Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Coming Soon


grasslover

Recommended Posts

a880120

Arról nem volt szó, hogy Aronofsky csinálja a következõ Wolverin3-t... azt mondta vágyott már egy olyan filmre, ahol nem minden teher az õ vállán van.

Link to comment
Share on other sites

Hares

http://www.uipduna.hu/ordog/

Várós. :rolleyes: Mondjuk én minden ördöggel kapcsolatos filmet benyalok, szeretem a témát. :D

Nekem is belinkelték anno,nem tudom ismered-e,ezen alapszik. Elevated Pt.1 Pt.2

Link to comment
Share on other sites

a880120

Speciel az üvegtigris plakátja nagyon jó.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

IPB ImageIPB Image

YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ante

Ez az én karácsonyi ajándékom :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hares

Speciel az üvegtigris plakátja nagyon jó.

Osztom....huh. Szabó Erika. B)

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Tudtátok, hogy lesz Top Gun 2? Kíváncsi vagyok milyen lesz, eddig semmi infot nem láttam róla, csupán hogy lesz. Kornak megfelelõen F22 lesz benne gondolom, vagyis az lesz a harc, hogy begörcsöl a pilóta ujja és nem tudja kilõni a rakétát :D. védekezésnél meg az lesz izgalmas, hogy nem fogja tudni eldönteni, melyik mûholddal szedje le az ellenséges raksikat :D.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Sucker Punch

Most esett le, hogy Jena Malone is szerepel benne. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

The Town

ígéretesnek tûnik

Link to comment
Share on other sites

Hares

The Fighter

Trailer alapján jónak tûnik.Várom.

Nekem az egész trailer hibádzik, túlzottan hatásvadász, túlzottan epic akar lenni,de egyáltalán nem sikerül neki, lerí a trailerrõl hogy Oscarra szánták. Mikor Bale legutóbb lefogyott tetszett,most is mintha színészkedett volna.

Link to comment
Share on other sites

GabF

Hali.

Nem tudom volt-e kint, Én azért megosztom.

A Kung Fu Panda folytatásának a munkálatai lassan a végéhez közeledik. Az egyik filmes portálon már látható egy elõzetes, amiben csak röviden magát Po-t láthatjuk "szokásos stílusában :).

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Nem tudja vki, hogy hogyan és mikortól lehet a Harry Potter 7 premier elõtti vetítésére jegyet venni? Ha vki adna egy linket, azt megköszönönném! :)

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Nem tudja vki, hogy hogyan és mikortól lehet a Harry Potter 7 premier elõtti vetítésére jegyet venni? Ha vki adna egy linket, azt megköszönönném! :)

Tudtommal ilyen elõadásokra inkább nyerni lehet jegyeket, mintsem venni.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Vajon ez az új Karib tenger kalózai milyen film lesz? Kérdem azért, mert még most is forgatják és májusban be akarják mutatni... de akkor vagy szar effektek lesznek benne, vagy sztori és karakter központú oldschool kaland lesz bitang látvány nélkül.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Vajon ez az új Karib tenger kalózai milyen film lesz? Kérdem azért, mert még most is forgatják és májusban be akarják mutatni... de akkor vagy szar effektek lesznek benne, vagy sztori és karakter központú oldschool kaland lesz bitang látvány nélkül.

Nem tudom, de mániám a trilógia, úgyhogy akármilyen szar is lesz, valószínûleg az elejétõl a végéig élvezni fogom.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Tudtommal ilyen elõadásokra inkább nyerni lehet jegyeket, mintsem venni.

Szoktak lenni premier elõtti vetítések, amik a sajtó vetítés után, de a tényleges premier elõtt vannak. Ezekre lehet venni jegyet azonos árban, csak bitanggyorsan elfogynak és nem minden mozi csinál ilyet :D Forgalmazó függõ...

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Vajon ez az új Karib tenger kalózai milyen film lesz? Kérdem azért, mert még most is forgatják és májusban be akarják mutatni... de akkor vagy szar effektek lesznek benne, vagy sztori és karakter központú oldschool kaland lesz bitang látvány nélkül.

Teljesen mindegy mennyire múlja alul magát az elõzõ részek egyébként is erõsen romló minõsége után, úgyis zabálni fogják. Aztán majd jönnek százával a sequel-ek, amikor már Depp is elszégyelli majd magát a szereplés miatt.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Vajon ez az új Karib tenger kalózai milyen film lesz? Kérdem azért, mert még most is forgatják és májusban be akarják mutatni... de akkor vagy szar effektek lesznek benne, vagy sztori és karakter központú oldschool kaland lesz bitang látvány nélkül.

Állítólag visszavesznek a nagy CGI-nyáladzásból és oldschool pirate-kalandot akarnak, de aztán ki tudja. Indy4-nél is mentek az ígéretek, és végül el se készült :D

Link to comment
Share on other sites

Razon

Harry Potter 7, be volt tervezve hogy moziba megyek.....aztán látom, szlovák szinkron. Kár, kedvenc filmjeimet angolul szokták adni.

Most fél évet várhatok nézhetõ minõségre.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Harry Potter 7, be volt tervezve hogy moziba megyek.....aztán látom, szlovák szinkron. Kár, kedvenc filmjeimet angolul szokták adni.

Most fél évet várhatok nézhetõ minõségre.

Mivel alapvetõen fiatal tizenéves korosztály a célzott nézõsereg, ez érthetõ, asszem :)

Link to comment
Share on other sites

Razon

Mivel alapvetõen fiatal tizenéves korosztály a célzott nézõsereg, ez érthetõ, asszem :)

Hát igen, de ha 3 színésznek ugyan az a szinkronhangja, és úgy mondják a szöveget mint valami verset, akkor inkább hallgatom angolul/nézem a feliratot. De jah, erre nem gondoltam :D Mondjuk szerintem a PoP is ilyen volt, és angolul adták.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...