Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Cigaretta Vol.2


Warfare

Dohányzol? És ha igen, mennyit?  

199 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Lord_KROK
26 minutes ago, moody said:

Szerintem még van, mindenképpen próbáld ki. Djarum is jó, de szerintem nem ér 2 ezret...

majd kipróbálom ha eszembe jut hétvégén. Djarum abszolút nem ér meg 2 ezret, pláne h ismerek egy csajt aki házi djarumot csinál. Külsőre tökre nem oylan, de ízre igen, és 1000ft körül megvan egy dobozzal. :D Ennyi pénzért még 5 éve és jó ár lett volna a Djarumért.

 

17669

Link to comment
Share on other sites

moody
3 hours ago, Lord_KROK said:

majd kipróbálom ha eszembe jut hétvégén. Djarum abszolút nem ér meg 2 ezret, pláne h ismerek egy csajt aki házi djarumot csinál. Külsőre tökre nem oylan, de ízre igen, és 1000ft körül megvan egy dobozzal. :D Ennyi pénzért még 5 éve és jó ár lett volna a Djarumért.

 

17669

gondolom azt a szegfűszeges ízt utánozza le. egyébként marbi hüvelybe van mentolos. annyi a trükk, hogy a szűrő van átáztatva mentolba. egész jó. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Lord_KROK
On 2017. 06. 19. at 6:51 PM, moody said:

gondolom azt a szegfűszeges ízt utánozza le. egyébként marbi hüvelybe van mentolos. annyi a trükk, hogy a szűrő van átáztatva mentolba. egész jó. :)

Igen, azt utánozza le. (mostanában sajna nem csinál :(

Igen, közben találkoztam is ezzel a hüvellyel. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
XCube

Csak hogy itt is írják valami nem teljesen ide illőt, január 31. vagy február 1. óta nem gyújtottam rá. Asszem már nem is fogok. 

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
1 hour ago, XCube said:

Csak hogy itt is írják valami nem teljesen ide illőt, január 31. vagy február 1. óta nem gyújtottam rá. Asszem már nem is fogok. 

Gratula!

Nálam ez totál össze-vissza van van h hetekig nem gyújtok rá, de ha elmegyek bulizni akkor általában előbb utóbb megtörténik. Meg néha van olyan h random napközben is, bár az ritka (hetente kb 1 nap 1-2 szállal)

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu
3 hours ago, XCube said:

Csak hogy itt is írják valami nem teljesen ide illőt, január 31. vagy február 1. óta nem gyújtottam rá. Asszem már nem is fogok. 

Gratulálok én is, így tovább. Tegyétek le azt a szart, amíg még van remény. (Sajnos a dohányos éveket nem lehet meg nem történtté tenni; a COPD és társai mindenkit megtalálhatnak, aki valaha dohányzott, akkor is, ha már letette a cigit; de minél tovább szív valaki, értelemszerűen annál nagyobb a kockázat.)

Link to comment
Share on other sites

XCube
12 hours ago, Renesas said:

Gratulálok én is, így tovább. Tegyétek le azt a szart, amíg még van remény. (Sajnos a dohányos éveket nem lehet meg nem történtté tenni; a COPD és társai mindenkit megtalálhatnak, aki valaha dohányzott, akkor is, ha már letette a cigit; de minél tovább szív valaki, értelemszerűen annál nagyobb a kockázat.)

Köszi (neked is Krok)

19 évet dohányoztam kisebb megszakításokkal. A tüdőm mondhatni nem a régi.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
6 hours ago, XCube said:

Köszi (neked is Krok)

19 évet dohányoztam kisebb megszakításokkal. A tüdőm mondhatni nem a régi.

Uh, 19 év nem kevés. 

Ha az első cigimet nézzük, akkor nekem is a napokban volt 18 éve, de azt pl majd 1 év múlva követte a következő... 

Link to comment
Share on other sites

XCube
1 hour ago, Lord_KROK said:

Uh, 19 év nem kevés. 

Ha az első cigimet nézzük, akkor nekem is a napokban volt 18 éve, de azt pl majd 1 év múlva követte a következő... 

14 éves korom óta aktívan dohányzom mostanáig. Egyszer sikerült letennem úgy 4 hónapra de aztán visszaszoktatott a főiskola. Most elegem lett belőle, ráadásul nem is esett már jól. Most egyetlen egy szálat sem szívtam el máig, korábban egy két szál elment ha ittam. Mondjuk most inni sem iszom. Igazából tök jó lenne néha rágyújtani, de sosem jutok odáig, az agyam lefékez azonnal. Pedig még cigim is van 😄

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

A helyzet az, hogy az elmúlt 7-8 évben túl sok hozzám közel álló embert vesztettem el dohányzással (vagy egykori dohányzással) szoros összefüggésben álló betegségek eredményeképp, úgyhogy meglehetősen intoleránssá váltam a pöfékeléssel szemben. Még az e-cigi is jobb, ha valaki nagyon nem bír leállni, bár nyilván az sem egy életbiztosítás.

Én a leszokást illetően egyébként a drasztikus megoldások híve vagyok: szerintem nem segít, ha valaki eldönti, hogy pl. az eddigi napi 10 szál helyett csak 5-öt szív. Magunkkal szemben könnyű megengedőnek lenni; a fokozatosság itt csak nagyon erős akarattal párosulva vezethet eredményre, az meg kevesek sajátja. Viszont ha az ember egyszer csak kidobja az összes cigit és öngyújtót, az már működhet, mert a vásárlás egy sokkal komplexebb folyamat, amit könnyebb megállni, mint ha ott az ember közvetlen közelében a cigis doboz meg az öngyújtó, és csak oda kell nyúlni érte. De ez szerintem bármilyen leszokásnál így van, akármiről is akar lejönni valaki (pl. édesség, cukros üdítők stb.).

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
On 6/5/2018 at 8:46 PM, XCube said:

14 éves korom óta aktívan dohányzom mostanáig. Egyszer sikerült letennem úgy 4 hónapra de aztán visszaszoktatott a főiskola. Most elegem lett belőle, ráadásul nem is esett már jól. Most egyetlen egy szálat sem szívtam el máig, korábban egy két szál elment ha ittam. Mondjuk most inni sem iszom. Igazából tök jó lenne néha rágyújtani, de sosem jutok odáig, az agyam lefékez azonnal. Pedig még cigim is van 😄

Én lagalább 18 elmúltam az első cigimnél. 

Nekem is van h van velem cigi és napokig nem gyújtok rá pedig ott van a zsebemben. (mondjuk van h már nekem sem esik ól csak megszokás)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...