Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Call Of Duty: Modern Warfare sorozat


-Laslie-

Recommended Posts

SaltyDave

Van egy bizonyos szabály amit nem akarok áthágni és az én monitoromon böven nem lehet látni de igazad van a spoiler gombot kellet volna használnom....

Attól még áthágod, amikor érintőlegesen megemlíted "hát én a warez verzióval toltam ki", azt fehérítette ki mindenki, mert elvileg tabu téma a warez. Ha leírod mit hogy csináljon és kifehéríted, finoman szólva egy f@szság, ahogy Raven mondta.

Link to comment
Share on other sites

Raven

Van egy bizonyos szabály amit nem akarok áthágni és az én monitoromon böven nem lehet látni de igazad van a spoiler gombot kellet volna használnom....

és szerinted így nem szeged meg a szabályt, ha fehérrel írod és ki kell jelölni? te ki.baszottul hülye vagy b.azmeg!!! eszméletlen h milyen embereket produkált az evolúció:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Castor*

Na, ez a szomorú, ha legálisan nem lehet hozzájutni... Olvasgatok még neten, hátha.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Na ezért nagy előny egy olyan DRM esetében, mint a Steam vagy a többi hasonló. Nem kell ezzel szarakodni.

Nem is tudom a napját mikor vettem utoljára "drm-free" játékot boltban :D

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

és szerinted így nem szeged meg a szabályt, ha fehérrel írod és ki kell jelölni? te ki.baszottul hülye vagy b.azmeg!!! eszméletlen h milyen embereket produkált az evolúció:D:D:D

Neked meg nagyon gratulálni tudok hogy mindenkibe és mindenbe bele tudsz kötni ráadásul én is elképzelem hogy az evolúció olyan embereket teremtett mint te akik inkább 1 poszton akadnak fel mintsem azon hogy a félvilág éhezik és te erre pazarlod az életed...

Link to comment
Share on other sites

Raven

Neked meg nagyon gratulálni tudok hogy mindenkibe és mindenbe bele tudsz kötni ráadásul én is elképzelem hogy az evolúció olyan embereket teremtett mint te akik inkább 1 poszton akadnak fel mintsem azon hogy a félvilág éhezik és te erre pazarlod az életed...

nem vagyok amúgy bunkó, csak amikor valaki fogyatékos orángutánként viselkedik, szégyent hozva az emberi fajra (mint te), akkor felb.aszom magam annyira h bunkó legyek... ;) használd az agyad, azért van!!! miért kell felb.aszni az embereket ilyen nyomoréksággal h nem szegsz szabályt ha olyan színnel írod, amit ki kell jelölni? hallod, fel nem tudom fogni ép ésszel h milyen agykárosodás kell h valaki ezt komolyan gondolja.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
valaki128

nem vagyok amúgy bunkó, csak amikor valaki fogyatékos orángutánként viselkedik, szégyent hozva az emberi fajra (mint te), akkor felb.aszom magam annyira h bunkó legyek... ;) használd az agyad, azért van!!! miért kell felb.aszni az embereket ilyen nyomoréksággal h nem szegsz szabályt ha olyan színnel írod, amit ki kell jelölni? hallod, fel nem tudom fogni ép ésszel h milyen agykárosodás kell h valaki ezt komolyan gondolja.

Dehogynem! Szánalmas...

Link to comment
Share on other sites

Raven

Dehogynem! Szánalmas...

az a szánalmas mikor valaki csak azért regel h ezt elmondja nekem. (bár gondolom 2. account) get a life bro

Link to comment
Share on other sites

Alert

Sziasztok,

Ha fel szeretnem tenni a 4.DLC-t akkor elotte telepiteni kell a 3.DLC-t is?? Vagy ez fuggetlen egymastol.

A segitseget elore is koszonom.

Link to comment
Share on other sites

Raven

Sziasztok,

Ha fel szeretnem tenni a 4.DLC-t akkor elotte telepiteni kell a 3.DLC-t is?? Vagy ez fuggetlen egymastol.

A segitseget elore is koszonom.

független. dlc-t egyébként sem te telepítesz, hanem ha megveszed, automatikusan letölti a steam.

Link to comment
Share on other sites

Alert

független. dlc-t egyébként sem te telepítesz, hanem ha megveszed, automatikusan letölti a steam.

Nem mondod.....

Link to comment
Share on other sites

Raven

Nem mondod.....

ne kérdezz hülyeséget, ha zavar a válasz utána... nem úgy tûnt h értesz a témához.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
zsoltee96

Negyedik része a funtage sorozatunknak, reméljük tetszik :)

Link to comment
Share on other sites

mio007

Alig talál nekem meccset... tán tört szerverre kell mennem hogy emberekkel is találkozzak, hogy ne kelljen várni 10 percet mire talál másik 6 játékost ?

Link to comment
Share on other sites

Raven

Alig talál nekem meccset... tán tört szerverre kell mennem hogy emberekkel is találkozzak, hogy ne kelljen várni 10 percet mire talál másik 6 játékost ?

alig vagy egyáltalán nem? mert van egy olyan bug a játékban, hogy elindítás után várni kell kb 5-10 percet mire elkezd meccseket találni. ez már évek óta így van sajnos.

Link to comment
Share on other sites

anjunabeast

Engem az érdekelne, mivel nem vagyok jártas a témában, hogy dmz-be rakás esetén miért nem tudok csatlakozni az "online service"-hez? Illetve nagyon ritkán, de akkor is várnom kell ilyen 10-15 perceket, közvetlenül a játék indítása után. Ha nem piszkalok bele és stricten hagyom akkor általában összejön a dolog, csak mostanság már tényleg alig talál játékot, de itt akkor megpróbálom a lentebb irtakat.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Raven

megkérdezem itt is, hátha van valaki: akinek van dlc nélküli mw2 accja és nem használja, szeretném kölcsönkérni. aki tud segíteni írjon itt vagy steamen pls. csak dlc nélküli jó, dlc-vel nekem is megvan.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...