Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Call Of Duty: Modern Warfare sorozat


-Laslie-

Recommended Posts

Meridius

Ne hogy azt hidd, hogy bármelyik modern háborús FPS jobb.

szerk: félreértés elkerülése végett: mindegyik ugyanolyan sz*r, noobpárti egygombos szemét.

Téves.

Link to comment
Share on other sites

Karez

Már alig fél óra, és hirtelen kiürülnek a MW2 szerverek.

ÖRÖKRE! :D

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Ne hogy azt hidd, hogy bármelyik modern háborús FPS jobb.

szerk: félreértés elkerülése végett: mindegyik ugyanolyan sz*r, noobpárti egygombos szemét.

Azért egy gombnál többet kell használni.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Azért egy gombnál többet kell használni.

RPG-hez?

Stinger-hez?

Claymore-hoz?

C4-hez?

Javelin-hez?

G18-hoz (elnézést 2 gombot lenyomva tarasz)

Akimbo-hoz?

GL-hez?

Az átlag pub player által használt dolgok minimum 70%-ban. Ehhez jönnek még hozzá az ezzel elért dolgok:

Chopper Gunner-hez?

AC130-hoz?

Mindehhez pedig még a WASD SEM(!) kell.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

RPG-hez?

Stinger-hez?

Claymore-hoz?

C4-hez?

Javelin-hez?

G18-hoz (elnézést 2 gombot lenyomva tarasz)

Akimbo-hoz?

GL-hez?

Az átlag pub player által használt dolgok minimum 70%-ban. Ehhez jönnek még hozzá az ezzel elért dolgok:

Chopper Gunner-hez?

AC130-hoz?

Mindehhez pedig még a WASD SEM(!) kell.

Stinger? Azzal mire mész ember ellen? :lol: szerintem AT4-re gondoltál :D

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Már alig fél óra, és hirtelen kiürülnek a MW2 szerverek.

ÖRÖKRE! :D

A TDM-et átlagban olyan 10-15k szokták játszani most 3-4k :D kiürülni nem fog, max csak tisztul a community, ami nem feltétlenül jelent rosszat :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Richo25

RPG-hez?

Stinger-hez?

Claymore-hoz?

C4-hez?

Javelin-hez?

G18-hoz (elnézést 2 gombot lenyomva tarasz)

Akimbo-hoz?

GL-hez?

Az átlag pub player által használt dolgok minimum 70%-ban. Ehhez jönnek még hozzá az ezzel elért dolgok:

Chopper Gunner-hez?

AC130-hoz?

Mindehhez pedig még a WASD SEM(!) kell.

Rpg az nehezen célzós ha közelre lövöd hal de teis belehalhatsz.

Stinger?:D

Claymoret könnyû észrevenni

c4et meg jókor kell bevetni

Javelin sok idõ mire kilõ és hallod ha ellövik

g18al nemtom mi bajotok olyan fegyver mint a többi

akimboval nem lõsz el messzire

Gl-meg nekem összevissza elpattog

11 killstreaket meg a noobok nemigazán érik el

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Claymoret könnyû észrevenni

g18al nemtom mi bajotok olyan fegyver mint a többi

Nem feltétlen, nem egyszer belefutottam már, olyan szemét helyekre le lehet rakni hogy hiába veszed észre már nem tudsz ellene mit csinálni, pl sarkok mellé, lépcsõre stb. Van azért olyan helyzet hogy nem lehet kivédeni.

G18 meg vicc, még akimbóban is olyan pontos mint a szemét, ráadásul köztesre is halálos, fõleg sarokba kempelõk játékszere <_<

Link to comment
Share on other sites

Cori

Rpg az nehezen célzós ha közelre lövöd hal de teis belehalhatsz.

Stinger?:D

Claymoret könnyû észrevenni

c4et meg jókor kell bevetni

Javelin sok idõ mire kilõ és hallod ha ellövik

g18al nemtom mi bajotok olyan fegyver mint a többi

akimboval nem lõsz el messzire

Gl-meg nekem összevissza elpattog

11 killstreaket meg a noobok nemigazán érik el

ettõl függetlenül, ugy van ahogy Nec mondta: "noobpárti egygombos szemét" :P

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

A TDM-et átlagban olyan 10-15k szokták játszani most 3-4k :D kiürülni nem fog, max csak tisztul a community, ami nem feltétlenül jelent rosszat :rolleyes:

Bizony, a 4 esetében is valamennyire tisztult a community a 6 megjelenése után :D Sõt, valamennyire az 5 után is...

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Rpg az nehezen célzós ha közelre lövöd hal de teis belehalhatsz. - melyik rakétavetõvel lõsz a lábad alá? Amúgy sokszor akkor sem, ha tõled 3-4m-re lövöd földbe...

Stinger?:D - igen, annak idején képzeld célozni kellett a helikopterre RPG-vel, és sima fegyverekkel szétlõni, nem felnézni és nyomni egy bal gombot a csipogás után

Claymoret könnyû észrevenni - sarkokon, lépcsõk tetején fõleg

c4et meg jókor kell bevetni - tele a ház és esélyem nincs kifüstöli õket, bedobom az ablakon, bal klikk, MINDENKIT elintéz

Javelin sok idõ mire kilõ és hallod ha ellövik - aztán elrobbantja a pálya 1/5-öd részét, kocsikkal, robbanószerekkel, mindennel együtt.

g18al nemtom mi bajotok olyan fegyver mint a többi :lol:

akimboval nem lõsz el messzire - G18-al 1/3-ad pályán ölsz 2 másodperc alatt Wasteland-en.

Gl-meg nekem összevissza elpattog - ha még ezzel se tudsz lõni, az megmagyarázza hogy miért nem tartod OP-nek a G18-at, nem láttál még eleget a multiból.

11 killstreaket meg a noobok nemigazán érik el - kivéve akik scavager-el és one man army-val egy helyben ülnek a sarokban, felnéznek az égre és lövik a GL-t random a pálya másik felébe.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Most nekem nem talál egy játékot se, vagy tényleg ilyen szar? <_< TDM-MDM 100-110-es pingig elmegy de semmi hát nem igaz. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Most nekem nem talál egy játékot se, vagy tényleg ilyen szar? <_< TDM-MDM 100-110-es pingig elmegy de semmi hát nem igaz. :ph34r:

Black Out is out dude...

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Black Out is out dude...

Black Ops? Karácsony tájékán mint ajándék lesz meg majd szerintem :D

Csak azért elég bosszantó hogy a napi robot és teendõk elvégezte után még egy tetves fél vagy egy órácskát sem tudok normálisan játszani mert nem, csak a menüt nézegetem, a ping értékeket, nem kapcsolódik, megszakad, nem talál semmit, szar az egész <_<

Link to comment
Share on other sites

Gurga

Black Ops? Karácsony tájékán mint ajándék lesz meg majd szerintem :D

Csak azért elég bosszantó hogy a napi robot és teendõk elvégezte után még egy tetves fél vagy egy órácskát sem tudok normálisan játszani mert nem, csak a menüt nézegetem, a ping értékeket, nem kapcsolódik, megszakad, nem talál semmit, szar az egész <_<

Nekem azóta ilyen, hogy pár hete megvettem a két dlc-t féláron.

Link to comment
Share on other sites

Cori

hanyas verziószámú a legutobbi mw2 patch?

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Egyébként tegnapelõtt felraktam MW2-õt és minden további nélkül talált játékot. Mondjuk érdekes, hogy nem tudom mikor játszottam utoljára gépen, alig bírtam mozgatni az egeret, de rögtön az elsõ meccsen 2.0 a KD a következõn meg 3.2 :D .

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

hanyas verziószámú a legutobbi mw2 patch?

Patch? Milyen Patch :huh: 1.2.208, egy éve van kint a játék de egy darab hibát nem javítottak ki, csak pár OP szart vettek vissza, meg amikor feltörték az IWNET-et azt csinálták meg. <_<

Egyébként tegnapelõtt felraktam MW2-õt és minden további nélkül talált játékot. Mondjuk érdekes, hogy nem tudom mikor játszottam utoljára gépen, alig bírtam mozgatni az egeret, de rögtön az elsõ meccsen 2.0 a KD a következõn meg 3.2 :D .

MDM-ben elszámol 110-130 pingig de egy darabot sem talál, ezt megcsinálom vagy háromszor aztán megunom, TDM-ben gyakrabban talál, de ha véletlen bejutok egy meccsre, olyan bacott lag van mint állat <_< Nem értem miért nem lehetett a COD4 féle szerver megoldást alkalmazni, adják ki a szerver fájlokat, hagy legyenek régiónkénti szerverek, alacsony pingekkel. És most ne gyere a kiskirályos admin dumával, mert itt hiába nincs admin de ez így ebben a formában, úgy szar ahogy van.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

MDM-ben elszámol 110-130 pingig de egy darabot sem talál, ezt megcsinálom vagy háromszor aztán megunom, TDM-ben gyakrabban talál, de ha véletlen bejutok egy meccsre, olyan bacott lag van mint állat <_< Nem értem miért nem lehetett a COD4 féle szerver megoldást alkalmazni, adják ki a szerver fájlokat, hagy legyenek régiónkénti szerverek, alacsony pingekkel. És most ne gyere a kiskirályos admin dumával, mert itt hiába nincs admin de ez így ebben a formában, úgy szar ahogy van.

Én akkor is jobban szeretem, mint a dedszerót. Nézd meg mit csináltak a CoD4-el, SOKKAL rosszabb, mint a 6.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Én akkor is jobban szeretem, mint a dedszerót. Nézd meg mit csináltak a CoD4-el, SOKKAL rosszabb, mint a 6.

Egy szép nagy +1.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Én akkor is jobban szeretem, mint a dedszerót. Nézd meg mit csináltak a CoD4-el, SOKKAL rosszabb, mint a 6.

Láttam, és nekem az jobban tetszett mint ez.

Szóval akkor szerinted jobb szar csalókkal, állandó lag közepette, random pályákon, mindenfajta felügyelet nélkül, tök idegenekkel együtt játszani, mint egy megszokott közegben, idõvel már már tényleg ismerõsökkel együtt játszva, kulturált körülmények között, tisztán játszani?

Bennem van akkor a hiba elnézést :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Én akkor is jobban szeretem, mint a dedszerót. Nézd meg mit csináltak a CoD4-el, SOKKAL rosszabb, mint a 6.

150 ping < 32 fõs hc szerverek

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Láttam, és nekem az jobban tetszett mint ez.

Szóval akkor szerinted jobb 1. szar csalókkal, 2. állandó lag közepette, 3. random pályákon, 4. mindenfajta felügyelet nélkül, 5. tök idegenekkel együtt játszani, mint egy megszokott közegben, idõvel már már tényleg ismerõsökkel együtt játszva, 6 kulturált körülmények között, tisztán játszani?

Bennem van akkor a hiba elnézést :unsure:

1.: Megmondom neked, hogy CoD4 szeróin jóval több csítert láttam, mint MW2 IWnetjén, arról nem is beszélve, hogy imádom mikor az admin csal.

2.: Voltam laggos szerón meg laggtalan matchmakingen

3: Mert bzmeg szerveren nem random, van X pálya a többin nem is lehet játszani, mert nincs rotateben, ha meg szavazol, úgyse az lesz, amit te akarsz

4: Szemétkedõ, admin abuse, csaló adminkokkal jobb, tényleg.

5: Shift+Tab > Friend List > Csõ, jössz játszani?

6: Átlag CoD4 server: MÁR MEGINT HECCSÁT TE KÖTSÖG AIMOS!!! MIAZHOGYKEMPELSZKistehén!MEG??!! GÉEL A MOCSOK ANYÁDAT???!!!

Megmondom nektek, azért volt felháborodás MW2-nél, mert ez volt ez volt az elsõ ilyen nagyon PC-s cím, és, ami új az szar. ofc.

150 ping < 32 fõs hc szerverek

100-150 pinggel én tudok játszani, szar ügy. 32 fõvel meg nem.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

1.: Megmondom neked, hogy CoD4 szeróin jóval több csítert láttam, mint MW2 IWnetjén, arról nem is beszélve, hogy imádom mikor az admin csal.

2.: Voltam laggos szerón meg laggtalan matchmakingen

3: Mert bzmeg szerveren nem random, van X pálya a többin nem is lehet játszani, mert nincs rotateben, ha meg szavazol, úgyse az lesz, amit te akarsz

4: Szemétkedõ, admin abuse, csaló adminkokkal jobb, tényleg.

5: Shift+Tab > Friend List > Csõ, jössz játszani?

6: Átlag CoD4 server: MÁR MEGINT HECCSÁT TE KÖTSÖG AIMOS!!! MIAZHOGYKEMPELSZKistehén!MEG??!! GÉEL A MOCSOK ANYÁDAT???!!!

De ott legalább van esély rá hogy ki tudjátok rakni, itt meg nem.

Örülj neki, nekem még nem sokhoz volt szerencsém.

Ez megint csak beállítás kérdése, amúgy én olyan szerveren játszottam régen ahol megkérdezte az admin hogy mi legyen a köv pálya, és akkor az volt, van ilyen is :)

Soha nem tapasztaltam, nem raktak ki mert túl jó vagy rossz voltam, olyan szerverekre jártam ahol korrekt emberek voltak, mert már nem egyszer játszottam velük és ismertem a játékukat.

Átlagban a válasz nem, meg kitöröltem 99%-ban mindenkit :rolleyes:

És? nem kell vele foglalkozni, le kell szarni, aki már játszott velem egy pár meccset úgy is tudta hogy nem csalok, és megvédtek, az adminok meg a spectatorban nézték úgy is a meccset, ott úgysem lehet sokáig eltitkolni ha valaki csal, és már repült is kifelé.

Van igazság abban amit mondasz de ne általánosíts, nem minden szerveren megy az amit írtál.

Link to comment
Share on other sites

mark44

De ott legalább van esély rá hogy ki tudjátok rakni, itt meg nem.

Örülj neki, nekem még nem sokhoz volt szerencsém.

Ez megint csak beállítás kérdése, amúgy én olyan szerveren játszottam régen ahol megkérdezte az admin hogy mi legyen a köv pálya, és akkor az volt, van ilyen is :)

Soha nem tapasztaltam, nem raktak ki mert túl jó vagy rossz voltam, olyan szerverekre jártam ahol korrekt emberek voltak, mert már nem egyszer játszottam velük és ismertem a játékukat.

Átlagban a válasz nem, meg kitöröltem 99%-ban mindenkit :rolleyes:

És? nem kell vele foglalkozni, le kell szarni, aki már játszott velem egy pár meccset úgy is tudta hogy nem csalok, és megvédtek, az adminok meg a spectatorban nézték úgy is a meccset, ott úgysem lehet sokáig eltitkolni ha valaki csal, és már repült is kifelé.

Van igazság abban amit mondasz de ne általánosíts, nem minden szerveren megy az amit írtál.

Magyar szerverek nagy részén pedig ez megy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...