kivágva (tudom apróság, de jobban fest, mint a sima fehér háttér :D ), illetve az biztos, hogy ebben nem 2, hanem 4 lemez lesz, igaz, ebbõl az egyik DVD (szóval ha esetleg érdekel ez a kiadás, akkor a külföldrõl rendelt tartalmazza a DVD-verziót :D ), a 4. meg talán az Ultraviolet? (bár az elvileg csak 1 kód :unsure: mindegy, azt ezek szerint nem fogom tudni használni) Vagy lehet ezen lesznek rajta külön a bónusz anyagok, amik hiányoznak a magyar kiadásból, majd kiderítem. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...