Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Half-Life sorozat


wYth-NRG

  

127 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

wYth-NRG

Desura?! A Steamre gondolom akkor alap, hogy jön, mert ha nem akkor kicsit fail lenne :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
XCube

Ezt a Fakefactory féle modot lehet úgy használni, hogy CSAK a textúrákat cserélje le és amúgy változatlan maradjon a játék?

Tudtommal nem, a megvilágítást is átalakítja. Valamelyik régebbi verziót szedd le, azzal nincs akkora szívás (pl a CM8 -al nekem jó volt a játék, 11 -el viszont katasztrófa).

Btw én most tolom a CM11.05 -el és már a hajamat tépem miatta. Ez inkább csak gyönyörködésre jó nem rendes játékra, mert a megváltoztatott fényviszonyok tönkreteszik a játékélményt. Olyan rohadt sötét van az egész játékban, hogy az valami hihetetlen. Verőfényes napsütésben ablakos raktárban ahol még lámpák is égnek olyan sötét van, mintha éjszaka lenne, nem látom az ellenfeleket -_- . A zseblámpa meg nem sokat ér, mert folyton lemerül, fedezékharc közben még azt is kapcsolgatni nagy élmény... . Kb. le is fogom törölni rövidesen, mert csak felbosszant.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
wYth-NRG

Sziasztok!

Ezt láttátok már?

http://www.black-aperture.com/

Mit jelent szerintetek a .../3 ?

Ez egy kamu oldal, nemrég lõtték fel, ha jól tudom április elsején, vagy E3 elõtt. Szivatják a népet :P

A forráskódban nincs semmilyen Valve trademark, tehát fake.

Link to comment
Share on other sites

tjanos88

Ez egy kamu oldal, nemrég lõtték fel, ha jól tudom április elsején, vagy E3 elõtt. Szivatják a népet :P

A forráskódban nincs semmilyen Valve trademark, tehát fake.

Köszi, kár! :( :)

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

Énis sajnálom. Én mondjuk már feladtam a reményt.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Énis sajnálom. Én mondjuk már feladtam a reményt.

Lenni lesz, csak nem mostanában.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Nem úgy volt 3 hónapja, hogy "nemsokára" jön a Black Mesa Source? :biglol: Túl naív vagyok.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Tuti nem most lesz. Valószínű, hogy új motorral akarnak előállni, ez pl egy videóban is említette Doug, hogy időbe telik, addigra meg elavul a motor amire írják a progit. Ahhoz meg kell a next-gen. Amúgy lassan a következő rész is eléri azt amit elődje. Azt hiszem jövőre fogja felülmúlni azt a 6-7 éves fejlesztési időt :D

Ha lesz türelmem előkeresem a videót.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
GustyX

Ezért 7000Ft???

Simán, csak kár, hogy nem vagyok HL fan :D.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

0d6yBHDvKUw


:biglol:
Link to comment
Share on other sites

tjanos88

Érdekelne a Half Life univerzum hivatalos sztorija, akár angol nyelven is. Melyik könyvet kell

ehhez megvennem? Egyáltalán kiadták már valamilyen formában? Természetesen legfeljebb

az Episode 2 történéséig, onnantól kezdve még várhatunk egy darabig, mire megtudunk valamit. :)

Az ilyen oldalakat ismerem, tehát ezek most nem érdekelnek: Link

Köszi előre is!

Edited by tjanos88
Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Valve store-ban két könyvrõl tudok, de azok nem igazán történelmi tartalmúak.

Link to comment
Share on other sites

tjanos88

Köszönöm, akkor úgy tûnik, hogy ez nem fog összejönni. :(

Link to comment
Share on other sites

getro2

Nekiláttam megint az Orange Boxnak. Atyaisten de király játékok ezek még mindig... Elképesztõ, milyen jól öregedett a Half-Life 2.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
djlaczoka

Nekiláttam megint az Orange Boxnak. Atyaisten de király játékok ezek még mindig... Elképesztõ, milyen jól öregedett a Half-Life 2.

na igen.

Habár én nálam van egy hagyomány, ugyanis minden évben 1x elöveszem a hl sorozatot és szépen végigjátszom azt.

Kiváncsi leszek, ha tényleg bejelentik már azt a kbaxott folytatást, mekkora hisztéria lesz a neten :D

Magamat ismerve betegesen fogok minden videót és képet nézegetni, amig az meg nem jelenik :biglol:

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

na igen.

Habár én nálam van egy hagyomány, ugyanis minden évben 1x elöveszem a hl sorozatot és szépen végigjátszom azt.

Kiváncsi leszek, ha tényleg bejelentik már azt a kbaxott folytatást, mekkora hisztéria lesz a neten :D

Magamat ismerve betegesen fogok minden videót és képet nézegetni, amig az meg nem jelenik :biglol:

Én is végig tolom minden évben ^_^

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

Én is végig tolom minden évben ^_^

Meg szerintem még másik milló emberke :D

Hiába. ami jó az jó.

Néha elgondolkdom, mi az ami ennyire vonzóvá teszi.

Arra jutottam, hogy maga a környezet. És az hogy az a hangulat amit áraszt teljes mértékben magával ragadó. Illetve a játékmenet nincs agyonvariálva minden rosszal. Xp meg effélék. Remélem ha lesz új rész. Akkor nem fogják tele pakolni a kor hagyományaihoz igazodó divatos featurekel. Engem azsem érdekelne ha ugyanaz a motor menne benne mint a portal 2-ben, mert lenyügözõ !

De ha tul lesz variálva, és minden szarral megpakolvan, félek,hogy csalódni fogok :(

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Mitchpont

Véégre gameplay a Black Mesa Sourceból! Szerintem igen állat lesz, bár a videó kicsit sötét! De alig várom már!!

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Véégre gameplay a Black Mesa Sourceból! Szerintem igen állat lesz, bár a videó kicsit sötét! De alig várom már!!

Valahol olvastam, hogy véletlenül szivárgott ki, ezért a rossz minõség, de legalább végre láthatjuk futás közben. Ez így remekül néz ki, csak remélem azért nem dobták ki teljes egészében az eredeti zenéket. Talán majd kiadják a HL 3-mal egy idõben és akkor majd lesz mit tolnunk a leendõ unokákkal.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Hát ez biza fake :troll:

Ha ennyi ideje titokban tartották a sorozat következő részét, ez eléggé gyermeteg hibának tűnik, tuti fake.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...