Jump to content
GSForum - Segélyvonal

DVD/Blu-ray


grasslover

Recommended Posts

Iam_The_Ghost

Én úgy tudom, Bookdepository-nál állandóan ingyenes, és Zavvi-nál idõszakonkénti. Mondjuk nemrég megvette az Amazon a Bookdepository-t (2011 környékén), azóta ott is elég sok dolog változik (pölö a megszokott egy hetes szállításhoz képest most 2-4 hét is elõfordul <_<)

Vannak amúgy néha ilyen szabály alóli kivételek, mondjuk amikor egy méretû dolgot, vagy akciós termékek csoportját, vagy tököm tudja még milyen rendszer alapján néha egybe raknak többet is, de ez ritka.

Jópár évvel ezelõtt rendeltem Book-ról, akkor ingyenes volt, aztán azóta néha-néha felnéztem rá és csak UK címekre volt vonatkozott, de már egy ideje megint mindenhova ezt ígérik. Ebbõl gondoltam, hogy itt is azért változik.

Mondjuk Amazon-ról annyira nem vészes, 4 dollár a szállítási költség, de a Marketplace-rõl meg azt írják, hogy 16 USD, ami azért már fájóbb. -_-

Link to comment
Share on other sites

Szanyoc

[GSF] Picture

Eladó duvdék. Gondoltam, hogy itt talán többen látják, mint máshol, szóval bocs az offért.

MIB I&II digipack(3 DVD)

Ollókezû Edward(1 DVD)

Veszett a Világ digipack(1 DVD)

A bárányok hallgatnak digipack UK kiadás magyar felirat(2 DVD)

Grindhouse: Halálbiztos digipack(2 DVD)

A Per(1 DVD)

300 digipack DE kiadás(2 DVD+booklet+kártyák)

Memento digipack USA kiadás(2 DVD)

The Matrix digipack UK kiadás(2 DVD)

Száll a Kakukk Fészkére(2 DVD)

Vérzõ Olaj digipack USA kiadás(2 DVD)

Alien Quadriology digipack(9 DVD)

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Tudom ajánlani a vaterát.

Ugyanezt a 300digit nekem úgy elvitték seperc alatt, hogy pislogni se tudtam :D

Link to comment
Share on other sites

Szanyoc

Tudom ajánlani a vaterát.

Ugyanezt a 300digit nekem úgy elvitték seperc alatt, hogy pislogni se tudtam :D

Mennyiért sikerült eladnod ha szabad kérdezni?

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Mennyiért sikerült eladnod ha szabad kérdezni?

5300Ftért (én még 4k-ért vettem), de lehet kérhettem volna többet is :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Booksmith

Csak annyit fûznék hozzá a Bookdepository témához, hogy továbbra is ingyenes mindenhová a szállítás, minden hónapban rendelek tõlük könyvet. Csúszást sem fedeztem fel különösebben, 10-12 munkanap alatt általában megkapom a könyvet, de sokszor 7-9 alatt jön. Felhívom a honlapjukon található szövegre a figyelmet:

The Book Depository. Free delivery worldwide on all our books.

És még annyit, hogy soha nem találkoztam olyannal, hogy csak UK címekre lett volna ingyenes a szállítás. Évek óta, havi rendszerességgel használom õket. Jó szívvel ajánlom.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Csak annyit fűznék hozzá a Bookdepository témához, hogy továbbra is ingyenes mindenhová a szállítás, minden hónapban rendelek tőlük könyvet. Csúszást sem fedeztem fel különösebben, 10-12 munkanap alatt általában megkapom a könyvet, de sokszor 7-9 alatt jön. Felhívom a honlapjukon található szövegre a figyelmet:

The Book Depository. Free delivery worldwide on all our books.

És még annyit, hogy soha nem találkoztam olyannal, hogy csak UK címekre lett volna ingyenes a szállítás. Évek óta, havi rendszerességgel használom őket. Jó szívvel ajánlom.

Már meglett beszélve hogy igen, ingyenes mindenhova. De abban is biztos vagyok, hogy egy időben csak UK címre volt ez igaz. (erre nyílván azt mondod, hogy "de nem volt ilyen", szóval marad a patt helyzet :D)

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Lost 5. évaddal lettem gazdagabb 2 ezerért (debreceni MM). Már csak a 2-3-4. évadot kell levadásznom. -_-

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Lost 5. évaddal lettem gazdagabb 2 ezerért (debreceni MM). Már csak a 2-3-4. évadot kell levadásznom. -_-

Kétezer? o.O Ezt én is megnézem.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Lost 5. évaddal lettem gazdagabb 2 ezerért (debreceni MM). Már csak a 2-3-4. évadot kell levadásznom. -_-

Vaterán fenn van azt 1-4.évad 10ezerért.

Ha érdekel, kérdezd meg, nem adja-e külön csak a 2-4évadot? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Vaterán fenn van azt 1-4.évad 10ezerért.

Ha érdekel, kérdezd meg, nem adja-e külön csak a 2-4évadot? :rolleyes:

Köszi, de Én valamiért idegenkedem a használt cuccoktól, jobban szeretem újonnan megvenni õket. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Lost 5. évaddal lettem gazdagabb 2 ezerért (debreceni MM). Már csak a 2-3-4. évadot kell levadásznom. -_-

Sikerült levadásznom az utolsót, köszi a tippet :)

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Ma ezzel a csomaggal csöngetett a futár

[GSF] Picture

Most már csak a Csipkerózsika valamint a Szépség és a Szörnyeteg hiányzik a Disney-rajzfilm kollekcióból ^_^

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Elõrendelhetõ a Bõvített Hobbit ;)

LOL, hogy a digipackos 5DVD csak 3990Ft, mikor a négylemezes GYUkért még 10k-t fizettünk :fuu:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Elõrendelhetõ a Bõvített Hobbit ;)

LOL, hogy a digipackos 5DVD csak 3990Ft, mikor a négylemezes GYUkért még 10k-t fizettünk :fuu:

He? 4990 volt mindegyik GyU.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

He? 4990 volt mindegyik GyU.

Ez biztos? :unsure:

Én 9999Ftra emlékszem, a szobrosak pedig a duplája :ninja:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Ez biztos? :unsure:

Én 9999Ftra emlékszem, a szobrosak pedig a duplája :ninja:

Biztos, az elsõt talán 2003-4 környékén vettem ennyiért, aztán a másik kettõt is simán megvettem ennyiért, Alexandra boltokban mindegyiket.

Xpress-en drágább volt, arra emlékszem, de 10k-ra nem emlékszem. Csak valamikor késõbb, amikor már kezdtek elfogyni, felnyomták az árát, de a szobrosak tényleg 18-20k körül voltak.

Amúgy thx, elõrendeltem ^_^

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Biztos, az elsõt talán 2003-4 környékén vettem ennyiért, aztán a másik kettõt is simán megvettem ennyiért, Alexandra boltokban mindegyiket.

Xpress-en drágább volt, arra emlékszem, de 10k-ra nem emlékszem. Csak valamikor késõbb, amikor már kezdtek elfogyni, felnyomták az árát, de a szobrosak tényleg 18-20k körül voltak.

Amúgy thx, elõrendeltem ^_^

Bár joglejáratosak, de a webboltok még mindig 9999Ft-nak tüntetik fel az eredeti árat ;)

És én is annyiért vettem õket, még a megjelenéskor :fuu: A Szövetséget úgy kellett levadásznom utólag a Két Torony megjelenésekor :rolleyes:

Az összecsomagolt gyûjtõdobozos változat volt 25k

Én is ^_^

A BD-re még alszom egy hónapot és a megjelenéskor döntök felõle :troll:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

A BD-re még alszom egy hónapot és a megjelenéskor döntök felõle :troll:

Nekem ez most gyakorlatilag dísznek kell. Mármint a digi. Egységesen így meglesz mind a hat film, és akkor majd ha lesz egy jóféle blu-ray gyûjtemény (extended) a hat filmmel összesen, akkor lehet, hogy csak akkor veszem meg blu-rayen.

Annyira a szinkron most nem jött be, tehát angolul is bevállalom majd, vagy csak csinálom azt, hogy nézem az 1080p-s ripet. Maga a gyûjtemény szép lesz a DVD-kiadásokkal is, az extrák felbontása meg pont nem izgat, de szerintem ezt is maratoni módon végignézem.

Bár joglejáratosak, de a webboltok még mindig 9999Ft-nak tüntetik fel az eredeti árat ;)

És én is annyiért vettem õket, még a megjelenéskor :fuu:

Hát, akkor szopó. De most már emlékszem, hogy karácsonyi akciókban voltak 4990-ért, de minden boltban szinte, én meg mindig a fa alá kúrtam be egyet-egyet.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Én is ezért agyalok még rajta :rolleyes:

mert a DVD-t szintén csak dísznek veszem, hogy meglegyen majd mind a hat digi egymás mellett, valamint a két-három lemeznyi extrák nekem is tökéletesen megfelelnek ebben a formátumban (ahányszor megnézem õket...)

BD-kre viszont én már elvétve sem akarok annyit költeni, mint amennyit egy-egy DVDre kiadtam. Tehát a gyûjteményes össz-kiadás nálam alapból felejtõs, inkább a különállókból veszem meg a legfapadosabb darabokat. Számomra úgyis csak a film HD-verziója számít, a csomagolást inkább hagyjuk, az extrák pedig nem izgatnak (kivéve az audiokommentárokat)

Szóval most az a dilemmám, hogy a már meglévõ mozis változat BDjét most lecseréljem-e a bõvítettre, azért a 16percnyi plusz tartalomért? :troll:

Nekem ez most gyakorlatilag dísznek kell. Mármint a digi. Egységesen így meglesz mind a hat film, és akkor majd ha lesz egy jóféle blu-ray gyûjtemény (extended) a hat filmmel összesen, akkor lehet, hogy csak akkor veszem meg blu-rayen.

Annyira a szinkron most nem jött be, tehát angolul is bevállalom majd, vagy csak csinálom azt, hogy nézem az 1080p-s ripet. Maga a gyûjtemény szép lesz a DVD-kiadásokkal is, az extrák felbontása meg pont nem izgat, de szerintem ezt is maratoni módon végignézem.

Hát, akkor szopó. De most már emlékszem, hogy karácsonyi akciókban voltak 4990-ért, de minden boltban szinte, én meg mindig a fa alá kúrtam be egyet-egyet.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

BD-kre viszont én már elvétve sem akarok annyit költeni, mint amennyit egy-egy DVDre kiadtam. Tehát a gyûjteményes össz-kiadás nálam alapból felejtõs, inkább a különállókból veszem meg a legfapadosabb darabokat. Számomra úgyis csak a film HD-verziója számít, a csomagolást inkább hagyjuk, az extrák pedig nem izgatnak (kivéve az audiokommentárokat)

Na de vannak fapados összgyûjteményesek is (UK), amelyek általában olcsóbbak; belerakják a sima tokokat egy viszonylag vállalható kartondobozba, és 20 font körül dobálják - ilyesmire gondoltam. Ezekkel jobban ki lehet jönni, mint egyesével, fõleg magyar blu árak melltt.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Na de vannak fapados összgyûjteményesek is (UK), amelyek általában olcsóbbak; belerakják a sima tokokat egy viszonylag vállalható kartondobozba, és 20 font körül dobálják - ilyesmire gondoltam. Ezekkel jobban ki lehet jönni, mint egyesével, fõleg magyar blu árak melltt.

Jah, mint nekem az Alien Antológia B)

Való igaz, ha nem számít a magyar vonatkozás, azok tényleg jobban megérik mint itthon vásárolni ^_^

Mondjuk ha itthon is elkezdik 2000Ft alá akciózni a fapados BDket (a mostani 3.5k helyett, ami még sok), olyan áron már szívesen támogatom a hazai piacot is ögüü

Szerk.: MediaMarkt-ban már csak 1990Ft a Ponyvaregény/Alkonyattól/JackieBrown/NégySzoba :troll:

Link to comment
Share on other sites

getro2

Mondjuk ha itthon is elkezdik 2000Ft alá akciózni a BDket (a mostani 3.5k helyett, ami még sok), olyan áron már szívesen támogatom a hazai piacot is ögüü

Dettó így vagyok vele, 2 rugó teljesen korrekt ár. (anno sikerült beszereznem mindhárom Gyûrûk Urát BD-ben, összesen 4,5k-ért, újonnan :D azóta sem volt ilyen jó fogásom.)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Real013

Pirates of the Caribbean 1-4 Blu-Ray díszdobozban. 29.90 euro. Szóval nagyjából 9000 ft. Szerintem nem volt rossz vétel. ( Ausztriából, magyar vonatkozás nélkül)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Shinestreet

[GSF] Picture

Kinek kell egy ilyen? Nekem már megvan egyszer a trilógia csak a Hot Wheels masinák nélkül.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...