Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mafia sorozat


wYth-NRG

Recommended Posts

wYth-NRG

Akkor valószínû h a tescosok egyike nyúlta le és aktiválta a kódot. A vicc az h ilyenkor õ kap egy értesítést, hogy valaki aktiválni próbálta egy másik accounton a "játékát"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
wYth-NRG

2HMxHfIxQfc


Fú ez a korszak, helyszín és zene, már megvettek kilóra.
Persze nem az a klasszikus maffia játék, de első ránézésre tetszik, főleg a fentebb említett dolgok miatt

Amúgy akiknek nem esett le, a videó végén jobb oldalt az a tag Vito :D
Link to comment
Share on other sites

GustyX

cAUj7YJQv_c

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Egyetlen dolog ami nem tetszik az a rohadt sok robbanás. Mintha legalábbis egy Bay filmet néznék...

remélem ezt a végleges verzióból kimarad.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Lord_KROK

2HMxHfIxQfc

Fú ez a korszak, helyszín és zene, már megvettek kilóra.

Persze nem az a klasszikus maffia játék, de első ránézésre tetszik, főleg a fentebb említett dolgok miatt

Amúgy akiknek nem esett le, a videó végén jobb oldalt az a tag Vito :D

A korszak okés lenne, de ami engem zavar h ez nem úgy tűnik mint a 2 folytatása ... persze lehet h tévedek.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

A korszak okés lenne, de ami engem zavar h ez nem úgy tûnik mint a 2 folytatása ... persze lehet h tévedek.

valszeg úgy fog kapcsolódni a két rész, mint az elsõ és a második.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

valszeg úgy fog kapcsolódni a két rész, mint az elsõ és a második.

Talán akkor kapunk válaszokat is ... :)

csak jönne már! (A gépigény miatt szerencsére most nem kell aggódnom B) )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Lord_KROK

Mafia 3 12 perc gameplay :

http://www.ign.com/videos/2015/12/17/mafia...eplay-ign-first

Amit máris imádok benne, hogy maradtak autók a korai '50-es évekbõl is, de ott vannak már a 70-es évek tepsiei, izomautói is. Sõt van benne 1961-es Cadillac is *_* (mondjuk minden gangszter azzal jön)

De sajnos az autós lökdösõdés meg 1 lövésre robban mind, még rendkívül gagyi.

Emellett az egész olyan mint egy áttextúrázott Mafia 2, szóval perpill nemigazán értem miért is kell rá 6 évet várnunk (coming 2016 ugyebár, az elõzõ meg 2010-es volt).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
VassGabor

Hogy kell aktiválni a képességeket?, a végénél járok mikor elkábítva kell rabokat elszállítani a börtönbe, de mindig üldöznek a rendőrök meg musztángos banda is, azt rohadt gyorsan kivágják a kocsi kerekét.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
3 hours ago, VassGabor said:

Hogy kell aktiválni a képességeket?, a végénél járok mikor elkábítva kell rabokat elszállítani a börtönbe, de mindig üldöznek a rendőrök meg musztángos banda is, azt rohadt gyorsan kivágják a kocsi kerekét.

EZ a harmadik rész lenne? 

Link to comment
Share on other sites

XCube
8 minutes ago, Lord_KROK said:

EZ a harmadik rész lenne? 

Mivel Mustang -ot említ úgy sejtem igen. Az első két rész korban az első Mustang előtt van. Elhagyott az USA autó ismereted :troll: ?

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
2 minutes ago, XCube said:

Mivel Mustang -ot említ úgy sejtem igen. Az első két rész korban az első Mustang előtt van. Elhagyott az USA autó ismereted :troll: ?

Az első részt végigvittem sokszor. 

A második rész is korban a Mustangok előtt van, de nem vágom az összes kiegészítőjét. Ugye a fő történetszál félbemaradt, gondoltam lehet h valamelyik kieg folytatta, és akár ott is lehet. Mert  a 3ik rész már inkább '70-es évek.

Nem hagyott el, Mustang 1964 szeptemberétől volt kapható... Azonban nem szabad elfelejteni, hogy sok noobnak minden sportkocsi (a corvette is, ami van a második részben is) Mustang. Ami meg nem sportkocis az Cadillac. Ez némileg nehezítette bemérni a dolgokat (főleg hogy a 3-al alig játszottam pár órát) 

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Megéri mert attól jó játék amúgy csak tippeltem hogy azok de egy piros színnel jelöli a térkép és fegyós bandatagok ülnek bennük.

Link to comment
Share on other sites

bcom
23 minutes ago, VassGabor said:

Megéri mert attól jó játék amúgy csak tippeltem hogy azok de egy piros színnel jelöli a térkép és fegyós bandatagok ülnek bennük.

haakarnámkitudnámbogoznidemeh

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Sokadjára csak sikerült egy kis taktikával a következő vidiben lehet megnézni ha kész a feldolgozása.

Link to comment
Share on other sites

XCube
13 hours ago, VassGabor said:

https://www.youtube.com/watch?v=j5U__1TBhL0

A végénél van a küldi.

:mellow:

9 hours ago, VassGabor said:

Sokadjára csak sikerült egy kis taktikával a következő vidiben lehet megnézni ha kész a feldolgozása.

:ninja_hide:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
20 hours ago, VassGabor said:

Megéri mert attól jó játék

Valahogy a hangulata nem fogott meg. De ez hagyján lenne,  de zavaróan hatalmas távok vannak benne, és ha egyszer elkezdett egy rendőr bári apróságért is üldözni, akkor sem szabadultam meg tőlük. 

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Nehéz lerázni az tény, engem azok a rohadt járókelők cseszik fel az agyamat, hogy nem is őket kúrom a fegyóval máris sikítanak a telefonhoz rendőrért. Ledér! idegesítő fújjjjjj

Link to comment
Share on other sites

XCube

Mi ez a szellemi kútmérgezés?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
31 minutes ago, VassGabor said:

Nehéz lerázni az tény, engem azok a rohadt járókelők cseszik fel az agyamat, hogy nem is őket kúrom a fegyóval máris sikítanak a telefonhoz rendőrért. Ledér! idegesítő fújjjjjj

 A reakciójuk meg élethű a járókelőknek. Nekem az előző két rész rendőrei jobban bejöttek (lerázhatóságot illetően). 

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

VassGabor látom élőben közvetíti is, ahogy játszik. 

A gépe jó

GPU: GeForce RTX 2060 CPU: Intel(R) Core(TM) i7-6700 CPU @ 3.40GHz Memória: 16 GB RAM (15.96 GB RAM felhasználható) Jelenlegi felbontás: 1920 x 1080, 144Hz

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

2-dik részéééét csak az időremenős benzinkutas kokósig vittem mivel kifutottam az időből mindig aztán hagytam a fenéébe.

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Autóversenyzés is beletartozik a főszálba? mivel mást nem tudok csinálni már, és nem kapok semmi küldit se. Az ilyen homokdűnés futamokra milyen kocsi kell?,egyen voltam csak olyan sok fajta van hogy nem tudom mivel lehet elindulni rajtuk.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
7 hours ago, VassGabor said:

2-dik részéééét csak az időremenős benzinkutas kokósig vittem mivel kifutottam az időből mindig aztán hagytam a fenéébe.

Kokós? Benzinjegyekkel csaltak. Az még eléggé a játék eleje. Szerintem ess neki a 2.-ik résznek, mert az is nagyon jó, és ez amit írtál a játék első 5%-a... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...