Jump to content
Sign in to follow this  
wYth-NRG

Half-Life sorozat

127 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

vmiki88

Engem csak az zavar a játékban, hogy még az első részhez képest is túl komolytalan.. :unsure:

Mit akarsz, így jobban látszik, hogy a számítógépek leszarják, hogy most mi lesz veled :D

wYth-NRG

Engem csak az zavar a játékban, hogy még az elsõ részhez képest is túl komolytalan.. :unsure:

Maga az Aperture Science feje (CEO) is viccelõdik non stop azokon a részeken és mivel õk fejlesztették az AI-t, így szerintem nem is kérdés, hogy poénosra vették a dolgot.

efperel

Maga az Aperture Science feje (CEO) is viccelõdik non stop azokon a részeken és mivel õk fejlesztették az AI-t, így szerintem nem is kérdés, hogy poénosra vették a dolgot.

Az elsõ részben a poénok onnan jöttek elsõsorban hogy Glados hogy értelmezi (félre) az emberi pszichológiát és hogyan akarja befolyásolni Chellt. Például tudta hogy az emberek szeretik a tortát, és ha valami jutalmat kapnak akkor szívesebben csinálnak meg feladatokat és így összerakta a kettõt, hogy csak egy példát mondjak. Nem azt mondom hogy nem tetszett, mert volt nem egy rész amin elmosolyodtam, viszont itt konkréten a poénkodásra mentek rá, ami egy idõ után már fárasztó volt.

djlaczoka

Az első részben a poénok onnan jöttek elsősorban hogy Glados hogy értelmezi (félre) az emberi pszichológiát és hogyan akarja befolyásolni Chellt. Például tudta hogy az emberek szeretik a tortát, és ha valami jutalmat kapnak akkor szívesebben csinálnak meg feladatokat és így összerakta a kettőt, hogy csak egy példát mondjak. Nem azt mondom hogy nem tetszett, mert volt nem egy rész amin elmosolyodtam, viszont itt konkréten a poénkodásra mentek rá, ami egy idő után már fárasztó volt.

Szerintem ebben a részben is ugyn olyan poénok vannak, csak sokkal jobban ráfekszik az emberek hibáira illetve jellemére.

Nekem nagyon tetszik, telistele olyan viccekel amiket az ember röhögés nélkűl nem áll meg :) Aki meg komoly játékot keres az meg ne a portalba tegye :)

thewbie

hány chapter-bõl áll a portal 2?

djlaczoka

hány chapter-bõl áll a portal 2?

10, de abban benne van valami credit is, a coop meg nem tudom. Mi most a 4.et kezdtük el.

wYth-NRG

10, de abban benne van valami credit is, a coop meg nem tudom. Mi most a 4.et kezdtük el.

5 fejezete van a coopnak, inkább szárnynak nevezném. Ez a megvalósítás baromi jó a Valve részérõl. Sokan ezt egy sima menüvel oldották volna meg. De helyette nekünk kell kiválasztani és eljutni portálokkal oda, majd pedig jöhet a játék. A kivetítõ meg nagyon jó B)

Sx64

Hy all!

Akinek meg van a portal 2 és nincs coop párja az meg talál a steam-en sx64 néven a "Friends List With Benefits" teljesítmény miatt is rám kereshetek. ;)

djlaczoka

Hy all!

Akinek meg van a portal 2 és nincs coop párja az meg talál a steam-en sx64 néven a "Friends List With Benefits" teljesítmény miatt is rám kereshetek. ;)

Az gondolom az amiben 3 baráttal kell a coopot tolni ?:D

djlaczoka

Fantasztikus volt a fináléja _O_.

De számomra több téren is csalodást okozott: A játékidö tekintetében hosszab singlere számitottam, és még igysem siettem, kb 6 ora volt, esetleg kicsit több. Aztán sok olyan rész nincs is a játékban amit megannyi videon láttam.

Pl amiben kiszivja a csö a sentryket vagy éppen amiben egy dobozt alakitott át a portal gun egy pallora, egyikkel sem találkoztam :(

Nagyon bízom majd a dlc-kben és hogy megtoldják rendes pályákkal,föként a coop tekintetében, hiszen a single elég rendes lezárást kapott :)

Sx64

Az gondolom az amiben 3 baráttal kell a coopot tolni ?:D

Ja az. Viszont azok a részek ami a videókban voltak igazán beletehették volna valószínûleg majd a dlc-el akarnak még pénzt lehúzni rólunk már az is lehúzás hogy coop-ban ha a karakterednek szeretnél valami jó tauntot meg kell vásárolni vagy egy festést vagy egy sapkát nem lehetne inkább megnyerni.

djlaczoka

Ja az. Viszont azok a részek ami a videókban voltak igazán beletehették volna valószínûleg majd a dlc-el akarnak még pénzt lehúzni rólunk már az is lehúzás hogy coop-ban ha a karakterednek szeretnél valami jó tauntot meg kell vásárolni vagy egy festést vagy egy sapkát nem lehetne inkább megnyerni.

Pc-n ugysem fizetsz a dlc-ért, ez nem call of duty.

Boxosk meg hadd perkáljanak, ott ugyis csak a micro miatt van.

Én már várom a dlc-t de remélem nem hiába :)

wYth-NRG

Szerintem Coop dlc mindenképp lesz, újabb szárnyok a hub-on belül. Reménykedem, hogy hasonlóan ingyenes lesz, mint a L4Des dlck :unsure:

Valve eddig még nem állt elõ fizetõs extra tartalommal.

Raven

single dlc nem hiszem h lesz mert nincs értelme pár pályához történetet írni. hacsak nem elégednek meg valami portal 1 szerû körítéssel aminek nem örülnék. coop jöhet :) remélem az új pályák nehezebbek lesznek kicsit. a coop-ot nem próbáltam még, de a single player elég könnyû volt.

efperel

single dlc nem hiszem h lesz mert nincs értelme pár pályához történetet írni. hacsak nem elégednek meg valami portal 1 szerû körítéssel aminek nem örülnék. coop jöhet :) remélem az új pályák nehezebbek lesznek kicsit. a coop-ot nem próbáltam még, de a single player elég könnyû volt.

Single DLC alatt gondolom valami olyasmit lehetne elképzelni, mint az Advanced Chambers az elsõ Portalban :unsure:

LorDiablo

single dlc nem hiszem h lesz mert nincs értelme pár pályához történetet írni. hacsak nem elégednek meg valami portal 1 szerű körítéssel aminek nem örülnék. coop jöhet :) remélem az új pályák nehezebbek lesznek kicsit. a coop-ot nem próbáltam még, de a single player elég könnyű volt.

A coop mód sem sokkal nehezebb mint az sp, bár kicsit már összetettebbek a pályák a 4 portal miatt, szóval kicsit nehezebbek azért.

djlaczoka

Azért kellõen nehezek voltak a pályák, némelyiken 30 perceket gondolkodtam, 1x meg a youtube segitett, persze a poén az egésznben az hogy egy könnyü résznél nem tudtam merre :D

LorDiablo

Azért kellően nehezek voltak a pályák, némelyiken 30 perceket gondolkodtam, 1x meg a youtube segitett, persze a poén az egésznben az hogy egy könnyü résznél nem tudtam merre :D

Én pl egyszer sem akadtam el komolyabban, egy kis terepfelmérés után mindig megtalaláltam hogy hogyan tovább emiatt szivesen láttam volna nehezebb pályákat. Mondjuk nyilván úgy mérik a nehézséget hogy a nagy közönségnek ne legyen túl nehéz.

djlaczoka

Én pl egyszer sem akadtam el komolyabban, egy kis terepfelmérés után mindig megtalaláltam hogy hogyan tovább emiatt szivesen láttam volna nehezebb pályákat. Mondjuk nyilván úgy mérik a nehézséget hogy a nagy közönségnek ne legyen túl nehéz.

A nehézség relativ, van akinek az van akinek könnyü.

Valakinek jo a probléma megoldo képessége,ebböl kifolyolag könnyeben találja fel magát a pályákon, én egy alkalommal akadtam el amit máremlitette, de van ismerösöm aki sokszor elakad, ja és az egyén nönemü, szoval a magyarázat meg is van :D

Sx64

Valószínû hogy lesz SP Dlc is mivel utalásvolt a coop rész végén is de nem írom le mi hát ha még nem mindenki tart ott nem vagyok ünneprontó :P

Edemking

Valószínû hogy lesz SP Dlc is mivel utalásvolt a coop rész végén is de nem írom le mi hát ha még nem mindenki tart ott nem vagyok ünneprontó :P

Lehet hogy egy portal 3-ra készülnek :P

Sx64

Lehet hogy egy portal 3-ra készülnek :P

A HL is folytathatnák már és onnan ahol abba hagyták mert látunk már olyat hogy sutba dobták a régi sztorit és írtak egy újat.

Edemking

A HL is folytathatnák már és onnan ahol abba hagyták mert látunk már olyat hogy sutba dobták a régi sztorit és írtak egy újat.

Ne is mond, most olvasgattam egy picit a témában, és úgy vagyok vele h most rögtön kérek egy ep3-at vagy egy portal 3-at :D :lol:

djlaczoka

Ne is mond, most olvasgattam egy picit a témában, és úgy vagyok vele h most rögtön kérek egy ep3-at vagy egy portal 3-at :D :lol:

Valve játékból sosem elég :_D

Hor1

Na végigvittük ma a coopot is. Isteni volt ezis. :)