Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Coming Soon


grasslover

Recommended Posts

SaltyDave
6 hours ago, payskin said:

Gondolom, most forgathatták a The Boys 2. évadot, aztán gyűrik az utómunkát... Bemutató csak jövő nyár, sajnos. Trailert nem nézem meg, kibírom, kibírom... 

Fél másodpercenként vágás vérfröccsenésekkel, SEMMIT nem tudsz meg belőle.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ez viszont libabőr... o.O 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
SaltyDave

Hivatalos: az HBO Max-on érkezik a Justice League Snyder Cut!!!!!!!!!!!!!!

Elvileg Junkie XL-nél a polcon a kész score hozzá, csak Whedon kukázta azt is Elfman szar remixeiért, remélem azzal jön. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
SaltyDave

Lement a Justice League Snyder Cut trailer DC Fandome livestreamen, imádom 😍. Mindjárt lesznek uploadok gondolom de addig én alszok. Remélem az eredeti JunkieXL ost-vel jön. 😎

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
SaltyDave

5eKn7W9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Én alapvetően bírom Snydert, de ez nagyon túl van lihegve. :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

 

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Mennyi pusztítás, rombolás és villanás. Nagyon mozgalmas!

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
13 hours ago, Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon said:

Mennyi pusztítás, rombolás és villanás. Nagyon mozgalmas!

Erősen kétlem hogy a 4 óra ebből állna, pláne a BvS és a Watchmen után. Az új szinopszis szerint mindegyiküknek le kell győznie a saját belső démonait, és csak utána tudnak csapatként működni. Szerintem baromi sok lelkizés lesz benne, és őszintén szólva én inkább azt várom, a CGI pusztítással nem volt semmi gond Whedonnál se. 

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Eddig vártam. Most már nem.

Ugyanolyan kiherélt, alacsony költségvetésű szutyoknak tűnik, mint a Doom film.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
19 hours ago, -OJ- said:

Eddig vártam. Most már nem.

Ugyanolyan kiherélt, alacsony költségvetésű szutyoknak tűnik, mint a Doom film.

Perspektíva kérdése. Ha úgy gondolsz rá mint fan film, akkor ez istenkirály eddig. Ilyen pl. a Street Fighter: Assassin's Fist, a legjobb SF adaptációk között van, élőszereplős, pedig ha nem vagy fan vagy "úúú de nagy mozi lesz" elvárásokkal ülsz le elé, akkor übergagyi. 

Az hogy nincs benne Dwayne Johnson, se egyéb más ismert színész (mondjuk Hiroyuki Sanada Scorpion-ként eléggé az, de tipikusan az a színész aki sosem "robbant fel", és pont hogy belefér ilyen "fan projectekbe is"), szerintem még hozzá is ad, könnyebb alacsonyabb elvárásokkal kezelni és nagyra értékelni ami jó benne. 

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Tökéletes "piálós este" film. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
SaltyDave

Amire mindannyian vágytunk...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
SaltyDave

Nekem ez hard pass. Ez a jópofa buddy copy stílus számomra rohadt messze áll attól ami szerintem a Venom kéne legyen.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
SaltyDave

A "Honnan tudjuk, hogy Nicolas Cage még mindig mélyen úszik az adósságban?" c. sorozat mai epizódjában:

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

payskin

Ez állat. Kell. Azonnal. :D :rotflmao:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Viktor

Amúgy milyen adóssága van még mindig ? Azt hittem azon már túl van és csak megszokásból tolja ezeket a filmeket. 

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
16 hours ago, Viktor said:

Amúgy milyen adóssága van még mindig ? Azt hittem azon már túl van és csak megszokásból tolja ezeket a filmeket. 

Én se követem annyira hogy tudjam, csak azt tudom hogy palotákat adott el és minden kis költségvetésű szart bevállalt mert annyira mélyen volt, feltételeztem hogy ez a fenti remekmű is így szerezte meg magának. De ha emberünk teljesen "magához ölelte" (embraced) azt hogy mém lett belőle, és ennek megfelelően szándékosan keresi az ilyet úgy hogy már nincs rohadt mélyen adósságban, csak poénból ebből él, akkor óriási pacsi. 

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

köszkösz

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
SaltyDave

Összenő ami összetartozik.

 

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ezt magyarázzátok el nekem, légy szíves:

Ez most mi?  

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe
2 hours ago, payskin said:

Ezt magyarázzátok el nekem, légy szíves:

Ez most mi?  

Milyen szempontból érdekelne a dolog? :D 

Link to comment
Share on other sites

payskin

Tehát, hogy rémlik, mintha lett volna már egy ilyen film, talán a múlt héten? Ez most valami DC poén, amit csak én nem értek?

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe
9 minutes ago, payskin said:

Tehát, hogy rémlik, mintha lett volna már egy ilyen film, talán a múlt héten? Ez most valami DC poén, amit csak én nem értek?

Igen, volt 2016-ban egy film, ami földbeállt ahogy kellett (bár ott is van ilyen release the original cut kampány, mert elvileg ott se a rendező volta hibás... :D

Ez most egy reboot, megtartották Margot Robbie és Viola Davist, mindenki mást lecseréltek. Odavágták a projektet James gunn-nak, akit éppen akkor kirúgott a disney, mert 10 éve kiírt valamit valahová, amivel megsértett valami népcsoportot, a warner meg aládugott egy csomó pénzt és szabad kezet. Első látásra annyira elszállt, mint a guardiansnál :D 

Szerk: megtartották bumeráng kapitányt (:biglol:) meg a random katonát is. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...