Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Grand Theft Auto Sorozat


jardo

Recommended Posts

Guest

Application Data-ban van, rejtett mappa.

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Application Data-ban van, rejtett mappa.

jaja végül csak meg lett. köszi azért. :)

Link to comment
Share on other sites

Zsolti17

Az mér van, hogy egy Dell inspiron n5010es laptopon nem igazán akar futni. Van benne egy core i3as 2,4ghz es proci, 3giga ram, meg egy ati mobility hd 5470es kari. Tök szépen néz ki meg minden, van mikor full folyékon aztán megröccen... Felbontást nem tudom levenni normális arányúra, mert 1024x768 on kis dobozban fut, és a teljesítmény sem javul... ilyen b@szott gépigénye lenne? :unsure: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Gurga

Az mér van, hogy egy Dell inspiron n5010es laptopon nem igazán akar futni. Van benne egy core i3as 2,4ghz es proci, 3giga ram, meg egy ati mobility hd 5470es kari. Tök szépen néz ki meg minden, van mikor full folyékon aztán megröccen... Felbontást nem tudom levenni normális arányúra, mert 1024x768 on kis dobozban fut, és a teljesítmény sem javul... ilyen b@szott gépigénye lenne? :unsure: :angry:

Ha a 4, akkor ne csodálkozz. A többinek gond nélkül mennie kell.

Link to comment
Share on other sites

Zsolti17

Ha a 4, akkor ne csodálkozz. A többinek gond nélkül mennie kell.

Ja bocsi igen a 4-re gondoltam. Mi az a gép (asztali) amin már úgy korrektül felnyomva röccenés mentesen fut? :)

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Mi az a gép (asztali) amin már úgy korrektül felnyomva röccenés mentesen fut? :)

Hát nemis tudom,talán a "legújabb" gép :D

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Ja bocsi igen a 4-re gondoltam. Mi az a gép (asztali) amin már úgy korrektül felnyomva röccenés mentesen fut? :)

az a lényeg,hogy 4 magos proci legyen

Link to comment
Share on other sites

Sledge

Sziasztok! Lenne egy problémám:

a GTA 4 megvan eredetiben két kiegészítõvel(és mivel nemrég vettem) szeretném patchelni az elsõ patchel. Minden jól megy feltelepül és utánna indítanám el a játékot a rgsc sign in még be is jön, de aztán semmi. Kicsit tölt a proci és utána nem indul a játék. Ez lenne a problémám és szerintetek mi lehet a gond??? Visszajelzéseket elõre is köszönöm

Link to comment
Share on other sites

P3tson

Üdv.

Azt szeretném megkérdezni, hogy valahogy meg lehet oldani azt, hogyha az F2-vel elmentem a videókat akkor annak a hossza nagyobb legyen mint 10 mp?

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Sziasztok! Lenne egy problémám:

a GTA 4 megvan eredetiben két kiegészítõvel(és mivel nemrég vettem) szeretném patchelni az elsõ patchel. Minden jól megy feltelepül és utánna indítanám el a játékot a rgsc sign in még be is jön, de aztán semmi. Kicsit tölt a proci és utána nem indul a játék. Ez lenne a problémám és szerintetek mi lehet a gond??? Visszajelzéseket elõre is köszönöm

gondolom ez a complete edition verzió igaz?nekem is az van meg.

én 64bites WIN7-en használom,az 1.4-es patchig tudtam feltelepíteni,utána már nekem sem volt jó,nem indult el.

próbáld meg azt h frissíted az oprendszert,legalábbis sztem az is számít a játéknak,

aztán telepítsd sorba fel a patcheket,és ha nem indul,keress hozzá egy crack-et,hátha azzal jó lesz.mást per pill én sem tudok,még keresem a megoldást.

nekem pl elég gyakran csinálta a játék,h indításkor kilépett hibaüzenettel.volt mikor meg napokig nem csinálta...

ilyen b@szott gépigénye lenne? :unsure: :angry:

az.a 4,ha nincs patchelve,még a 4 magos/1gb VGA-s pc is akad.próbáld meg a vga-d driverét frissíteni,plusz a játékot patchelni!

Mi az a gép (asztali) amin már úgy korrektül felnyomva röccenés mentesen fut? :)

pl az enyém :)

Link to comment
Share on other sites

Baxo89

steam ezt írta ki mikor meg akartam venni:

Your purchase has not been completed. Your credit card information has been declined by your credit card company.

Note that in some cases, your credit card company may put a 'hold' on funds in your account, but you will not be charged. After reviewing the information below, if you believe your card has been declined in error please try your purchase again.

MOST HA ÚJRA PRÓBÁLKOZOM NEM VONJA LE A LÓVÉT MEGINT??? (NEM TUDOM, HOGY MOST EGYÁLTALÁN LEVONTA-E) ja és lovém van fent!

Most faxa, hogy itt a gta ilyen akciósan és nemtom megvenni...

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Ugyanezt adta ki nekem is mikor a BiA sorozatot próbáltam megvenni. Az volt a gond, hogy nem maradna a vásárlás után egy minimális összeg, ami ugye kell bizonyos esetekre. Ha jól számoltam 10 forint maradt volna rajta :lol: Másnap reggel raktam rá pénzt és gond nélkül lement a vásárlás.

Amúgy mit írt a sárga négyzetben? mert ez csak a sablon szöveg :unsure: ott írta nekem pl h elég, de mégis kevés összeg van a számlámon

Link to comment
Share on other sites

Baxo89

Ugyanezt adta ki nekem is mikor a BiA sorozatot próbáltam megvenni. Az volt a gond, hogy nem maradna a vásárlás után egy minimális összeg, ami ugye kell bizonyos esetekre. Ha jól számoltam 10 forint maradt volna rajta :lol: Másnap reggel raktam rá pénzt és gond nélkül lement a vásárlás.

Amúgy mit írt a sárga négyzetben? mert ez csak a sablon szöveg :unsure: ott írta nekem pl h elég, de mégis kevés összeg van a számlámon

Azt a sablont írja ki a sárga négyzetben, de van lové rajta, sõt most próbáltam a muteréval is! Lusta vok újra írni, egy helyre már beírtam, ide bekopizom:

Megprobáltam OTP-s Visa elektronos kártyával megvásárolni a GTA4-et+kieggel együtt. Ezt írta ki:

Your purchase has not been completed. Your credit card information has been declined by your credit card company.

Note that in some cases, your credit card company may put a 'hold' on funds in your account, but you will not be charged. After reviewing the information below, if you believe your card has been declined in error please try your purchase again.

Majd a muter kártyájával is próbáltam az meg ilyen takarékos kártya, MasterCard-os és ugyan ez a volt a helyzet! Lóvé volt bõven mind2, de még is mind a 2 ezt a szöveget írta ki és nem értem h. mi a lófaxé! HELP mert olcsó és nem akarok még1 lehetõséget elbaxni!!!

Link to comment
Share on other sites

mio007

Nekem hálistennek 1.0.7-es patch felment és tökéletesen mûködik. Nem tudom miért érzékeny egyes gépekre...

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Azt a sablont írja ki a sárga négyzetben, de van lové rajta, sõt most próbáltam a muteréval is! Lusta vok újra írni, egy helyre már beírtam, ide bekopizom:

Megprobáltam OTP-s Visa elektronos kártyával megvásárolni a GTA4-et+kieggel együtt. Ezt írta ki:

Your purchase has not been completed. Your credit card information has been declined by your credit card company.

Note that in some cases, your credit card company may put a 'hold' on funds in your account, but you will not be charged. After reviewing the information below, if you believe your card has been declined in error please try your purchase again.

Majd a muter kártyájával is próbáltam az meg ilyen takarékos kártya, MasterCard-os és ugyan ez a volt a helyzet! Lóvé volt bõven mind2, de még is mind a 2 ezt a szöveget írta ki és nem értem h. mi a lófaxé! HELP mert olcsó és nem akarok még1 lehetõséget elbaxni!!!

Hát ha holnap sem sikerül, akkor kérj meg valakit, hogy használhasd a kártyáját amíg le nem jár az akció :unsure: A pénzt meg értelemszerûen odaadod neki kpban :D

Link to comment
Share on other sites

Castor*

GTA 4-ben honnan tudom, hogy laggolok, valami ping kijelzés elérhetõ benne? Egyszerûen multiban nem tudok "senkit" lelõni, engem meg halomra lõnek 2-3 találat után pedig meghalok. Vagy ebben a játékban ez a normál? Volt hogy 13-33-as stattal végeztem, és ennyire nem érzem magam rossz játékosnak, legalábbis más játékokban a jobbak közé tartozom általában. Csak a laggra tudok gondolni, hogy amiatt lehet. <_<

Link to comment
Share on other sites

Baxo89

Hát ha holnap sem sikerül, akkor kérj meg valakit, hogy használhasd a kártyáját amíg le nem jár az akció :unsure: A pénzt meg értelemszerûen odaadod neki kpban :D

Nem hiszem el, hogy nem tudom megvásárolni a GTA4-et steam-en!!! Elmentem ma az OTP-hez és megkértem, hogy engedélyezze az interneten való vásárlást, meg is nézte és mondta, hogy minden rendben van a kártyával van rajta 100rugó és el kellene fogadnia a kártyát. Hazajöttem, megpróbáltam megint és újra ezt írta ki:

A vásárlás nem fejezõdött be. A bankkártya-kibocsátó nem fogadta el a bankkártyád adatait.

Bizonyos esetekben a bankkártya-kibocsátó „zárolhatja” az összeget a számládon, de nem terheli meg azt. Ha az alábbi információk áttekintése után úgy gondolod, hogy a kártyádat tévesen utasították el, próbáld meg újra a vásárlást.

Mi a lópikulát csináljak ezzel???

Kitöltöttem a nevem a telefonszámom, a lakhelyem irányítószámom megyémet és a bankkártya számot majd a kártya hátulján levõ biztonsági kódot az aláírásom utánit a megfelelõ mezõben!!! Ja és ugye VISA Electron van a kártyán, azt is beraktam szépen az elején!

Ja, próbáltam az enyémen kívül 3 kártyával!!! HELP!!!

Link to comment
Share on other sites

Baxo89

Haver meg tudta venni nekem (ez volt a 4. kártya (nkb (visa)))

Nekem nemtom miért nem jó, de lehet majd beregelem a kártyát a paypalra és azon keresztül próbálkozok legközelebb.

Ha valaki esetleg tudja mi lehet a gond akkor leírhatja nekem!

Link to comment
Share on other sites

Castor*

Úgy tudom csak dombtornyomot kártyával lehet vásárolni, nem tudom te ilyenekkel próbálkoztál-e? Ilyen junior kártyaféleségekkel esélytelen.

Más: Az előző kérdésemre valaki esetleg ötlet?

Link to comment
Share on other sites

mio007

Miért nem veszed meg boltban? Miért nem jó? Ma már mindent neten akarnak megvenni az emberek...

Link to comment
Share on other sites

Baxo89

Úgy tudom csak dombtornyomot kártyával lehet vásárolni, nem tudom te ilyenekkel próbálkoztál-e? Ilyen junior kártyaféleségekkel esélytelen.

Más: Az elõzõ kérdésemre valaki esetleg ötlet?

Én nem tudom, de ha letöltöttem és felraktam kipróbálom és jelzem, hogy nálam mi a helyzet.

Az egyik srácnak ugyan ez az otp-s visa-ja van és neki gond nélkül megy.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Miért nem veszed meg boltban? Miért nem jó? Ma már mindent neten akarnak megvenni az emberek...

Talán azért mert 2500 forint a GTA4+Kieg? Nem hiszem, hogy itthon az elkövetkezendõ 1000 évben ennyibe fog kerülni a játék :lol:

Link to comment
Share on other sites

mio007

Talán azért mert 2500 forint a GTA4+Kieg? Nem hiszem, hogy itthon az elkövetkezendõ 1000 évben ennyibe fog kerülni a játék :lol:

Jaaaa... hogy ezerszer olcsóbb mint itthon? Akkor elnézést kérek tudatlanságomért, nem vagyok steames, nem ismerem. Azt hittem ugyanannyi mint a bolti ár.

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Miért nem veszed meg boltban? Miért nem jó? Ma már mindent neten akarnak megvenni az emberek...

én is ugy tudom,legalábbis pár helyen már olvastam,pl ebay.com meg paypal regisztrációnál,h netes vásárlásra csak a dombor nyomott kártyát lehet használni.azóta persze lehet van már olyan electron is amivel lehet vásárolni neten,de ezek szerint nem mindegyikkel.

Link to comment
Share on other sites

mio007

Mikor az egyik

maffia főnököt kell kinyírnom (mert lelőtte a csajom, roman esküvőjén ) az már a vége ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...