Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Lineage II.


Sajt_Sensei

Recommended Posts

Sajt_Sensei

A Lineage II topic folytatása.

Folytatás innen: Lineage II.

Link to comment
Share on other sites

Leo88

nah, kockul még vki vele?:P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ELTomY

nah, kockul még vki vele?:P

én fél éve utoljára raktam fel egy low rate szerver erejéig, elõtte dragon networkon huztam fel egy botpartyt, de nagyon uncsi lett az egész nekem.

télleg csak a társaság miatt játszottam l2-vel.

ha tud valaki most HR servert tökmind1 melyik chronicle, és offmode-al, akár magyar is lehet, de legyenek 3-400-an akkor azt megköszönném. bár ugyse lesz ilyen :D.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
wolfrang

Valaki tudna egy leírást adni arról hogy xfirebe hogyan tudom megcsinálni azt hogy mutassa és tudjak xre fényképet készíteni lineage2 -rõl.

Link to comment
Share on other sites

moody

Valaki tudna egy leírást adni arról hogy xfirebe hogyan tudom megcsinálni azt hogy mutassa és tudjak xre fényképet készíteni lineage2 -rõl.

Scroll Lock + S

vagy

Scroll Lock + V

az 1ik videot, a másik screenshotot csinál. csak nem tudom melyik melyik

(scroll lock a home gomb felett van)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Értelemszerűen az S a screenshotot, a V pedig a videót rögzíti :D

Link to comment
Share on other sites

wolfrang

Szikla! :P nem vagyok debil, de nem csinál semmit és még ügyködnöm is kellet hogy mutassa hogy játszok vele.

Link to comment
Share on other sites

foxxi

Szikla! :P nem vagyok debil, de nem csinál semmit és még ügyködnöm is kellet hogy mutassa hogy játszok vele.

Szokott olyan probléma lenni hogy az xfire bill kombinációja ütközik a game billentyûzetkiosztásával ( nálam ez volt lotro-nál, átállítottam olyanra ami egyáltalán nincs ingame és müködött is ). Ez nem mindig müködik, de van hogy ez a baj.

Link to comment
Share on other sites

moody

Szikla! :P nem vagyok debil, de nem csinál semmit és még ügyködnöm is kellet hogy mutassa hogy játszok vele.

akkor az a beállításokba nézd meg, hogy melyikre van állítva... nekem írja az össze kombinációt

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Leo88

moody aiont nyomod? :)

Link to comment
Share on other sites

moody

moody aiont nyomod? :)

vmimagyar szeron lvl 20ig felmentem, de utána nem voltak questek, aztán hagytam... :D

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Szikla! :P nem vagyok debil, de nem csinál semmit és még ügyködnöm is kellet hogy mutassa hogy játszok vele.

Nekem se mutatja. :(

Pedig jó lenne.. :D De végre sikerült abbahagynom a vovot és újra kedvet kaptam L2höz egy elég jó szerveren. :)

Max. PM-ben küldöm el a szerver címét, akit érdekel, mert khm.... khm.. nem olyan hivatalos. :D

Link to comment
Share on other sites

Leo88

vmimagyar szeron lvl 20ig felmentem, de utána nem voltak questek, aztán hagytam... :D

:D:D miért nem külföldin akkor már? :D haverokkal szünetben lehet kipróbáljuk, kajak l2-s beütése van sok helyen, úgyhogy olyan rossz nem lehet.
Link to comment
Share on other sites

moody

:D:D miért nem külföldin akkor már? :D haverokkal szünetben lehet kipróbáljuk, kajak l2-s beütése van sok helyen, úgyhogy olyan rossz nem lehet.

nem olyan rossz. de l2nek meg volt a magam varázsa. mondjuk nem tudnám újrakezdeni... :D

Link to comment
Share on other sites

Leo88

nem olyan rossz. de l2nek meg volt a magam varázsa. mondjuk nem tudnám újrakezdeni... :D

pff, ne is mondd, olyan nosztalgiarohamok törnek rám így a tél beálltával gecci :D bár újrakezdeni már én se tudnám, de kajak néha olyan hiányérzetem van :lol:

közös nf-es képeid nincsenek meg még véletlenül?:D

Link to comment
Share on other sites

moody

pff, ne is mondd, olyan nosztalgiarohamok törnek rám így a tél beálltával gecci :D bár újrakezdeni már én se tudnám, de kajak néha olyan hiányérzetem van :lol:

közös nf-es képeid nincsenek meg még véletlenül?:D

nincs. de a topikba meglenne, csak gagyi képfeltöltéses, aztán már törölték a képeket...

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Egyébként egy "PRO" Orc Shaman - Warcryer szakértõ leírhatna egy rövidke guidet.

Csak ilyenekre gondolok, hogy milyen cuccba menjen, milyen skillekre gyúrjon, meg gondolom ez olyan hibrid class..

Tehát caster is meg buffer is egyben.

Na de mit hogyan?

Gladi után nagyon kínai az egész.. Oo

Link to comment
Share on other sites

Leo88
Egyébként egy "PRO" Orc Shaman - Warcryer szakértő leírhatna egy rövidke guidet.

Csak ilyenekre gondolok, hogy milyen cuccba menjen, milyen skillekre gyúrjon, meg gondolom ez olyan hibrid class..

Tehát caster is meg buffer is egyben.

Na de mit hogyan?

Gladi után nagyon kínai az egész.. Oo

AZ én időmben inkább buffer - warrior volt, casternek az over kellett. De amíg a over inkább az átkokban volt a menő (nem is annyira a dmg-s spellekben), addig a wc is inkább buffer, mint vari.

Egyébként ha jól emlékszem mi lightot dobtunk rá, vagy inkább robe-ot, de nekünk sosem volt főkasztnak ilyen kari, gondolom akinek ez a lényeg, az máshogy dobja rá a cuccokat, hogy ne elsőként dőljön ki.

Link to comment
Share on other sites

Ripley

AZ én idõmben inkább buffer - warrior volt, casternek az over kellett. De amíg a over inkább az átkokban volt a menõ (nem is annyira a dmg-s spellekben), addig a wc is inkább buffer, mint vari.

Egyébként ha jól emlékszem mi lightot dobtunk rá, vagy inkább robe-ot, de nekünk sosem volt fõkasztnak ilyen kari, gondolom akinek ez a lényeg, az máshogy dobja rá a cuccokat, hogy ne elsõként dõljön ki.

Értés.

Hát igen, gladinak akarom felhúzni, meg mellé haver BD-re jön és így együtt elég ütõs buffokat tudnak osztogatni (fõleg p.attack ugye).

Csak azt nem tudom, hogy hogyan húzzam magam, mert mindenki már 70+ én meg nem tudok boxozni, mert gladi (mégcsak) 57es.. :(

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Értés.

Hát igen, gladinak akarom felhúzni, meg mellé haver BD-re jön és így együtt elég ütõs buffokat tudnak osztogatni (fõleg p.attack ugye).

Csak azt nem tudom, hogy hogyan húzzam magam, mert mindenki már 70+ én meg nem tudok boxozni, mert gladi (mégcsak) 57es.. :(

wc hanyas? egyébként, ha jófejek, akkor ha eléred a 60-t már húzhatnak, ott már nincs olyan nagy gap, hogy ne kapd meg az xpt. egyébként jó helyek olyan szinten (C3-as területekrõl beszélek :D) forgotten gate, giant cave (itt beljebb már nagyobb partyyval csak), egyébként partyval húzóhelyek a catacombok, necropolisok. magadba ilyen szinten én nem nagyon ismerek jó helyeket, de az újabb területek lehet ilyenek. azt tudom, hogy mi 60+-nál mentünk partyval catacomba. késõbb varka silenos, kesha orc outpost

Link to comment
Share on other sites

Ripley

wc hanyas? egyébként, ha jófejek, akkor ha eléred a 60-t már húzhatnak, ott már nincs olyan nagy gap, hogy ne kapd meg az xpt. egyébként jó helyek olyan szinten (C3-as területekrõl beszélek :D) forgotten gate, giant cave (itt beljebb már nagyobb partyyval csak), egyébként partyval húzóhelyek a catacombok, necropolisok. magadba ilyen szinten én nem nagyon ismerek jó helyeket, de az újabb területek lehet ilyenek. azt tudom, hogy mi 60+-nál mentünk partyval catacomba. késõbb varka silenos, kesha orc outpost

Naja, csak ezzel az új updatettel (Freya) már nem 20 szint különbség lehet a húzásnál, hanem már mégkevesebb és még senkisem tudja clanon belül, h pontosan most hányas is..

Link to comment
Share on other sites

moody

aki ért a gladiatorhoz az adna belõle leckét?:D milyen skilleket haszáljak, dayok stb

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
moody

valami nagyon jó szervert nem tudtok mondani? pvp és normal rates szerverek is jöhetnek. (ne toplistákat linkeljetek plz, tapasztalatokra vok kiváncsi)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...