Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Call Of Duty: Modern Warfare sorozat


-Laslie-

Recommended Posts

Raven

mw2-ben black ops megjelenése óta mintha eltûntek volna a cheater-ek. próbáltam európai és amerikai idõ szerint is játszani különféle okokból és nem láttam egy árva cheater-t se. pedig a népszerûbb playlist-eket erõltettem (tdm, domination).

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

mw2-ben black ops megjelenése óta mintha eltûntek volna a cheater-ek. próbáltam európai és amerikai idõ szerint is játszani különféle okokból és nem láttam egy árva cheater-t se. pedig a népszerûbb playlist-eket erõltettem (tdm, domination).

Követik a trendeket :lol:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

én sem szeretem. unalmas...körbe-körbe rohangálni cél nélkül.

De azért visszasírjuk a CoD1-2 -es idõket, nem? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Raven

Követik a trendeket :lol:

én nem vettem meg a black ops-t. semmi baj nincs az mw2-vel, jobb játék, a black ops max. az újdonság varázsa miatt tûnhet jónak.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

én nem vettem meg a black ops-t. semmi baj nincs az mw2-vel, jobb játék, a black ops max. az újdonság varázsa miatt tûnhet jónak.

+1

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

-1

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

én nem vettem meg a black ops-t. semmi baj nincs az mw2-vel, jobb játék, a black ops max. az újdonság varázsa miatt tûnhet jónak.

Jobb is, hiába van ded szerver BO-ban a multit elkúrták.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Jobb is, hiába van ded szerver BO-ban a multit elkúrták.

Részben azzal, hogy van ded. szerver.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Részben azzal, hogy van ded. szerver.

Egyetértünk valamiben Necreonnal. Írjuk fel kéménybe korommal :D .

én nem vettem meg a black ops-t. semmi baj nincs az mw2-vel, jobb játék, a black ops max. az újdonság varázsa miatt tûnhet jónak.

Pont úgy el vagyok vele, mint MW2-vel, néha imádom néha utálom, de összességében egy baromi jó játék.

Link to comment
Share on other sites

Raven

Részben azzal, hogy van ded. szerver.

hát igen. már mondtam párszor h az mw2 matchmaking rendszerét azzal kellene kiegészíteni, hogy indíthass lobby-t, ami felett van kick jogosultságod és minden probléma meg lenne oldva. esetleg még azt hozzá lehetne tenni h a host státuszt átadhasd másnak közös megegyezéssel, de akár lehetne úgyis h bárki jelölhetne vkit host-nak és szavazás indulna, tehát a host-ok leválthatóak lennének a játékosok által. de igazából a lag ritkán volt probléma mw2-ben nekem, elég jó a netkód. simán tudok sniper-kedni 100-200-as pinggel, bead mindent.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

hát igen. már mondtam párszor h az mw2 matchmaking rendszerét azzal kellene kiegészíteni, hogy indíthass lobby-t, ami felett van kick jogosultságod és minden probléma meg lenne oldva. esetleg még azt hozzá lehetne tenni h a host státuszt átadhasd másnak közös megegyezéssel, de akár lehetne úgyis h bárki jelölhetne vkit host-nak és szavazás indulna, tehát a host-ok leválthatóak lennének a játékosok által. de igazából a lag ritkán volt probléma mw2-ben nekem, elég jó a netkód. simán tudok sniper-kedni 100-200-as pinggel, bead mindent.

A mindent azért túlzás, de igen sokkal jobb, mint a játékok nagy része.

Link to comment
Share on other sites

Raven

A mindent azért túlzás, de igen sokkal jobb, mint a játékok nagy része.

felesleges azt várni h egy játék tökéletes legyen, szóval nyilván.

pár száz kill-re vagyok a 100000-től, amint vége a vizsgaidőszaknak, rávetem magam a játékra. B)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Egyetértünk valamiben Necreonnal. Írjuk fel kéménybe korommal :D .

Pont úgy el vagyok vele, mint MW2-vel, néha imádom néha utálom, de összességében egy baromi jó játék.

Ezen van a hangsúly. Jobban is el lehet költeni azt a 13k-t.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Ezen van a hangsúly. Jobban is el lehet költeni azt a 13k-t.

A Gothic-al is pont úgy el voltam, mint MW2-vel, most akkor azt se kellett volna megvenni?

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

A Gothic-al is pont úgy el voltam, mint MW2-vel, most akkor azt se kellett volna megvenni?

Gondoltam máshogy fogalmazom meg a "teljesen ugyanaz mint az MW2, ami teljesen ugyanaz mint a CoD4 ami teljesen ugyanaz mint a WaW" mondatot, mivel annyiszor elõjött már, és mindig frappánsan megmagyarázta valaki miért éri meg 10k-t kiadni egy map pack-ért két új fegyverrel és title-vel. A Gothic és a CoD széria között pedig nincs összehasonlítási alap.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Gondoltam máshogy fogalmazom meg a "teljesen ugyanaz mint az MW2, ami teljesen ugyanaz mint a CoD4 ami teljesen ugyanaz mint a WaW" mondatot, mivel annyiszor elõjött már, és mindig frappánsan megmagyarázta valaki miért éri meg 10k-t kiadni egy map pack-ért két új fegyverrel és title-vel. A Gothic és a CoD széria között pedig nincs összehasonlítási alap.

Nekem megérte, emrt MW2-vel gépen tolom Black Ops-al meg 360-on.

Link to comment
Share on other sites

Raven

na megvan a 100000 kill mw2-ben. az utolsó pár ezer elég jó volt, black ops óta szépen tisztult a játék. az a baj ha az idióták is eltûnnének, nem maradna senki.

Nekem megérte, emrt MW2-vel gépen tolom Black Ops-al meg 360-on.

fordítva lehet több értelme lett volna, annak, akit nem zavar a kontroller.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

fordítva lehet több értelme lett volna, annak, akit nem zavar a kontroller.

Mer mér is?

Link to comment
Share on other sites

Raven

Mer mér is?

a cheater-ek és hack-elt lobby-k miatt. bár a kontrollernél szerintem még azok is jobbak.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

a cheater-ek és hack-elt lobby-k miatt. bár a kontrollernél szerintem még azok is jobbak.

Elgondolkodtál már azon mér vagy ekkora Censored!?

Link to comment
Share on other sites

Raven

Elgondolkodtál már azon mér vagy ekkora Censored!?

te mirõl beszélsz kisember? nem mondtam semmi sértõt, vegyél vissza.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

apa, kezdõdik....... XD

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Nem kötözködtem, csak feltettem egy kérdést.

Link to comment
Share on other sites

Raven

Nem kötözködtem, csak feltettem egy kérdést.

nem tudom kinek képzeled magad h egy teljesen normális hangnemben megírt hsz-re így reagálsz és sértegetsz. nem találom a szavakat h h jellemezzek egy ilyen neveletlen, bunkó embert mint te.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Nem kötözködtem, csak feltettem egy kérdést.

Dehogynem kötözködtél, vissza is vehetnél belõle, nem elõször kértelek már.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...