Jump to content
GSForum - Segélyvonal

DVD/Blu-ray


grasslover

Recommended Posts

freezy

Warrior- 999 ft

Az egyik kedvenc filmem, ennyiért egy ajándék. Csak azt sajnálom,hogy a borítója hát..szörnyű. Mintha egy zs-kategóriás béna verekedős film lenne.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Tegnap Media Markt-ban egy

Escape from New York DVD-vel lettem gazdagabb, került 500 Ft-ba - de ez a kiadás egy vicc :D. A kép elmegy, a 2.0-s magyar szinkron és angol hang mééég elmegy, de hogy nem lehet magyar felirat NÉLKÜL nézni? :D Az azért már sötét középkor. Persze mindenféle extra nélkül.

Mindenesetre ezért a filmért a háromszorosát is adtam volna, szóval legalább megvan a két kedvenc Charpainter film a pócon B). Tüccög benne a szinti-döm-döm, Dean Cundey kiszippantotta az összes fényt a képből, Carpenter és Russel meg megteremtette a Metal Gear Solid alapjait.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Tegnap Media Markt-ban egy

Escape from New York DVD-vel lettem gazdagabb, került 500 Ft-ba - de ez a kiadás egy vicc :D. A kép elmegy, a 2.0-s magyar szinkron és angol hang mééég elmegy, de hogy nem lehet magyar felirat NÉLKÜL nézni? :D Az azért már sötét középkor. Persze mindenféle extra nélkül.

Mindenesetre ezért a filmért a háromszorosát is adtam volna, szóval legalább megvan a két kedvenc Charpainter film a pócon B). Tüccög benne a szinti-döm-döm, Dean Cundey kiszippantotta az összes fényt a képbõl, Carpenter és Russel meg megteremtette a Metal Gear Solid alapjait.

A b-roll meg becsomagolta...

Link to comment
Share on other sites

grasslover

A b-roll meg becsomagolta...

Ja, csak sajnos winrar-t is használtak a kódolásnál :D

Link to comment
Share on other sites

Joey

Ja, csak sajnos winrar-t is használtak a kódolásnál :D

Meg cropped 4:3-ra, nem? Vagy ha annyira nem is, de tudtommal ezeknek a b-roll/mirax kópiáknak mind meg van nyomorítva a képe.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Meg cropped 4:3-ra, nem? Vagy ha annyira nem is, de tudtommal ezeknek a b-roll/mirax kópiáknak mind meg van nyomorítva a képe.

2:35:1 van a csomagolásra írva...megmondom õszintén, mikor hazahoztam és beraktam a lemezt, már nem is emlékszem milyen volt a felbontás...

Link to comment
Share on other sites

Joey

Azért csekkold, kb biztos vagyok benne, hogy valamennyi le van belõle nyesve.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Az én gyanúsan olcsón vett Scorsese-dobozomban a filmek valami eszméletlenül néznek ki: fullscreenre kirakva a kb. 600x300-as kép körül vastag feketeség, ha meg kinagyítom kétszeresre, olyan, mint a hányás; ráadásul interlace-csíkok is benne maradtak.

Komolyan, ha a PowerDVD megfelelõ funkcióira nem találok rá, sose nézem meg õket. Az azért rendberakja a minõséget nagyjából, deinterlace + truetheater + hd upconvert, és kb. akkor néz ki úgy, mintha beraknék egy átlagos DVD-t.

Nem tudom, egyes DVD-kiadók mit szívnak, vagy mi olyan nehéz legalább olyan minõségben felrakni a filmet, mint amit 700 megás torrentekben találunk.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Nem tudom, egyes DVD-kiadók mit szívnak, vagy mi olyan nehéz legalább olyan minõségben felrakni a filmet, mint amit 700 megás torrentekben találunk.

Sokkal olcsóbbak ezek a trágya minõségû kópiák, így egy olyan szûk piacon, mint a miénk, sokkal gyorsabban térül meg a kis kiadók befektetése.

Link to comment
Share on other sites

ryd

Kontroll (Blu-ray) - 999 Ft.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Végre lement az ára(ideje volt) a Chorniclenek. 1000 forintért belebukkantam a Lidlben. Örülök:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
tenderlumpling
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hellnight

Legutóbbi vétel

Hitchcock Gyûjtemény - Fehér (vatera-3500Ft)

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Iam_The_Ghost

Valaki mostanában jár MediaMarkt-ba? Megnézné Nekem mennyiért adják a Lost-évadokat? Mindegy melyik MM, bízom benne, hogy kb. egységáron vesztegetik õket.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Július végén még 5990Ft/db volt Pesten...de már meg nem mondom, melyikben.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Július végén még 5990Ft/db volt Pesten...de már meg nem mondom, melyikben.

Áh, nem igaz hogy nem akar lejjebb menni az ára... -_- Thx.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Áh, nem igaz hogy nem akar lejjebb menni az ára... -_- Thx.

Szerintem érdemesebb külföldországból rendelni. Nincs rajta magyar felirat, de annyira nem bonyolult a nyelvezete, hogy angol (vagy német) sub-bal ne lehessen megérteni.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Áh, nem igaz hogy nem akar lejjebb menni az ára... -_- Thx.

Tudok neked ajánlani egy amerikai harmadik évadot ^_^

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Már réges rég megrendeltem volna külföldrõl, a teljes sorozat Blu-Ray-en olcsóbb, mint itthon 3 évad együtt DVD-n... de megvan már 2 évad és ajándékok voltak (ráadásul nem Nekem). Na mindegy, majd évente veszek 1 évadot. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Jaj, ne már, hogy nincs értelmes árban Vaterán vagy valami retailernél, esetleg Xpress fórumon.

Még emlékszem is, hogy egyszer Mammutban (akkor még Saturn, most MM) nézegettem 3-4k-ért / évad, és úgy se kellett :D

Már réges rég megrendeltem volna külföldrõl, a teljes sorozat Blu-Ray-en olcsóbb, mint itthon 3 évad együtt DVD-n... de megvan már 2 évad és ajándékok voltak (ráadásul nem Nekem). Na mindegy, majd évente veszek 1 évadot. :rolleyes:

Miért ne lehetne meg kétszer?

Link to comment
Share on other sites

Joey

Miért ne lehetne meg kétszer?

Minek legyen meg egyszer is?

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Ha jól emlékszem volt egy vagy két Lost évad Szombathelyen az MM-ben elég nevetséges összegért. Én egy Született Feleségek 3. évadot vettem meg 1690-ért. Szerintem annyiba kerülhetett a Lost is, de annyira nem vagyok benne biztos. Szökés évad is volt, meg még pár sorozat.

Link to comment
Share on other sites

getro2

Breaking Bad-et amúgy lehet egyáltalán itthon DVD-n kapni vagy nedves álom?

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Breaking Bad-et amúgy lehet egyáltalán itthon DVD-n kapni vagy nedves álom?

Nem lehet. Szerintem esélytelen.

Amúgy is maradnék az eredetinél, remélem, lesz egy jó kis Blu-ray Complete Collection, aminek lakókocsi alakja van B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Shinestreet

Legutóbbi vételek:

Paul BD

Kill Bill 1-2 BD fémtokos.

Super 8 BD

Utóbbi idõben azon kapom magam, hogy a dvd részleghez már oda se megyek hogy megnézzem mi van új. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...