Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Képregények 2.


tenderlumpling

Recommended Posts

jardo
1 hour ago, bcom said:

Arra gondoltam. Azt hittem az egész gyűjtemény Batman, aztán láttam, hogy csak az első kettő. Az elsőt elolvastam, tetszett.

Van az Eaglemossnak külön Batman sorozata, ha csak az ő történetei érdekelnek.

Link to comment
Share on other sites

Leon121
14 hours ago, jardo said:

Azt hiszem, megvan az első olyan kötet a Marvel sorból, amit megvettem ÉS nem igazán tetszett: a Fantasztikus Négyes: Felfoghatatlan. Nem feltétlenül tudnám megmondani, hogy miért nem tetszett, de valahogy végig azt éreztem, hogy ez nem az én világom. Valahogy a szokásosnál is komolyanvehetetlenebb volt az egész (már amennyire van értelme erről beszélni egy szuperhősös képregény univerzumban.) Ettől függetlenül viszont el fogom olvasni a folytatást, kap még egy esélyt (meg már az is megvan, úgyhogy inkább kárba menjen, mint pocsékba).

Én is épp most olvastam, annyira engem sem fogott meg. Nem volt rossz igazából, a drámaibb szál különösen tetszett. Igazából azt nem értem, miért pont erre a történetre esett a választásuk. Szóval amennyire én ezt a csapatot ismerem, a különösen intelligens Mr. Fantasztikus és Fátum doki intellektuális harcairól kéne szólnia, meg ilyen-olyan dimenziós kalandozásokról. Ehhez képest itt pont arról szólt, hogy Fátum technikával nem tudta legyőzni Reeds-et, ezért mágiához fordul, ami Reeds számára ismeretlen terület, és nem tudja az intellektusát hasznosítani. Ami mondjuk érdekes szitu, de ugye eddig ez az első és egyetlen Fantasztikus Négyes történet, és nem vagyok benne biztos, hogy ez annyira jól reprezentálja őket.

De mondom amúgy a történettel nem volt bajom.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
17 hours ago, jardo said:

Ellenben Joe Hill (Stephen King fia) és Gabriel Rodriguez misztikus-fantasy-horror képregényét, a Locke & Keyt csak ajánlani tudom, én eddig az első kötetet olvastam, elég izgalmas és érdekes kis sztori kerekedett ki belőle, és már ott van a polcon a folytatás is (és elvileg a harmadik részt is hamarosan kiadja a Fumax). A moly.hu-n is a legjobb képregények között van rangsorolva az értékelések alapján. Ha szeretitek a műfajt, akkor ajánlom.

Én csak belepillantottam kibontáskor (ajándékba vettem barátnőmnek az 1+2-őt mert hatalmas King + fia fan), de ez valami nagyon elborult cuccnak nézett ki. Mármint szabályosan meglepett, és tudott újat mutatni hogy így ránézésre fogalmam se volt hogy ez most mi akar lenni, álom, valóság, szellemek, űrlények, átok, mi a franc. Már csak ezért is izgalmasnak tűnt. Majd lehet a jövőben kölcsön kérem :).

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost
10 hours ago, Leon121 said:

Én is épp most olvastam, annyira engem sem fogott meg. Nem volt rossz igazából, a drámaibb szál különösen tetszett. Igazából azt nem értem, miért pont erre a történetre esett a választásuk. Szóval amennyire én ezt a csapatot ismerem, a különösen intelligens Mr. Fantasztikus és Fátum doki intellektuális harcairól kéne szólnia, meg ilyen-olyan dimenziós kalandozásokról. Ehhez képest itt pont arról szólt, hogy Fátum technikával nem tudta legyőzni Reeds-et, ezért mágiához fordul, ami Reeds számára ismeretlen terület, és nem tudja az intellektusát hasznosítani. Ami mondjuk érdekes szitu, de ugye eddig ez az első és egyetlen Fantasztikus Négyes történet, és nem vagyok benne biztos, hogy ez annyira jól reprezentálja őket.

De mondom amúgy a történettel nem volt bajom.

Doom karakterének szerves része a mágia, nem technológiai szempontból akar győzedelmeskedni Reed felett (az ilyen vívmányok Stark reszortja), hanem elme, tudás, stratégia, taktika szempontjából - a lényeg, hogy elismerje, jobb nála. Ha jól rémlik Doom ősei is mágiából eredeztethetőek, többször érintkeztek ezzel a tudománnyal., ezért is szerepel jelentősen a repertoárjában.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Flash - Zsiványok háborúja

Ez mekkora szar volt már, atyaég. 

Van Flash. Van egy másik régebbi Flash. Van egy sárga anti-Flash. Van egy másik sárga anti-Flash. Van egy kalapos régi-Flash is. Mind azt tudja, hogy gyors. És mind egyszerre szerepel. Meg van egy időutazós futógép (WTF?!?), ami csak mozgási energiával működik, nem idő-energiával, mint az egyik sárga anti-Flash. Meg van időutazás általi megtermékenyítés. (WTF?!?!) Ja meg vannak zsiványok, rossz zsiványok és nem annyira rossz zsiványok, akik amúgy nem is értem, hogy kapcsolódnak az előzőekhez és hogy egyáltalán mi a lóf.szt is akarnak. Aztán egyszer vége a történetnek, és megszületnek Flash gyerekei, akik korábban elvetéltek, de aztán már mégsem. 

Ezt a nonszensz agyament f.szságot, de komolyan. :dry: Ennél még a bónusz történet is jobb volt, ahol Fagy kapitány annyira hideget lő a pisztolyából, hogy attól délibáb jegesmedvét látnak az ellenfelei. (WTF?!?)

Szar kötet, vagy csak nagyon be kellett volna tépni hozzá. 

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
10 hours ago, Leon121 said:

Flash - Zsiványok háborúja

Ez mekkora szar volt már, atyaég. 

Van Flash. Van egy másik régebbi Flash. Van egy sárga anti-Flash. Van egy másik sárga anti-Flash. Van egy kalapos régi-Flash is. Mind azt tudja, hogy gyors. És mind egyszerre szerepel. Meg van egy időutazós futógép (WTF?!?), ami csak mozgási energiával működik, nem idő-energiával, mint az egyik sárga anti-Flash. Meg van időutazás általi megtermékenyítés. (WTF?!?!) Ja meg vannak zsiványok, rossz zsiványok és nem annyira rossz zsiványok, akik amúgy nem is értem, hogy kapcsolódnak az előzőekhez és hogy egyáltalán mi a lóf.szt is akarnak. Aztán egyszer vége a történetnek, és megszületnek Flash gyerekei, akik korábban elvetéltek, de aztán már mégsem. 

Ezt a nonszensz agyament f.szságot, de komolyan. :dry: Ennél még a bónusz történet is jobb volt, ahol Fagy kapitány annyira hideget lő a pisztolyából, hogy attól délibáb jegesmedvét látnak az ellenfelei. (WTF?!?)

Szar kötet, vagy csak nagyon be kellett volna tépni hozzá. 

Na én ezért nem nézem a CW sorozatot, se semelyik Arrowverse sorozatot. 

Egyébként megjött a Sunstone Book One. Rohadt szép, minőségi papírra van nyomva, keménykötésű. 

Link to comment
Share on other sites

jardo

Ismeri valamelyikőtök a Képregénymarketet? Nem rendeltem tőlük eddig soha semmit, de a hirdetéseiket rendszeresen láttam.

Most kijött egy Judge Dredd képregény, elvileg kizárólag ők a forgalmazók, szóval sok választás nem volt. Mivel általában úgy rendelek, hogy ha lehet, beférjek az ingyenes szállításba, kapóra jött, hogy régebb óta szemeztem már a Sam és Twitch első kötetével, ez is egy keménytáblás, vastagabb kiadvány, ráadásul a drágábbak közül való (7k), úgyhogy végül is megrendeltem ezt is.

A rendelésemet ugyan megkaptam, de bárcsak ne így lenne...

Nem igazán tudom, hogy ki az a hozzáértő, aki szerint egy nagy alakú, keménytáblás képregényt (ráadásul a drágábbak közül valót) jó ötlet papírborítékban postára adni. Az én példányomnak majdnem a létező összes sarka és éle sérült, megnyomódott, törött... Hát ne haragudjatok, de nem ilyen képregényeket akarok a polcra tenni, pláne nem ennyi pénzért.

Tudom, tudom, én vagyok a hülye, átvételkor ellenőriznem kellett volna, de mindannyian tudjuk, hogy ilyenkor tízből legalább kilenc futár hogyan reagál (szintén korábbi tapasztalat sajnos), szóval ezzel már inkább nem is próbálkozik az ember. A probléma igazából az, hogy más kiadóknál és üzleteknél valamilyen okból meg tudják oldani, hogy az ilyen minőségű és értékű könyveket rendes csomagolásban (lehetőleg kibélelt dobozban) adják fel. Csak nézzétek meg pl., hogyan néz ki egy Fumax csomag: kartondoboz, benne hungarocell nudlik és/vagy levegős nejlon, plusz a könyvek betekerve buborékos nejlonba. Érdekes, tőlük sérült terméket soha nem kaptam még.

Ez volt náluk az első vásárlásom, és valószínűleg az utolsó is. Nincs annál rosszabb érzés, mint amikor kibontod a csomagot és csalódnod kell, de nem a termékben, hanem abban, hogy aki csomagolta, magasról szart az egészre...

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

jardo
On 10/1/2019 at 5:59 PM, jardo said:

Ismeri valamelyikőtök a Képregénymarketet?

Ha már panaszkodtam, akkor úgy illik, hogy azt is leírjam, hogy küldtem nekik egy üzenetet, elmondtam, mi a problémám, illetve küldtem fotókat a kötet sérüléseiről. Nagyon korrektek voltak, gyorsan válaszoltak, és felajánlották, hogy haladéktalanul cserélik nekem a sérült példányt (elvileg már holnap küldik is az újat, meglátjuk). Szóval egyelőre úgy fest, hogy megoldódik a helyzet.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Kraven utolsó vadászata

Ezt a sztorit angolul olvastam már, mikor az elsőtől nagyjából napjainkig végigmentem a Spider-man képregényeken. Akkor se tetszett igazán, és most se. :) Igazából ha önmagában nézném, talán nem lenne rossz, bár nekem úgy is elég elvont. De a fő bajom nekem azzal van, hogy ez a sötét, komor történetmesélés és stílus tökre nem illik Pókemberhez az én szememben. Pozitívabb, energikusabb karakter ő ennél, mint ahogy itt viselkedett a belső monológjai alapján. Nálam ez mellé ment. 

Link to comment
Share on other sites

jardo
22 hours ago, Leon121 said:

Kraven utolsó vadászata

Nyilvánvalóan több Pókember történetet olvastál, mint én, úgyhogy valószínűleg a nagy egészre jobb rálátásod van, ettől függetlenül nekem tetszett a sztori, bár kicsit elvont, és ez a filozofálgatós történet sem feltétlenül esszenciális Pókember, ez tény. De amit a vadász-préda metaforával mondani akar, az nekem tetszett.

Apropó Préda, ez a Batman sztori is kifejezetten jó, ilyen szempontból a Legendás Batman sorozat messze jobb, mint a DC sor, ebben már alig 20 rész alatt több jó történet volt, mint kb. a teljes eddigi DC sorozatban (már ami egyáltalán érdekelt abból). Dr. Hugo Strange a média felhasználásával fordítja a közvéleményt Batman ellen, akinek közben még a rendőrséggel is meg kell küzdenie. Szép rajzok és jó kis sztori, enyhe aktualitásokkal, pedig '90-es történet...

Más: sikerült lerendezni a dolgot a Képregénymarkettel, minden további nélkül küldtek egy új, ezúttal már sértetlen példányt a Sam és Twitch-ből. Szóval pacsi nekik, nagyon korrektek voltak.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
On 9/30/2019 at 7:29 PM, SaltyDave said:

Na én ezért nem nézem a CW sorozatot, se semelyik Arrowverse sorozatot. 

Egyébként megjött a Sunstone Book One. Rohadt szép, minőségi papírra van nyomva, keménykötésű. 

Éééés végre idért a Sunstone Book Two is! Szóval el is kezdtem mindjárt újraolvasni az elsőt, aztán folytatni a sztori végéig szépen (~850 oldal a kettő együtt).

20k-ba volt a kettő együtt de rohadtul megérte. Hála az égnek ezt már normálisan csomagolta a bookdepository, jó vastag kartonnal körbetekerve.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Thor: Az utolsó viking

Ez tökre jólesett most. Totál klasszikus, régimódi képregénysztori, minden kötetben van egy főbb történet, amik azért összeállnak egy egésszé, és haladgat szépen folyamatosan. Tetszett. A rajz is kicsit régiesebb, de szépen felújítva, a vikinges mondavilág pedig tök szépen visszaköszönt. Jó érzés volt olvasni egy ilyet is. (A DC-s kikacsintáson meg nagyot nevettem. :) )

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Marvel 1602

Vártam, mint a messiást, amióta láttam ki írja (Neil Gaiman) és elolvastam miről szól. Nagyjából a harmadánál vagyok és fura, nem feltétlen ilyet vártam. Alapból az, hogy kb 5 szállal indít a regény és még jönnek be útközben többen, kicsit nehezen beleélhetővé teszi (túl sok az ugrálás a cselekményben). Illetve nem egészen látszódik hogy kb mire akarna kifutni az egész. Mondjuk mindkét dolog kifizetődhet a későbbiekben. 

Amit viszont egyértelműen imádok, az az 1602-es milliő és a karakterek komfortzónájából való kiléptetése. Van itt gyógyszerészmester Doktor Strange, meg inkvizítor Magneto, meg még vagy tizenvalahány másik karakter. És ezek nem ad hoc módon lettek bepaszírozva egy új szerepbe, hanem valami tulajdonságuk alapján. Igazából már emiatt megéri átolvasni a regényt. És a rajzok is szépen.

Link to comment
Share on other sites

jardo

A Batman/Vadásznő: Vérszomj egyrészt mennyire Batman történet, másrészt egyáltalán mennyire  történet? Az Animated Seriesre hajazó rajzstílus mindenesetre tetszik.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Marvel: Polgárháború

Hát, ez így ebbe a hat kötetbe belezsúfolva elég tömör, zagyva és kapkodós izé lett, olyasmi, mint a DC-s történetek szoktak lenni. Ismerem a hatását, tudom, hogy fontos volt és kábé minden történetszálra kihatott, de így kiemelve ez a fő központi szál nekem sovány lett, és nem igazán tetszett. 

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
33 minutes ago, Leon121 said:

Marvel: Polgárháború

Hát, ez így ebbe a hat kötetbe belezsúfolva elég tömör, zagyva és kapkodós izé lett, olyasmi, mint a DC-s történetek szoktak lenni. Ismerem a hatását, tudom, hogy fontos volt és kábé minden történetszálra kihatott, de így kiemelve ez a fő központi szál nekem sovány lett, és nem igazán tetszett. 

Érdekes, nekem eléggé bejött. Sokkal nagyobb zagyvaságra számítottam (még mindig vannak rémálmaim a Végtelen világok kríziséről vagy mi volt a címe, pedig csak kb. 30 oldalig jutottam benne). És aztán egyenesen folytatódik is a sztori a következő kötetben, amiért megintcsak pacsi a Marvelnek (bár korábban volt olyan hogy szétszedtek 10 kötet távolságra egy X-men sztorit).

Amúgy most elkezdett feltűnni, mennyire pofátlanul vékonyak a DC kötetek. Egy árban vannak a Marvellel, és kb. feleakkorák.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Locke & Keyt a második kötet elolvasása után is határozottan és nyomatékosan csak ajánlani tudom! :sleep::smile:

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Batman: Különös jelenések

Ez is elég oldschool volt, csak éppen nem értem, mi alapján lett összeválogatva ez a pár szám. Mármint a közepén van egy kis kapcsolódás az egyes kötetet között, de az első meg az utolsó szám maximum az íróban kapcsolódik egymáshoz (talán, mérget erre se vennék). Amúgy igazából elment a maga régies stílusában. Úgy önmagában nem ajánlanám másoknak, de ha már megvan, azért szórakoztató volt elolvasni. 

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Daredevil: védördög.

Azt hiszem az egyik kedvenc hősömmé vált a fenegyerek :D . Valahol folytatta az újjászületést, témájában valahol hasonló dologról szól, csak itt nem az anyagi javai a tét, hanem a hite. Valahol írták, hogy daredevil akkor működik a legjobban, ha csupán egy lépésnyire van az őrülettől. Ebben a történetben oda-vissza ugrál a határon és annyira emberi és szerethető közben. 

Amin a legjobban meglepődtem, hogy Kevin Smith remekül ír képregényt. Remek párbeszédei vannak (Leon, azt hiszem te írtad, hogy nem szereted, ha sok a szöveg a képregényben, hiszen nem könyv ez. Itt rengeteg van, talán neked emiatt nem jönne be), viták, monológok. Kedvencem, amikor daredevil megtörten monologizál arról, hogy valójában ők, a hősök is bűnösök valamilyen szempontból és pókember egy mondattal visszarángatja az önsajnálatból és ad neki erőt a folytatáshoz. Remek. 

A rajzok viszont furák... a hátterek szépek, de nem tudtam megbarátkozni se Matt, se Foggy ábrázolásával. Az előbbi túl nyurga, az utóbbi meg mindig idiótán néz ki :D , de nem volt zavaró, csak néhány képkockán. 

Nem volt olyan jó, mint az újjászületés, de azért nem sokkal marad le. Jardó nevek feltétlen ajánlom, te mondtad, hogy nagyon szereted ezt a hőst. 

Link to comment
Share on other sites

Leon121
29 minutes ago, JoeJoeJoe said:

Daredevil: védördög.

Azt hiszem az egyik kedvenc hősömmé vált a fenegyerek :D . Valahol folytatta az újjászületést, témájában valahol hasonló dologról szól, csak itt nem az anyagi javai a tét, hanem a hite. Valahol írták, hogy daredevil akkor működik a legjobban, ha csupán egy lépésnyire van az őrülettől. Ebben a történetben oda-vissza ugrál a határon és annyira emberi és szerethető közben. 

Amin a legjobban meglepődtem, hogy Kevin Smith remekül ír képregényt. Remek párbeszédei vannak (Leon, azt hiszem te írtad, hogy nem szereted, ha sok a szöveg a képregényben, hiszen nem könyv ez. Itt rengeteg van, talán neked emiatt nem jönne be), viták, monológok. Kedvencem, amikor daredevil megtörten monologizál arról, hogy valójában ők, a hősök is bűnösök valamilyen szempontból és pókember egy mondattal visszarángatja az önsajnálatból és ad neki erőt a folytatáshoz. Remek. 

A rajzok viszont furák... a hátterek szépek, de nem tudtam megbarátkozni se Matt, se Foggy ábrázolásával. Az előbbi túl nyurga, az utóbbi meg mindig idiótán néz ki :D , de nem volt zavaró, csak néhány képkockán. 

Nem volt olyan jó, mint az újjászületés, de azért nem sokkal marad le. Jardó nevek feltétlen ajánlom, te mondtad, hogy nagyon szereted ezt a hőst. 

Nem én voltam, nekem írták azt. :) Én szeretem a szövegeket is, amikor nem csak képpel akarják eladni a sztorit. 

Amúgy Kevin Smith írta a DC-nek a Zöld Íjász: Tegez 1-2-t, nyugodt szívvel merem azt is ajánlani, az egyik legjobb a DC-s sorozatban szerintem. :) 

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Én írtam, utálom ha szájbarágósan magyarázzák éppen hogyan érez a hős vagy konkrétan leírja mi történik a képen, mintha a rajzolónak szánt megjegyzés lenne. Ezt mind-mind el tudja mesélni maga a történet és a rajzok, ennek ellenére borzasztóan túl tudják tolni az írók. A párbeszédek még hagyján, ha a karakternek megfelelő természetességgel vannak megírva, akkor semmi baj nincs vele, a belső monológ vagy a még rosszabb E/3 megszemélyesítésű leírás ami nagyon hamar el tud idegeníteni az adott műtől. A legnagyobb halálom viszont a kézírásos betűtípus - azt még kibogozni is egy rémálom nekem. :D

Kevin Smith-től azt hiszem két sztorit olvastam: egy Pókember-Fekete Macska duós, meglepően kemény történet (ez magyarul is megjelent), illetve egy Batman sztori, új főellenséggel, ami cliffhangerrel zárult és talán azóta sem folytatta... De mindkettő jó volt.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe
18 hours ago, Leon121 said:

Nem én voltam, nekem írták azt. :) Én szeretem a szövegeket is, amikor nem csak képpel akarják eladni a sztorit. 

Amúgy Kevin Smith írta a DC-nek a Zöld Íjász: Tegez 1-2-t, nyugodt szívvel merem azt is ajánlani, az egyik legjobb a DC-s sorozatban szerintem. :) 

Még a DC-s képregény iránti gátlásaimat kellene ledolgozni. Nem minőségi gátlás ez, hanem szobám nem lenne elég, ha az ottaniak közül is elkezdeném megvenni, ami érdekelne. 

 

6 hours ago, Iam_The_Ghost said:

Én írtam, utálom ha szájbarágósan magyarázzák éppen hogyan érez a hős vagy konkrétan leírja mi történik a képen, mintha a rajzolónak szánt megjegyzés lenne. Ezt mind-mind el tudja mesélni maga a történet és a rajzok, ennek ellenére borzasztóan túl tudják tolni az írók. A párbeszédek még hagyján, ha a karakternek megfelelő természetességgel vannak megírva, akkor semmi baj nincs vele, a belső monológ vagy a még rosszabb E/3 megszemélyesítésű leírás ami nagyon hamar el tud idegeníteni az adott műtől. A legnagyobb halálom viszont a kézírásos betűtípus - azt még kibogozni is egy rémálom nekem. :D

Kevin Smith-től azt hiszem két sztorit olvastam: egy Pókember-Fekete Macska duós, meglepően kemény történet (ez magyarul is megjelent), illetve egy Batman sztori, új főellenséggel, ami cliffhangerrel zárult és talán azóta sem folytatta... De mindkettő jó volt.

Ez a pókember és fekete macs lesz a következő. Ez szerencsére megvan egyik barátomnak, el tudom kunyizni :D 

Viszont, akkor visszavonom azt az állítást, amit neked kellett volna címezni. E/3-as leírás nincs, csak párbeszéd és belső monológ, de belső válságot úgyse lehet nagyon lerajzolni :D 

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost
37 minutes ago, JoeJoeJoe said:

Ez a pókember és fekete macs lesz a következő. Ez szerencsére megvan egyik barátomnak, el tudom kunyizni :D 

Viszont, akkor visszavonom azt az állítást, amit neked kellett volna címezni. E/3-as leírás nincs, csak párbeszéd és belső monológ, de belső válságot úgyse lehet nagyon lerajzolni :D 

Ha nem is konkrétan megrajzolni, de a cselekményen és egy "esőben, az utcasarkon ülve, lehajtott fejjel szomorúan nézve maga elé" ábrázolással azért már átjöhet az olvasónak, hogy ő most bánkódik és vívódik egy korábbi esemény miatt, nem kell hozzá odabiggyeszteni gondolatbuborékban "Damn you, Fisk! You just wiped away my whole life like these raindrops slipping away from my hands!". Vagy valami. Persze nem azt mondom, hogy ördögtől való dolog ez, ha az akár olyan jól van megírva, hogy később még idézhető is (lsd. Watchmen) vagy egy Batman-sztoriban hozzá tud adni a detektív hangulathoz, ha nincs túlírva és inkább lényegre törően , tömören fogalmaz. Nekem általánosságban az a tapasztalatom, hogy a kevesebb több és fájóan felesleges ha telerakják a paneleket töltelék szövegekkel.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Amerika Kapitány halála - Picit érzelgős és talán amerikánusos lett, míg történés azért nem igazán van. Végigmegy a klasszikus lépéseken, amivel a veszteséget szokás elfogadni, mindegyikhez egy kisebb sztorit írva, de igazából ennyi, és nem több. Nem érintett meg sajnos.

Fantasztikus Négyes: Engedély nélküli akció - Ez nagyrészt tetszett. Érzelmes és drámai, néhol moralizálásba és politizálásba hajló történet, aminek nem igazán tudtam megtippelni a végét. Mondjuk a sztori legvége kicsit fura is lett, nem is tudom eldönteni, hogy tetszik-e, vagy már kicsit túlzottan elszállt, de azért jó volt. Az előző résszel együtt egy tök jó kis kalandos hullámvasút volt ez az egész.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...