Jump to content

Toljátok a bucira a sapit! Éljen a GSF hagyomány! :D

Sign in to follow this  
chrisnagy13

AMD

86 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

VassGabor

De a videókártyában csak egy széria van még.

Lord_KROK
7 hours ago, VassGabor said:

De a videókártyában csak egy széria van még.

De várhatóan lesz következő is ;) 

Egyébként nem tudom, hogy gondolod h csak egy széria VGA van, mert van nekem pl egy HD6850-esem is, ami sokkal korábbi széria, mint amik most mennek ... 

VassGabor

Úgy értem hogy játékra alkalmas kártya abból csak ez az egy van a 5700-as széria, többi felejtős mind 1060 szint meg alatta.

Lord_KROK
8 hours ago, VassGabor said:

Úgy értem hogy játékra alkalmas kártya abból csak ez az egy van a 5700-as széria, többi felejtős mind 1060 szint meg alatta.

Nos én még GTX950-el vagyok (igaz OC példány) de nem érzem játékra alaklamatlannak a kártyámat. 

Lehet h az AMD megfelelői azok, bár szerintem erről hallottam volna már.

XCube
15 hours ago, VassGabor said:

Minden attól függ, hogy mi a célod, mire akarod használni. RTX 2060 alatt is van élet :wink: .

VassGabor
8 hours ago, XCube said:

Minden attól függ, hogy mi a célod, mire akarod használni. RTX 2060 alatt is van élet :wink: .

Vanni van csak nem nagyon éri meg már így a konzolgeneráció váltás küszöbén. Nagyon le kell butítani a grafikát,hogy 590-en is élvezhető legyenek a címek.

XCube
1 hour ago, VassGabor said:

Vanni van csak nem nagyon éri meg már így a konzolgeneráció váltás küszöbén. Nagyon le kell butítani a grafikát,hogy 590-en is élvezhető legyenek a címek.

Az az igazság, hogy a mai játékok nagy része még low -on is piszkosul jól tud kinézni. Egy 590 pedig FullHD -ben medium - high grafikán elfuttatja a legtöbb mai játékot is elegendő FPS -sel.

Ettől függetlenül persze várom mit lépnek a következő évben, az első RTX szériát tudatosan kihagytam, inkább egy kiforrottabb terméket akarok majd.

Lord_KROK
7 hours ago, jagdtigger said:

Mondjuk a tuning lutri, na meg emellé nem tudom h a CPU-t mennyire lehetne húzni

jagdtigger
3 minutes ago, Lord_KROK said:

Mondjuk a tuning lutri, na meg emellé nem tudom h a CPU-t mennyire lehetne húzni

Hát annyira biztos mint ő. +300 MHz-et elég esélyes hogy a legtöbb tudni fogja.

Lord_KROK
1 minute ago, jagdtigger said:

Hát annyira biztos mint ő. +300 MHz-et elég esélyes hogy a legtöbb tudni fogja.

Nem mondom h nem fordult meg a fejemben h a jelenlegi rendszert lecseréljem egy ilyenre, de rájöttem hogy NEKEM  túl kicsi előrelépés lenne túl sok pénzért... 

XCube
6 hours ago, Lord_KROK said:

Nem mondom h nem fordult meg a fejemben h a jelenlegi rendszert lecseréljem egy ilyenre, de rájöttem hogy NEKEM  túl kicsi előrelépés lenne túl sok pénzért... 

Szerintem inkább semmi előrelépés nem lenne. Nálad egy erősebb VGA (több VRAM -mal) dobna sokat. És + 8GB RAM + egy 4 magos CPU. Igazából szinte fillérekből fel lehetne dobni a gépedet.

VassGabor
22 hours ago, XCube said:

Az az igazság, hogy a mai játékok nagy része még low -on is piszkosul jól tud kinézni. Egy 590 pedig FullHD -ben medium - high grafikán elfuttatja a legtöbb mai játékot is elegendő FPS -sel.

Ettől függetlenül persze várom mit lépnek a következő évben, az első RTX szériát tudatosan kihagytam, inkább egy kiforrottabb terméket akarok majd.

Jaja én is hogy legyen valami értkelhető is, és ne ragadjon be a budge kategóriába mint eddig volt.

Lord_KROK
On 12/4/2019 at 7:29 AM, XCube said:

Szerintem inkább semmi előrelépés nem lenne. Nálad egy erősebb VGA (több VRAM -mal) dobna sokat. És + 8GB RAM + egy 4 magos CPU. Igazából szinte fillérekből fel lehetne dobni a gépedet.

A +8GB RAM szept óta tervben van. Mi a filléres 4 magos ami sokat dobna? 

VGA nemigen lesz ... hacsak nem tudsz valami nagyon kedvező árút, bár a VGAval semmi bajom... 

XCube
7 hours ago, Lord_KROK said:

A +8GB RAM szept óta tervben van. Mi a filléres 4 magos ami sokat dobna? 

VGA nemigen lesz ... hacsak nem tudsz valami nagyon kedvező árút, bár a VGAval semmi bajom... 

Mondjuk egy i5 3450 / 3470 / 4430.

VGA -ból GTX 970.

RAM -mal együtt kijön 60K -ból az egész.

Lord_KROK
4 hours ago, XCube said:

Mondjuk egy i5 3450 / 3470 / 4430.

VGA -ból GTX 970.

RAM -mal együtt kijön 60K -ból az egész.

itt folytatom