Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Alaplapok, 2. rész


oliba

  

127 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

chrisnagy13

Bizony-bizony.

Ha nem válik be eleresztek az ukrán maffiának egy hívást ;) :rolleyes:

Elég lesz, ha nekem adod. :D

Link to comment
Share on other sites

kaliban

jó alaplap :) nem lesz vele különösebb gond sztem :)

Kaliban: ezt végülis jól látod, ujabb támadási felület vírusoknak, de nem feltétlen valós a veszély. efi nem fog random serverrõl benyalni semmit, hisz bele van "égetve" hogy melyik címrõl keressen.

az intel féle wired for management meg... olyan amilyen, de azt se tartom annyira lazának biztonságilag.

továbbá nem azt mondtam h ezek benne lesznek, de ezek az efi-be már megvalósíthatóak.

Jobb lesz mint a mostani (remélem)...én csak a W8-miatt aggódom, nehogymá lapot kelljen cserélni annak, aki át akar rá állni...már persze ha igaz lesz a pletyka.

OFF

Ezt a nagyon randa kék színt a fórumon, át lehet állítani ? :D

ON

Link to comment
Share on other sites

oPalRx7

Kezdõdik

aki eddig vga kártyákat gyártott, most már inkább elad alaplapot+cpu-t is :)

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Az AsRock LGA1155-ös alaplapjai... :)

Szépek azok a dobozok. :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Az AsRock LGA1155-ös alaplapjai... :)

Szépek azok a dobozok. :D

Elég minimalista a design ...

Link to comment
Share on other sites

XCube

Az AsRock LGA1155-ös alaplapjai... :)

Szépek azok a dobozok. :D

Nem értem, hogy miért használja hirtelen mindenki a kék - fekete színezést az alaplapjainál. Valaki beújíthatná a zöld feketét is, ha már az EVGA leállt a lapgyártással :) .

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nem értem, hogy miért használja hirtelen mindenki a kék - fekete színezést az alaplapjainál. Valaki beújíthatná a zöld feketét is, ha már az EVGA leállt a lapgyártással :) .

vagy a klasszikus régi zöld ...

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

vagy a klasszikus régi zöld ...

Bár sztem az a régi zöld nem volt valami szép, az nekem nem hiányzik.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Bár sztem az a régi zöld nem volt valami szép, az nekem nem hiányzik.

Én az ASUS takonysárgájával vagyok így ...

Link to comment
Share on other sites

oliba

GIGABYTE GA-P67A-UD7 PREVIEW

Hát azért egy ilyet elfogadnék... :D

Aztán nézegeted? :D Ebbe proci is kell, anélkül nem megy és AMD proci ebbe nem megy bele :D

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Aztán nézegeted? :D Ebbe proci is kell, anélkül nem megy és AMD proci ebbe nem megy bele :D

Jajj, fogadni mertem volna, hogy ilyen válasz jön a részedrõl. :D :P

Link to comment
Share on other sites

oliba

Jajj, fogadni mertem volna, hogy ilyen válasz jön a részedrõl. :D :P

Amúgy ja, nem néz ki rosszul :)

Link to comment
Share on other sites

Loredas

Sziasztok!

Egy kis segítséget/felvilágosítást szeretnék kérni tõletek. Gépfrissítés elõtt állok, de alaplap téren tanácstalan vagyok.Hosszas utánajárás és tesztolvasás után a proci egy Phenom II X4 965 Black Edition, a memória pedig 4GB (2x2GB) CORSAIR DOMINATOR 1600Mhz (CMP4GX3M2AC9) lenne. A videokari (Radeon HD5770) egyelõre marad. Ezekhez keresek egy megfelelõ alapot. Szintén hosszasan kutakodtam, de nem teljesen vagyok tisztában mindennel. Amire hajlok, az AMD 880G-s chipsettel szerelt alaplapok. Az egyik kérdésem az lenne, hogy mi a szignifikáns különbség a 870-es és 880-as chipsetek között teljesítményben (azon kívül, hogy a 880-asok legtöbbjén integrált videokártya van, a 870-esbõl pedig néhány újdonság spórolva van (pl.:USB 3.0). Elsõsorban játékra használom a gépet, de távol áll tõlem az OC. Márkából a Gigabyte-ot gondoltam.

Köszi: L

Link to comment
Share on other sites

ashtm

Sziasztok!

Egy kis segítséget/felvilágosítást szeretnék kérni tõletek. Gépfrissítés elõtt állok, de alaplap téren tanácstalan vagyok.Hosszas utánajárás és tesztolvasás után a proci egy Phenom II X4 965 Black Edition, a memória pedig 4GB (2x2GB) CORSAIR DOMINATOR 1600Mhz (CMP4GX3M2AC9) lenne. A videokari (Radeon HD5770) egyelõre marad. Ezekhez keresek egy megfelelõ alapot. Szintén hosszasan kutakodtam, de nem teljesen vagyok tisztában mindennel. Amire hajlok, az AMD 880G-s chipsettel szerelt alaplapok. Az egyik kérdésem az lenne, hogy mi a szignifikáns különbség a 870-es és 880-as chipsetek között teljesítményben (azon kívül, hogy a 880-asok legtöbbjén integrált videokártya van, a 870-esbõl pedig néhány újdonság spórolva van (pl.:USB 3.0). Elsõsorban játékra használom a gépet, de távol áll tõlem az OC. Márkából a Gigabyte-ot gondoltam.

Köszi: L

Teljesítmény szempontjából semmi különbség nincs közöttük.

Link to comment
Share on other sites

gbal65

Sziasztok!

Egy kis segítséget/felvilágosítást szeretnék kérni tõletek. Gépfrissítés elõtt állok, de alaplap téren tanácstalan vagyok.Hosszas utánajárás és tesztolvasás után a proci egy Phenom II X4 965 Black Edition, a memória pedig 4GB (2x2GB) CORSAIR DOMINATOR 1600Mhz (CMP4GX3M2AC9) lenne. A videokari (Radeon HD5770) egyelõre marad. Ezekhez keresek egy megfelelõ alapot. Szintén hosszasan kutakodtam, de nem teljesen vagyok tisztában mindennel. Amire hajlok, az AMD 880G-s chipsettel szerelt alaplapok. Az egyik kérdésem az lenne, hogy mi a szignifikáns különbség a 870-es és 880-as chipsetek között teljesítményben (azon kívül, hogy a 880-asok legtöbbjén integrált videokártya van, a 870-esbõl pedig néhány újdonság spórolva van (pl.:USB 3.0). Elsõsorban játékra használom a gépet, de távol áll tõlem az OC. Márkából a Gigabyte-ot gondoltam.

Köszi: L

Attól függ mennyi a keret. Ez se rossz, de ha futja, akkor inkább ez. Egyébként, hogy felment már a 870A-UD3 ára is...

Link to comment
Share on other sites

Loredas

Nézelõdtem kicsit és 3 alaplapot találtam ami érdekelne: 1. az elõbb említett GIGABYTE GA-870A-UD3; 2. MSI 870A-G54; 3. GIGABYTE GA-890GPA-UD3H. Szerintetek (nem tudom mennyire érné még +10000-et befektetni a 890-esbe)?

Link to comment
Share on other sites

gbal65

Nézelõdtem kicsit és 3 alaplapot találtam ami érdekelne: 1. az elõbb említett GIGABYTE GA-870A-UD3; 2. MSI 870A-G54; 3. GIGABYTE GA-890GPA-UD3H. Szerintetek (nem tudom mennyire érné még +10000-et befektetni a 890-esbe)?

Ha tud 2x 16x-os CF-et és ki is használod megéri :) Elég oda szerintem neked egy 870A-UD3, tuningban is elegendõ lesz... :)

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Ha tud 2x 16x-os CF-et és ki is használod megéri :) Elég oda szerintem neked egy 870A-UD3, tuningban is elegendõ lesz... :)

890GX chip nem tud 2X16-ot csak 2X8-at.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Ismét életre kelnek a Fatal1ty alaplapok (videoval)

Ez most komoly? :D Elõbb tanuljanak meg olyan alaplapot csinálni amivel lehet tuningolni, utána jöhetnek a Maximus Formula utánzatok. :D

Valami azt súgja, hogy ez azért nem lesz rossz :) .

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Ismét életre kelnek a Fatal1ty alaplapok (videoval)

Ez most komoly? :D Elõbb tanuljanak meg olyan alaplapot csinálni amivel lehet tuningolni, utána jöhetnek a Maximus Formula utánzatok. :D

"ún. 'Fatal1ty" USB port is található majd rajta, ami az egeret 500 MHz-en futtatja."

WTF???

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Valami azt súgja, hogy ez azért nem lesz rossz :) .

Remélem én is, hogy nem lesz rossz, és azt is, hogy jó árban lesz. :)

"ún. 'Fatal1ty" USB port is található majd rajta, ami az egeret 500 MHz-en futtatja."

WTF???

Ezt én se tudom miért jó. :D

Azért szállingóznak a P67-es alaplapokról a preview-ek, MSI P67A-GD65. Kár, hogy még proci nincs benne. :(

Link to comment
Share on other sites

Gabi13

Hali!

Lenne egy kérdésem, nemrégiben vettem egy crosshair4 formula alaplapot, és azt szeretném tudni, hogy csak 2db ATI VGA-t tudok benne használni Crosfire híddal, vagy SLI-s híddal fog e mûködni a 2db gygabite 450es videokártya is?

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

Hali!

Lenne egy kérdésem, nemrégiben vettem egy crosshair4 formula alaplapot, és azt szeretném tudni, hogy csak 2db ATI VGA-t tudok benne használni Crosfire híddal, vagy SLI-s híddal fog e mûködni a 2db gygabite 450es videokártya is?

Alapvetõen csak Crossfire-t tud mivel amd chipset

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...