Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Coming Soon


grasslover

Recommended Posts

Tompika_nyomul

Néhány kiszivárgott infó/pletyka a Scott féle Alien reboot/prequel-rõl:

Vulture(Ny Mag) have an exclusive on the Alien prequel, and the article is packed with information. Firstly the reckon that production on the movie will not be delayed at all. Originally Scott wanted Leonardo Dicaprio for the lead role and was going to push back the release dates to accommodate him. But that's not happening now and things are back on schedule.

Next up, we no longer have to refer to the project as "untitled Ridley Scott Alien prequel", apparently it will be called simply: Paradise

We're told that Paradise reboots the original Alien franchise, in that the story follows a group of space travelers who encounter a monstrous alien creature that picks them off, one by one. Since there's no working budget yet on the film, formal offers have not gone out to actors, but our spies tell us that several are at the top of Scott's list for leading roles.

...but we're most curious about the part of Engineer 1, who we're told is to be "played" by a six-foot-five-inch actor, but will actually be entirely CGI, á la Gollum in The Lord of the Rings films.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Transformers 3 trailer - Akkor itt a Bárka nem a földön, hanem a Holdon esett le...kíváncsi vagyok ki az a szakállas robot.

Hú de tök érdektelen nekem ez a film :rolleyes: Persze majd megnézem, de nem fogok sietni vele az tuti.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Ez az Alien reboot valahogy olyan ötlettelenek tûnik. :(

Most komolyan minek egy újabb survival horror? Már van ezer.

Inkább a predátorok megtalálnák az alien anyabolygót ahogy azt a 2010-es játékban is tették (mondjuk valahogy az emberek is rájönnek) és az anyabolygon egy gigantikus csatával eldõlne végül a sorozat és fajok sorsa.

(alieneket kiirtják a pred+ember sereg (külön külön harcolva), majd a predátorok az emberek ellen fordulnak és õket is kinyírják a bolygón a maradék predátor sereggel ami az alien harcolból maradt.)

Majd a végén egy hõs ember (mert kell hõs) benyomja az ultramega bombát és a bolygónak annyi. Vagy az emberek gyõznek a predátorok ellen és a predátor anyahajó szétrobbantja a bolygot. :)

Link to comment
Share on other sites

Tompika_nyomul

Ez az Alien reboot valahogy olyan ötlettelenek tûnik. :(

Most komolyan minek egy újabb survival horror? Már van ezer.

Inkább a predátorok megtalálnák az alien anyabolygót ahogy azt a 2010-es játékban is tették (mondjuk valahogy az emberek is rájönnek) és az anyabolygon egy gigantikus csatával eldõlne végül a sorozat és fajok sorsa.

(alieneket kiirtják a pred+ember sereg (külön külön harcolva), majd a predátorok az emberek ellen fordulnak és õket is kinyírják a bolygón a maradék predátor sereggel ami az alien harcolból maradt.)

Majd a végén egy hõs ember (mert kell hõs) benyomja az ultramega bombát és a bolygónak annyi. Vagy az emberek gyõznek a predátorok ellen és a predátor anyahajó szétrobbantja a bolygot. :)

Ez még az eredetinél is 1000X ötlettelenebb forgatókönyv lenne. <_<

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Ez még az eredetinél is 1000X ötlettelenebb forgatókönyv lenne. <_<

de lezárná a sorozatot

Miért? Az erdeti szted jobb lesz? Lesz pár majom aki "valahogy" odatéved ahova nem kéne, majd megjelenik egy sötét vmi amiről később kiderül, hogy egy "alien" és szépen leöli őket, majd a végén a hííííróóóó legyőzi. Már látom előre ahogy egy csicska ember lenyom egy alient. :(

Még egy predátornak is meggyűlik a baja egy aliennel, nemhogy egy embernek...ezek meg még nem is zsoldosok vagy vmi különleges hadsereg szakasz!

Sima túlélő horrort akarnak csinálni és eladni, ami a predátor rebootból is lett.

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Chuck, láttad te az eredeti Alient? Nem azt, amivé azóta lett, ahol tucatjával, teljesen értelmetlenül mészárolják egymást a különbözõ ûrlények, hanem a legelsõt, amiben egyetlen egy lény volt egy hajón, és olyan atmoszférája volt az egésznek, mint azóta nagyon kevés másik filmnek?

Vagy ennyire hollywoodi, teljesen primitív filmeken nõttél fel? Nem vagyok vaskalapos mûvészfilmes kritikus sznob, megnézek én is tömegfilmeket, szeretem is õket, szórakoztatnak is, nem azért mondom.

Egyébként amit te leírtál "ötlet", azt nem láttuk már egymilliószor? Úristen, ûrlények ölik egymást, micsoda eredeti ötlet. <_<

Inkább gyártsanak olyan hangulatú filmeket, mint az eredeti Alien, mint agyatlan hentelést.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Chuck: Jó ég, elfelejted a tényt, hogy az Alien többnyire mindig feszült, corridor-crawler horrort akart bemutatni, nem pedig tömegmészárlós háborús filmet (még az Aliens sem, ott is a katonák húzták a rövidebbet). Ezt a hozzáállást :D

És igen, sokkal jobb, ha egy alien kinyír 6 embert, és az utolsó nagy nehezen megmenekül, mintha egy StarCraft-filmet néznék.

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Jut eszembe, ha már témánál vagyunk, az Alient meg a Predatort hogy társították össze? Voltak eredetileg is ilyen tervek, vagy hogy került össze a kettõ?

Addig megvagyok, hogy Alien filmek, meg Predator Schwarzival, aztán AvP filmek (amik szarok), AvP képregények, játékok, csak nem tudom, mi következett mibõl.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Jut eszembe, ha már témánál vagyunk, az Alient meg a Predatort hogy társították össze? Voltak eredetileg is ilyen tervek, vagy hogy került össze a kettõ?

Addig megvagyok, hogy Alien filmek, meg Predator Schwarzival, aztán AvP filmek (amik szarok), AvP képregények, játékok, csak nem tudom, mi következett mibõl.

1989-es Dark Horse crossover képregénybõl származik az ötlet.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Engem csak az zavar, hogy úgy harangozzák be, hogy mekkora király reboot lesz, pedig csak csinálnak egy Alien 1.2-t.

(bár ezzel biztos csak én vagyok így, de nekem sokkal jobban tetszett mikor 2 űrlény gyepálta egymást, kicsit hihetőbb volt, minthogy egy ember lekungfuz egy alient...ami a "tökéletes gyilkológép" és jóval erősebb, gyorsabb.....na mind1..)

Link to comment
Share on other sites

Tompika_nyomul

Engem csak az zavar, hogy úgy harangozzák be, hogy mekkora király reboot lesz, pedig csak csinálnak egy Alien 1.2-t.

(bár ezzel biztos csak én vagyok így, de nekem sokkal jobban tetszett mikor 2 ûrlény gyepálta egymást, kicsit hihetõbb volt, minthogy egy ember lekungfuz egy alient...ami a "tökéletes gyilkológép" és jóval erõsebb, gyorsabb.....na mind1..)

Mintha az eddigi Alien filmekben olyan gyakran kungfuzzák le õket ,aliennel való találkozáskor szinte mindíg az emberek húzzák a rövidebbet .Biztos ,hogy ugyanazokat a filmeket láttuk? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Mintha az eddigi Alien filmekben olyan gyakran kungfuzzák le őket ,aliennel való találkozáskor szinte mindíg az emberek húzzák a rövidebbet .Biztos ,hogy ugyanazokat a filmeket láttuk? :rolleyes:

ööööö

most már nem vagyok biztos benne :D

majd meglátjuk mi sül ki ebből a rebootból....csak ne egy villanásra mutassák meg az alient. :)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Mintha az eddigi Alien filmekben olyan gyakran kungfuzzák le õket ,aliennel való találkozáskor szinte mindíg az emberek húzzák a rövidebbet .Biztos ,hogy ugyanazokat a filmeket láttuk? :rolleyes:

Mondjuk egy Predator-avataroshoz beszélsz :lol: Az Alien-filmek nagyon jól megvoltak anélkül a raszta mortalkombatos ninja nélkül is -_-

ööööö

most már nem vagyok biztos benne :D

Tudod, Alien (1979) és Aliens (1986).

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Mondjuk egy Predator-avataroshoz beszélsz :lol: Az Alien-filmek nagyon jól megvoltak anélkül a raszta mortalkombatos ninja nélkül is -_-

Tudod, Alien (1979) és Aliens (1986).

Az miért baj, hogy kapott az alien egy vele egyenlõ (?) erõs ellenfelet?

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Az miért baj, hogy kapott az alien egy vele egyenlõ (?) erõs ellenfelet?

Mert az már nem horror, hanem hent. Az meg k.rvára nem Alien.

Link to comment
Share on other sites

Hares

Ennek valami nagyon rossz viccnek kell lennie. Reboot? Az Aliennek? Az én életemben? Nanee...

Chuck meg soha ne legyen forgatókönyvíró,semmiféle filmes munkához ne legyen soha köze. Ez is egy rossz vicc. Majdnem olyan rossz mint az elõzõ.

Predatort meg Alient meg messze egymástól. Az AvP filmek is hibák a tér-idõ kontinuumban. Soha nem kellett volna egy se.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Nem reboot, elõzményfilm lesz.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Ennek valami nagyon rossz viccnek kell lennie. Reboot? Az Aliennek? Az én életemben? Nanee...

Chuck meg soha ne legyen forgatókönyvíró,semmiféle filmes munkához ne legyen soha köze. Ez is egy rossz vicc. Majdnem olyan rossz mint az elõzõ.

Predatort meg Alient meg messze egymástól. Az AvP filmek is hibák a tér-idõ kontinuumban. Soha nem kellett volna egy se.

Képregényben rohadt jól mûködnek az AvP cuccok (még játékok is jók voltak, bár a legújabbat nem toltam), de tény, hogy külön sokkal érdekesebb mindkettõ. Nem is tudom eldönteni hogy melyik AvP film lett szarabb :lol: A másik, hogy az Alien filmek félelmetesen eltalált atmoszféráját nem kéne beleerõltetni hentbe, ahogy eddig egyetlen sima Alien film sem volt olyan (hiába hangoztatják sokan, hogy az Aliens csak egy akciófilm, de...azért összehasonlítva egy "akciófilm" AvP-vel, szerintem kijönnek a különbségek :D).

Link to comment
Share on other sites

freezy

kíváncsi leszek.

Most nézegetem a 2011-es trailereket és egész sok felkeltette az érdeklõdésem.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Sok jó film lesz 2011ben is, én ezeket néztem ki magamnak:

super 8 2011

127 hours

Battle: Los Angeles march 11, 2011

Green Lantern June 17, 2011

Source Code April 15, 2011

Unknown february 18

Family Guy: It's a trap! december 21

faster 24 February 2011

Shank The Movie 5 October 2010

fair game October 2010

Your Highness 2011 spring

Scream 4 April 15 2011

Five Minarets in New York nov 5, 2010

Cowboys & Aliens 2011 summer

inside job 2 February 2010

i am number four 17 February 2011

the next 3 days 19 November 2010

Transformers: Dark of the Moon July 1, 2011

The Roommate February 4, 2011

The Green Hornet January 14, 2011

Link to comment
Share on other sites

a880120

Ebbõl a sokból egyedül az elsõ három, meg a Bayformers érdekel B)

Link to comment
Share on other sites

Hartigan

Rengeteg erdekes kozelgo filmet talaltam, de a fele sem biztos hogy elkeszul vagy ha igen akkor jovore.

A jobbara biztosan kozelgok kozul ezeket varom a legjobban, megjelenese sorrendben:

Jane Eyre - sotet, komor kosztumos film. A konyvert nem rajongok de a reklam tetszett

Red Riding Hood - erdekel a fura megkozelites miatt.

Sucker Punch - egyertelmuen varos.

Thor - Braneagh miatt.

Super 8 - errol nem tok sokat ezert varom:)

Green Lantern - hatha, hatha...

Harry Potter 7.2 - Naggyon vaaaarooos.

Winnie the Pooh - Hagyomanyos stilussal remake.

Immortals - Tarsem ujabb latomasa. Biztos al leejtos lesz.

Arthur Christmas - Wallace Gromit alkotoktol

Hugo Cabret - Scorsese...

Tin Tin - Egyertelmu hogy az egyik nagy robbanasa lesz az evnek

28 Monhts Later - csak mert Boyle rendezi

Alien Prequel - Alien, Scott, nagyon varom.

+Vanishing on 7th Street - The Machinist rendezojenek uj filmje.

Bizonytalan filmek a jovoben, de erdekesek:

BioShock - zsenialis jatekbol vszeg egy ratyi film lesz.

Brave New World - Ridley Scott, Scifi, Dicaprio foszerepben. Meg csak terv.

Conan - Csak ne olyan magas szinvonalon keszitsek el mint a Clash of the Titanst.

Creature from the Black Lagoon - igeretes remake:D

Dangerous Method - Cronenberg,Mortensen

Dark Shadows - Burton,Depp

Discrict 10

Fangland - Horror comedy by Carpenter

Ghostbusters 3 - A regi szereplokkel...

Goon - animacios fantasy

Gravity - Scifi Alfonson Cuaro-tol

Neuromancer - Scifi V.Natali-tol

Silent Hill 2 - Christopher Gans ugy nez ki vissza ter.

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

A trailer zseniális, engem megvett kilóra, bár félek, hogy egy 2012 féle szar lesz a film. De ne legyen igazam.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Lassan Pirates ot the Caribbean 4 trailer, ideje elkezdenem nagyon várni a filmet. Be is újítottam egy alát, hiába, nekem ez a sorozat a gyengém :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

freezy

A trailer zseniális, engem megvett kilóra, bár félek, hogy egy 2012 féle szar lesz a film. De ne legyen igazam.

Tényleg nagyon nagy..fõleg ezzel a zenével..a videó is nagyon ott van,de a zene,ami engem egybõl megnyert..és az összhang.Kíváncsi leszek^^

Lassan Pirates ot the Caribbean 4 trailer, ideje elkezdenem nagyon várni a filmet. Be is újítottam egy alát, hiába, nekem ez a sorozat a gyengém :rolleyes:

Szerintem újra nézem õket.Már alig emlékszem..csak az elsõ részt láttam többször: )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...