Jump to content
GSForum - Segélyvonal

F.E.A.R. sorozat


-Laslie-

Recommended Posts

Chuck_Norris

oké, megpróbálom.

na úgy tûnik nem csak a második fejezetbe kezd laggolni (ha hosszabb ideig egyhelyben állok akkor újra begyorsul lehet lõni,hajolni, csak haladni nem, amint megnyomok egy iránygombot újra laggol), hanem 15 perc játék után bárhol :P s ha laggoláskor mentek , akkor laggos lesz load után is, ha elõtte akkor megint kapok 15 percet :D remélem el tudom vhogy indítani az eredetit...

Hallode' milyen verziót szedtél le?! :D

(<-- Gondolom a géped elég hozzá ögüü )

win7en próbálod?

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

oké, megpróbálom.

na úgy tûnik nem csak a második fejezetbe kezd laggolni (ha hosszabb ideig egyhelyben állok akkor újra begyorsul lehet lõni,hajolni, csak haladni nem, amint megnyomok egy iránygombot újra laggol), hanem 15 perc játék után bárhol :P s ha laggoláskor mentek , akkor laggos lesz load után is, ha elõtte akkor megint kapok 15 percet :D remélem el tudom vhogy indítani az eredetit...

Nekem Logitech egérnél csinált hasonlót, Eszközkezelõben, a HID vezérlõknél le kellett ideiglenesen tiltani (nem törölni!!!!) a portját, és egybõl jó lett.

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

Nekem Logitech egérnél csinált hasonlót, Eszközkezelõben, a HID vezérlõknél le kellett ideiglenesen tiltani (nem törölni!!!!) a portját, és egybõl jó lett.

nem hiszem, hogy értem. ha az egér tulajdonságokban a tiltásra kattintok, akkor nemtom mozgatni az egeret ugye? portletiltást meg nem találok

a gép viszi, maxon toltam, lagg után levettem minimum grafra, de ugyanaz. ncore-ról szedtem, win7 em van

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

ncore-ról szedtem, win7 em van

pedig oda jó verziót raknak fel ált... :unsure:

a fear1 az 2005ös, lehet, hogy nem szereti a win7et (minden régebbi játéknál másképp jön elő a win7 probléma)...bár kétlem!

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

pedig oda jó verziót raknak fel ált... :unsure:

a fear1 az 2005ös, lehet, hogy nem szereti a win7et (minden régebbi játéknál másképp jön elõ a win7 probléma)...bár kétlem!

megoldódótt, win2000 kompatibilitási móddal végre megy rendesen, nincs szaggatás. A GSes fear probléma nem oldódótt meg, felmásoltam a gépre és onnan telepítettem, de ugyanaz a hiba. Köszönöm mindkettõtök segítségét!

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

megoldódótt, win2000 kompatibilitási móddal végre megy rendesen, nincs szaggatás. A GSes fear probléma nem oldódótt meg, felmásoltam a gépre és onnan telepítettem, de ugyanaz a hiba. Köszönöm mindkettõtök segítségét!

hát majdnem, 1-2 óra játék után megint itt a lagg. de a hetedik részig szépen futott :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

hát majdnem, 1-2 óra játék után megint itt a lagg. de a hetedik részig szépen futott :D

rakd fel a 2. részt :D hátha az megy is :P

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

rakd fel a 2. részt :D hátha az megy is :P

végigvittem, a win2000 kompat. bellítása után csak kétszer laggolt be összesen. holnap veszem is elõ a második részt :) még GS akciókor szereztem be :D utána pedig jön a bloodrayne 1-2 , mert csöcsöket akarok :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

utána pedig jön a bloodrayne 1-2 , mert csöcsöket akarok :D

...akkor neked nem a bloodrayne kell.... :)

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

...akkor neked nem a bloodrayne kell.... :)

hát az avidon szereplõ jobb oldali csajra is gondoltam :P :D ;)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

hát az avidon szereplõ jobb oldali csajra is gondoltam :P :D ;)

sorry.

foglalt. :)

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

Hmm, jó ez a FEAR 2, a 3-mat is tutira beszerzem :)

Most jutottam ki a suliból

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

FEAR 2 befejezve , FEAR 3 lecsekkolva , maxon néha szaggat picit, de egyébként jól megy, már meg is rendeltem :)

FEAR 2 vége eléggé meglepõ volt, legalábbis számomra . :D számítottam valamire, de hogy Alma megerõszakol minket ,hát ez kimaradt xD

Link to comment
Share on other sites

Gravedigger666

Milyen a 3. rész?

A Multija elég erõsnek látszik.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Milyen a 3. rész?

A Multija elég erõsnek látszik.

jó fear

plusz ez a fedezékrendszer nekem tetszik ^_^

Link to comment
Share on other sites

vismajorka

jó fear

plusz ez a fedezékrendszer nekem tetszik ^_^

Nekem is bejön,bár az elsõt nem tudja ûberelni! :(

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

elkezdtem én is,már interval 7nél járok,a reptéren,elég Edény!ség mikor 2 pajzsos Puding!it küldenek ellenem,így is elég szar még egy ellen is küzdeni,mert olyan rohadt nehezen fekszik meg, viszont rohadt gyorsan szétszed,egyébként nem rossz játék,ez a fedezék rendszer valóban jó,a fegyverek is tetszenek,viszont ez a fejlõdõs rendszer szerintem fölösleges volt single playerbe. meg van az a dual fegyver,na az kb a fél képernyõt betakarja. :blink: egyébként egész korrekt játék és annyira nem monoton mint az elsõ rész,de mégis darkosabb mint a 2. :)

illetve az zavar,hogy point man ilyen gordon freemant játszik és a játék alatt még nem hallottam a hangját,mindenki dumál,de õ csak néz. :blink:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

na végigtoltam,hát erre azért nem számítottam. :D

mondjuk az is zavart,hogy minden fejezetnél elvette a fegyvereim,meg kissé rövid is volt.

és már megint úgy zárták le hogy lehet folytatása,

csak épp alma nélkül. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

fifaboy

Hát, eljátszogatok vele, nem arról van szó, de szerintem az elsõ és második rész jóval kiforrottabb volt a maga idejében mint ez

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Hát, eljátszogatok vele, nem arról van szó, de szerintem az elsõ és második rész jóval kiforrottabb volt a maga idejében mint ez

szerintem amúgy jobb mint az elõzõ kettõ,csak valahogy már nem olyan eredeti mint azok voltak anno. alma se nagyon jelenik meg,a játék végéig kommandósokkal meg csövesekkel küzdesz,a vége fele megjelenik egy démon fajta és kész.

szóval igazából,egyszer végigjátszható,de már annyira nem magával ragadó az egész mint az elõzõ két rész.

Link to comment
Share on other sites

Gravedigger666

SP-vel elintézni a gamet nem kéne.

Van MP je is amiben sok jó mode van. Habár valamiért sehovase tudok csatlakozni :blink:

Link to comment
Share on other sites

arazu

Sztori no comment, kidolgozás nekem megfelel, pályák teljesen korrektek, rengeteg lehetõség, cover system, achievements, bla bla. Én elvagyok vele, de az elsõ rész parafaktorát szerintem már soha nem fogják visszaadni - talán nem is lehet.

Link to comment
Share on other sites

Malossi92

Nem tudja vki, h hova menti a játék az aktuális (SP) állást? Át akarom vinni a mentésem egy másik gépre, de sehogy se találom <_<

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

SP-vel elintézni a gamet nem kéne.

Van MP je is amiben sok jó mode van. Habár valamiért sehovase tudok csatlakozni :blink:

ja van MP je is, ugyhogy.... ne ítéljétek el sp alapján

Link to comment
Share on other sites

arazu

Fettelnél mi befolyásolja azt, hogy tudom-e használni a possession képességét?

Pl. teljesen megegyezõ katonáknál 3-ból csak egynél mûködik.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...