Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Half-Life sorozat


wYth-NRG

  

127 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

smoke04

Hi. Azt szeretném megtudni, hogy az alábbi képen lévõ jelenet melyik HL részbõl van? A HL2-t és epizódjait már elég sokat játszottam de nem találkoztam vele, ellenben a google ezt a képet is kidobja többek közt arra hogy "Half-Life 2"...

http://prohardver.hu/dl/cnt/2003-08/6635/half-life2.jpg

Asszem az alap HL2-ben van! Legalábbis a kép még annak a megjelenése elõttrõl van, lehet a játékból végül kimaradt, én is úgy emlékszem, hogy nincs benne! Bár már rég játszottam vele!

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Hi. Azt szeretném megtudni, hogy az alábbi képen lévõ jelenet melyik HL részbõl van? A HL2-t és epizódjait már elég sokat játszottam de nem találkoztam vele, ellenben a google ezt a képet is kidobja többek közt arra hogy "Half-Life 2"...

http://prohardver.hu/dl/cnt/2003-08/6635/half-life2.jpg

ezt sajnos kivették a HL2-bõl

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Sehol sincs, az a kék valami a Hydra akart lenni, a kiszivárgott HL2 bétában benne volt még.

Ha jól megnézitek a képet látszik, hogy Alyx és a Combine katona skinje különbözik a véglegestől. Sőt Alyx akkor még Doctor Isaac Kleiner lánya volt, az eredeti terv szerint.

Link to comment
Share on other sites

arazu

Jaja, ez az eredeti HL2-ben lett volna benne. Bár hozzátenném, hogy én csak így 6-7 évvel késõbb, vagyis most jöttem rá, hogy az a kék izé egy enemy NPC.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Alyx nem egy Captain Vance nevû karakter lánya volt?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Jaja, ez az eredeti HL2-ben lett volna benne. Bár hozzátenném, hogy én csak így 6-7 évvel késõbb, vagyis most jöttem rá, hogy az a kék izé egy enemy NPC.

Hasonló mint a HL1ben a zöld színû

Link to comment
Share on other sites

jim78

érdeems elolvasni a Half-life rasing the bar nevezetû cuccot :)

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

már töltödik szépen lefele a portal 2 :D de jo lenne ha a drága valve egy kicsit elöbb megjelentetné a játékot :) az öcsivmentek meg némelyik jopofa =)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Nem hiszem, hogy hamarabb megjelenne. Az achievementeket én is megnéztem míg pre-loadoltam a játékot. A Co-opra nagyon kíváncsi vagyok, vannak azok a bizonyos tauntolások vagy micsoda, ez gondolom egy az egyben a TF2-bõl lett lemásolva.

Sõt több játékmód is lesz ahogy elnézem, eleve ugye ott a kampány, meg még egyéb test-chamberek

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

már töltödik szépen lefele a portal 2 :D de jo lenne ha a drága valve egy kicsit elöbb megjelentetné a játékot :) az öcsivmentek meg némelyik jopofa =)

inkább örüljünk annak, hogy nem kell várni 21-ig

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

pedig ugyfest már pénteken játszható : http://plastik.hu/2011/04/13/portal-2-early/ bizzunk benne, de én személyszerint , látok benne relációt, hiszen elég hamar preloadolni lehetett :)

Nem hiszem, hogy hamarabb megjelenne. Az achievementeket én is megnéztem míg pre-loadoltam a játékot. A Co-opra nagyon kíváncsi vagyok, vannak azok a bizonyos tauntolások vagy micsoda, ez gondolom egy az egyben a TF2-bõl lett lemásolva.

Sõt több játékmód is lesz ahogy elnézem, eleve ugye ott a kampány, meg még egyéb test-chamberek

hát én nem sok hasonloságot véltem felfedezni :D persze lesznek benne emociok kifejezései, de szerintem annak semmi köze a tf2-höz :)

Link to comment
Share on other sites

oldlaci

A magyar nyelvû HL2 vel szerettem volna nosztalgiázni, de ez az üzenet fogadott induláskor. Failed to lock index buffer in CMeshDX8::LockIndexBuffer . Milehet a probléma? Videó driver, esetleg más?

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

A magyar nyelvû HL2 vel szerettem volna nosztalgiázni, de ez az üzenet fogadott induláskor. Failed to lock index buffer in CMeshDX8::LockIndexBuffer . Milehet a probléma? Videó driver, esetleg más?

Érdemes lenne a steamen belül, tördezettségmentesitened, illetve a cache ellenörzése, az tuti megoldja a problémát. Amugy meg majd ha régi a honositásod akkor az lehet nem fog müködni, van fent ujjab azt érdemes feltenned.

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

Igy utolag kicsit meglepödtem hogy nem kaptunk az elörendelés mellé valamit..................... sapiiiiiiiiiiiit,mindenki sikítsa sapííííííííííííííí egy kötött sapííííí. na jó csak viccelek :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Nagy valószívûséggel a régi verziós fordítás a ludas, az már semmiképp nem mûködik

Igy utolag kicsit meglepödtem hogy nem kaptunk az elörendelés mellé valamit..................... sapiiiiiiiiiiiit,mindenki sikítsa sapííííííííííííííí egy kötött sapííííí. na jó csak viccelek :D

Vagy egy companion cube-ot?

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

A Valve-ot ismerve, akkor ti PDF formátumban kapnátok azt a sapit (vagy a cube-ot) :lol:

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

A Valve-ot ismerve, akkor ti PDF formátumban kapnátok azt a sapit (vagy a cube-ot) :lol:

ja :D mondjuk kaptunk mellé portal 1-et, mondjuk a valvenak lehetne annyi esze hogy aki a 2öt megveszi az igen valoszinü hogy játszott az elsövel :)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Vagy majd kapunk portál sapit a TF2höz -_-

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

jut eszembe, portalnak lesz demoja ? nem lehet hogy az jön majd ma ki ? Mondjuk én egy megjelenésnek ma jobba örülnék :D

Amugy itt egy számláló, érdemes figyelni : http://www.aperturescience.com/a/b/c/d/g/h/abcdgh/

most jöhet a fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Ha valakinek van audiosurf-je, az feltétlenül rakja fel, és nyomjon vele egy kört: ugyanis egy menet erejéig elérhetõ egy Glados pálya, ahol az "ûrhajónk" egy portal gun, a háttérzene pedig egy új still alive szerû zene.

Link to comment
Share on other sites

efperel

Ha valakinek van audiosurf-je, az feltétlenül rakja fel, és nyomjon vele egy kört: ugyanis egy menet erejéig elérhetõ egy Glados pálya, ahol az "ûrhajónk" egy portal gun, a háttérzene pedig egy új still alive szerû zene.

Nem csak egy menet, bármilyen számot beraksz aminek a végén ott van egy [As-portal] tag azt Portal módban fogja lejátszani (az Orange box soundtrackben a Portal dalok, meg a rádióban a Device has been modified az ami alapból ilyen, ha jól tudom.) Elméletileg bármilyen számnál mûködik.

Kivéve ha menet közben restartot nyomsz, akkor visszaáll simába (bár gondolom ez csak egy bug)

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

egészen jól halad a csík, én nagyon bízom benne hogy majd szépen eléri a teljest vasárnapig :)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

egészen jól halad a csík, én nagyon bízom benne hogy majd szépen eléri a teljest vasárnapig :)

legkésõbb keddig tuti eléri xD

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Most néztem a listát, egy játék már maxon van, a többibõl meg nagyon kevés van még, ebbõl kedd lesz :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...