Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Half-Life sorozat


wYth-NRG

  

127 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Cori

mi a különbség a két kép között?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Semmi, VR-kép. Hasonlóan a 3Ds technológiához ugye :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

Semmi, VR-kép. Hasonlóan a 3Ds technológiához ugye :D

Jaaa, nem is esett le h VR Source :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
zsami

Üdv !

Nem tudom jó helyre írok e , de nem láttam máshol Half Life 2 vel kapcsolatos témát.

Megjelent a Half Life 2 update. Szeretném feltenni a GS 2011 decemberi számában kapott

Half Life 2 teljes játékra valahogyan, ha valakinek, van valami információja arról, hogy ezt

hogyan lehetne megvalósítani, kérem ossza meg velem az infót.

Választ elõre is köszönöm

Tisztelettel : Zsami

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Sehogy. Az egy teljesen elcseszett melléklet lett. -_-

Témája itt.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
wYth-NRG

Hype time bitches!

Link to comment
Share on other sites

Cori

Hype time bitches!

már nem tud felizgatni a dolog :D :D majd ha bejelentik, na akkor!! :D egyébként érdekes lenne egy rpgsebb half life az biztos.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Pepperoni

Half-Life: ALYX

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
VassGabor

Black mesa nyílt bétába lépett.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Amint kiadják a Xent rendesen, azt hiszem újra elő kell venni :D 
Most tolom újra a Half-Life 2-őt éppen (+Ep 1-2). Jó kis cucc ez még mindig bár helyenként el van nyújtva egy két pálya, főleg a járművesek.

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Jövőre melyik időszakában lehet végleges?

Link to comment
Share on other sites

Cori
17 hours ago, VassGabor said:

Jövőre melyik időszakában lehet végleges?

Én már nem számítok ilyenekre :D A Xen is évekig készült mire eljutott idáig... nem vennék mérget már semmire :D 

Link to comment
Share on other sites

XCube
On 12/9/2019 at 10:54 PM, Cori said:

Amint kiadják a Xent rendesen, azt hiszem újra elő kell venni :D 
Most tolom újra a Half-Life 2-őt éppen (+Ep 1-2). Jó kis cucc ez még mindig bár helyenként el van nyújtva egy két pálya, főleg a járművesek.

Annak idején megvettem és elkezdtem, de relatíve hamar (az első kommandósokkal való találkozás után) abbahagytam, mert valami irdatlan nehéz volt. azt hiszem rá kéne próbálni újra.

Link to comment
Share on other sites

bcom
9 hours ago, XCube said:

Annak idején megvettem és elkezdtem, de relatíve hamar (az első kommandósokkal való találkozás után) abbahagytam, mert valami irdatlan nehéz volt. azt hiszem rá kéne próbálni újra.

Ne má'! HL játékokat a legnehezebb fokon kell nyomni. Mondjuk ott már tényleg nehezek, főleg az egy. Rendszerint én is elvérzek, de hát a mazochizmus...

Link to comment
Share on other sites

Cori
10 hours ago, XCube said:

Annak idején megvettem és elkezdtem, de relatíve hamar (az első kommandósokkal való találkozás után) abbahagytam, mert valami irdatlan nehéz volt. azt hiszem rá kéne próbálni újra.

Igen azt hiszem nehezebb mint az alap HL, de már nem emlékszem pontosan :D Nekem nagyon tetszik a Black Mesa anno ingyenesen toltam még, aztán megvettem steamre is mikor megjelent early accesbe.

55 minutes ago, bcom said:

Ne má'! HL játékokat a legnehezebb fokon kell nyomni. Mondjuk ott már tényleg nehezek, főleg az egy. Rendszerint én is elvérzek, de hát a mazochizmus...

Én most toltam ki a 2-t az Epizód 1-2vel (csak az alapgémet toltam Hardon), de szerintem Normal sokkal funabb élmény volt, habár tény, hogy a hard se volt túl vészes. A combine katonák kicsit túl golyófogók hardon és az amúgy is kicsit bénácska shooting nem éppen a legjobban szerepel a nehezebb helyzetekben szerintem. (hit scanning ráadásul a fegyverek szórnak össze vissza, és akkor a képedbe jön egy shotis aki amugy kb biztos h instant beléd lő vgy 50+ sebzést :D Nem éppen a legkellemesebb. Nem mondom amúgy h túlzottan nehéz volt, sőt, voltak nehezebb pillanatai, főleg a strideres harcok, de amúgy nem volt vészes, de az Episode 1-2t Normalon toltam és szerintem kellemesebb élmény volt. (Azért 1szer legalább érdemes Hardon nyomni őket az biztos :D )

Link to comment
Share on other sites

XCube
1 hour ago, bcom said:

Ne má'! HL játékokat a legnehezebb fokon kell nyomni. Mondjuk ott már tényleg nehezek, főleg az egy. Rendszerint én is elvérzek, de hát a mazochizmus...

Hát ez az, hogy a sima HL -t végigtolom hardon, de ebben úgy szétszedtek, hogy ihaj :D . Mondjuk az is közre játszhatott, hogy előtte két walking simulatort toltam végig és nem volt türelmem. Ezért is írtam, hogy ideje lesz újra megpróbálni, így a RAGE 2 után máshogy áll kézre a virtuális fegyver :D .

Link to comment
Share on other sites

bcom
56 minutes ago, Cori said:

Nekem nagyon tetszik a Black Mesa anno ingyenesen toltam még, aztán megvettem steamre is mikor megjelent early accesbe.

Én is az ingyenest játszottam. A teljes verzió is véget ér 

Spoiler

a Lambda Core-ban, mielőtt elteleportálnál?

HL1-nek volt egy Source verziója is, mikor megjelent a 2, lényegében adott hozzá fizikát, ugrálós részeknél változtak a dolgok, mikor az ilyen levegőben függő konténereken mászkáltál...

De a legjobb mod az a Counter-Life. CS fegyverekkel hardon. :D

Link to comment
Share on other sites

Cori
5 hours ago, bcom said:

Én is az ingyenest játszottam. A teljes verzió is véget ér 

  Reveal hidden contents

a Lambda Core-ban, mielőtt elteleportálnál?

HL1-nek volt egy Source verziója is, mikor megjelent a 2, lényegében adott hozzá fizikát, ugrálós részeknél változtak a dolgok, mikor az ilyen levegőben függő konténereken mászkáltál...

De a legjobb mod az a Counter-Life. CS fegyverekkel hardon. :D

Igen ugyanott van vége. Konkrétan felrakták a modot steamre a Valve engedélyével pénzért, változtattak modelleken (tárgyak, de szerintem karaktereken is, talán még fegyókon is), grafika szebb lett stb De a gameplay ugyanaz kb tudtommal. Amúgy a Xenről néztem gameplayt... úristen, gyönyörű.

 

Lol... erről nem hallottam, de vicces lehet :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
VassGabor

Márciusban jön a VR-os epizódja addig el lehet lenni vele míg megjelenik teljesbe ez a xenes cucc.

Link to comment
Share on other sites

Cori
On 1/23/2020 at 4:00 PM, VassGabor said:

Márciusban jön a VR-os epizódja addig el lehet lenni vele míg megjelenik teljesbe ez a xenes cucc.

Már tudni, hogy mikor jön a Xen-es befejezés Black Mesahoz?  (tudom, hogy bétába már van de a végleges megjelenésre vagyok kivancsi, ha már így irtad h Alyxxal addig elleszünk)

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Most olvastam a cikket ez gyorsan kijött csak emlegetni kellett, jövő hónapban jön valamikor.

Link to comment
Share on other sites

moody
On 1/27/2020 at 11:17 AM, Cori said:

Már tudni, hogy mikor jön a Xen-es befejezés Black Mesahoz?  (tudom, hogy bétába már van de a végleges megjelenésre vagyok kivancsi, ha már így irtad h Alyxxal addig elleszünk)

Kint van az egész már nem? Vagy ehhez jön még Xenes rész?

Link to comment
Share on other sites

Cori
11 hours ago, moody said:

Kint van az egész már nem? Vagy ehhez jön még Xenes rész?

Kint van a Black Mesa évek óta Xenig. A Xent most adták ki bétába vagy alphába vagy mibe, tölthető de nem végleges még tudtommal.

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Cikkeztek róla hogy eléri az 1.0-át de nem írtak dátumot hozzá.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
VassGabor

Na megjött a megjelenési dátuma is éppen ideje már.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...