Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nézd+


-Dan-

Recommended Posts

Athesz

de szar, tanulni kell majd az egyetemeken :P

Szinte gondoltam h valaki majd hozzászól ilyen értelmeset h tanulni kell.

Egy röhej az egész de a vizsgákhoz mák is kell. Ott van haverom akkora akkora infómániás mint a ház és kifogott mind a két vizsgáján olyan rohadt nehéz programozó feladatot h az istennek nem tudta befejezni , és a gyerek nem hülye hozzá. Szval igen tanulni kell de még jó pár dolog közrejátszik ott.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

de szar, tanulni kell majd az egyetemeken :P

Azt mindenképp kell, a semmire nem mész át. ;) És most mindegy melyik szak.

(Eredetileg akartam íri ide egy oldalas wall of textet, de az elsõ bekezdés után töröltem a francba. Egyrészt mert politikai tekintetben határeset, hogy elfért volna-e, másrészt mert a tököm tele van az ehhez hasonló "értelmes" érvekkel és velük való "vitával". Ezeket a köröket lefutottam már pár tucatszor, kissé meguntam. :rolleyes: )

Link to comment
Share on other sites

lonward

Szinte gondoltam h valaki majd hozzászól ilyen értelmeset h tanulni kell.

Egy röhej az egész de a vizsgákhoz mák is kell. Ott van haverom akkora akkora infómániás mint a ház és kifogott mind a két vizsgáján olyan rohadt nehéz programozó feladatot h az istennek nem tudta befejezni , és a gyerek nem hülye hozzá. Szval igen tanulni kell de még jó pár dolog közrejátszik ott.

Nezd, bme-re jarok, tudom milyen az amikor attol a fugg a felevkozi jegyem, hogy milyen gyakvezerhez kerulok.Nyilvan minden egyetemen van hasonlo. Viszont teny, h azok akik most egyetemeken, foiskolakon tanulnak azoknak 40 eve kb 0 eselyuk lett volna bejutni felsooktatasba. Kb ennyit esett a szinvonal...

Link to comment
Share on other sites

OG

Nezd, bme-re jarok, tudom milyen az amikor attol a fugg a felevkozi jegyem, hogy milyen gyakvezerhez kerulok.Nyilvan minden egyetemen van hasonlo. Viszont teny, h azok akik most egyetemeken, foiskolakon tanulnak azoknak 40 eve kb 0 eselyuk lett volna bejutni felsooktatasba. Kb ennyit esett a szinvonal...

Gondolj bele, akik Révkomáromba járnak a Selye János Egyetemre, meg merném saccolni felét talán Nyitrára már fel sem vennék...

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Nezd, bme-re jarok, tudom milyen az amikor attol a fugg a felevkozi jegyem, hogy milyen gyakvezerhez kerulok.Nyilvan minden egyetemen van hasonlo. Viszont teny, h azok akik most egyetemeken, foiskolakon tanulnak azoknak 40 eve kb 0 eselyuk lett volna bejutni felsooktatasba. Kb ennyit esett a szinvonal...

Nemcsak az egyetemek színvonala esett. Ezzel a szigorítással messze nem csak a "szarok bele, majd átrugdosnak valahogy" hozzáállású embereket szívatják meg. Ez az egész tervezet kicsit olyan, mint ha a nem mûködõ laptopomat nagykalapáccsal akarnám megszerelni. A szándék dicséretes, de a módszer többet árt, mint használ.

Kicsit humorosabb vizekre evezve: iPhone-nal irányítható, hûtõszekrényre szerelt ágyú, hogy ne kelljen felállni a sörért. B)

Link to comment
Share on other sites

lonward

Nemcsak az egyetemek színvonala esett. Ezzel a szigorítással messze nem csak a "szarok bele, majd átrugdosnak valahogy" hozzáállású embereket szívatják meg. Ez az egész tervezet kicsit olyan, mint ha a nem mûködõ laptopomat nagykalapáccsal akarnám megszerelni. A szándék dicséretes, de a módszer többet árt, mint használ.

Kicsit humorosabb vizekre evezve: iPhone-nal irányítható, hûtõszekrényre szerelt ágyú, hogy ne kelljen felállni a sörért. B)

Szerintem teljesen realisak a torvenytervezetben leirt kovetelmenyek. Nyilvan a dolog akkor fog mukodni ha azt oktatas szinvonala is emelkedik es pl. egy oktatora jut 25 hallgato, nem pedig 600, mint most. Masreszt remelem az okosok a parlamentben rajonnek arra is, hogy azert, mert valaki akademikus , nagydoktor meg minden Puding!om, attol meg nem lesz jo oktato.

Link to comment
Share on other sites

OG

Szerintem teljesen realisak a torvenytervezetben leirt kovetelmenyek. Nyilvan a dolog akkor fog mukodni ha azt oktatas szinvonala is emelkedik es pl. egy oktatora jut 25 hallgato, nem pedig 600, mint most. Masreszt remelem az okosok a parlamentben rajonnek arra is, hogy azert, mert valaki akademikus , nagydoktor meg minden Puding!om, attol meg nem lesz jo oktato.

Kezdjük azzal, akinek van valami komoly titulusa, nem biztos,hogy el is végezte hozzá a megfelelõ iskolát...

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Javaslom mindenkinek, hogy keressen rá a saját nevére és fõ e-mail címeire itt: Spokeo.com

Engem megtalált a dög és kilistázott IP-címestül, blogostul, mindenestül. <_< Ha más is így jár, akkor a sikeres keresés URL-jét tessék kimásolni, az oldal aljára lemenni a "Privacy" linkre. (apróbetûs) Ott beilleszteni a linket, kitölteni a captcha-t és megadni egy mûködõ e-mail címet. Oda küldenek egy linket, amire rákattintva törölheted magad az adatbázisból. Vagy megveheted drága pénzért a szoftverüket, ami megvéd az ilyen adatszivárogtatásoktól. :rolleyes: Azért a pofátlanságnak is van határa... [merges]

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Engem is , szerinte Pécsi vagyok 19 éves és írok egy saját gyûrûk ura blogot... :lol:

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Vagy megveheted drága pénzért a szoftverüket, ami megvéd az ilyen adatszivárogtatásoktól. :rolleyes: Azért a pofátlanságnak is van határa... [merges]

na jah, gondolom még van pár ilyen oldal a neten, most mindegyikhez vegyem meg a hasztalan szoftverüket?

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Lada powa [sm52]:

Iiphs5xMvU4

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
Link to comment
Share on other sites

alratar

Nem a leghumorosabb, de érdekes:

ZM0ptMqNhso

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Nem a leghumorosabb, de érdekes:

Intel benne lehet a szarban ha már így kell reklámoznia magát [sm52] .

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Made in Kína

Nemtom én mit lépnék ha nálunk a faluban vhogy így tárolnák a cuccot a hentesnél. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nem a leghumorosabb, de érdekes:

Többet is ki tudtam volna hozni a szituból (ahol jobban kijön h ez egy gyors proci) nem bonyolítottam volna ennyire túl.

Ehhez a sebességhez mindenestre egy SSD-t is adjanak már hozzá :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

MailMan

Ez nemrég volt egy másik topikban, Krok :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...