Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mafia sorozat


wYth-NRG

Recommended Posts

Lord_KROK

Amúgy free mod-ot telepítettél és úgy tunningolgatsz, vagy hogy lehet szabadon mászkálni a városban?

Freeride-ba cisnáltam elõször igen, de a Jimmi's Vendetta-ban sokkal szélesebbek a (elsõsorban optikai) tuningolásilehetõségek és freerideban van mentés is.

Szép kis kocsigyüjtzeményem kezd összejönni

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Én is játszogatok még vele! Még nem játszottam végig! 11-edig chapternél vagyok ha jól emlékszem!

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Én is játszogatok még vele! Még nem játszottam végig! 11-edig chapternél vagyok ha jól emlékszem!

Magát a storyt vágiogtoltam a Jimmi's-ben freerideolgatok.

Illetve tegnap elloptam valami pickupot nevetségesen egyszerû volt ...

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

GameStar jelentés: a kép nem jeleníthetõ meg.

GameStar jelentés: a kép nem jeleníthetõ meg.

GameStar jelentés: a kép nem jeleníthetõ meg.

GameStar jelentés: a kép nem jeleníthetõ meg.

GameStar jelentés: a kép nem jeleníthetõ meg.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Pár kocsira ráférne a mosás :D

Ezt mondjuk jól megcsinálták h a szerelés nem tisztítja meg a kocsit és ugyan ez fordítva is.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Pár kocsira ráférne a mosás :D

Ezt mondjuk jól megcsinálták h a szerelés nem tisztítja meg a kocsit és ugyan ez fordítva is.

Igen, pont azért tettem be h milyen jól koszolódik. :)

A 2-3ik képen ugyanaz a kocsi van csak koszos - tiszta

Sajnos viszont nincs igazad :

Próbáld ki !

Állj be egy koszos autóval bármelyik javító mûhelybe (meg se kell javísd az autót, lehet hibátlan vagy törött, mindegy) aztán állj ki.

Tiszta lesz az autó! Én már jó ideje ezt használom mosoda helyett :D (ingyen van és gyorsabb)

Magát a szervízet se kell használnom, mert a Jimmi's vendettánál ha beteszed a garázsba a kocsi magától megjavul ingyen :( (ezt elég trének tartom) Viszont érdekes h a garázsba állított magától megjavulásnál a kosz (szerencsére legalább ez) megmarad! :)

Ami kifejezetten bosszant hogy egyszerre 2 autóm nem lehet kinnt (ha kihozom az egyiket, hiába van a másik félreállítva akár látótávolságba, akár azon kívül) azonnal a garázsba "teleportál". :(

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
GameStar jelentés: a kép nem jeleníthetõ meg.
Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Ha jól néztem a Steam oldalát, akkor kint az újabb DLC, hát én majd hó elején fogom letesztelni :rolleyes: Utálom ezt a dlc megoldást, de akkor is kíváncsi vagyok erre :D

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Ha jól néztem a Steam oldalát, akkor kint az újabb DLC, hát én majd hó elején fogom letesztelni :rolleyes: Utálom ezt a dlc megoldást, de akkor is kíváncsi vagyok erre :D

jól láttad. :) én még a másikat se néztem meg.DLC-ket szintúgy nem kedvelem túlságosan. Most mindenki ezeket veszi , 1 év mulva meg jön egy díszdoboz ami majd mindent tartalmazni fog, és lehet újra fizetni érte xD Hát én inkább várok addig. :)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

jól láttad. :) én még a másikat se néztem meg.DLC-ket szintúgy nem kedvelem túlságosan. Most mindenki ezeket veszi , 1 év mulva meg jön egy díszdoboz ami majd mindent tartalmazni fog, és lehet újra fizetni érte xD Hát én inkább várok addig. :)

Hát nekem nem kell a díszdoboz vagy mi a fene :D

Amúgy ez az elsõ olyan dlc, ami kötõdik a sztorihoz, tehát nem maradtál le semmirõl ;)

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Hát nekem nem kell a díszdoboz vagy mi a fene :D

Amúgy ez az elsõ olyan dlc, ami kötõdik a sztorihoz, tehát nem maradtál le semmirõl ;)

nem mintha érdekelne a Mafia 2 sztorija. szerintem olyan uncsi mint maga a játék :)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Akkor viszont a Jimmy's Vendetta-t is próbáld ki ha teheted :P Sztori szempontjából nem egy nagy cucc, sõt... de el lehet vele szórakozni, fõleg hogy van benne Free Ride

Link to comment
Share on other sites

Balee

nem mintha érdekelne a Mafia 2 sztorija. szerintem olyan uncsi mint maga a játék :)

Ugyanígy vagyok én is, be sem fejeztem még a játékot, nem pazarlom az idõm ilyen középszerû szarokra, ha ott vannak a jobbnál jobb idei még be nem fejezett gamek. Azért vmikor befejezem és meglesem a DLC-ket. :D

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

Én kb egy hónapja befejeztem a sztorit, azóta el sem indítottam. és ezt egy Mafiánál mondani... sajnálatos, hogy így elrontották.

ezt a dlc-t azért kipróbálom :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Akkor viszont a Jimmy's Vendetta-t is próbáld ki ha teheted :P Sztori szempontjából nem egy nagy cucc, sõt... de el lehet vele szórakozni, fõleg hogy van benne Free Ride

Pont azt nyomatom. Magával a Jimmi-vel 5%on járok, de freeridebna elbütykölgetem az autókat meg ilyenek, remekül elvagyok vele...

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Ugyanígy vagyok én is, be sem fejeztem még a játékot, nem pazarlom az idõm ilyen középszerû szarokra, ha ott vannak a jobbnál jobb idei még be nem fejezett gamek. Azért vmikor befejezem és meglesem a DLC-ket. :D

valahogy újratelepíteni is lusta vagyok xD de majd egyszer :)

Ugyanígy vagyok én is, be sem fejeztem még a játékot, nem pazarlom az idõm ilyen középszerû szarokra, ha ott vannak a jobbnál jobb idei még be nem fejezett gamek. Azért vmikor befejezem és meglesem a DLC-ket. :D

valahogy újratelepíteni is lusta vagyok xD de majd egyszer :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Pont azt nyomatom. Magával a Jimmi-vel 5%on járok, de freeridebna elbütykölgetem az autókat meg ilyenek, remekül elvagyok vele...

Milyen lett? Rendesen van benne sztori mód, vagy csak ilyen free ride-os hülyeség?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Szerintem a Jimmy dlc-re gondolt :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Milyen lett? Rendesen van benne sztori mód, vagy csak ilyen free ride-os hülyeség?

Olyasmi mint a GTA ...

Pontokra elmész küldikért, de semmi story nincs benne ...

A freeride résszel és a kcosi tuningolgatással vagyok el

(a Jimmji-sre gondoltál nem? A Joe's még nicns meg, de a trailere alapján az stpry lesz)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Az új DLC-re gondoltam, abban sincs sztori mód?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Az új DLC-ben van sztori, még szép, hiszem Joet irányítjuk.

Nem tudom meddig jutottál a játékban, de mikor lecsukják Vitot akkor kezdõdik maga a dlc, hogy hogyan kerül a másik családhoz, stb...

Itt a trailer róla:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Az új DLC-re gondoltam, abban sincs sztori mód?

Van. De félek h el lesz Censored!...

pl megint cxsak az ilyenekkel h túl modern autók fognak járkálni és hasonlók ...

jobb lett volna egy eredeti storyt folytató - vagy méginkább egy 1954 után játszódo - DLC-t kiadni

Link to comment
Share on other sites

Balee

Az új DLC-ben van sztori, még szép, hiszem Joet irányítjuk.

Nem tudom meddig jutottál a játékban, de mikor lecsukják Vitot akkor kezdõdik maga a dlc, hogy hogyan kerül a másik családhoz, stb...

Itt a trailer róla:

Jónak tûnik, asszem befejezem az alapjátékot. :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Remélem a Jimmi hülyeésgei nem lesznek tovább fokozva

(pl h a garázsban magától megjavul az autód, vagy a szerelõ mûhelybe ha csak beállsz már automatikusan tiszta is lesz a kocsid)

Na belehúztam a Jimmi-be 5-rõl 11%-ra jutottam B)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Egy újabb

a DLCrõl
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...