Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kinek Milyen A Gépe?


oliba

Recommended Posts

oliba

valamivel, de sztem nem lesz vészes :) több elõny mint hátrány azért :)

Hát ha mondjuk a gpu-n levõ bordát ráteszti szívásra és akkor ugye fújja a cpu bordát, akkor vajon az a 150W, amit leszív mennyire fogja felfûteni a procit?

Link to comment
Share on other sites

Gaboo7

Hát ha mondjuk a gpu-n levõ bordát ráteszti szívásra és akkor ugye fújja a cpu bordát, akkor vajon az a 150W, amit leszív mennyire fogja felfûteni a procit?

"150W-ot leszív" :D ez volt a hónap hozzászólása! :lol: El sem fog indulni a gép annyira túl fog melegedni! :lol: Ez már kemény. És ha még hõfúvóval melegíteném és két konvektor között tartanám. Úgy látom nem tudsz elaludni amíg nem lesz benne valami hiba. :) Holnap összerakom és csinálok pár tesztet mennyire melegszik. Nem hiszem hogy nagyságrendekkel melegebb lenne mint most, az meg hogy 60 vagy 65 fokos a CPU terhelés alatt nekem annyira mindegy hogy azt el sem tudod képzelni, inkább legyen jó pár dB-el halkabb és jó pár fokkal hûvösebb GPU-m.

Link to comment
Share on other sites

oliba

"150W-ot leszív" :D ez volt a hónap hozzászólása! :lol: El sem fog indulni a gép annyira túl fog melegedni! :lol: Ez már kemény. És ha még hõfúvóval melegíteném és két konvektor között tartanám. Úgy látom nem tudsz elaludni amíg nem lesz benne valami hiba. :) Holnap összerakom és csinálok pár tesztet mennyire melegszik. Nem hiszem hogy nagyságrendekkel melegebb lenne mint most, az meg hogy 60 vagy 65 fokos a CPU terhelés alatt nekem annyira mindegy hogy azt el sem tudod képzelni.

Bocsánat, hogy egyszerûen fogalmaztam egy filmnézés közben, mert inkább a filmet próbáltam nézni. Csupán hangosan gondolkoztam. Én kérek elnézést :rolleyes:

Az eredményt meg természetesen várom :)

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Természetesen gyárilag adják a HR-03 Plus-hoz a bordákat is. Bontatlan új hûtõt veszek mint azt már egyszer leírtam. :)

Igy fog kinézni a dolog:

http://www.kephost.com/images3/wvap63amfzforvwa7bk7.jpg[/img

Mi a szent szar, no ilyet mér nem dobnak ki majd gtx580ból ref hûtõsbe,és 200k helyett mehetne akcióba hydro chopper 2 helyett 150be. B) Mondjuk doboz mérete/súly nõne. :D

Link to comment
Share on other sites

oliba

Mi a szent szar, no ilyet mér nem dobnak ki majd gtx580ból ref hûtõsbe,és 200k helyett mehetne akcióba hydro chopper 2 helyett 150be. B) Mondjuk doboz mérete/súly nõne. :D

Ez már nagyon régi hûtõ, azért nem dobják ki. Zalmanos biztos lesz (VF3000 Zotac)

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Ez már nagyon régi hûtõ, azért nem dobják ki. Zalmanos biztos lesz (VF3000 Zotac)

Gyönyörû,és egyben brutális a 3slotjával az a zalman ahogy nézem.

Kis off de új árakat néztétek rá...egyelõre 140k,mondjuk várható volt de azért jó lenne ennyiért legalább már a VF3000-ek mennének. :)

Link to comment
Share on other sites

Breakbeat

Krok, csak nem bírtam ki:

IPB Image

:D

Link to comment
Share on other sites

Gaboo7

Végre összeállt a rendszer. Most meg a HDD kerregése zavar! :)

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

Végre összeállt a rendszer. Most meg a HDD kerregése zavar! :)

Jól néz ki, milyenek lettek a hőmérsékletek? Winyónak vehetsz valami hangtompító cuccot mint pl scythe quiet drive.

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Végre összeállt a rendszer. Most meg a HDD kerregése zavar! :)

http://www.kephost.com/images3/sdbj73gyxw2rkk9i2n39.jpg

Hát a HDD-nek veszel himurót, viszont elég jól megkapja az amúgy se a hûvösségérõl ismert tápod a meleget mindenfelõl. Hõmérsékletet mondhatnál.

Link to comment
Share on other sites

Gaboo7

Hát a HDD-nek veszel himurót, viszont elég jól megkapja az amúgy se a hûvösségérõl ismert tápod a meleget mindenfelõl. Hõmérsékletet mondhatnál.

Alapon a CPU 45 fok játékok alatt 60-65 fok.

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Alapon a CPU 45 fok játékok alatt 60-65 fok.

VGA?

Link to comment
Share on other sites

Gaboo7

VGA?

Alap 42 fok, játékok alatt 75-90 fokig.

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

Alap 42 fok, játékok alatt 75-90 fokig.

Akkor nem igazán lett hûvösebb az alaphûtéshez képest.

Link to comment
Share on other sites

gbal65

Akkor nem igazán lett hûvösebb az alaphûtéshez képest.

De halkabb az biztos :D

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

De halkabb az biztos :D

Ja de az nem is kérdés.

Link to comment
Share on other sites

Breakbeat

Reméltem h hallgatsz a szívedre - meg leginkább rám - és nekilátsz húzni :D

A feszt is felnyomtam 1,325re 1,25rõl, és csak 2-3 fokkal lett melegebb.

3,3on már rebootot nyomott a prime kb. 10 mp után. :D

Link to comment
Share on other sites

Gaboo7

Akkor nem igazán lett hûvösebb az alaphûtéshez képest.

Kicseréltem a két kártyát és láss csodát 80 fok fölé nem megy egyik VGA sem! :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

A feszt is felnyomtam 1,325re 1,25rõl, és csak 2-3 fokkal lett melegebb.

3,3on már rebootot nyomott a prime kb. 10 mp után. :D

Akkor nem bírja valami jól a tuningot :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Megleptem magam egy Compaq V720-as monitorral B)

Na ettõl aztán tudok játszani 1600×1200-ban, és azt vettem észre h szinte minden játék sokkal több FPS-t ad ilyen feébontáson (vagyis jobban fut) mint 1024-ben ...

Link to comment
Share on other sites

XCube

Megleptem magam egy Compaq V720-as monitorral B)

Na ettõl aztán tudok játszani 1600×1200-ban, és azt vettem észre h szinte minden játék sokkal több FPS-t ad ilyen feébontáson (vagyis jobban fut) mint 1024-ben ...

Használd egészséggel.

Nekem meg éppen most ment tönkre a CRT -m (IBM ThinkView 17"), képcsövesedik és már öt szellemképe van. Nézegettem használtakat, 7500 -ért láttam is egy egész jót de annyira nincs kedvem megvenni, mert ez a harmadik használt monitorom három év alatt és kicsit elszállt a bizalmam :( .

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Megleptem magam egy Compaq V720-as monitorral B)

Na ettől aztán tudok játszani 1600×1200-ban, és azt vettem észre h szinte minden játék sokkal több FPS-t ad ilyen feébontáson (vagyis jobban fut) mint 1024-ben ...

Jobban futnak a játékok 1600-ban mint 1024be? Na azt nézném én meg.

Ez kb oylan mintha azt mondtad volna hogy 200kg súlyt könnyebben megemelsz mint kettőt..

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

Jobban futnak a játékok 1600-ban mint 1024be? Na azt nézném én meg.

Ez kb oylan mintha azt mondtad volna hogy 200kg súlyt könnyebben megemelsz mint kettõt..

Ja mondjuk csak az fordulhatna elõ hogy nem fut rosszabbul mert a cpu limit miatt nem volt kihasználva a kártya. Ez krok-nál így is volt, de több fps tényleg furcsa lenne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...