Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik Játékot Fogod Megvásárolni A Közeljövőben?


Balee

Recommended Posts

SaltyDave

Egy Crysis 2 / GTAIV eselyes GS elofizetoi akcio keretein belul. Az elso ajanlatuk ami engem is elegge erint.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Egy Crysis 2 / GTAIV eselyes GS elofizetoi akcio keretein belul. Az elso ajanlatuk ami engem is elegge erint.

Mondjuk akit nem érdekel az újság, az ennél olcsóbban is megkapja akármelyik 2 játékot együtt.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Egy Crysis 2 / GTAIV eselyes GS elofizetoi akcio keretein belul. Az elso ajanlatuk ami engem is elegge erint.

én is elõ akarok fizetni, csak én Crysis 2 és Fallout New Vegas + a GSek :D

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

én is elõ akarok fizetni, csak én Crysis 2 és Fallout New Vegas + a GSek :D

Én is ezt a párost választottam :) Hát, ilyen ajánlatra érdemes volt várni ! :D

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Ha a CNG-sek közül valami érdekelne elõfizetnék, de így kimarad. Pedig erre igazán hajlottam volna, Crysis 2 érdekelne.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Én is ezt a párost választottam :) Hát, ilyen ajánlatra érdemes volt várni ! :D

fõleg ugy lesz jó, h apám haverjával összebeselünk és fele fele lesz az ujsag. :D szal kb 10kbol kijon az egesz... az ugy nagyon adja :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Mivel még sosem fizettem elõ (ami azt illeti semmilyen lapra sem), megkérdezem, hogy az hogy megy? Oké, ott a link, hogy ha már fizettünk akkor mit választok játéknak. Ha, már fizettünk. De azt hová küldjem, milyen címmel, kit mit hogy merre. Semmi nincs leírva, kérdeztem kommentek között, a válasz mazur-tól: "azé, az bug, javítjuk". WTF?

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

Mivel még sosem fizettem elõ (ami azt illeti semmilyen lapra sem), megkérdezem, hogy az hogy megy? Oké, ott a link, hogy ha már fizettünk akkor mit választok játéknak. Ha, már fizettünk. De azt hová küldjem, milyen címmel, kit mit hogy merre. Semmi nincs leírva, kérdeztem kommentek között, a válasz mazur-tól: "azé, az bug, javítjuk". WTF?

Elõfizetéssel kapcsolatban a terjesztes@idg.hu címre kell írni . Egyébként nem úgy van, hogy az a link van az elõfizetésre is? " Hol lehet elõfizetni? Hát itt:". Lehet hogy a bug az elírásra vonatkozik. Én legalábbis nem hinném , hogy külön e-mailt kell írni errõl, de kérlek, majd írd le, hogy mi lesz a végkifejlet. :)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Elõfizetéssel kapcsolatban a terjesztes@idg.hu címre kell írni . Egyébként nem úgy van, hogy az a link van az elõfizetésre is? " Hol lehet elõfizetni? Hát itt:". Lehet hogy a bug az elírásra vonatkozik. Én legalábbis nem hinném , hogy külön e-mailt kell írni errõl, de kérlek, majd írd le, hogy mi lesz a végkifejlet. :)

A link alatt kapásból az van "köszönjük hogy elõfizettél", és csak a 2 game-et lehet kiválasztani. De akkor majd írok a terjesztésnek hogy mit hogy.

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

A link alatt kapásból az van "köszönjük hogy elõfizettél", és csak a 2 game-et lehet kiválasztani. De akkor majd írok a terjesztésnek hogy mit hogy.

Hát, szerintem ez így rendben van , hiszen ebben az akcióban csak egyféle (egyéves) GS-ellátásra lehet elõfizetni, nincs féléves opció (legalábbis leírva), így nem is kell más választási lehetõség.

Link to comment
Share on other sites

Cori

A link alatt kapásból az van "köszönjük hogy elõfizettél", és csak a 2 game-et lehet kiválasztani. De akkor majd írok a terjesztésnek hogy mit hogy.

már megjavult a cucc. már lehet lakcimet, nevet minden mást bejelölni. (vagy eddig is lehetett?)

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

már megjavult a cucc. már lehet lakcimet, nevet minden mást bejelölni. (vagy eddig is lehetett?)

jah, szerintem igen

Link to comment
Share on other sites

GustyX

jah, szerintem igen

Vagy pont ez volt a bug. Emlékeim szerint tegnap nem kellett ennyi adatot megadni.

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

Vagy pont ez volt a bug. Emlékeim szerint tegnap nem kellett ennyi adatot megadni.

én tegnap töltöttem ki , 8 óra körül, akkor már ilyen volt, természetesen lehetséges, hogy korábban még más/bugos volt, mivel a hír GSO-n 18:41 -es.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Little Big Planet Goty

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

IPB Image

Holnapra elvileg itt is van :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Little Big Planet Goty

Ez lehet hogy csúszik, helyette:

God Of War Chains of Olympus és Ghost of Sparta

Link to comment
Share on other sites

mark44

Ez lehet hogy csúszik, helyette:

God Of War Chains of Olympus és Ghost of Sparta

Na az új GoW miatt sajnálom h nincs PSP-m :D

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Most látom, hogy a tescoba nov 12-tõl kettõt fizet hármat vihet akció van ubis termékekre. Szóval GRAW1 és Silent Hunter 4 már biztos, aztán ha nem találok még valamit, akkor majd legfeljebb veszek egy Catz 2-t :lol: . 3k lesz cakkumpakk :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest

CoD: Black Ops :)

Meg kell mondjam nem gondoltam volna anno, hogy ezt megveszem. Inkább a MoH-t vettem meg, de abban meg nagyot csalódtam.

Remélem ezel nem járok pórul. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Rycsy6600

CoD: Black Ops :)

Szintén :)

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Most látom, hogy a tescoba nov 12-tõl kettõt fizet hármat vihet akció van ubis termékekre. Szóval GRAW1 és Silent Hunter 4 már biztos, aztán ha nem találok még valamit, akkor majd legfeljebb veszek egy Catz 2-t :lol: . 3k lesz cakkumpakk :rolleyes:

Na, ennyit errõl is: Volt Silent hunter 4, Ghost recon Advanced Warfighter és R6 Lockdown. Szólva nagyon volt választási lehetõség <_< .

Viszont volt EA egyet fizet kettõt kapi is (Need for Speed Pro street és Most Wanted, Battlefield 1942 és 2142, Medal of Honor Pacific assault és Ariborne, Crysis és Warhead, valamint Harry Potter és Fõnix rendje), csak kár hogy amik kellettek, már megvettem :( .

Link to comment
Share on other sites

Balee

God of War Ghost of Sparta jövõ héten és lehet sikerült egy GTA: Vice City Stories is.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Hát... nem tudom. Gondolkodom nagyon egy Black Ops-on, de... MW2-be végül is van 200+ órám szóval csalódás vagy sem, megérte. A BO kampánya nem érdekel, a multija viszont koránt sem több annyival az MW2-énél, hogy nekem az megérjen ennyi pénzt... még is, kéne már valami új, valami friss.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Hát... nem tudom. Gondolkodom nagyon egy Black Ops-on, de... MW2-be végül is van 200+ órám szóval csalódás vagy sem, megérte. A BO kampánya nem érdekel, a multija viszont koránt sem több annyival az MW2-énél, hogy nekem az megérjen ennyi pénzt... még is, kéne már valami új, valami friss.

Ugyanaz, mint MW2 multi csak rengeteg fasságot kijavítottak.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...