Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Cigaretta Vol.2


Warfare

Dohányzol? És ha igen, mennyit?  

199 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

killermonkey

Én kék pall mallt szívok, ahhoz képest a camel csíp, mar, kevés a füstje, rossz az illata. Nekem a piros marlbit juttatja az eszembebár már nagyon rég szívtam olyat.

Ja és sárgáról beszélek.

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Ma megnéztem egy szürke westet is.Nem arany szint, de 550 alatti cigikbõl messze legjobb,nekem jobban bejött drágább narancs pall mallnél,szóval nem kell sodrosra áttérni.És ami a lényeg nálam,jó füstje van,még jobb aranynál ha nem is olyan aromás az íz. :)

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

én meg sose tudtam :D

Mivan Veled mostanság?

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

Napot all!

Rég jártam erre.

Hoztam egy képet. Húgom adta.

IPB Image

Másfelõl kérdés: A Black milyen árban van mostanság?

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Mekkora kép, lementve!

1500 körül azt hiszem.

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

Mekkora kép, lementve!

1500 körül azt hiszem.

Ja a kép nekem is tetszõs.

Jól fel ment az ára. :unsure: Kösz az infot.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

1500 körül azt hiszem. [/i]

1550 pontosan,most néztem meg a dobozán :)

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

1550 pontosan,most néztem meg a dobozán :)

Gyáááááhhhh... :lol: Születésnapomra akarom meglepni magam vele. De akkor bedobom a kívánság kosárba. X)

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Ma megnéztem egy szürke westet is.Nem arany szint, de 550 alatti cigikbõl messze legjobb,nekem jobban bejött drágább narancs pall mallnél,szóval nem kell sodrosra áttérni.És ami a lényeg nálam,jó füstje van,még jobb aranynál ha nem is olyan aromás az íz. :)

Moon. :rolleyes: Nem gyõzöm eleget reklámozni. :D

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Moon. :rolleyes: Nem gyõzöm eleget reklámozni. :D

He,az mi. :D Komoly még sose találkoztam vele,de rákérdezek dohánytrafikos néninél holnap tart-e,hátha jobb lesz szürke westnél. :unsure: Monjuk nekem ilyen bszott erõs fix h nem kell,nem dohányzom csak néha megszokásból,akkor is 6-max 7-es levelt.

Link to comment
Share on other sites

BAKER_

Mivan Veled mostanság?

egyetem, egyetem, egyetem. meg hogy ne legyen off: cigi.

ha jön a tél, én azonnal megszívom, és náthás leszek meg köhögök. és rájöttem, hogy az olcsó cigik váltják ezt ki leginkább, ugyhogy most piros marbi megy ezerrel. (fõleg h olcsóbb mint az arany :D ) westet váltottam le.... pedig az is jó cigi. a moon meg szar.

szoktam amugy olvasni a fórumot, de mivel nekem a napi mennyiségem 1 doboz MAX, és ennél csak néha kevesebb, ezért ezt nem szoktam kommentálni :)

He,az mi. :D Komoly még sose találkoztam vele,de rákérdezek dohánytrafikos néninél holnap tart-e,hátha jobb lesz szürke westnél. :unsure: Monjuk nekem ilyen bszott erõs fix h nem kell,nem dohányzom csak néha megszokásból,akkor is 6-max 7-es levelt.

ne adj rá ki pénzt, jó az a west :D moon elején tök jó, és örülsz hogy olcsón vettél egy kib.jó cigit, de a 10-11. szálnál már ilyen kommersz szar íze lesz... elszívhatatlan

Link to comment
Share on other sites

Warfare

a moon meg szar.

Not.

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

A Moon nekem sem a kedvencem. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Snexi

van egy szál vörös dunhillem,holnap kipróbálom,hogy milyen :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

egyetem, egyetem, egyetem. meg hogy ne legyen off: cigi.

ha jön a tél, én azonnal megszívom, és náthás leszek meg köhögök. és rájöttem, hogy az olcsó cigik váltják ezt ki leginkább, ugyhogy most piros marbi megy ezerrel. (fõleg h olcsóbb mint az arany :D ) westet váltottam le.... pedig az is jó cigi. a moon meg szar.

szoktam amugy olvasni a fórumot, de mivel nekem a napi mennyiségem 1 doboz MAX, és ennél csak néha kevesebb, ezért ezt nem szoktam kommentálni :)

ne adj rá ki pénzt, jó az a west :D moon elején tök jó, és örülsz hogy olcsón vettél egy kib.jó cigit, de a 10-11. szálnál már ilyen kommersz szar íze lesz... elszívhatatlan

Jólvan akkor. Hideget sokan megszenvedik .. Rajtam hál' nem fog ki .. :D Cigi véd tudod ;D Piros hidegben kva finom B) B)

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Ma megint elcsábítottak egy Dunhillal. :angry: Pedig most már az eltántoríthatatlan vagyok az életmódváltásban, és ehez elengedhetetlen a teljes cigistop. [sm56]

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Ma megint elcsábítottak egy Dunhillal. :angry: Pedig most már az eltántoríthatatlan vagyok az életmódváltásban, és ehez elengedhetetlen a teljes cigistop. [sm56]

Addig nem vagy eltántoríthatatlan, amíg el tudnak csábítani.

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Addig nem vagy eltántoríthatatlan, amíg el tudnak csábítani.

Ezt úgy értem, hogy mindenképpen le fogok most szokni.

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s
Akkor ne nagyon pumpálj semmit ;DDD Úgyse fogod kibírni. :unsure:
Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Mielõtt félreértenétek, csak egy szál volt az a Dunhill mert megkínáltak. Azt viszont már biztosra ígérem, hogy nem veszek már egy dobozzal sem, pedig még szombaton azon agyaltam. Egyébként azért kéne leszokni, hogy javuljon a tejesítõ képességem, tudjak hízni és izmosodni, szerintem a cigi ebben elég nagy gát.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Ez valami zseni�lis. Meg fog bel�le gazdagodni :lol:

�s az a Sophiane a legjobb az eg�szben.

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Ez valami zseni�lis. Meg fog bel�le gazdagodni :lol:

�s az a Sophiane a legjobb az eg�szben.

Nem szar "leesett a kamionról" árak...akkor hiszem ha kezembe nyomja 450-ért.Elérhetõsége egyáltalán?Sophi csak 18szál lenne?Még 540-es west is 19,meg érdekes lehet darabonként is venni,ha bontott nekem fix nem ér ennyit se. <_<

Mielõtt félreértenétek, csak egy szál volt az a Dunhill mert megkínáltak. Azt viszont már biztosra ígérem, hogy nem veszek már egy dobozzal sem, pedig még szombaton azon agyaltam. Egyébként azért kéne leszokni, hogy javuljon a tejesítõ képességem, tudjak hízni és izmosodni, szerintem a cigi ebben elég nagy gát.

Énse nagyon veszek már,még max lesz egy west azt jóideig annyi,szerencsére eddig is kibírtam nélküle,csak néha esett jól,de az fix nem ér az egész ennyit.Mióta futok,gyurogatok teszem le szép lassan,tényleg csakis teher,helyette továbbra is ottvan az energiaital mint másik mániám,az meg sportthoz meg jobb is(bár igazából az lenne a legtutibb ha semmi energiaital,multivitamin meg kaján/vizen kivüli addictos dolgot nem enne,inna/szívna az ember).

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Mielõtt félreértenétek, csak egy szál volt az a Dunhill mert megkínáltak. Azt viszont már biztosra ígérem, hogy nem veszek már egy dobozzal sem, pedig még szombaton azon agyaltam. Egyébként azért kéne leszokni, hogy javuljon a tejesítõ képességem, tudjak hízni és izmosodni, szerintem a cigi ebben elég nagy gát.

Hm. Én kondi mellett se raktam le.

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Hm. Én kondi mellett se raktam le.

Nem tom, én napi 3-4szál után érzem már nehezebben kapok levegõt 50fekvõ után,mintha 1hétig rá se gyújtok.

Igazából ezt csak azok érthetik akik így alkalmanként gyújtanak rá mint Tigris meg én is,mi még érezzük mellékhatást pár szál után is,mivel rászokásunk a 0 fele konvergál inkább.

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Nem tom, én napi 3-4szál után érzem már nehezebben kapok levegõt 50fekvõ után,mintha 1hétig rá se gyújtok.

Igazából ezt csak azok érthetik akik így alkalmanként gyújtanak rá mint Tigris meg én is,mi még érezzük mellékhatást pár szál után is,mivel rászokásunk a 0 fele konvergál inkább.

Teljesen jogos .. Örüljetek ;D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...