Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik Játékot Fogod Megvásárolni A Közeljövőben?


Balee

Recommended Posts

moody

Én csúsztatom a The Last of Us Part 2-t sajna. Túl sok játék van amivel játszani akarok és már megvettem. Nem halmozom tovább.

De ettől független bezsákolok egy Dragon Ball FighterZt PS4re... :D

Link to comment
Share on other sites

Balee
On 6/3/2020 at 12:20 PM, SaltyDave said:

Váááá mennyi visszatérő, üdv újra köztünk ^_^ .

Death Stranding-et borzasztóan várom, de félek előrendelni, mi van ha trehány port lesz. Mondjuk Kojima önálló stúdiója és halasztva is lett minőségbiztosítási okokból, de... nem tudom, égettem már meg magam annyiszor így. Ha meg nem steam-en veszem nincs refund.

PS4-en végigtoltam, a platinától sem vagyok messze. De megveszem PC-re is. :D Baromi jó game. Kojima igényes, nem félek attól, hogy szar port lesz

Tegnap letoltam a Desperados 3 demót, hát ez is hatalmas, meg kell venni ezt is. :D

Ja és Ghost of Tsushima is kell majd, de ebből csak a sima kiadás.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
9 hours ago, Balee said:

PS4-en végigtoltam, a platinától sem vagyok messze. De megveszem PC-re is. :D Baromi jó game. Kojima igényes, nem félek attól, hogy szar port lesz

Tegnap letoltam a Desperados 3 demót, hát ez is hatalmas, meg kell venni ezt is. :D

Ja és Ghost of Tsushima is kell majd, de ebből csak a sima kiadás.

A Desperados 3 demo nekem is nagyon tetszett, viszont nagyon ismerős is volt... ha nem ragaszkodsz a western díszlethez, nézz rá a Shadow Tactics: Blades of the Shogun-ra. 1:1-ben ugyanaz a játék, mechanikailag még a karkakterek is, az UI, a funkciók, minden. Ugyanaz a fejlesztőcsapat is nyilván, az engine és a grafikai színvonal is. Csak az ára más mert potom összegért beszerezhető már rég.

Link to comment
Share on other sites

Balee
On 6/5/2020 at 8:47 AM, SaltyDave said:

A Desperados 3 demo nekem is nagyon tetszett, viszont nagyon ismerős is volt... ha nem ragaszkodsz a western díszlethez, nézz rá a Shadow Tactics: Blades of the Shogun-ra. 1:1-ben ugyanaz a játék, mechanikailag még a karkakterek is, az UI, a funkciók, minden. Ugyanaz a fejlesztőcsapat is nyilván, az engine és a grafikai színvonal is. Csak az ára más mert potom összegért beszerezhető már rég.

Azzal is régóta szemezek. De végül a Desperados 3-at vettem meg, a vadnyugati téma jobban bejön. ;) 

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Nem is kellett csalódnod benne nagyon jóra sikeredett az első tesztek alapján.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
moody

Egy jó darabig még szeretnék a pro gépemmel játszani, és van is egy rakat cím amit be akarok szerezni. Természetesen csak szép sorban:

Spoiler

 

Death Stranding

DMC sorozat

LEGO Harry Potter

Days Gone

The Last of Us 2

Hollow Knight

Trine sorozat

Remnant: From the Ashes

Skelattack

A Plague Tale: Innocence

STAR WARS: Fallen Order

The Evil Within

Dragon Ball Fighterz

Unruly Heroes

Dead Cells

Valfaris

Death's Gambit

Blasphemous

Tricky Towers (ez megvan steamen, de jó móka lenne joyal ágyba feküdve lazulásképp)

God of War 3

 

Meg ami majd csak úgy jön. Ezekkel szívesen játszanék és biztosan élvezném őket, tehát még egy jó darabig elbohóckodom ezzel a PS4-el. :D Aztán majd a PS5 jöhet akciósan Black Fridaykor. :troll:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Marvel's Iron Man VR

Ghost of Thushima 

 

Link to comment
Share on other sites

Edemking
9 hours ago, Balee said:

Marvel's Iron Man VR

 

Erről pont mostanában néztem gameplayt, elég vérszegénynek tűnt az alapján.  Bár lehet, hogy játszva nagyon fun. :D

Link to comment
Share on other sites

Balee
On 6/24/2020 at 8:13 AM, Edemking said:

Erről pont mostanában néztem gameplayt, elég vérszegénynek tűnt az alapján.  Bár lehet, hogy játszva nagyon fun. :D

A demó nekem nagyon tetszett. Az irányítást mondjuk szokni kell, vagyis inkább bele kell jönni. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Rogue Legacy 2 (PC)
Jól néz ki. Szerintem Epicen lesz vásárlás, de majd kiderül.

Gemcraft: Frostborn Wrath (PC)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
payskin

Spiritfarer

Lenyűgözően szívmelengető jóság. Néztem ma belőle másfél óra gameplayt Twitchen, totál chill. Nagyon bejött a hangulata, a látványvilága, a zenéje és az egész kerettörténete. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
5 hours ago, payskin said:

Spiritfarer

Lenyűgözően szívmelengető jóság. Néztem ma belőle másfél óra gameplayt Twitchen, totál chill. Nagyon bejött a hangulata, a látványvilága, a zenéje és az egész kerettörténete. 

Legutóbbi online rendezett gameshow alkalmával volt szerencsém kipróbálni, írtam is róla pár sort ide. Nagyon jó kis cucc, próbáld ki, van demója steam-en!

Link to comment
Share on other sites

payskin
20 minutes ago, SaltyDave said:

Legutóbbi online rendezett gameshow alkalmával volt szerencsém kipróbálni, írtam is róla pár sort ide.

ÁÁÁÁ! Ezért volt ismerős! Végig motoszkált bennem, hogy én erről már olvastam vagy hallottam vagy láttam... Fel akartam rakni wishlistre, és már fel volt rakva. :D 

Link to comment
Share on other sites

payskin
9 hours ago, SaltyDave said:

próbáld ki, van demója steam-en

Steamen már nincs, de GOG-on még volt, letöltöttem onnan... de elég nagy csalódás. A játék maga továbbra is csodálatos, viszont az irányítás!!! Jézus isten konzolátirat! :huh:  E-vel meg Tabbal bénázok mindenhol, és az egér teljesen ki van hagyva az egészből? Gondolom, kell majd hozzá szerezni egy gamepadet is, mert arra van kitalálva. Nem szeretem az ilyet. :no:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
13 hours ago, payskin said:

Steamen már nincs, de GOG-on még volt, letöltöttem onnan... de elég nagy csalódás. A játék maga továbbra is csodálatos, viszont az irányítás!!! Jézus isten konzolátirat! :huh:  E-vel meg Tabbal bénázok mindenhol, és az egér teljesen ki van hagyva az egészből? Gondolom, kell majd hozzá szerezni egy gamepadet is, mert arra van kitalálva. Nem szeretem az ilyet. :no:

Én kontrollerrel játszottam úgy totál rendben van. Kell egy PC mellé, hidd el jó az. Ha csak nem FPS-t vagy pörgős TPS-t kell játszani, mindenre azt használom már én is, pedig undorodtam még a gondolától is elvből, indokolatlanul sok évig előtte. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
bcom

Megvegyem a FF7 Remake-et? Soha nem játszottam még FF játékkal. 

Link to comment
Share on other sites

-OJ-
28 minutes ago, bcom said:

Megvegyem a FF7 Remake-et? Soha nem játszottam még FF játékkal. 

A legjobb, ahol belevághatsz a sorozatba:thumbsup:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

bcom
5 minutes ago, -OJ- said:

A legjobb, ahol belevághatsz a sorozatba:thumbsup:

Csak jókat olvastam róla. Közben rájöttem, hogy Remake nem jött pc-re, csak az eredetinek a 2013-as kiadása. Azt próbálta valaki? Grafika nem érdekel, csak a sztori és a játékmenet. Meg persze azért ne ölje meg az élményt a sz.r portolás. Kontrollerrel játszanám pc-n is. 

Link to comment
Share on other sites

-OJ-
20 minutes ago, bcom said:

Csak jókat olvastam róla. Közben rájöttem, hogy Remake nem jött pc-re, csak az eredetinek a 2013-as kiadása. Azt próbálta valaki? Grafika nem érdekel, csak a sztori és a játékmenet. Meg persze azért ne ölje meg az élményt a sz.r portolás. Kontrollerrel játszanám pc-n is. 

A sztori ugyanaz, de a Remake minden szempontból tartalmasabb és részletesebb. Elég csak a régi LEGO-karakterekre gondolni, akik semmi érzelmet nem tükröztek, pedig nem volt hiány megindító jelenetekből

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

bcom
2 minutes ago, -OJ- said:

A sztori ugyanaz, de a Remake minden szempontból tartalmasabb és részletesebb. Elég csak a régi LEGO-karakterekre gondolni, akik semmi érzelmet nem tükröztek, pedig nem volt hiány megindító jelenetekből

 

 

 

Ja, néztem videókat a remake-ből, állat jól néz ki. De nincs ps-em... 

Link to comment
Share on other sites

-OJ-
8 minutes ago, bcom said:

Ja, néztem videókat a remake-ből, állat jól néz ki. De nincs ps-em... 

Szerintem várd ki azt az egy évet, amíg kijön PC/Xboxra is.

Addig meg ott a Final Fantasy XV, ami grafikailag megközelíti (PC-n 4K-ban fut), a sztori pedig ott is egész hangulatos.

Link to comment
Share on other sites

bcom
22 minutes ago, -OJ- said:

Szerintem várd ki azt az egy évet, amíg kijön PC/Xboxra is.

Addig meg ott a Final Fantasy XV, ami grafikailag megközelíti (PC-n 4K-ban fut), a sztori pedig ott is egész hangulatos.

Pont ezt akartam kérdezni, hogy sztori szempontjából melyiket érdemes még játszani.

Link to comment
Share on other sites

Leon121
13 hours ago, bcom said:

Megvegyem a FF7 Remake-et? Soha nem játszottam még FF játékkal. 

Ne. Zavaros japán szar. 

Link to comment
Share on other sites

Hor1
1 hour ago, Leon121 said:

Ne. Zavaros japán szar. 

200_d.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...