Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Guild Wars


Sajt_Sensei

Recommended Posts

daniwww

na azért. :P emlékszem anno mennyit zsebeltem be vele! :rolleyes:

hát igen azért napi 5k jól esik ^^

Link to comment
Share on other sites

mark44

Én mindig felhasználtam a kulcsokat. Addiktív :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Még mindig él a hirdetés:

Guild Wars account eladó (alap GW, Factions, Nightfall, Eye of the North pre-order, Eye of the North). Mind elsõ kiadásos, a Factions és a Nightfall külsõ papírborítóval is rendelkezik. Az accon sok cucc van (értékesebbek: tormented kasza/íj, vabbian armorok), a skillek 80%-a unlockolva lett. Sajnos elköltöztünk, és az új helyen csak mobilnettel rendelkezem, azzal GWzni pedig nem túl élvezetes.

Ár: 7500 Ft

Érdeklõdni itt PMben, vagy a cortez71 [kukac] gmail [pont] com címen.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Ezt Jelannak:

IPB Image

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jelan

Igen, eddig pont ez a szint jött le, örülök másoknak is. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Nálam csak azzal vágták ki a biztosítékot , hogy nagyba ment a gcon, meg a többi rendezvény ahol nagy büszkén mutogatták a GW 2-t. Sõt még béta is lett ígérve év végére (meg tavaly év végére is lol ), aztán most meg kiderül , hogy csak 2012-re tervezik.

Felspanolják itt a népet, azt esnek pofára...menjenek a pics.ba. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

blacky

Nálam csak azzal vágták ki a biztosítékot , hogy nagyba ment a gcon, meg a többi rendezvény ahol nagy büszkén mutogatták a GW 2-t. Sõt még béta is lett ígérve év végére (meg tavaly év végére is lol ), aztán most meg kiderül , hogy csak 2012-re tervezik.

Felspanolják itt a népet, azt esnek pofára...menjenek a pics.ba. :rolleyes:

lol nem is jövõre jön ki??

Link to comment
Share on other sites

blacky

hát ez már több mint felháborító

nem azért mert annyira várom h nem tudok tõle aludni és egész nap remeg a lábam is az izgalomtól....hanem , hogy ennyire leszarják , hogy mit mondanak. 2007 óta húzzák vele az emberek agyát , hogy majd jövõre! Majd év végén béta teszt....hát persze.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Én úgy másfél éve adta el kompletten mindenem , hogy á én már nem fejlesztem az elsõt úgyis nemsokára itt a kettõ majd azzal. Hát ez alatt az idõ alatt szerintem az összes részt végig tudtam volna vinni amióta itt hitegetik a népet.

Nagy szavak de az ember hamarabb öregszik meg (legalábbis én) és növi ki a kockulós MMozást mint hogy kijöjjön a gém.

24 éves leszek mikorra LEHET h kijön a gém. :lol:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Mire tényleg kijön, én is (ápr.-ban töltöm a 18-at :D).

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Hogy megörült mindenki ennek a HoM kalkulátornak is, és bár én már rég léptem be utoljára, mostanában terveztem, hogy vissza rakom a GW-t a gépre, azt megnézem mit tehetek a pontok érdekében.

Jó beingerelték a népet, azok meg totál jogosan azt feltételezték ezek alapján (én is ), hogy a megjelenés legkésõbb nyáron már várható. Na ez a saller, nem a Blizzardé. :P

Sose hittem volna ,hogy ilyet mondok, de a Blizz legalább nem nyom ki hirtelen sok infót azt kussol el hónapokra, ha nem van érzékük az információk apránként való megosztásához. Külföldi fórumot olvassa el is hiszem, hogy berágtak a népek, a gcom, és a többi rendezvény mind arra mutatott , hogy elérhetõ közelségben van , de közben azért még sem. Most az anet próbál visszatáncolni, és meggyõzni minket, hogy ezt így akarták.

Nekem végül is mindegy, ha közel lesz a megjelenés (a tényleges ) akkor mindképpen felé nézek. Csak nehogy ezalatt az 1 év alatt túl sok konkurenciára tegyenek szert... :huh:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

bazz,jövőre már érettségizek,azt hittem még előtte nyúzhatom majd. :unsure:

most már csak arra leszek kíváncsi dio 3 vagy gw2 lesz ami előbb kijön. :unsure:

mert akkor meg dönteni kell melyiket toljam. :unsure:

de ha meg pont rosszkor adják ki akkor meg lehet érettségire fogok tanulni és nem nyúzni vagy épp dio 3-azni fogok. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
minotaurusz

Hát én úgy vok vele,h addig van csomó más is amit tolhatok. De tényleg ha már ennyi ideje húzzák a megjelenést,akkor legalább elvárható,h rohadt jó minimum 98%-os legyen. Mert ha nem,sok ember dühös lesz...

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Hát én úgy vok vele,h addig van csomó más is amit tolhatok. De tényleg ha már ennyi ideje húzzák a megjelenést,akkor legalább elvárható,h rohadt jó minimum 98%-os legyen. Mert ha nem,sok ember dühös lesz...

Rég láttalak a topikban, de ütõs visszatérés, azt meg kell hagyni :lol:

Link to comment
Share on other sites

blacky

Rég láttalak a topikban, de ütõs visszatérés, azt meg kell hagyni :lol:

hiányzott? :D

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

ez vmi rögeszméje, hogy 2 havonta idejön, de akkor aztán muszáj vmit írnia... :unsure: :lol:

Link to comment
Share on other sites

mark44

hiányzott? :D

Nélküle nem élet az élet. Már majdnem felakasztottam magam :(

Link to comment
Share on other sites

Klambi

Hali!

Érdemes még GW-zni? a prop meg a factions sztori kész nightfall-t elkezdtem még tavaly de hát:S kevesen voltak gondoltam megveszem az EotN 3000ért és teljes lesz meg úgy hiányzik csak ha kevesen vannak akkor nicns sok értelme.Egyedül nem megy a NF:D Vélemény?

Link to comment
Share on other sites

mark44

Tudtommal még mindig vannak elég sokan. Amcsi districtekbe van mindenki.

Link to comment
Share on other sites

Klambi

Háát jó:D Adok neki egy esélyt:D

Link to comment
Share on other sites

Sajt_Sensei

Most fõleg nagy a hajtás mindenki gyûjti a cuccokat az eye-ba, hogy meglegyen minden amikor kijön a 2.

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Most fõleg nagy a hajtás mindenki gyûjti a cuccokat az eye-ba, hogy meglegyen minden amikor kijön a 2.

Ami lehet ki se jön... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Klambi

miért miket kell ott gyûjteni?

Link to comment
Share on other sites

blacky

Most fõleg nagy a hajtás mindenki gyûjti a cuccokat az eye-ba, hogy meglegyen minden amikor kijön a 2.

miért , miket lehet ott gyûjteni amit késõbb átvihetsz a 2be?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...