Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Photoshop


oPalRx7

Milyen fajta képszerkesztõket részesítesz elõnyben?  

42 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

mio007

Nagyon tetszett pár faceswap-es kép amit 9gag-en láttam ezért én is kedvet kaptam hozzá.

Elsõ kettõ próbálkozásom:

kép1

kép2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Athesz

PS CS6ban hogy tudom átállítani a timeline-t frame nézetrõlrõl olyanra ami a flashban van rendes idõvonalra?

Link to comment
Share on other sites

kaliban

PS CS6ban hogy tudom átállítani a timeline-t frame nézetrõlrõl olyanra ami a flashban van rendes idõvonalra?

Máhogy mi is van pontosan ?

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Máhogy mi is van pontosan ?

Új Timeline van benne már nem kell framekkel animáláshoz szarakodni egyesével hanem ilyen:

EQe0pcngshQ

És azt nem tudtam h hol váltogathatok a 2 kinézet közt de csak az Extended verzióban van benne.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Shudzsi

Hali,

kellene nekem egy kicsit ráérõs PS mágus.

Az alábbi képet kellene egy kicsit variálni úgy hogy a 2. képen látható eredmény jöjjön ki(elõre is elnézést a paint skill miatt+kb 2 perc volt a szerkesztés :D).

A mintát meg ha lehetséges a feliratot kéne sima fekete/fehér (stylized? talán a jó szó/kifejezés?) képpé varázsolni és lehetõleg háttér nélkül hogy ne legyen felesleges cucc a nyomásnál.

Annyi a lényeg hogy pólóra akarom a mintát nyomatni, ismerõs révén kb ingyen lenne + hasonló pólót sehol se láttam meg úgy általában EtF pólót se tudok venni a közelemben.

szerk: tök szexi lett, lehet így kéne nyomtatni :biglol:

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

jetine

Hali,

kellene nekem egy kicsit ráérõs PS mágus.

Az alábbi képet kellene egy kicsit variálni úgy hogy a 2. képen látható eredmény jöjjön ki(elõre is elnézést a paint skill miatt+kb 2 perc volt a szerkesztés :D).

A mintát meg ha lehetséges a feliratot kéne sima fekete/fehér (stylized? talán a jó szó/kifejezés?) képpé varázsolni és lehetõleg háttér nélkül hogy ne legyen felesleges cucc a nyomásnál.

Annyi a lényeg hogy pólóra akarom a mintát nyomatni, ismerõs révén kb ingyen lenne + hasonló pólót sehol se láttam meg úgy általában EtF pólót se tudok venni a közelemben.

szerk: tök szexi lett, lehet így kéne nyomtatni :biglol:

Nem igazán akarom elrontani a terved, de ezt fehér pólóra rárakni nem fogod, ha csak nincs egy igazi mágus D:. Nem értek a pólónyomtatáshoz, de én kivettem a fekete nagy részét, így EZ lett az eredmény, ami ránézésre elég visszataszító, viszont ha mögé rakunk fekete réteget (vagy fekete pólót), akkor EZ a vége. Viszont fehér pólóra nem rakod rá, mert a csávók hajából is sok helyen hiányzik, azokat meg aki vissza tudja rajzolni, az nem ezen a fórumon van D: És ezen felül még kivágni a feketét tényleg olyan szépen, hogy fehér pólón is jól mutasson, szintén nem fogják vállalni D: (én azért se, mert nem tudnám, de inkább mert nem is lehet jól).

+ A minta is elég kicsi, még amit én találtam 1000x1000 pixeles is. Viszont talán amit küldtem az fekete pólóhoz jó lesz, talán D:.

Bocs a semmit.

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Nem igazán akarom elrontani a terved, de ezt fehér pólóra rárakni nem fogod, ha csak nincs egy igazi mágus D:. Nem értek a pólónyomtatáshoz, de én kivettem a fekete nagy részét, így EZ lett az eredmény, ami ránézésre elég visszataszító, viszont ha mögé rakunk fekete réteget (vagy fekete pólót), akkor EZ a vége. Viszont fehér pólóra nem rakod rá, mert a csávók hajából is sok helyen hiányzik, azokat meg aki vissza tudja rajzolni, az nem ezen a fórumon van D: És ezen felül még kivágni a feketét tényleg olyan szépen, hogy fehér pólón is jól mutasson, szintén nem fogják vállalni D: (én azért se, mert nem tudnám, de inkább mert nem is lehet jól).

+ A minta is elég kicsi, még amit én találtam 1000x1000 pixeles is. Viszont talán amit küldtem az fekete pólóhoz jó lesz, talán D:.

Bocs a semmit.

hmmm most hogy mondod ja, feketére jobb lenne.

keresek nagyobbat, azt színteleníteni én is tudom.

Köszi azért :)

(vajon mennyi idõ lehet kivágni rendesen :DD, te jó ég)

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Találtam egy nagyobb képet meg jobban is tetszik ez a minta.

Annyi lenne a kérésem hogy valahogy el kéne mosni az éleket hogy ne legyen ilyen egyenes, tehát ha rányomom fekete pólóra akkor "beolvadjon" a minta, ne legyenek éles határai a képnek. Portable verzióm van ebbe nem tudom h kéne ecseteket betenni, az alapok nem tetszettek, megvilágítással próbálkoztam és messziről nézve jó volt de közelről ugyanúgy látszódtak az élei a képnek.

Ha esetleg valakinek van vmi jófajta ecset mintája(vércsepp/paca ilyesmi) azzal is eldogozhatná az éleit.

Nem tudom érthető-e, ha esetleg valaki segítene örülnék ^^

Köszi :)

(és igen, rohadjak meg de akarok egy etf pólót :DDD)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kaliban

Találtam egy nagyobb képet meg jobban is tetszik ez a minta.

Annyi lenne a kérésem hogy valahogy el kéne mosni az éleket hogy ne legyen ilyen egyenes, tehát ha rányomom fekete pólóra akkor "beolvadjon" a minta, ne legyenek éles határai a képnek. Portable verzióm van ebbe nem tudom h kéne ecseteket betenni, az alapok nem tetszettek, megvilágítással próbálkoztam és messzirõl nézve jó volt de közelrõl ugyanúgy látszódtak az élei a képnek.

Ha esetleg valakinek van vmi jófajta ecset mintája(vércsepp/paca ilyesmi) azzal is eldogozhatná az éleit.

Nem tudom érthetõ-e, ha esetleg valaki segítene örülnék ^^

Köszi :)

(és igen, rohadjak meg de akarok egy etf pólót :DDD)

http://kepfeltoltes.hu/131111/a2_2013_10_3...ltoltes.hu_.png

Fene, lekéstem a szerkesztést...

Ez lesz a jó:

http://kepfeltoltes.hu/131111/647834869a2_...ltoltes.hu_.png

Link to comment
Share on other sites

HD2

Az alsó linkek .png-sek, mivel ugye a .jpg nem kezeli az átlátszóságot, tehát csak .png-ben lehet megcsinálni :)

Tudom, de a fekete és a vörös "tapéta" között ott maradt a csík, úgyhogy azért csináltam meg én is. :)

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Tudom, de a fekete és a vörös "tapéta" között ott maradt a csík, úgyhogy azért csináltam meg én is. :)

Hé télleg :omg:

Azt nem is figyeltem csak a széleire koncentráltam...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Edemking

Van itt esetleg valaki vállalkozó lelkû ember? :D

A lényeg az lenne hogy van egy mûszaki rajzom ahova csak annyi kéne hogy 10 darab tökéletes oválist kéne berajzolni nekem.

Valaki? :D

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Van itt esetleg valaki vállalkozó lelkû ember? :D

A lényeg az lenne hogy van egy mûszaki rajzom ahova csak annyi kéne hogy 10 darab tökéletes oválist kéne berajzolni nekem.

Valaki? :D

PS-el pontosat ?

Kizárt.

Ezzel már inkább:

http://www.freecadweb.org

Link to comment
Share on other sites

Edemking

PS-el pontosat ?

Kizárt.

Ezzel már inkább:

http://www.freecadweb.org

Hát ennek kihagynám most a betanulását a 10 darab vonalam miatt :ninja: :D

Link to comment
Share on other sites

jetine

Hát ennek kihagynám most a betanulását a 10 darab vonalam miatt :ninja: :D

Ha megmondod mire gondolsz konkrétan, akkor én megpróbálhatom >< Max nem jön össze D:

Link to comment
Share on other sites

Edemking

A lényeg az lett volna hogy ehez hasonló mágneses vonalakat kellett volna egy alaprajzra rajzolni:

[GSF] Picture

Aztán én szenvedtem a pen tool-al, és ezeken a vonalakon látszott hogy hol van a hajlítás. Elküldtem egy ismerősnek és ő a lehető legegyszerűbben megoldotta. :D Konkrétan csak oválisokat rajzolt be és ugyan az jött ki. Mikor megláttam csak fogtam a fejem h basszus miért nem jutott az eszembe :D

A segítséget azért köszönöm srácok! :)

Link to comment
Share on other sites

kaliban
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
BajuszGG

Tippek, hogy ez miféle betûtípus lehet? :unsure:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

catilina

PS-el pontosat ?

Kizárt.

Ezzel már inkább:

http://www.freecadweb.org

Tévedsz, Photoshoppal is lehet, de minek, amikor a vektorgrafikus programok sokkal alkalmasabbak erre.

Inkscape (az ráadásul ingyenes amellett, hogy profi), Illustrator, CorelDraw stb.

(a linket viszont kipróbálom, ezt nem ismertem még, köszi :P)

Tippek, hogy ez miféle betûtípus lehet? :unsure:

[GSF] Picture

Sajnos, nem tudom, de ez talán segít:

http://www.tutorial.hu/milyen-betutipussal-irtak/

Edited by catilina
Link to comment
Share on other sites

moody

PS-el pontosat ?

Kizárt.

Ezzel már inkább:

http://www.freecadweb.org

lol. azért a kizárt szó elég erõs... de ha már nem ps akkor illustrator. azzal tuti meg lehet. (vagyis könnyebben mint psel)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...