Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Videodrome - A Blog


grasslover

Recommended Posts

Drakeamarth

Üdv!

Végre valahára megcsináltuk az újabb szarfilmbemutatót. Valaki postolná?

Íme a linkek:

Elõre is kösz.

Link to comment
Share on other sites

Ante

Üdv!

Végre valahára megcsináltuk az újabb szarfilmbemutatót. Valaki postolná?

Íme a linkek:

Elõre is kösz.

Király lett B) És grat a filmdroidos megjelenéshez.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Üdv!

Végre valahára megcsináltuk az újabb szarfilmbemutatót. Valaki postolná?

Íme a linkek:

Elõre is kösz.

Én addig nem vagyok hajlandó megnézni, amíg ez az elmaszkírozás megy benne. Bocsi srácok... amúgy biztos jó.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Én addig nem vagyok hajlandó megnézni, amíg ez az elmaszkírozás megy benne. Bocsi srácok... amúgy biztos jó.

Akkor már inkább lennének teljesen arctalanok és folyamatosan összevágott videó menne alatta. Bár úgy sem kevésbé személytelen az egész.

Link to comment
Share on other sites

Mortanius

Nekem sem rémlik a fészbuk meghívó... Bár lehet, hogy véletlenül kinyomtam, és nem emlékszem, mert el volt foglalva az agyam azzal, hogy a hétfõ esti kényszerû berúgás után, zhkra tanulás közben párkapcsolati problémákat oldjon meg. A kettõbõl egy összejött. Efficiency (only for you, B4lint): 50%

Remélem nem fordultatok nagyon magatokba, miután realizáltátok, hogy pont a partyface nem volt jelen és következõ alkalommal is hívtok.

ps.: Alcohol is pure awesomeness.

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

Nekem sem rémlik a fészbuk meghívó... Bár lehet, hogy véletlenül kinyomtam, és nem emlékszem, mert el volt foglalva az agyam azzal, hogy a hétfõ esti kényszerû berúgás után, zhkra tanulás közben párkapcsolati problémákat oldjon meg. A kettõbõl egy összejött. Efficiency (only for you, B4lint): 50%

Remélem nem fordultatok nagyon magatokba, miután realizáltátok, hogy pont a partyface nem volt jelen és következõ alkalommal is hívtok.

ps.: Alcohol is pure awesomeness.

PM-ben küldte Tomi(ka), dúdli esemény volt, de majd legközelebb :) jó volt így is.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Ha nem kellene megírnom egy novellát, meg nem lennének vizsgáim, írnék az Aranyhajról.

De így nem :(

Szóval az a hír, hogy nincs hír: de a filmet érdemes megnézni :)

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

Király lett B) És grat a filmdroidos megjelenéshez.

Kösz.

Maszkírozást meg már párszor megvitattuk a többiekkel, abszolút 2-2 arányban érveltünk ellene/mellette.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Nekem sem rémlik a fészbuk meghívó... Bár lehet, hogy véletlenül kinyomtam, és nem emlékszem, mert el volt foglalva az agyam azzal, hogy a hétfő esti kényszerű berúgás után, zhkra tanulás közben párkapcsolati problémákat oldjon meg. A kettőből egy összejött. Efficiency (only for you, B4lint): 50%

Remélem nem fordultatok nagyon magatokba, miután realizáltátok, hogy pont a partyface nem volt jelen és következő alkalommal is hívtok.

ps.: Alcohol is pure awesomeness.

Jóvanmá. Ment az üzenet, de na, nem ért el akkor. Ja, kösz.

Amúgy mondtam, ezzel a magyar-angol keveréssel nem baxtatni, ha érdekelne, nem csinálnám, de úgyis olyan emberekkel beszélek, akik megértik az angol paneleket is - és ez tényleg belénk van nevelve a Közgázon, nem az én hibám. Bár mocskosul fogékony vagyok rá :D

Igazából minél több ember jött volna, annál kisebb eséllyel indultam volna, hogy kettesben lehessek Sophie-val egy ideig, Antéról meg tudtam, hogy késik :D

Na. Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Jóvanmá. Ment az üzenet, de na, nem ért el akkor. Ja, kösz.

Amúgy mondtam, ezzel a magyar-angol keveréssel nem baxtatni, ha érdekelne, nem csinálnám, de úgyis olyan emberekkel beszélek, akik megértik az angol paneleket is - és ez tényleg belénk van nevelve a Közgázon, nem az én hibám. Bár mocskosul fogékony vagyok rá :D

Igazából minél több ember jött volna, annál kisebb eséllyel indultam volna, hogy kettesben lehessek Sophie-val egy ideig, Antéról meg tudtam, hogy késik :D

Na. Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Ne fogd a közgázra, azelõtt is ugyanígy beszéltél :D

Link to comment
Share on other sites

Mortanius

Jóvanmá. Ment az üzenet, de na, nem ért el akkor. Ja, kösz.

Amúgy mondtam, ezzel a magyar-angol keveréssel nem baxtatni, ha érdekelne, nem csinálnám, de úgyis olyan emberekkel beszélek, akik megértik az angol paneleket is - és ez tényleg belénk van nevelve a Közgázon, nem az én hibám. Bár mocskosul fogékony vagyok rá :D

Igazából minél több ember jött volna, annál kisebb eséllyel indultam volna, hogy kettesben lehessek Sophie-val egy ideig, Antéról meg tudtam, hogy késik :D

Na. Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Hehe, igazából én is sokszor dobok angol szavakat, kifejezéseket a mondandómba, mert nagyon durva, de van hogy sokkal jobban illik a helyzetre vagy szimplán stílusosabb, vagy elõbb jut az eszembe vagy csak megszoktam, hogy azt használom általában a magyar helyett (pl az efficiency is ilyen nálam) vagy szimplán nincs rá jó magyar szó (pl gore). Szerintem ez egyrészt a vérünkbe ivódott internetes kultúrának is köszönhetõ, így ha gyakrabban látja az ember a pure awesomeness kifejezést akkor van, hogy inkább azt használja magyarok között is mint pl az "oltárinagykirályság"-ot. A lesbian vampire killers cikkemnél be is szólt az ilyen nyelvezetemre az egyik olvasó.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Piszkozatoltam Walking Dead postot, majd egy lelkes kolléga csekkolja és dobja ki! köszi! :)

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Senki nem jön a filmmaratonra? Mi ez már? :D Én is csak azért írom ezt, mert a Sötét lovagot képtelen lennék most megnézni, ötször elég volt, de Scott Pilgrimre rohanok majd vissza B)

Link to comment
Share on other sites

Real013

Senki nem jön a filmmaratonra? Mi ez már? :D Én is csak azért írom ezt, mert a Sötét lovagot képtelen lennék most megnézni, ötször elég volt, de Scott Pilgrimre rohanok majd vissza B)

Milyen filmmaraton? Kezdjük ott :D

Link to comment
Share on other sites

Mortanius

Senki nem jön a filmmaratonra? Mi ez már? :D Én is csak azért írom ezt, mert a Sötét lovagot képtelen lennék most megnézni, ötször elég volt, de Scott Pilgrimre rohanok majd vissza B)

Vannak olyanok is, akik olyan szakra járnak, ahol tanulni is kell szorgalmi idõszak vége felé. :(

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

Senki nem jön a filmmaratonra? Mi ez már? :D Én is csak azért írom ezt, mert a Sötét lovagot képtelen lennék most megnézni, ötször elég volt, de Scott Pilgrimre rohanok majd vissza B)

jövõ héten csomó ZH van, a maraton filmjei közül meg már az összeset láttam, ami érdekelt, szóval nem mentem. majd a karácsonyi partyra

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Tegnap este tök király volt ez a random encounter Dantéval (és igen, erre igenis ez egy messze jobb kifejezés, mint véletlenül összefutni), lemegyek haverommal volt gimis ismerõseihez, bemutatkozik, hogy Marci... mondom GS, Martin Dante? :D (tudtam, hogy haveromék ismerõse)

Mekkorát hógolyóztunk az utcán bvííí :D A Barbär meg annyiban hibázott, hogy elég meleg volt, de azért pöpec volt, na.

---

Mondjuk Mortit meg metró mozgólépcsõn láttam már a barátnõjével ellenkezõ irányba haladni, csak az picit más.

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Tegnap este tök király volt ez a random encounter Dantéval (és igen, erre igenis ez egy messze jobb kifejezés, mint véletlenül összefutni), lemegyek haverommal volt gimis ismerőseihez, bemutatkozik, hogy Marci... mondom GS, Martin Dante? :D (tudtam, hogy haveromék ismerőse)

Mekkorát hógolyóztunk az utcán bvííí :D A Barbär meg annyiban hibázott, hogy elég meleg volt, de azért pöpec volt, na.

---

Mondjuk Mortit meg metró mozgólépcsőn láttam már a barátnőjével ellenkező irányba haladni, csak az picit más.

Igen-igen, egyre kisebb a világ :D

A hógolyózást meg én annyira nem élveztem, mert ugye a Scott Pilgrim plakát és képregények miatt csak az egyik kezemet tudtam használni, aztán néhány hógolyó pont a poszteren csattant, és így nem csak elázott, de meg is szakadozott :( (Azért tényleg jó volt :D).

A sör meg tényleg jó volt, na B) Utána mi mondjuk a hidegben úgy döntöttünk, hogy inkább nem megyünk tovább, hanem irány haza - de legalább megmaradt az a balatoni szürkebarát borocska :rolleyes:

------------------------------

Egyébként meg a közeljövőben felrakom a blogra az exploitation-ös irományomat - persze csak miután Varró már lezárt, nehogy lopással vádoljon meg :D (Öt oldal lett, a Robotzsaruról, a Showgirlsről, a Csillagközi invázióról, a Piranháról, az Üvöltésről és a Szörnyecskékről írtam benne).

Rave, neked van már tapasztalatod Varróval kapcsolatban, esetleg ha elküldöm neked az írásomat, akkor át tudnád nézni, és visszaszólni, ha valami gond lenne vele? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Igen-igen, egyre kisebb a világ :D

A hógolyózást meg én annyira nem élveztem, mert ugye a Scott Pilgrim plakát és képregények miatt csak az egyik kezemet tudtam használni, aztán néhány hógolyó pont a poszteren csattant, és így nem csak elázott, de meg is szakadozott :( (Azért tényleg jó volt :D).

A sör meg tényleg jó volt, na B) Utána mi mondjuk a hidegben úgy döntöttünk, hogy inkább nem megyünk tovább, hanem irány haza - de legalább megmaradt az a balatoni szürkebarát borocska :rolleyes:

------------------------------

Egyébként meg a közeljövõben felrakom a blogra az exploitation-ös irományomat - persze csak miután Varró már lezárt, nehogy lopással vádoljon meg :D (Öt oldal lett, a Robotzsaruról, a Showgirlsrõl, a Csillagközi invázióról, a Piranháról, az Üvöltésrõl és a Szörnyecskékrõl írtam benne).

Rave, neked van már tapasztalatod Varróval kapcsolatban, esetleg ha elküldöm neked az írásomat, akkor át tudnád nézni, és visszaszólni, ha valami gond lenne vele? :unsure:

Attól függ, mikorra kell leadnod, mert nekem holnapig filmet kell vágnom meg Montázsra tanulni, keddig Vizuális kommunikáció beadandót írni, szerdára Filmkép prezentációt csinálni, de emlékeim szerint Varró szerdán vagy csütörtökön van, szóval küldd nyugodtan :D Meg asszem amúgy is inkább olvasom azt, mint hogy tanulnék :D

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Attól függ, mikorra kell leadnod, mert nekem holnapig filmet kell vágnom meg Montázsra tanulni, keddig Vizuális kommunikáció beadandót írni, szerdára Filmkép prezentációt csinálni, de emlékeim szerint Varró szerdán vagy csütörtökön van, szóval küldd nyugodtan :D Meg asszem amúgy is inkább olvasom azt, mint hogy tanulnék :D

Hát ma éjfélig kell elküldeni, szerdán van vele órám, jövõ hét hétfõn meg vizsga :D Akkor küldjem, vagy sem? Nem akarom akadályozni a munkádat :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Hát ma éjfélig kell elküldeni, szerdán van vele órám, jövõ hét hétfõn meg vizsga :D Akkor küldjem, vagy sem? Nem akarom akadályozni a munkádat :unsure:

Küldd, max nem lesz idõm elolvasni :D

Link to comment
Share on other sites

Real013

Engem tökre nem szokott zavarni, hogy egy irományomat elõbb felrakom netre, mint beadom a tanárnak :D De ez én vagyok :)

Egyébként meg cserkészbecsszó, ha 22-én befejeztem az elsõ nagyobb vizsgahullámot, írok pár filmrõl :)

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Küldd, max nem lesz idõm elolvasni :D

Elküldtem, nos? :) Minél hamarabb jelezz vissza, hogy el tudod-e még ma olvasni, vagy nem, légy szíves :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Real013

Dante, kivégeztem a Flobots-ot (Az Ep-jük remek volt, az elsõ album jó volt, de a második nem fogott meg, így nem hallgattam meg csak párszor...). Szóval tegnap óta nyüstölöm a The National elsõ albumát, eddig azt hiszem ötször ment le. Tetszik.

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Dante, kivégeztem a Flobots-ot (Az Ep-jük remek volt, az első album jó volt, de a második nem fogott meg, így nem hallgattam meg csak párszor...). Szóval tegnap óta nyüstölöm a The National első albumát, eddig azt hiszem ötször ment le. Tetszik.

Yaaaaaaay :rolleyes: Pont ma akartam a discographyból kimaradt számokat neked összenyomni egy csomagba, úgy néz ki mégis létezik telepátia :D

(Amúgy a Flobotsról nem is tudtam, hogy van második albumuk. Én még ott tartok, hogy Platypus és Fight with Tools, előbbi EP, utóbbi album - nekem mindkettő tetszett, jó szövegeik vannak, és nagyon szép ahogy a különböző hangszereket összedolgozzák és alá fél-rap-et kevernek).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...