Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nézd+


-Dan-

Recommended Posts

XCube

Stairway to Heaven (Climbing Towers)

Elég kemény, a világ minden pénzéért sem mennék fel oda... :D

Tériszonyos vagyok és szabályosan féltem onnantól kezdve, hogy kívülrõl mászott :ph34r: .

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Holy shit...

Nekem a felétõl kezdett el izzadni a tenyerem :D

Link to comment
Share on other sites

Dronte

Mostmár kevésbé érzem magam hülyének, nekem is izzadt a tenyerem és szabályosan féltem elég hamar :D

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Nekem is nagy tériszonyom van, de ne hülyéskedjetek már, hogy a nézésétõl beszartatok. :D

Link to comment
Share on other sites

OG

Durva, hogy egyes helyeken úgy kell másznia, hogy ki sem tudja magát kötni. :o

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Én avval nyugtatom magam, hogy van nálunk ejtõernyõ "vészhelyzet" esetén :unsure: :lol:

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Nekem is nagy tériszonyom van, de ne hülyéskedjetek már, hogy a nézésétől beszartatok. :D

Pedig szerintem nem viccelnek, én pl nem vagyok tériszonyos de ettől a videótól a hideg futkos a hátamon :ph34r: . Nekem nincs ahhoz szokva az idegrendszerem hogy lenézve akkora az épület mint egy gyufásdoboz :wacko: .

Link to comment
Share on other sites

buub

Hát ez valami kegyetlen, nincs az az isten amiért én felmennék oda. csávók nem kicsit bátrak, respekt.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy mekkora gázsit kapnak ezért

Link to comment
Share on other sites

Warfoki
Ez megnyugtat és ellazít. Van fél perc az egész, de ismétlésen órákig el tudnám nézni/hallgatni.
Link to comment
Share on other sites

MailMan

Pedig szerintem nem viccelnek, én pl nem vagyok tériszonyos de ettől a videótól a hideg futkos a hátamon :ph34r: . Nekem nincs ahhoz szokva az idegrendszerem hogy lenézve akkora az épület mint egy gyufásdoboz :wacko: .

Én nem vicceltem, bár tudom magamról, hogy van bennem némi viszolygás a magas helyekkel kapcsolatban :) Nem tudom, ki hogy van vele (és igen, lehet hogy csak én vagyok az őrült :D), de sokszor el-elkap az érzés akármilyen magas területen (szikla, épület, akármi), ahonnan le lehet nézni, hogy "gyerünk ugorj". Ilyenkor inkább megkapaszkodok a legközelebbi szilárd dologban, vagy leülök :D

Warfoki, ez tényleg jó, olyan mintha egy kalandjátékból lenne :) Most muszáj lett egy kis Nestet hallgatnom :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Csillám fa :) :

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Itt voltam tavaly meg tavalyelõtt is :) (asszem :D ) idén kimarad Debrecen :(

Szép kis nevezetesség. (voltál és nem szóltál? :D Érezd magad hátshow-n billentve)

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

Google -> Képek -> Mennyország -> 5. kép. Kinek mi számít mennyországnak... :D

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Google -> Képek -> Mennyország -> 5. kép. Kinek mi számít mennyországnak... :D

na erre nem számítottam :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Google -> Képek -> Mennyország -> 5. kép. Kinek mi számít mennyországnak... :D

Meglehetõsen ... emeletes :D

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Na ehhez azért már kell kakó :o :

WNmLFTSq-TE&

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Azt a kib*szott k életbe, nem semmi milyen erõ van a tankba :o

Link to comment
Share on other sites

HD2

Amikor gyorsan ment, ki merne befeküdni az árokba? :D

Link to comment
Share on other sites

OG

Azt a kib*szott k életbe, nem semmi milyen erõ van a tankba :o

Hány litert zabálhat meg ez 100-on? :D

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Hány litert zabálhat meg ez 100-on? :D

Jó kérdés, elég sokat bár még mindig jobb lehet mint az M1A2-esé [sm52] , annyit tudok hogy egy MTU MB 873 Ka-501 12 hengeres mindenevő 1100 kW (1500 LE) dízelmotor van benne és egy tankolás után 550 km-ert tud megtenni.

Link to comment
Share on other sites

HD2

Jó kérdés, elég sokat bár még mindig jobb lehet mint az M1A2-esé [sm52] , annyit tudok hogy egy MTU MB 873 Ka-501 12 hengeres mindenevõ 1100 kW (1500 LE) dízelmotor van benne és egy tankolás után 550 km-ert tud megtenni.

Más fórumon azt írják, hogy terepen 20 km megtételéhez 840 liter üzemanyagra volt szüksége egy tigrisnek. (Tudom, a videón lévõ tank nem tigris) :ph34r: Ez nem hinném hogy igaz, ez azt jelentené, hogy egy méter megtétele alatt fél deci üzemanyagot éget el.

Valaki meg ezt írja:

"A tigris tank motorja 21000 cm3-es volt.A tüzelõanyag tartálya 534(egyes források szerint 569)literes volt ami országúton 125-100km terepen pedig 60-80km megtételére volt elég. "

Én látatlanban olyan 50-60 literre tippeltem volna 100-on, úgy látszik alulbecsültem. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...