Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Videodrome - A Blog


grasslover

Recommended Posts

tenderlumpling

a The Nightmare Before Christmas az 1 musical nem?

Mint a Corpse Bride.

nektek melyik a kedvenc stop motion filmetek? (mondjuk a top3)

The Nightmare Before Christmas, Fantastic Mr. Fox, Corpse Bride

a Coralinehoz hasonló filmeket tudnátok mondani? nagyon bejön ez a stílus

Ink :D

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

egyébként ha nagyon különleges filmet akarsz látni, akkor ajánlom a Zsinóron címû alkotást még :) nagyon különleges az egész, bár egyébként a történet és a cselekmény nem olyan nagy szám, de a technika miatt érdemes megtekinteni :)

http://www.imdb.com/title/tt0374248/

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Team America esetleg, bár nem láttam, csak rémlik.

Link to comment
Share on other sites

moody

holnapi program a Fantastic Mr. Fox és a Zsinóron, remélem nem csalódok 1ikbe sem :)

Link to comment
Share on other sites

Real013

holnapi program a Fantastic Mr. Fox és a Zsinóron, remélem nem csalódok 1ikbe sem :)

Ha a Fantastic-ban csalódsz, az csak a te hibád lehet, az a film zseniális. B)

Link to comment
Share on other sites

moody

Ha a Fantastic-ban csalódsz, az csak a te hibád lehet, az a film zseniális. B)

volt már rá példa, hogy úgy ültem a film elé, hogy 10/10et mondtak rá sokan, és kb a film felénél majdnem elaludtam (és a mai napig nem értem, mi olyan zseniális abban a filmben), de le se írom annak a filmnek a címét, mert le lennék hurrogva :D egyébként hálistennek ritka az ilyen :D

Link to comment
Share on other sites

csecsetkathorvald

volt már rá példa, hogy úgy ültem a film elé, hogy 10/10et mondtak rá sokan, és kb a film felénél majdnem elaludtam (és a mai napig nem értem, mi olyan zseniális abban a filmben), de le se írom annak a filmnek a címét, mert le lennék hurrogva :D egyébként hálistennek ritka az ilyen :D

Fogadjunk, hogy a Keresztapa volt. :lol:

Real, gondolom nem véletlenül vannak az avatarodon Justin atyáék..

Ja, és mi van a vendégírással? Egyáltalán, a bloggal mi van? (költõi kérdés)

Link to comment
Share on other sites

Real013

Fogadjunk, hogy a Keresztapa volt. :lol:

Real, gondolom nem véletlenül vannak az avatarodon Justin atyáék..

Ja, és mi van a vendégírással? Egyáltalán, a bloggal mi van? (költõi kérdés)

Nem véletlenül, az elsõ évadot végignéztem, de egyelõre a másodikba nem volt idõm belekezdeni, pedig akarok nagyon, csak hát udvarolnom is kell :D

A bloggal semmi nincs, most raktam ki egy írást nem rég, amúgy azt csináljuk, amit hónapok óta, haldoklunk.

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

Team America esetleg, bár nem láttam, csak rémlik.

ja, a team america funky.

mettdémön

Link to comment
Share on other sites

moody

Fogadjunk, hogy a Keresztapa volt. :lol:

Real, gondolom nem véletlenül vannak az avatarodon Justin atyáék..

Ja, és mi van a vendégírással? Egyáltalán, a bloggal mi van? (költõi kérdés)

neem, a Keresztapákat én szeretem. Egy makulátlan elme örök ragyogása amirõl beszéltem, no comment az a film komolyan :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

neem, a Keresztapákat én szeretem. Egy makulátlan elme örök ragyogása amirõl beszéltem, no comment az a film komolyan :D

Kevés film tudja bemutatni ilyen jól, hogy mennyire nehéz tud lenni egy párkapcsolat. De hát te tudod, ha úgy ültél neki, hogy jee, Jim Carrey, akkor nem csodálkozom.

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

neem, a Keresztapákat én szeretem. Egy makulátlan elme örök ragyogása amirõl beszéltem, no comment az a film komolyan :D

ízlések és pofonok, szíved joga nem szeretni vagy szeretni :) én az Egy csodálatos elmé-tõl mászok falra. meg a Nem vénnek való vidék-tõl. meg a Gladiátortól. meg a Szerelmes Shakespeare-tõl. meg van még.

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Boldog születésnapot, Tender! :)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Köszi :)

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

csatlakozom, béesz :)

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Sok boldogat...

Link to comment
Share on other sites

moody

füled érjen bokáig :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Thankee mindenkinek :)

Link to comment
Share on other sites

Real013

Így utólagosan is Boldog szülinapot Tender :)

Link to comment
Share on other sites

moody

megnéztem a viharszigetet, és 1-2 dolog nem tiszta. a vége valóban az, aminek látszik (õ is csak egy beteg a diliházba), vagy pedig direkt játsza el, hogy megõrült?

szóljatok ám, ha rossz topikba írok, csak gondolom ti kiveséztéket ezt a témát rendesen

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

megnéztem a viharszigetet, és 1-2 dolog nem tiszta. a vége valóban az, aminek látszik (õ is csak egy beteg a diliházba), vagy pedig direkt játsza el, hogy megõrült?

szóljatok ám, ha rossz topikba írok, csak gondolom ti kiveséztéket ezt a témát rendesen

Szerintem inkább a Mit láttál legutóbb topikba mászkálj ilyenekkel, ott nagyobb eséllyel válaszol a nép.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
AD-am

Gondolom mindenki bővelkedik az egyetemi tennivalókban. Ilyenkor ne rakjunk ki pár napi hírt, ahogy Dante tette ezúttal, olyan előzetesekről amit tényleg érdemes látni etc.? Ha már egyszer uborkaszezonolnak a kritikák.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Gondolom mindenki bõvelkedik az egyetemi tennivalókban. Ilyenkor ne rakjunk ki pár napi hírt, ahogy Dante tette ezúttal, olyan elõzetesekrõl amit tényleg érdemes látni etc.? Ha már egyszer uborkaszezonolnak a kritikák.

Hamarosan jön egy rendezõi profil bejegyzésem hasnoló a Vincenzo Natali- és Wes Anderson-bejegyzésemhez. Illetve nem túl hamarosan, de talán hétvégén.

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Gondolom mindenki bõvelkedik az egyetemi tennivalókban. Ilyenkor ne rakjunk ki pár napi hírt, ahogy Dante tette ezúttal, olyan elõzetesekrõl amit tényleg érdemes látni etc.? Ha már egyszer uborkaszezonolnak a kritikák.

Hirtelen úgy olvastam, mintha pár napos hírrõl beszélnél, és máris megvédtem volna magam :D Ezen a szövegértésen még fejlesztenem kell...

Egyébként tegnap sikerült megnéznem a Social Networköt, és mivel ma nem megyek egyetemen kívül sehova, talán össze is tudok hozni róla hétvégéig egy írást :)

Link to comment
Share on other sites

csecsetkathorvald

Hirtelen úgy olvastam, mintha pár napos hírrõl beszélnél, és máris megvédtem volna magam :D Ezen a szövegértésen még fejlesztenem kell...

Egyébként tegnap sikerült megnéznem a Social Networköt, és mivel ma nem megyek egyetemen kívül sehova, talán össze is tudok hozni róla hétvégéig egy írást :)

Na, és milyen az egyetem? Jól kijössz a többiekkel? Elmúltak a kezdeti félelmek? Terjeszted a drómot? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...