Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Coming Soon


grasslover

Recommended Posts

Edemking

Fél álomban egyenlőre tetszett nekem a Solo teaser, sőt úgy néz ki hogy tartják a májusi megjelenést. 

 

Ehhez pedig csak annyit fűznek hozzá hogy bleeding edge armor B) 

 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
4 hours ago, Edemking said:

Fél álomban egyenlőre tetszett nekem a Solo teaser, sőt úgy néz ki hogy tartják a májusi megjelenést. 

 

Ehhez pedig csak annyit fűznek hozzá hogy bleeding edge armor B) 

 

Solo nagyon jól néz ki, de eddig pont a két legaggasztóbb elemet nem láttuk, a sárkányok Rokonát! meg Reichenbachot vagy kit.

Infinity-ben meg tetszik, hogy nem hozzák vissza Amerika kapitányt B)

Link to comment
Share on other sites

Hor1
29 minutes ago, gebali1991 said:

Solo nagyon jól néz ki, de eddig pont a két legaggasztóbb elemet nem láttuk, a sárkányok Rokonát! meg Reichenbachot vagy kit.

Infinity-ben meg tetszik, hogy nem hozzák vissza Amerika kapitányt B)

Hát pedig ott van Clarke.

Hova vissza?

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
49 minutes ago, Hor1 said:

Hát pedig ott van Clarke.

Hova vissza?

Kizárta az agyam.

Úgy értem, hogy nem törlik el a Civil Wart azzal, hogy visszakapja a pajzsát (az első trailerből erre gondoltam), tehát kvázi mint Nomad fog szerepelni, nem pedig mint Kapitány (még ha ez nem is lesz kimondva.

Link to comment
Share on other sites

Edemking

Avengers 4 spoilerek a továbbiakban 

Spoiler

Én is reménykedem abban hogy meg tartják Nomadnak a Rogerst, és Falcon veszi át a helyét. De annyi mindenképpen biztos hogy valamilyen idő utazás vagy hallucinációk formájában a bosszúállók negyedik részében vissza fog térni mint a Kapitány a forgatáson készült fotók alapján. 

 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
28 minutes ago, Edemking said:

Avengers 4 spoilerek a továbbiakban 

  Reveal hidden contents

Én is reménykedem abban hogy meg tartják Nomadnak a Rogerst, és Falcon veszi át a helyét. De annyi mindenképpen biztos hogy valamilyen idő utazás vagy hallucinációk formájában a bosszúállók negyedik részében vissza fog térni mint a Kapitány a forgatáson készült fotók alapján. 

 

Szerintem elég egy good old flashback is ehhez :P 

Egyébként kijött a TRAILER REAKCIÓ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Edemking

Aaaa az túl egyszerű megoldás lenne, de amúgy valóban kimaradt a felsorolásból :D .  

Na ha még meglenne a monetizáció a csatornán már repülne a Disney banhammer :D A kedvenc részletem a trailer reakcióból hogy az end card fele lemaradt mert gondolom 1080p-Ben van lementve nem 720p-ben :D .

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
13 minutes ago, Edemking said:

Aaaa az túl egyszerű megoldás lenne, de amúgy valóban kimaradt a felsorolásból :D .  

Na ha még meglenne a monetizáció a csatornán már repülne a Disney banhammer :D A kedvenc részletem a trailer reakcióból hogy az end card fele lemaradt mert gondolom 1080p-Ben van lementve nem 720p-ben :D .

Geee, te képes voltál végignézni?

Link to comment
Share on other sites

Edemking

Nekem tetszett a teaser, gondoltam ha már úgy is zavartalanul végig lehet nézni megint akkor kihasználom az alkalmat.

szerk.: közben megérkezett a hosszabb változat is a Solo teaser-ből. 

 

Link to comment
Share on other sites

freezy

Nem rossz.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Mennyivel érdekesebbnek tűnik az egész film a trailer alapján, mint a sw x-edik része ami az x-y sw résznek az újrafeldolgozása...
Konkrétan egy scifi akciófilmnek tűnik, se egy lézerkard, se egy rohamosztagos lövés, tiszta üde az egész.

Persze nem tudni, milyen lesz a film, de ez a trailer ezerszer meggyőzőbb, mint eddig bármi sw trailer.

 

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Han 3-5-7 év alatt nagyon lelakta az itt vadiújnak tűnő Falcont. :D

Link to comment
Share on other sites

Edemking
33 minutes ago, Hor1 said:

Han 3-5-7 év alatt nagyon lelakta az itt vadiújnak tűnő Falcont. :D

Láttad már hogy milyen piszkot tud csinálni egy wookie? Csodálkozom hogy csak annyira lakták le a hajót ennyi idő alatt. 

De az is lehet hogy valamilyen promóciós videóban látjuk éppen a "falcont", mint valami kocsi reklám. 

Link to comment
Share on other sites

Ante
5 hours ago, Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon said:

Mennyivel érdekesebbnek tűnik az egész film a trailer alapján, mint a sw x-edik része ami az x-y sw résznek az újrafeldolgozása...
Konkrétan egy scifi akciófilmnek tűnik, se egy lézerkard, se egy rohamosztagos lövés, tiszta üde az egész.

Persze nem tudni, milyen lesz a film, de ez a trailer ezerszer meggyőzőbb, mint eddig bármi sw trailer.

 

Egyetértek. Azt hiszem, az évek során elfelejtettük, hogy a Star Wars eredendően egy klasszikus kalandfilm. Egy maroknyi színes karakter, akik különböző akadályokba botlanak, és egyesével átverekszik magukat rajta, hogy eljussanak valami célig. 

Bármennyire is megtanultam szeretni a prequeleket az évek során, azok inkább megfilmesített Wookiepedia-cikkek, mint kalandfilmek. A sequelek meg valahogy pont a kalandelemeket nem veszik át (a szabadulás Jabba palotájából, az űrkígyó, a szemétnyomó), túlságosan a fő motívumok / konfliktusok megidézésére fókuszálnak. És akkor ott van még Rogue One, ami meg egy színtiszta háborús dráma...

Szóval örülnék, ha legalább mellékszálon kapnánk végre egy filmet, ami egy kicsit a kreatívabb kalandfim-vonalat képviseli.

Link to comment
Share on other sites

freezy

27540000_1253932674750852_58619974819831

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Ezt most találtam ki, de AKAROM hogy benne legyen a filmben :D 

Szóval láttuk, hogy lesz egy vadnyugatos párbajjelenet, amiben Solo áll valakivel szemben. Az én ötletem szerint lelövi a fickót, majd valaki (Lando, Clarke vagy akárki) megkérdezi hogy ezt mégis hogy sikerült, azt hittem ottmaradsz, stb, hogy tudtad legyőzni? Erre Han csak annyit mondana cinkos mosollyal: "I shot first".

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling
1 hour ago, gebali1991 said:

Ezt most találtam ki, de AKAROM hogy benne legyen a filmben :D 

Szóval láttuk, hogy lesz egy vadnyugatos párbajjelenet, amiben Solo áll valakivel szemben. Az én ötletem szerint lelövi a fickót, majd valaki (Lando, Clarke vagy akárki) megkérdezi hogy ezt mégis hogy sikerült, azt hittem ottmaradsz, stb, hogy tudtad legyőzni? Erre Han csak annyit mondana cinkos mosollyal: "I shot first".

Még akarod is a fanservicet, jóvan.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Hihetetlen mennyire semmi karizmája nincs a színésznek Han szerepében. Olyan mint ha valami Dawnson és a haverok szépfiú lenne egy középiskolai szappanoperából. Glover-t ellenben simán beveszi a gyomrom mint Lando, de ez a srác... áh, kár érte. Nem moziba nézős, ha egyáltalán.

Az a baj, hogy annyira remake szagot áraszt, úgy hogy közben hivatalosan nem remake. Ha remake lenne még kizárnám fejben simán hogy ez az egész létezik. Így ez akkor működik ha sosem látom.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Ez áraszt remake szagot, és nem az előző sw trailerek? o.O

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Szerintem sokkal jobb a színész mint amilyennek elsőre tűnt.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
3 hours ago, Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon said:

Ez áraszt remake szagot, és nem az előző sw trailerek? o.O

Pusztán a színészek miatt. Ha most lenne egy fiatal Harrison Ford-unk és egy fiatal Billy Dee Williams-ünk, egy szavam se lenne. De így nekem olyan mint ha csinálnának egy Scareface prequel-t amiben egy fiatal Bill Murray játssza a fiatalabb Al Pacino-t, azzal az indokkal hogy eladható az eredeti film legendás státusza miatt, és úgy is van benne két mondat Kubáról az elején, milyen jó lenne felfedezni mi történt Tony Montana fiatalabb éveiben. Just... no.

De ezt is úgy írom le hogy errejáró prodcerektől féltve szét ne kúrják azt is. Semmi szükség erre a filmre, se arra hogy beleszarjanak Han múltjába és elvegyék tőle azt a kevés misztikumot.

Btw időközben bejelentettek még egy Star Wars-t, amit Game of Thrones írók jegyeznek majd, és független lesz a Skywalker saga-tól is független Johnson trilógiától is függetlenebb független függéstől függetlenedve függeszkedik.

https://io9.gizmodo.com/the-makers-of-game-of-thrones-are-writing-and-producing-1822774890

Láthatóan a Disney nem nyugszik amíg fel nem vizezi az egész franchise-t aztán mehet a kukába.

Link to comment
Share on other sites

Edemking

Elveszik a misztikumot, ugyan már Salty.... A nem rég eltörölt kánon szerint még Han Solo nadrágjának is volt háttér története, milyen misztikumról beszélünk?

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Felvizezi? :D A hardcore rajongók meg most is sírnak mint a fürdős krva azért a félmillió, rosszabbnál rosszabb ponyva történetért amit -éinak hívtak (most legends). A Disney küzdhet ahogy akar, sosem fogja úgy eltékozolni ezt az univerzumot mint Lucas tette (illetve a Disney-nel van minőség kontroll, Lucas-szal ellentétben).

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Sokkal aggasztóbb, hogy Kennedy szerint ez a kettő remek történetmesélő, meg mély karakterek meg whatev, miközben a GoT Martin miatt volt olyan amilyen, amint elfogytak a könyvek, lejtmenet lett az egész.

Link to comment
Share on other sites

Ante
11 hours ago, gebali1991 said:

Felvizezi? :D A hardcore rajongók meg most is sírnak mint a fürdős krva azért a félmillió, rosszabbnál rosszabb ponyva történetért amit -éinak hívtak (most legends). A Disney küzdhet ahogy akar, sosem fogja úgy eltékozolni ezt az univerzumot mint Lucas tette (illetve a Disney-nel van minőség kontroll, Lucas-szal ellentétben).

Nem a félmillióért sírnak (mondom ezt, mint az egyik fürdőskva), hanem azért a maroknyi jól sikerültért, ami zseniális történetekkel, karakterekkel gazdagította a mitológiát (főleg az SW-játékok, a Jedi Knight II, KOTOR 1-2, stb). 

Mellesleg, a Lucasfilmnál is volt minőségkontroll, és szintekre bontva épült fel a kánon (amennyire emlékszem), értsd voltak jobban kánon és kevésbé kánon történetek. A Disney-vel kapcsolatban meg két dolog is bosszant. Egyrészt, eddig nem sokat tett hozzá a mitológiához, szemben azzal a rengeteg profi-félprofi-amatőr művésszel, akiknek a munkáját most egy tollvonással áthúzták; másrészt, amit tettek is, amögött sincs hosszú távra nyúló vízió, ami mondjuk lehetővé tenné, hogy az eddigieknél magasabb minőségben épüljön a mitológia. Akkor meg minek?

11 hours ago, gebali1991 said:

Sokkal aggasztóbb, hogy Kennedy szerint ez a kettő remek történetmesélő, meg mély karakterek meg whatev, miközben a GoT Martin miatt volt olyan amilyen, amint elfogytak a könyvek, lejtmenet lett az egész.

Nekem is épp ez a félelmem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...