Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Coming Soon


grasslover

Recommended Posts

tenderlumpling

te értettél is belõle vmit? xD össze-vissza ír a cikkíró! :huh: :lol:

Decryption: lesz Apollo 18 film.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Az Apollo 18 mirõl is volt híres? :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Az Apollo 18 mirõl is volt híres? :D

Arról, hogy nem létezik. Úgy volt, hogy felküldik, aztán meg mégsem. A film tehát valami olyasmi akar lenni, hogy "titokban mégis elküldték a Hold sötét oldalára, ott felvettek valami eiyiiyiyiyiaaayahgaha BORZALOM! dolgot, és titokban tartották", a felvétel elõkerül és kész a found footage sci-fi horror.

Link to comment
Share on other sites

Hares

Arról, hogy nem létezik. Úgy volt, hogy felküldik, aztán meg mégsem. A film tehát valami olyasmi akar lenni, hogy "titokban mégis elküldték a Hold sötét oldalára, ott felvettek valami eiyiiyiyiyiaaayahgaha BORZALOM! dolgot, és titokban tartották", a felvétel elõkerül és kész a found footage sci-fi horror.

Pontosan,amúgy az összeesküvés-elméleteket szeretõk szerint 20 Apollo program volt. Tehát simán lehet trilógia. :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Pontosan,amúgy az összeesküvés-elméleteket szeretõk szerint 20 Apollo program volt. Tehát simán lehet trilógia. :D

Nem csak szerintünk, egész pontosan 20-at tervezett a NASA, csak pénzügyi okokból 18-at indítottak volna, és végül a 18-as sem valósult meg. De igen, ez egy jó esély a trilógiára :D Csak közben ott az Apollo 13, ami szerintem egészen jó film, nem akarom, hogy emiatt merüljön feledésbe.

Link to comment
Share on other sites

Hares

Nem csak szerintünk, egész pontosan 20-at tervezett a NASA, csak pénzügyi okokból 18-at indítottak volna, és végül a 18-as sem valósult meg. De igen, ez egy jó esély a trilógiára :D Csak közben ott az Apollo 13, ami szerintem egészen jó film, nem akarom, hogy emiatt merüljön feledésbe.

No igen,de szerintük mind a 20 megvalósult. :) Errõl szól a 18. is.

Link to comment
Share on other sites

ryd

Elméletileg az új Batman film története a Batman :Legends of the Dark Knight 11-15 száma avagy a Batman:Prey (Barman: Préda) fogja adni. Most megyek és elolvasom újra ennek örömére. :)

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Meghalt Leslie Nielsen :(

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Elméletileg az új Batman film története a Batman :Legends of the Dark Knight 11-15 száma avagy a Batman:Prey (Barman: Préda) fogja adni. Most megyek és elolvasom újra ennek örömére. :)

Hmm, ez nem rossz. Strange-et egy jó színész esetén egy Ledger-szintû über beteg gonosszá tudnák alakítani, nagyon nagyon jó húzás. Fõleg, mivel kifejezetten detektíves-összeesküvõs a story, háttérbe szorulva, vagy épp semennyire nem szerepeltetve a klasszikus gonoszakat (azért szerintem a filmben Scarecrow simán visszatér, egyszerûen muszáj azok után, hogy a második részben is valamiért behozták a látszólag kissé kívül esõ drogügyletbe, ami nálam egyértelmûen azt hozza magával, hogy egy fontosabb szerepet fog kapni még õ...); de közben Batman mint közellenség bukkan fel. Gondolom finomítások lesznek a storyn, mert a Prey-ben mutatják be a Batsignal elkészülését (és néhány képkockán épp a prototípus Batmobile-t tesztelgeti Wayne úrfi), ez meg már a The Dark Knight végén össze lett zúzva, azonban a Gordonnal való közremûködés gondolom ugyanúgy átkerül. Nagyszerû húzás, fõleg mivel most Gothamet abszolút Batman ellen hergelik a The Dark Knight végi lezárásnak köszönhetõen, így a Prey témája még aktuálisabb mint a képregényben. Nyami B)

Link to comment
Share on other sites

Real013

Hmm, ez nem rossz. Strange-et egy jó színész esetén egy Ledger-szintû über beteg gonosszá tudnák alakítani, nagyon nagyon jó húzás. Fõleg, mivel kifejezetten detektíves-összeesküvõs a story, háttérbe szorulva, vagy épp semennyire nem szerepeltetve a klasszikus gonoszakat (azért szerintem a filmben Scarecrow simán visszatér, egyszerûen muszáj azok után, hogy a második részben is valamiért behozták a látszólag kissé kívül esõ drogügyletbe, ami nálam egyértelmûen azt hozza magával, hogy egy fontosabb szerepet fog kapni még õ...); de közben Batman mint közellenség bukkan fel. Gondolom finomítások lesznek a storyn, mert a Prey-ben mutatják be a Batsignal elkészülését (és néhány képkockán épp a prototípus Batmobile-t tesztelgeti Wayne úrfi), ez meg már a The Dark Knight végén össze lett zúzva, azonban a Gordonnal való közremûködés gondolom ugyanúgy átkerül. Nagyszerû húzás, fõleg mivel most Gothamet abszolút Batman ellen hergelik a The Dark Knight végi lezárásnak köszönhetõen, így a Prey témája még aktuálisabb mint a képregényben. Nyami B)

Imádom, amikor képregény-elmélkedsz :)

Link to comment
Share on other sites

Real013

James Franco és Anne Hathaway vezeti a 2011-es Oscar-gálát.

Nekem tetszik a felállás. Franco jó fej, tud poénkodni, Anne meg gondolom 'szemcukorkának' van odabiggyesztve, bár õ sem tehetségtelen...

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Tehát, Dr Hugo Strange.

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Pszichiáter, meggyõzõdése, hogy a Denevérember gonosz és mindenféle devianciának, gyermekkori traumák sorozatának tudja be a viselkedését. Televíziós szereplés, médiaszenzáció, közben otthon mindenféle beteg és perverz játékokba zuhan drog-transzban.

Ki lenne a legmegfelelõbb színész?

John Malkovich, John Lightgow elég kézenfekvõek, de talán túl ismertek is a szerepre (bár tény, hogy Neeson, Caine, Freeman is az idõsebb generációt képviselik a Batman filmekben), mindkettõ jó választás lenne. Malkovich alakra, arcra és el tudom képzelni, viselkedésre is simán meg tudná formálni a figurát, talán a hangja nem elég karakteres. Lightgow talán túl magas és tagKisTehén!akadt.

Fiatalabbak közül Jackie Early Haley ránézésre a legodaillõbb, de a túlságosan fiatal színészek meg nem adnák át olyan jól a karakter tapasztaltabb, erõteljesen idõsebb és õrültebb mélyét. Mindenesetre Ledger is veszettül odatette magát, szóval egy Jokernél jobban körülrajzolt, megfoghatóbb figura még könnyebb célpont lenne egy remek színész kezei között, lehet meglepnek újra egy a szerepre nem túl hihetõ, aztán meg csodákra képes fickóval.

Link to comment
Share on other sites

a880120

James Franco és Anne Hathaway vezeti a 2011-es Oscar-gálát.

Nekem tetszik a felállás. Franco jó fej, tud poénkodni, Anne meg gondolom 'szemcukorkának' van odabiggyesztve, bár õ sem tehetségtelen...

Annak semmiképp, szegénykém azzal a szájjal.. Mint Julia Roberts. Brr

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Lightgow nagyooon adná szerintem :D B)

Link to comment
Share on other sites

Rezgrof

Nu,vége az X-men forgatásának is,jövõ héten végre mehetek haza. :)

Márciustól meg indul a Clash of the Titans második részének összerakása..

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Nu,vége az X-men forgatásának is,jövõ héten végre mehetek haza. :)

Márciustól meg indul a Clash of the Titans második részének összerakása..

Megkérdezhetem, hogy pontosan mi a munkád? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

freezy

Megkérdezhetem, hogy pontosan mi a munkád? :unsure:

Erre én is kíváncsi lennék :blink:

Link to comment
Share on other sites

Rezgrof

Ne gondoljatok vmi húú,de nagy dologra..egyszerû szakács vagyok. :)

De éhes ember mindig van. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

profliod: Főzés,minden mennyiségben...utazni a stábbal...moziban megnézni,mit is alkottunk..

mozivásznon szerepelnek a sütijeid? :lol: Bár nem tom h mint szakács mi mindenbe nyersz betekintést, de tuti izgi lehet.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Ne gondoljatok vmi húú,de nagy dologra..egyszerû szakács vagyok. :)

De éhes ember mindig van. :rolleyes:

Hát,azért elég nagy szám ilyen emberknek sütni fõzni :o Megkérdezhetem,hogy hogy sikerült ezt elérned és idejutnod? Ha nem vagyok indiszkrét. :]

Link to comment
Share on other sites

Rezgrof

Sok-sok szerencsével,jó helyen - jó idõben. :D

Háát,elég sok mindent láttam már a kulisszatitkokból...de azok maradjanak is titkok. :)

Nem,mi nem a vászonra fõzünk,mi ételgyár vagyunk.

Van olyan nap,h 600 fõt kell megetetni reggel-este..és persze nem csak 2 fajta ételbõl választhatnak.

Link to comment
Share on other sites

Hares
Transformers 3 trailer - Akkor itt a Bárka nem a földön, hanem a Holdon esett le...kíváncsi vagyok ki az a szakállas robot.
Link to comment
Share on other sites

grasslover

Transformers 3 trailer - Akkor itt a Bárka nem a földön, hanem a Holdon esett le...kíváncsi vagyok ki az a szakállas robot.

Szerintem valamelyik eddig is szereplő robot lehet az, gondolom a Földre érkezve asszimilálódtak a földi formák, járművek feltérképezése után. Szerintem Bumblebee.

De most ezt nem vágom...69, Hold felfedezése, de mi köze az Arknak ehhez az időponthoz? Az asztronauták már akkor észrevették a hajót, de titok maradt 40 évig....ööö...és? Mint tudjuk, először úgyis csak az első rész idejében mutatták meg magukat az Autobot és a Deception erők, szóval ez csak maximum mint egy beleerőszakolt origin működik. A rész ettől függetlenül gondolom a második rész cselekménye után tehető, de ehhez a trailerben látható jeleneteknek nem sok köze lesz...miért voltak akkor harminc-iksz (első rész időzónája kb) évig a Holdon, hogy jöttek a földre (mindenki felvette a holdjáró formát és visszautaztak :D Itt meg senkinek nem tűnt fel, hogy legalább harminc holdjáró jött vissza egy helyett. Ja és utasok csak egyben voltak), miért nem jöttek hamarabb...stb.

Link to comment
Share on other sites

Hares

Szerintem valamelyik eddig is szereplõ robot lehet az, gondolom a Földre érkezve asszimilálódtak a földi formák, jármûvek feltérképezése után. Szerintem Bumblebee.

De most ezt nem vágom...69, Hold felfedezése, de mi köze az Arknak ehhez az idõponthoz? Az asztronauták már akkor észrevették a hajót, de titok maradt 40 évig....ööö...és? Mint tudjuk, elõször úgyis csak az elsõ rész idejében mutatták meg magukat az Autobot és a Deception erõk, szóval ez csak maximum mint egy beleerõszakolt origin mûködik. A rész ettõl függetlenül gondolom a második rész cselekménye után tehetõ, de ehhez a trailerben látható jeleneteknek nem sok köze lesz...miért voltak akkor harminc-iksz (elsõ rész idõzónája kb) évig a Holdon, hogy jöttek a földre (mindenki felvette a holdjáró formát és visszautaztak :D Itt meg senkinek nem tûnt fel, hogy legalább harminc holdjáró jött vissza egy helyett. Ja és utasok csak egyben voltak), miért nem jöttek hamarabb...stb.

Szerintem a film szerint az összes Apollo-program arra irányult hogy tanulmányozhassák a robotokat,azért kellett annyira sietni a Holdra nehogy másoké legyen a tech. A 2.ban a srác mondta hogy a TF-eknek köszönhetjük a mikrót, stb. stb.

Meg az elsõ film legelesõ teasere is ugyan ilyen volt,csak az a Spirit Mars-járóval.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...