Jump to content
Balee

Melyik Játékot Fogod Megvásárolni A Közeljövőben?

Recommended Posts

gebali1991
Just now, nyrfan said:

Igaz nem Switch, de én baromira örülnék egy RtCW remasternek. Mondjuk az új Wolfenstein grafikával.

Az Old Blood az nem az, félig?

nyrfan
11 minutes ago, gebali1991 said:

Az Old Blood az nem az, félig?

Abban is benne van a zombis téma, de nem ugyan az. Az RtCW-t rengetegszer végigjátszottam annó, ha kijönne felújítva, biztos hogy megvenném.

A kevés játék egyike, ami még elment a régi, legelső PC-en. jöhetene egy SWAT 3 reboot is, azzal is rengeteget játszottunk haverokkal. 

Hor1
1 hour ago, XCube said:

Igazából egy Doom 3 BFG Edition -nek is nagyon örülnék.

Lehet rosszul emlékszem, de nem szarabb a BFG grafja mint az alap kiadásé?

XCube
2 hours ago, Hor1 said:

Lehet rosszul emlékszem, de nem szarabb a BFG grafja mint az alap kiadásé?

Világosabb és kevesebb benne az árnyék (sok dolog nem vet árnyékot, ami az eredetiben igen). Ennyit még kibírnék, első sorban amúgy is inkább az első két DOOM miatt kéne :D . Kétlem, hogy ezeket stand alone bármikor is kiadnák, a BFG Edition viszont van Shield -re is.

XCube

Hogyan villanyozd fel a napodat (és esetleg másét is, aki rálát a képernyődre):

Jusson eszedbe, hogy megjelent a Days Gone. Akarj róla tesztet, vagy legalábbis értékelést olvasni a neten.

Nyisd meg a Google keresőt és gyorsan pötyögd be a játék nevét, elírva az első szó kezdőbetűjét: Gays Gone.

Tadaaaam.

Eléggé meglepődtem az eredményen, a kollégám is, de szerencsére értette a hibát :D .

Kapásból eszembe jutott a két első betű teljes felcserélése is, de az nem hoz ilyen vicces eredményt, cserébe maga a kifejezés viccesebb a kontextusban :laugh: .

• Haha 1

Leon121

Marvel Ultimate Alliance 3 jövő héten remélhetőleg, nagyjából látatlanul. Fire Emblem Three Houses valamikor a közeljövőben esélyesen, picit várva a tesztekre talán, türelem függvényében.

-OJ-

Amikre most "vadászom" (vagyis megveszem, ha kellően olcsón meglátom valahol) :troll:

Spoiler

Assassin's Creed Odyssey PS4

Assassin's Creed Rogue PS4

Assassin's Creed III PS4

Hitman 1-2 PS4

Far Cry 4 PS4

Final Fantasy X - XII PS4

Witcher 2 X360

Fable 2-3 X360

Mass Effect 2-3 DLC-k PS3

Dragon Age 2 DLC-k PS3

SaltyDave
19 hours ago, -OJ- said:

Amikre most "vadászom" (vagyis megveszem, ha kellően olcsón meglátom valahol) :troll:

Reveal hidden contents

Assassin's Creed Odyssey PS4

Assassin's Creed Rogue PS4

Assassin's Creed III PS4

Hitman 1-2 PS4

Far Cry 4 PS4

Final Fantasy X - XII PS4

Witcher 2 X360

Fable 2-3 X360

Mass Effect 2-3 DLC-k PS3

Dragon Age 2 DLC-k PS3

Odyssey-ből van olyan kiadás ami mellé jár az AC3 PS4 remaster.

-OJ-
1 hour ago, SaltyDave said:

Igen, a Gold. Vagy legalábbis a Season Pass tartalmazza, ami kapható külön is, de drágább, mint maga az alapjáték. 8-9k-ért megvenném a Goldot, de jelenleg még a duplája.

Cori
8 hours ago, SaltyDave said:

De a Remaster gány munka :D 

gebali1991

Mafia 3-ról mi az általános vélekedés, patchek után? Illetve tényleg annyi sok lopakodás van benne?

nyrfan

Én egy pár hónapja egy akcióban vettem meg a Mafia 3-at, Xbox One-ra. Pár órát játszottam vele, de aztán abbahagytam. Valahogy olyan furcsa, nehézkes volt az irányítása. Nem igazán győzött meg maga a játék. Lehet hogy később, ha nagyon nem lesz más, adok neki még egy esélyt.

-OJ-
19 minutes ago, gebali1991 said:

Mafia 3-ról mi az általános vélekedés, patchek után? Illetve tényleg annyi sok lopakodás van benne?

Én teljesen jól el voltam vele PS4-en.

Az irányítás szvsz hibátlan, mind a lopakodás (erősen Splinter Cell-es a fedezék rendszer), mind a lövöldözés terén (nem is tudom, mikor osztottam ki ennyi fejlövést), és az autóvezetés is szuper.

A patchek biztos sokat javítottak rajta, mert tükörsimán futott, csak a fény/árnyék/napszak/időjárás változásoknál láttam nem odaillő fényviszonyú textúrákat. Egyetlen visszatérő bugot tapasztaltam, hogy a garázsban parkoló autóm olykor belesüllyedt a betonba és felrobbant, de küldetésbug iirc nincs.

Az rajtad múlik. A hangtompítós pisztolyon és a Rambo-késen túl mindenféle nehézfegyver lehet nálad,

így nem vagy rákényszerítve a lopakodásra, ajtóstul is beronthatsz a bandatanyákra.

SaltyDave
1 hour ago, gebali1991 said:

Az általános kritika azért éri mert túl open world grind állítólag, az a "itt ez a régió és ő főnök, csináld meg ezt a 8 piszlicsáré mellékküldetést", és ez így copy/paste régiónként. Nem személyes tapasztalat. 

kaszman1
1 hour ago, gebali1991 said:

Pár óra után ment a lemez vissza a tokba és eladtam(PS4).

Szerintem nincs stílusa és nagyon száraz annak ellenére hogy mennyi ikonikus dolgot használ fel a korból. A térkép tele van semmitmondó mellékes dolgokkal és elég nehézkesnek tűnt az egész. 

A főhős sem kedvenc. Amolyan male 3 brute modell és a személyisége is kb annak felel meg. Nem tudtam azonosulni vele. 

Lehet csak nekem nem kattant a cucc de részemről nagyon felejtős. 

Hor1
1 hour ago, kaszman1 said:

Pár óra után ment a lemez vissza a tokba és eladtam(PS4).

Szerintem nincs stílusa és nagyon száraz annak ellenére hogy mennyi ikonikus dolgot használ fel a korból. A térkép tele van semmitmondó mellékes dolgokkal és elég nehézkesnek tűnt az egész. 

A főhős sem kedvenc. Amolyan male 3 brute modell és a személyisége is kb annak felel meg. Nem tudtam azonosulni vele. 

Lehet csak nekem nem kattant a cucc de részemről nagyon felejtős. 

Kb ez. És mellé halál unalmas, pedig el se jutottam az ismétlődő részekig.

Hor1

A héten a Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order-t, vagy egyszerűen csak MUA3TBO-t, jövő héten a Fire Emblem Three Houses-t.

gebali1991

Köszi mindenkinek, akkor ez tárgytalan :D 

Leon121
1 hour ago, Hor1 said:

A héten a Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order-t, vagy egyszerűen csak MUA3TBO-t, jövő héten a Fire Emblem Three Houses-t.

thumb_tag-your-friends-to-see-this-nice-