Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Half-Life sorozat


wYth-NRG

  

127 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

djlaczoka

Na már csak a borealis achivment kell, az easter eggeekbõl :)

Link to comment
Share on other sites

serginho

Na már csak a borealis achivment kell, az easter eggeekbõl :)

mivel én virágboltival toltam így nekem nem voltak achik,de a borealist én egybõl megtaláltam...

sõt,azt hittem elõször arra kell tovább menni :lol:

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

mivel én virágboltival toltam így nekem nem voltak achik,de a borealist én egybõl megtaláltam...

sõt,azt hittem elõször arra kell tovább menni :lol:

nekem is feltünt elöször az ajto, de nem voltam elég kzel hozzá hogy kinyiljon, de már meglett :D sõt 42 megvan az 50-bõl.

Link to comment
Share on other sites

efperel
Link to comment
Share on other sites

Kalti

Lehet, hogy most hülyeséget kérdezek és valamit én csinálok nagyon rosszul, de a végsõ harcnál Wheatly nem lõ engem, csak pofázik, akármit teszek! Márpedig így nem tudok mit csinálni. Létezik ilyen ?

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Ez jólesett. :)

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

Lehet, hogy most hülyeséget kérdezek és valamit én csinálok nagyon rosszul, de a végsõ harcnál Wheatly nem lõ engem, csak pofázik, akármit teszek! Márpedig így nem tudok mit csinálni. Létezik ilyen ?

Eredeti ? Ha igen akkor probáld meg kicsit régéebbi mentéssel, lehet beragadt a játék, ha pedig warez akkor irány nyáron dolgozni és vedd meg :)

Link to comment
Share on other sites

Edemking
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Ez nekem még nem jutott eszembe :lol:

DLC meg tervben, de ettől függetlenül jöhetne már a Half-Life folytatása

Link to comment
Share on other sites

CastleCRS

Kérdés. HL2 Ep.1-ben, van az az achi amikor max 1lövéssel viszed végig. Na ha most én elmentem egy részen, folytatom "harcolva" és végig viszem és utána visszatöltöm a mentést, akkor megadja a végén? :blink:

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Kérdés. HL2 Ep.1-ben, van az az achi amikor max 1lövéssel viszed végig. Na ha most én elmentem egy részen, folytatom "harcolva" és végig viszem és utána visszatöltöm a mentést, akkor megadja a végén? :blink:

elvileg igen

Link to comment
Share on other sites

CastleCRS

elvileg igen

Remélem bejön. Tökön szúrom magam ettõl nem lövöldözhetektõl.

Link to comment
Share on other sites

DarkSl4yer

Akkor fogja megadni az acsit, ha visszatöltesz ahoz a részhez, mikor még csak egy golyót lõttél ki és úgy viszed végig megint a játékot.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Azt amúgy hogy? :D Feszítõvas+gránát?

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Azt amúgy hogy? :D Feszítõvas+gránát?

crossbow és rakéta nem számolódik bele.

Link to comment
Share on other sites

CastleCRS

crossbow és rakéta nem számolódik bele.

crossbow beleszámolódik, crowbar nem. +gránát, rakéta, meg a gravitygun killek. Amúgy úgy gondoltam, h eljátszok mondjuk a "túsz" átvivős részig, ott elmentem, megcsinálom lövöldözösen, aztán utána végigcsinálom anélkül.

The One Free Bullet

Finish the game firing exactly one bullet. Grenade, crowbar, rocket, and Gravity Gun kills are okay!

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Én azt 2-3 éve már megcsináltam 360-on. Igazából nem nehéz, fõleg mikor a végén a ládákból végtelen RPG lõszered van.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Na igen, úgy tényleg könnyû. Menteni pedig én is mentettem ott, aztán harmadik/negyedik nekifutásra már simán ment. Azokat az aknákat is gravival el lehet dobálni, sõt ha tudod merrõl jönnek a katonák, akkor még fel is használhatod ellenük.

Link to comment
Share on other sites

DarkSl4yer

A legszemetebb acsi az EP 2-ben a törpés, mikor a játék végén lévõ rakétába kell beültetni.

Ugyebár az EP 2-ben a játék jó 60%-ban azzal az agyonstrapált kókánytuningos Dodge Charger-al megyünk és az a rohadt törpe állandóan kiesik ha berakod a kocsiba.Így állandóan ki kell szállni Gravigunnal arrébb dobni aztán megint, megint, megint...

Mire meglett az a rohadt acsi azt hittem agybajt kapok. Fõleg ,h egyszer úgy eldobtam h nem találtam meg. :lol:

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

A legszemetebb acsi az EP 2-ben a törpés, mikor a játék végén lévõ rakétába kell beültetni.

Ugyebár az EP 2-ben a játék jó 60%-ban azzal az agyonstrapált kókánytuningos Dodge Charger-al megyünk és az a rohadt törpe állandóan kiesik ha berakod a kocsiba.Így állandóan ki kell szállni Gravigunnal arrébb dobni aztán megint, megint, megint...

Mire meglett az a rohadt acsi azt hittem agybajt kapok. Fõleg ,h egyszer úgy eldobtam h nem találtam meg. :lol:

Neis mond, nekem ugy sikerült hogy voltak részek és a grav gunnal lödöztem el mindig jó messzire :D Ugy sikerült, de a végén csak összejött, néhány öszhajszálal gazdagodtam a végén :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Ott vannak olyan részek, ahol ugye egy kerítés választ el az adott pálya végétõl. Ilyenkor én átvágtam a törpét és simán végigmentem kocsival, aztán keresgéltem 5 percig, hogy merre lehet :lol: De összességében így is gyorsabb voltam.

Ha már a törpés dologról van szó, akkor ezt a bug videót meg én készítettem:

Kis levágás :lol: Sõt a törpét meg is lehet szerezni gravival, ha gyorsak vagyunk a gomb megnyomása után.

Link to comment
Share on other sites

CastleCRS

Na befejeztem Ep. 1-et, nem kellett mentést visszatöltenem az achik miatt, egyedül az 5embert egy energy ball-os van vissza.

Link to comment
Share on other sites

CastleCRS

Kérdés, EP2.-ben amikor azokat a lárvákat kell széttrancsirozni, és van hozzá achi, úgye nem pontosan annyi lárva van amennyi kell? :blink:

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

Kérdés, EP2.-ben amikor azokat a lárvákat kell széttrancsirozni, és van hozzá achi, úgye nem pontosan annyi lárva van amennyi kell? :blink:

Szerintem nem, mert renegetg van abban a barlangban, én még csak elkedztem de még nem álltam neki komolyabbban :D

Na Portal 2 Öcsik 100 % ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...