Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Intel vs. AMD


-TT-

Milyen foglalatú procit használsz?  

94 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

CastleCRS

/off:

2. szavazás cseles :D

/on:

Link to comment
Share on other sites

oliba

Nincs benne semmilyen csel :)

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Kösz akármelyik modika(elsõsorba oliba) a kiegészítést, mingyá jobb lett ,éreztem én is hiányzik még nagyon vmi + . :D

szerk: "hallottál" mellesleg 2db t betû de köszönöm a nyelvtantanáromnak,jó h 5-ös voltam belõle anno. :)

Link to comment
Share on other sites

oliba

Kösz akármelyik modika(elsõsorba oliba) a kiegészítést, mingyá jobb lett ,éreztem én is hiányzik még nagyon vmi + . :D

szerk: "hallottál" mellesleg 2db t betû de köszönöm a nyelvtantanáromnak,jó h 5-ös voltam belõle anno. :)

Mi (oPal, Chrinagy13) egészítjük ki mindent, közös ötletekbõl :) Amúgy már bele-belejavítgattam a helyesírásodba, de ezek szerint efölött átmentem :)

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Mi (oPal, Chrinagy13) egészítjük ki mindent, közös ötletekbõl :) Amúgy már bele-belejavítgattam a helyesírásodba, de ezek szerint efölött átmentem :)

Jóvan, jólesz így hardver topik srácok,tetszik. :) Meg az is h így végre sûrûbben lesz szavazás csere mivel 100oldal semmi 20k hozzászóláshoz képest sztem. Már csak végre új rang elnevezések kellenének így több év után, és pudinga lesz minden. :)

Link to comment
Share on other sites

oliba

Jóvan, jólesz így hardver topik srácok,tetszik. :) Meg az is h így végre sûrûbben lesz szavazás csere mivel 100oldal semmi 20k hozzászóláshoz képest sztem. Már csak végre új rang elnevezések kellenének így több év után, és pudinga lesz minden. :)

Lesznek új rangelnevezések is :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

AM2(+) és Athlon XP természetesen B)

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Homokozós híd...jaj... :lol:

Eszembe jut róla a klasszikus:

Stone fire ?

No, sky...

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Homokozós híd...jaj... :lol:

Nekem inkább Homokos hídnak jönne amúgy át ...

Link to comment
Share on other sites

oPalRx7

Nekem inkább Homokos hídnak jönne amúgy át ...

direkt az eltérés :P mint ahogy a bulldózer is dömper, ez is játék"eszköz" ;)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

direkt az eltérés :P mint ahogy a bulldózer is dömper, ez is játék"eszköz" ;)

Mondjuk az fel sem tûnt xD

Link to comment
Share on other sites

ReSeTer

Emberek, nem vagyok otthon a proci megjelenésekben, de olvastam vhol, hogy januárban jönnek az új generációs interl procik 1156-os foglalatba, és kíváncsi vagyok, hogy 20ezres kategóriában gondolkozhatok, vagy megint a millerekre gondolnak?

Link to comment
Share on other sites

oliba

Emberek, nem vagyok otthon a proci megjelenésekben, de olvastam vhol, hogy januárban jönnek az új generációs interl procik 1156-os foglalatba, és kíváncsi vagyok, hogy 20ezres kategóriában gondolkozhatok, vagy megint a millerekre gondolnak?

1155-ös foglalat lesz, így új lapot is kell venni, ha van véletlenül LGA1156-os lap otthon. Az olcsóbb változatok ára nem tiszta, de 20ezres árkategóriában nem lesz, ha a mostani i3-akat vesszük alapul

Link to comment
Share on other sites

HD2

1155-ös foglalat lesz, így új lapot is kell venni, ha van véletlenül LGA1156-os lap otthon. Az olcsóbb változatok ára nem tiszta, de 20ezres árkategóriában nem lesz, ha a mostani i3-akat vesszük alapul

Remek ez a sok szar foglalat, egyikbe belejönnek adják is ki a másikat...

Link to comment
Share on other sites

ReSeTer

Nem értem én ezt a sok fajta foglalat mániát :(

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nem értem én ezt a sok fajta foglalat mániát :(

Arról szól h mindig új alaplapot is kelljen vegyél...

Link to comment
Share on other sites

oliba

Remek ez a sok szar foglalat, egyikbe belejönnek adják is ki a másikat...

LGA1366 marad, de lesz már X68-as foglalat. Most az AMD is foglalatot fog váltani

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lord_KROK

LGA1366 marad, de lesz már X68-as foglalat. Most az AMD is foglalatot fog váltani

Hurrá!

Kezdték ezzel a szar proci név számozással meg mindenféle alváltozattal, most jön megint egy rakás új foglalat, - nehogy véletlenül egy alaplapot megtudj tartani egy proci bõvítésnél - ember legyen aki ezt képes követni!

Link to comment
Share on other sites

oliba

Hurrá!

Kezdték ezzel a szar proci név számozással meg mindenféle alváltozattal, most jön megint egy rakás új foglalat, - nehogy véletlenül egy alaplapot megtudj tartani egy proci bõvítésnél - ember legyen aki ezt képes követni!

X68-as chipsetet akartam írni, csak buta voltam már megint. AM3 elég hosszúéletû volt. LGA1366 is marad :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

X68-as chipsetet akartam írni, csak buta voltam már megint. AM3 elég hosszúéletû volt. LGA1366 is marad :)

Gondoltam h X68 az chipset nem is kötzöttem bele, úgy amúgy a többire mondtam ezt.

(Te nagyon rendszeresen lenni buta :D )

Link to comment
Share on other sites

ReSeTer

Emberek. E5200 vs athlon II x2 260 3.2ghz. Ár viszonylag egyforma.

Köszi :]

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Emberek. E5200 vs athlon II x2 260 3.2ghz. Ár viszonylag egyforma.

Köszi :]

Athlon II

Link to comment
Share on other sites

ReSeTer

Nézegettem teszteket, és az derült ki, hogy 23 ezres nagyságban viszont eléggé lemarad az amd.

Pontosabban az i3 procikat néztem, és ott ugyanabban az árban nem igazán van ott az amd.

Tehát inkább intel éri meg?

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Nézegettem teszteket, és az derült ki, hogy 23 ezres nagyságban viszont eléggé lemarad az amd.

Pontosabban az i3 procikat néztem, és ott ugyanabban az árban nem igazán van ott az amd.

Tehát inkább intel éri meg?

23k-ért kapsz 4 magos AMD-t, Intelbõl csak 2 magost, miért maradna le az AMD? Ez elsõ Intel proci amit megéri megvenni az i5 750/760.

LGA-775-ös procit meg már fölösleges is megvenni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...