Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Half-Life sorozat


wYth-NRG

  

127 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Raven

Valamilyen szinten értem a Valvet, biztos nem akarják elcseszni ezt a részt. Ha már záró epizód. De azért tényleg röhejes már :rolleyes:

de így valszeg nem episode lesz, hanem rendes nagy játék, normális játékidõvel.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

de így valszeg nem episode lesz, hanem rendes nagy játék, normális játékidõvel.

Ne nagyon számíts 5 óránál többre :lol:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Remélem kapunk már egy trailert a EP3ból a Portal 2-vel, ahogyan az ep1 esetében is történt :unsure:

Link to comment
Share on other sites

DarkSl4yer

Remélem kapunk már egy trailert a EP3ból a Portal 2-vel, ahogyan az ep1 esetében is történt :unsure:

Hát ideje lenne már... <_<

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Nem sok esélyt látok rá, de ne nekem legyen igazam... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Igaz a DotA következik, mint publikus projekt a Valvenél, de remélem azért az epizód is halad

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Ez már az, de lehet teljes hírzár van náluk a cégen belül, ezért is így válaszolnak a kérdésekre.

A 3 meglepi meg lol.... DotA az egyik, ez egyértelmű. A másik kettő pedig tuti left for dead/cs, esetleg egy régebbi game remakeje. Kevés az esély egy HL infóra

Főleg ebben, az évben, mert 2011ben csak a Portál és a DotA fog kijönni (utóbbit legalábbis szeretnék), tehát még nagyon korai lenne a HL-t publikálni, még jó pár hónap van 2012ig

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

Ez már az, de lehet teljes hírzár van náluk a cégen belül, ezért is így válaszolnak a kérdésekre.

A 3 meglepi meg lol.... DotA az egyik, ez egyértelmû. A másik kettõ pedig tuti left for dead/cs, esetleg egy régebbi game remakeje. Kevés az esély egy HL infóra

Fõleg ebben, az évben, mert 2011ben csak a Portál és a DotA fog kijönni (utóbbit legalábbis szeretnék), tehát még nagyon korai lenne a HL-t publikálni, még jó pár hónap van 2012ig

Korai lenne a Hl hir, hát lassan 4 éve jött ki ep2, szoval nem mondhatnám :)

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Igaz a DotA következik, mint publikus projekt a Valvenél, de remélem azért az epizód is halad

Sokkal valószínûbb, hogy kiégtek az írók és sörözgetésekkel ütik el az idõt, kerülve egy kínos témát.

Link to comment
Share on other sites

Raven

Sokkal valószínûbb, hogy kiégtek az írók és sörözgetésekkel ütik el az idõt, kerülve egy kínos témát.

hát ez tényleg rohadt valószínû. neked aztán vág az eszed.

Ez már az, de lehet teljes hírzár van náluk a cégen belül, ezért is így válaszolnak a kérdésekre.

A 3 meglepi meg lol.... DotA az egyik, ez egyértelmû. A másik kettõ pedig tuti left for dead/cs, esetleg egy régebbi game remakeje. Kevés az esély egy HL infóra

Fõleg ebben, az évben, mert 2011ben csak a Portál és a DotA fog kijönni (utóbbit legalábbis szeretnék), tehát még nagyon korai lenne a HL-t publikálni, még jó pár hónap van 2012ig

megéri várni. azon lehet vitatkozni h valaki ízlésének bejön-e egy adott valve játék, de az tény h õk nem összetákolt szarokat szoktak kiadni, ( amik PC-n alig mennek). lehet h ez az ára ennek.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Korai lenne a Hl hir, hát lassan 4 éve jött ki ep2, szoval nem mondhatnám :)

Jelen állás szerint lenne korai

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

Jelen állás szerint lenne korai

Igaz

habár ma akcio van, ep2 1.29 euro, ezektõl mindig azt várom hogy valaminek az elöjele legyen :P Most igy vagyok vele, ha beis jelentik remélem 1 honapra elöre kapunk egy valag olvasni valot rola :)

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

hát ez tényleg rohadt valószínû. neked aztán vág az eszed.

És ''hitetlen Edény!nek'' fogsz hívni. mert nem veszek portal 2-õt vagy bármilyen valve produktumot és nem írom le két éven keresztül ebbe a topicba, hogy legközelebb bejelentik?Vagy mert nem fejezem ki úgy az egyéniségem, hogy dotát is várok, hátha akkor jelentik be a köv. HL-t?No offense, de ez elég gyenge volt.

Link to comment
Share on other sites

Raven

És ''hitetlen Edény!nek'' fogsz hívni. mert nem veszek portal 2-õt vagy bármilyen valve produktumot és nem írom le két éven keresztül ebbe a topicba, hogy legközelebb bejelentik?Vagy mert nem fejezem ki úgy az egyéniségem, hogy dotát is várok, hátha akkor jelentik be a köv. HL-t?No offense, de ez elég gyenge volt.

ennek meg sok köze van ahhoz amirõl én írtam. fárasztó vagy

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Sx64

Sziasztok

Töltöttem a netrõl egy skint Alyx Vancehez de nem tudom hogy kell betenni a játékba hogy használja hova kell másolni kell e valamit konzolba beírni stb. a letöltött fájlok között semmi leírás nincs arról hogy mit hogy kell csak a készítõ neve van a HL2®-öm steam-es változat ha esetleg ez számít.

Segítségetek elõre is kösz

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

felül kell írni a hl2 mappájában lévő fájlokkal (keress rá a fájl nevére, ami a csomagban van és ugy nagyjából tudni fogod hova kell másolni)

Link to comment
Share on other sites

Sx64

felül kell írni a hl2 mappájában lévõ fájlokkal (keress rá a fájl nevére, ami a csomagban van és ugy nagyjából tudni fogod hova kell másolni)

Ezt néztem meg elõször de a steam-es változatban a hl2 mappájában nincs se models se materials mappa a steamApps mappában találtam olyan fájlokat source 2007 shared materials.gcf meg source 2007 shared models.gcf nem lehet hogy ezekbe a fájlokba lett az összes textura berakva és ha igen nem lehet e olyat hogy a hl2 mappájába bemásolom a modelst meg a matarialst és valahogy megadni a játknak hogy inkább ezeket használja?

Link to comment
Share on other sites

Sx64

Én voltam hülye sikerült megoldanom kösz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
vmiki88

Jah EP3-ról jut eszembe:

[GSF] Picture

És 2 hét múlva jön a Portal 2 B)

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

Jah EP3-ról jut eszembe:

[GSF] Picture

És 2 hét múlva jön a Portal 2 B)

nem 2, hanem 3 :,( Tudod április 28

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

nem 2, hanem 3 :,( Tudod április 28

akkor ide miért van írva április 21?

Meg ide is ápr. 22 van írva.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Még várok kicsit, hogy lejjebb essen még az euró árfolyama és aztán beruházok rá. 9.5K lett volna kb a pre-order megjelenésekor, most meg megúszom 8.9Kval.. reméljük :P

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

akkor ide miért van írva április 21?

Meg ide is ápr. 22 van írva.

Igaz, de akkor is majdnem 3 hét :D Igyis ugyis messze van, csak végre letölthessük aztán nyuzhassuk coopban meg singleben .

Link to comment
Share on other sites

Thor69

Hi. Azt szeretném megtudni, hogy az alábbi képen lévõ jelenet melyik HL részbõl van? A HL2-t és epizódjait már elég sokat játszottam de nem találkoztam vele, ellenben a google ezt a képet is kidobja többek közt arra hogy "Half-Life 2"...

http://prohardver.hu/dl/cnt/2003-08/6635/half-life2.jpg

Edited by Thor69
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...