Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Coming Soon


grasslover

Recommended Posts

Joey

Hát igen, de ha 3 színésznek ugyan az a szinkronhangja, és úgy mondják a szöveget mint valami verset, akkor inkább hallgatom angolul/nézem a feliratot. De jah, erre nem gondoltam :D Mondjuk szerintem a PoP is ilyen volt, és angolul adták.

Nincs eredeti nyelvû vetítés a környéken? Vagy felétek nem szokás behozni a szinkronos mellé azt is, csak ritkábban játszva? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Razon

Nincs eredeti nyelvû vetítés a környéken? Vagy felétek nem szokás behozni a szinkronos mellé azt is, csak ritkábban játszva? :unsure:

Olyan nincs, vagy angol, vagy szlovák. Legroszabb esetben cseh. Mindegy, lehet mégis elmegyek moziba :D

Link to comment
Share on other sites

Hares

Fuck yeah Green Lantern trailer. Tetszett,popcornmozi,látványos,vicces,jólesz.

Ez a Piroska meg egy vicc, annyira Twilight-szagú az egész hogy borzalom.

A Battle: Los Angeles trailere pedig gyanúsan tetszik, lehet nem fog tetszeni a film.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Mi ez a sok szuperhõs mozi az utóbbi években? Engem baromira nem kötnek le... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Real013

Mi ez a sok szuperhõs mozi az utóbbi években? Engem baromira nem kötnek le... :unsure:

Engem meg baromira igen. Legalábbis a jobbak.

Link to comment
Share on other sites

Hares

Engem meg baromira igen. Legalábbis a jobbak.

Engem is. Amúgy Hollywood kifogyott az ötletekbõl és a képregényekhez nyúltak. Be is jött nekik.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Engem meg baromira igen. Legalábbis a jobbak.

Ja jó, engem utoljára a Spiderman, még kiskoromban.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Ja jó, engem utoljára a Spiderman, még kiskoromban.

Watchmen, Dark Knight, V for Vendetta?

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Watchmen, Dark Knight, V for Vendetta?

Hopp, a Dark Night olyan jó, hogy nem is vettem szuperhõs filmnek. :lol: Az 10es. Watchmen meg khurvára nem kötött le, pedig kétszer próbálkoztam vele. Unalmas volt, biztos mert sosem voltam képregényb*zi. V for Vendetta meg kimaradt.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Mi ez a sok szuperhõs mozi az utóbbi években? Engem baromira nem kötnek le... :unsure:

A Dark Knight sikere után naponta jelentették be õket. Aztán többnyire csak bukdácsolnak a pénztáraknál.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Engem is. Amúgy Hollywood kifogyott az ötletekbõl és a képregényekhez nyúltak. Be is jött nekik.

Talán inkább csak az utóbbi 10 évben lett rá lehetõség, hogy megvalósítsanak falon mászó embereket, gyûrûbõl kicsapódó masszív zöld fénycsóvákat, fémpáncélban repülõ embereket, nyúló karokat meg tûzben hevülõ repkedõ Human Thorch-ot (na jó, utóbbiakat Roger Corman ki tudta hozni 94-ben is alacsony költségvetésbõl :D). Szóval nem feltétlenül ötlethiány, csak az X-men meg a Spidey sikerén felbuzdulva elkezdték adaptálni több-kevesebb sikerrel/minõséggel a rengeteg alapanyagot, hogy aztán most lehessen válogatni a sok szar között megbújó kevéske jóból. :D

Link to comment
Share on other sites

Real013

Hopp, a Dark Night olyan jó, hogy nem is vettem szuperhõs filmnek. :lol: Az 10es. Watchmen meg khurvára nem kötött le, pedig kétszer próbálkoztam vele. Unalmas volt, biztos mert sosem voltam képregényb*zi. V for Vendetta meg kimaradt.

Én sem voltam soha képregénygeek, de a Watchmen az biz' kur.vajó. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hares

Talán inkább csak az utóbbi 10 évben lett rá lehetõség, hogy megvalósítsanak falon mászó embereket, gyûrûbõl kicsapódó masszív zöld fénycsóvákat, fémpáncélban repülõ embereket, nyúló karokat meg tûzben hevülõ repkedõ Human Thorch-ot (na jó, utóbbiakat Roger Corman ki tudta hozni 94-ben is alacsony költségvetésbõl :D). Szóval nem feltétlenül ötlethiány, csak az X-men meg a Spidey sikerén felbuzdulva elkezdték adaptálni több-kevesebb sikerrel/minõséggel a rengeteg alapanyagot, hogy aztán most lehessen válogatni a sok szar között megbújó kevéske jóból. :D

Ez is közrejátszhatott...esetleg.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Nem szerettem az Ananász Expresszt,de ezt talán.

Azon elkacarásztam, de

-Francot bírom

-Natalie Portman

-Dropkick Murphys

-fantasy környezet

-igényesnek tûnõ CGI

-óriási poénok

Remélem nem lõttek mindent a trailerben.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

ááááááááááá

mekkoraállat :DDD

Ebbõl feltétlenül szóljatok, ha lesz normális minõségû verzió neten. :D

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Ebbõl feltétlenül szóljatok, ha lesz normális minõségû verzió neten. :D

Majd áprilisban lesz moziban. :D

Szóval ráérünk még.

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

ááááááááááá

mekkoraállat :DDD

Nem szeretem a vígjátékokat, de ez most meghozta a kedvem a Pineapple Expresshez (is).

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Na, fantasy filmekben még csak most mernek csúnyán beszélni (ráadásul csak poénból)? :D Mikor lesz már Locke Lamora film? :(

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Favreau jól kizsírosodott, ahogy nézem. Érdekes lesz, szeretem a westernt is meg a sci-fit is, bár ránézésre nem túl bizalomgerjesztõ (fõleg a cím gáz).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...