Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Videodrome - A Blog


grasslover

Recommended Posts

Joey

Hirtelen úgy olvastam, mintha pár napos hírrõl beszélnél, és máris megvédtem volna magam :D Ezen a szövegértésen még fejlesztenem kell...

Egyébként tegnap sikerült megnéznem a Social Networköt, és mivel ma nem megyek egyetemen kívül sehova, talán össze is tudok hozni róla hétvégéig egy írást :)

Nem ígérek már semmit, de ha végre végzek a melómmal, akkor valószínûleg nekiállok egy Red irásnak, mert bitangjó film. :rolleyes: :)

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Na, és milyen az egyetem? Jól kijössz a többiekkel? Elmúltak a kezdeti félelmek? Terjeszted a drómot? :)

Mintha az ismerõseim 98%-át hallanám :D Jóféle az egyetem, nekem nagyon tetszik, bár a filozófiai órákon sokszor megesik, hogy belül nevetek, mert az ontológiai dolgok nagy része eszméletlen nagy baromság, amin látszik, hogy csak jódolgukban kezdtek el róla filozofálgatni (például: létezik-e Unikornis? Ha nem, akkor miért tudunk róla egyáltalán beszélni?)... A kezdeti félelmeim pedig már a gólyatábor harmadik napján elmúltak, bár ha megszólalok véletlenül egy órán, akkor abba még mindig belevörösödöm :D A drome-ot meg csak úgy terjesztem, hogy órák közben rálesek a laptopomon, hadd lássák a mögöttem ülõk, mi a menõ B)

Link to comment
Share on other sites

csecsetkathorvald

Mintha az ismerõseim 98%-át hallanám :D Jóféle az egyetem, nekem nagyon tetszik, bár a filozófiai órákon sokszor megesik, hogy belül nevetek, mert az ontológiai dolgok nagy része eszméletlen nagy baromság, amin látszik, hogy csak jódolgukban kezdtek el róla filozofálgatni (például: létezik-e Unikornis? Ha nem, akkor miért tudunk róla egyáltalán beszélni?)... A kezdeti félelmeim pedig már a gólyatábor harmadik napján elmúltak, bár ha megszólalok véletlenül egy órán, akkor abba még mindig belevörösödöm :D A drome-ot meg csak úgy terjesztem, hogy órák közben rálesek a laptopomon, hadd lássák a mögöttem ülõk, mi a menõ B)

Mért, mit kérdezzek? ;) Nekem nagy kedvencem lett a filozófia, kellemesen el lehet tölteni azt az órát. És a tanár is érdekes dolgokat mond, mondjuk pont nem az ontológiát, pedig az érdekelne, nyelvészetileg is. Múltkor pl. a szexrõl volt szó. De a Varró egy óráján is bent voltam, igaz, csak a filmvetítésen.

Amúgy láttalak múlt héten, az utcán, teljes életnagyságban.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Piszkozatoltam egy Red írást, majd javítsátok át, ha valami gubanc van, aztán mehet, amikor akarjátok. Köszi! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Mért, mit kérdezzek? ;) Nekem nagy kedvencem lett a filozófia, kellemesen el lehet tölteni azt az órát. És a tanár is érdekes dolgokat mond, mondjuk pont nem az ontológiát, pedig az érdekelne, nyelvészetileg is. Múltkor pl. a szexrõl volt szó. De a Varró egy óráján is bent voltam, igaz, csak a filmvetítésen.

Amúgy láttalak múlt héten, az utcán, teljes életnagyságban.

Ha a nyelvészeti dolgok érdekelnek, akkor remélem ott vagy Balázs Géza csütörtök hajnali óráin B) Köszönöm Rave, hogy eltérítettél a rossz útról, és megmutattad Géza ösvényét :D

Varró órán melyik filmet láttad? Remélem az I Drink Your Blood-ot, mert az volt az eddigi legnagyobb királyság, amit az ELTE-n láttam :D A tegnapi The Black Gestapo-ra meg ment is rögtön IMDb-n az 1-es, mert még a három órás A Szomorúság városán is kevesebbet unatkoztam, mint ezen a blaxplon...

Bocsánatot kérek, többször nem fordul elõ :(

Piszkozatoltam egy Red írást, majd javítsátok át, ha valami gubanc van, aztán mehet, amikor akarjátok. Köszi! :rolleyes:

Joey, kihagytad a PONTOZÓKÉPET! TE-JÓ-ÉG! Egyébként imádtam az írást (már a csigolyaproblémás résznél meghaltam :D), ki is pakoltam B)

Link to comment
Share on other sites

Joey

Joey, kihagytad a PONTOZÓKÉPET! TE-JÓ-ÉG! Egyébként imádtam az írást (már a csigolyaproblémás résznél meghaltam :D), ki is pakoltam B)

Azt mindig elfelejtem. -_- Kösz! :D

Link to comment
Share on other sites

csecsetkathorvald

Ha a nyelvészeti dolgok érdekelnek, akkor remélem ott vagy Balázs Géza csütörtök hajnali óráin B) Köszönöm Rave, hogy eltérítettél a rossz útról, és megmutattad Géza ösvényét :D

Varró órán melyik filmet láttad? Remélem az I Drink Your Blood-ot, mert az volt az eddigi legnagyobb királyság, amit az ELTE-n láttam :D A tegnapi The Black Gestapo-ra meg ment is rögtön IMDb-n az 1-es, mert még a három órás A Szomorúság városán is kevesebbet unatkoztam, mint ezen a blaxplon...

Bocsánatot kérek, többször nem fordul elõ :(

Nem hallottam még Balázs Gézáról, neked minek kell a nyelvészet? Én a Nádasdy óráira járok, azok is elég komolyak. Filozófiából vagyok úgy, hogy nem arra az elõadásra megyek, amelyiket felvettem, mert egyszer véletlenül bementem egy másikra, ahol jobban éreztem magam, bár azt még mindig nem tudom, hogy hívják a professzort.

Varró óráján természetesen szexfilmet láttam, meg egy mûvészi exploitationt, vagy valami ilyesmit, ezt a Peti (Moesko) tudná elmagyarázni. Nem voltak olyan érdekesek, a második jobban tetszett, az elsõ rettenetesen unalmas volt.

Amúgy kell már filmet csinálnotok? Kialakult már valami baráti kör? Angolon ez szinte lehetetlen, sokan vagyunk, és mindig másokkal vagyok együtt szemináriumon.

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Ha a nyelvészeti dolgok érdekelnek, akkor remélem ott vagy Balázs Géza csütörtök hajnali óráin B) Köszönöm Rave, hogy eltérítettél a rossz útról, és megmutattad Géza ösvényét :D

Highfive! Legjobb arc. -_-

Nem hallottam még Balázs Gézáról, neked minek kell a nyelvészet? Én a Nádasdy óráira járok, azok is elég komolyak. Filozófiából vagyok úgy, hogy nem arra az elõadásra megyek, amelyiket felvettem, mert egyszer véletlenül bementem egy másikra, ahol jobban éreztem magam, bár azt még mindig nem tudom, hogy hívják a professzort.

Varró óráján természetesen szexfilmet láttam, meg egy mûvészi exploitationt, vagy valami ilyesmit, ezt a Peti (Moesko) tudná elmagyarázni. Nem voltak olyan érdekesek, a második jobban tetszett, az elsõ rettenetesen unalmas volt.

Amúgy kell már filmet csinálnotok? Kialakult már valami baráti kör? Angolon ez szinte lehetetlen, sokan vagyunk, és mindig másokkal vagyok együtt szemináriumon.

Te Thorvald, ha esetleg látsz valahol, köszönj már rám. Mert idegesít, hogy ott vagy majdnem fél éve a BTK-n, és azt sem tudom, hogy nézel ki... Csak hangos és feltûnõ legyél, mert ha füles van az agyamban, akkor azt sem veszem észre, akit egyébként ismerem :D

Filmkészítés óra amúgy csak második évben van, mert be kell jutni hozzá filmszakra, személy szerint épp a saját mûvemen gondolkozom :D

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

Lustaság bár, de esetleg postolhatnánk a régi Potter-írásokat, jövõ héten itt az új rész

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

valaki jön ma gólyabálra?

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

valaki jön ma gólyabálra?

Én, bár elõre félek attól, hogy majd minden lány csoporttársamat fel kell kérnem táncolni, mert hogyha csak azokat kérem fel, akikkel szeretnék is, akkor a többiek majd azt hiszik, hogy utálom õket vagy bunkó vagyok :( Szörnyû este lesz.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Én, bár elõre félek attól, hogy majd minden lány csoporttársamat fel kell kérnem táncolni, mert hogyha csak azokat kérem fel, akikkel szeretnék is, akkor a többiek majd azt hiszik, hogy utálom õket vagy bunkó vagyok :( Szörnyû este lesz.

Overcomplicator detected. :D

Link to comment
Share on other sites

Real013

Overcomplicator detected. :D

Igen, án is valami hasonlót akartam írni neki ékes magyar nyelven. :)

Link to comment
Share on other sites

csecsetkathorvald

Én, bár elõre félek attól, hogy majd minden lány csoporttársamat fel kell kérnem táncolni, mert hogyha csak azokat kérem fel, akikkel szeretnék is, akkor a többiek majd azt hiszik, hogy utálom õket vagy bunkó vagyok :( Szörnyû este lesz.

Mi ez a diszkrimináció? Szegény fiúkat meg megfosztanád ettõl az élvezettõl?

Én nem megyek, mert csak feszengenék, táncolni sem tudok, és ismerõseim se nagyon vannak.

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

Én, bár elõre félek attól, hogy majd minden lány csoporttársamat fel kell kérnem táncolni, mert hogyha csak azokat kérem fel, akikkel szeretnék is, akkor a többiek majd azt hiszik, hogy utálom õket vagy bunkó vagyok :( Szörnyû este lesz.

megyek én is, akkor majd találkozunk ott vagy mi :)

Link to comment
Share on other sites

Ante

megyek én is, akkor majd találkozunk ott vagy mi :)

De légy tekintettel szegényre, kérlek, és ne tegyél arra utaló mozdulatokat, hogy szívesen táncolnál vele -_-

szerk: gyertek inkább Közgáz Gólyabálra (we have free cookies)

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Befejeztem a Social Network írást, ha valaki ránézne és kipakolná, azt értékelném :)

A gólyabál meg jó volt, Zsófival is találkoztam (mint nemrég megtudtam, eggyel több alkalommal, mint amire emlékszem :D), és még csak keringõznöm se kellett B)

Link to comment
Share on other sites

csecsetkathorvald

Befejeztem a Social Network írást, ha valaki ránézne és kipakolná, azt értékelném :)

A gólyabál meg jó volt, Zsófival is találkoztam (mint nemrég megtudtam, eggyel több alkalommal, mint amire emlékszem :D), és még csak keringõznöm se kellett B)

Megcsináltam, az albérlettakarítás még nem fárasztott el eléggé. Az Antichristot nem akarjuk újraposztolni? Most volt a magyar premier. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ante

Sziasztok!

Esetleg érdekelne benneteket egy közös Harry Potter-nézés? :) Nem konkrétan Martinra gondoltam, mert róla tudom, hogy ki nem állhatja a ragyafejût, de ha valaki eljönne velem Drome-os, örülnék neki, mert jelen állapot szerint nem tudom, kivel menjek. Jelezzetek itt vagy face-en.

Üdv,

Ante

Link to comment
Share on other sites

csecsetkathorvald

Sziasztok!

Esetleg érdekelne benneteket egy közös Harry Potter-nézés? :) Nem konkrétan Martinra gondoltam, mert róla tudom, hogy ki nem állhatja a ragyafejût, de ha valaki eljönne velem Drome-os, örülnék neki, mert jelen állapot szerint nem tudom, kivel menjek. Jelezzetek itt vagy face-en.

Üdv,

Ante

Nálam hagyomány, hogy a barátnõmmel megyek.

Moki, lehet antichristos fejlécünk?

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

Sziasztok!

Esetleg érdekelne benneteket egy közös Harry Potter-nézés? :) Nem konkrétan Martinra gondoltam, mert róla tudom, hogy ki nem állhatja a ragyafejût, de ha valaki eljönne velem Drome-os, örülnék neki, mert jelen állapot szerint nem tudom, kivel menjek. Jelezzetek itt vagy face-en.

Üdv,

Ante

engem mérsékelten érdekel a HP-film, de mostanában biztosan nem fogok ráérni mozira. drome-os hp-nézés részemrõl jöhet, de nem a következõ héten.

Link to comment
Share on other sites

csecsetkathorvald

Nagy ölelés, Moki! ^_^

Link to comment
Share on other sites

Mortanius

A Gólyabál jó móka, én majdnem bálkirály lettem. :D Csak egy kötsög eggyel több kis rózsaszín szalagot szedett össze a csajoktól mint én, bakker nem hittem a szememnek. Ott számolták rajtunk a színpadon és nekem 36 volt neki meg 37. :D haxxor

Antichrist meg menjen fejlécbe, posztba, moziajánlóba, mindenbe. :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Nagy ölelés, Moki! ^_^

Aaaaaw... =')

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Raaaaave!

Milyen tanácsokkal szolgálsz a vizsgákhoz? :D

Pápai filmalapozója például milyen? Mivel szóbeli, én már most a bukásomat vizionálom :D Vagy a '70-'80 egyetemes filmtörténet? A teszt egyszerû?

Vagy a filozófiatörténet? Vagy a kommunikáció-média? Vagy a retorika kommunikáció? :D Tanácsokaaaaat, kééééérlek :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...