Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Half-Life sorozat


wYth-NRG

  

127 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Pepperoni

új trailere.

Jól néz ki, a fegyvereket és health pack ot iszonyat 'élethûen' megcsinálták, bár a combine katonák az Escape From City17-ben jobban hasonlítanak a játékban látottra.

A történetre leszek kíváncsi. És arra mikor lesz kész.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Gondoltam, hogy a HL2 fog vezetni, de azt nem, hogy ennyivel. Elképesztõ.

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Gondoltam, hogy a HL2 fog vezetni, de azt nem, hogy ennyivel. Elképesztõ.

sokan vagyunk, akik ezzel játszottunk elõször na B)

új trailere.

rohadt jó B)

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Gondoltam, hogy a HL2 fog vezetni, de azt nem, hogy ennyivel. Elképesztõ.

most ha ezt a "régit tisztelni kell" dolgot félrerakjuk, akkor szerintem az episode kettõ a legjobb.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Half-Life volt az elsõ fps-em, ha az aknakeresõt nem számítjuk akkor az elsõ játékom is, mégis a második részre szavaztam. Szégyellem is magam.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

most ha ezt a "régit tisztelni kell" dolgot félrerakjuk, akkor szerintem az episode kettõ a legjobb.

Nem kell a régit tisztelni csak, ha jobb.

Half-Life volt az elsõ fps-em, ha az aknakeresõt nem számítjuk akkor az elsõ játékom is, mégis a második részre szavaztam. Szégyellem is magam.

De te buta vagy, na.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Ilyen játékkal szívesen játszanék.

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

Ilyen játékkal szívesen játszanék.

woOo

Ez egész durva. de még kell egy kis idõ, mire ilyen dinamikus lesz egy játék :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Gravigunnal veszi fel a magnumot, lol :lol:

Link to comment
Share on other sites

DVSC

Jó pár éve nem veszek már Gamestart, és nem is követem rendszeresen a játékvilágban történteket, de még mindig nincs semmi hír az Episode 3-ról? :(

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Jó pár éve nem veszek már Gamestart, és nem is követem rendszeresen a játékvilágban történteket, de még mindig nincs semmi hír az Episode 3-ról? :(

Nincs :(. Talán annyi, hogy jövõ év elején fog a Valve pár nagyobb címet bejelenteni, és remélhetõleg köztük lesz az episode 3 vagy HL3.

videóhoz: ezt már hiányoltam a HL2-bõl is, rémesen gagyi, mikor mászik a létrára kéz nélkül.

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Jó pár éve nem veszek már Gamestart, és nem is követem rendszeresen a játékvilágban történteket, de még mindig nincs semmi hír az Episode 3-ról? :(

Hát azóta kijött 1-2 L4D, meg fizetõs sapkák tf2-ben, ugyan már miért is foglalkoznának vele <_<

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

Hát azóta kijött 1-2 L4D, meg fizetõs sapkák tf2-ben, ugyan már miért is foglalkoznának vele <_<

tuti elõbb megcsinálják a CGI filmet belõle aztán befejezik a játékot

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

tuti elõbb megcsinálják a CGI filmet belõle aztán befejezik a játékot

... meg a Black Mesa és Opposing force: source modot, és gyanítom hogy a left4dead-et is folytatják még.... <_<

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

De tényleg nem tudom megérteni, hogy miért jó ez nekik. Az elmút években a valve bõven kapott hideget és meleget is a játékosoktól a játékok, majd azok folytatásai vagy javításai miatt, a folyamatos csúsztatásokról már nem is beszélve. Nem hiszem, hogy jó az nekik, mikor a begõzölt fanok azt találgatják a fórumokon, hogy mivel foglalkoznak vajon ahelyett, ami a dolguk lenne. Ehelyett simán nyomathatnának egy blog postot, hogy 'dolgozunk ám rajta semmi gond.' De nem, utoljára 2 éve ígérték, hogy lesz új infó, azóta csak pletykák vannak, semmi hivatalos ( most az Ep3/HL3 ról beszélek csak ) Sztem bõven van rá kapacitásuk, nemhinném, hogy ugyanannyi embert foglalkoztatnak mint 2004-ben, csak nem ez a gond, csak van külön csapata a HL nek a TF2 nek a L4D eknek ( persze volt olyan is, hogy arra fogták a csúszást, hogy nincs )

Szóval tényleg.. miaf@szt csinálnak ? :o

Link to comment
Share on other sites

bcom

És még csak arra sem foghatják, hogy nem lenne gazdaságos. Állítom, minimális marketinggel megdöntenének minden elõrendelési rekordot. :lol:

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Szóval tényleg.. miaf@szt csinálnak ? :o

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

:DDDDDDDDDDD

bazmeg- ez jól esett. lol.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Steamen végleges dátumot kapott a Portal második része (18 Apr 2011), tehát gondolom már csak az utómunkálatok mennek. Kíváncsian várom a játékot, meg azt is, hogy csomagban érkezik-e másik játékokkal vagy egyedül. Meg hát hogy miként fog kapcsolódni a HL univerzumhoz :P

Felkerült a Coop videói a Steam oldalára, eszméletlen jó lesz ez B) 4 portál, jó el lehet majd vele hülyülni xD

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Steamen végleges dátumot kapott a Portal második része (18 Apr 2011), tehát gondolom már csak az utómunkálatok mennek. Kíváncsian várom a játékot, meg azt is, hogy csomagban érkezik-e másik játékokkal vagy egyedül. Meg hát hogy miként fog kapcsolódni a HL univerzumhoz :P

1. szerintem nem lesz csomagban, max Portal 1+2-es csomagot tudok elképzelni.

2. Aperture Science :)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Aperture Science :)

Ezt eddig is tudtuk... azon kívül, Borealisra vagyok kíváncsi. Hátha lehull a lepel a Portalban, de nem hiszem :P

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

Kúl - pont a születésnapomon fog megjelenni.

A nagy dolgokat biztos nem fogunk megtudni belõle. csak a szokásos etetés, aztán mikor jönne a válasz végre vége a játéknak.

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

A nagy dolgokat biztos nem fogunk megtudni belõle. csak a szokásos etetés, aztán mikor jönne a válasz végre vége a játéknak.

akkor a hajamat fogom tépni, de nem a fejemrõl :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...