Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Milyen Autód Lesz, Ha Nagy Leszel?


-Dan-

Recommended Posts

Flash_Gabber

Olyanunk van már 4-5 éve , bár nekünk '03-as van.

Tapasztalat alapján egy tökéletes kocsi :D :wub: Ha kell kényelmes utazó autó ,de ha kell azért lehet vele gyorsulgatni(2.0 TDI) , jó persze nem muscle car de ha be van járatva nincs gond vele. Fogyasztásban is tûrhetõ 6-9 liter vegyesben kb. Ennyi idõ alatt egyszer volt csak gáz vele , az is kb ilyen 20k-s kölcségbõl javítható volt :) .

Köszi! eddig csak jót hallottam róla :) autóvásárlás elõtt állok aztán lenne egy 626-os, meg az Opel Vectra B közt. De én a mazda felé húzok, csak abból jóval kevesebb a választék (konkrétan 1 most ami megfelel.)

Link to comment
Share on other sites

MarcRulez

Nekünk most is Mazdánk van, volt Opelünk is, és hát az Opellel sokkal több gond volt 2 év alatt, mint a Mazdával 4 év alatt. Én csak a Mazdát tudom ajánlani.

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Most lehet vki röhög ezen, de ha lenne csak automobilra 3,5misim, egyértelmű egy 4x4-es renault motoros dacia dustert vennék, év vétele szerintem, és motorilag is egész jó kocsi, aki nincs képbe ajánlom nézzen mélyebb teszteket róla! Bőven megállja a helyét bárhol, pláne magyar minőségű utakra kitűnő vételnek tartom és mégse egy szaros kisméretű swift ugyanannyiból. ;) És még egész tűrhetően is néz ki a dacia többi hulladék vételével szemben, ár/telj bajnok!

Link to comment
Share on other sites

_L_

Most lehet vki röhög ezen, de ha lenne csak automobilra 3,5misim, egyértelmû egy 4x4-es renault motoros dacia dustert vennék, év vétele szerintem, és motorilag is egész jó kocsi, aki nincs képbe ajánlom nézzen mélyebb teszteket róla! Bõven megállja a helyét bárhol, pláne magyar minõségû utakra kitûnõ vételnek tartom és mégse egy szaros kisméretû swift ugyanannyiból. ;) És még egész tûrhetõen is néz ki a dacia többi hulladék vételével szemben, ár/telj bajnok!

3,5 millióból vennék 2,5ért egy 2,7T Allroad Quattrot, többit meg elkölteném benzinre :D

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Én 3,5 milkóból összedobnék egy ilyen Borát

(LL)

Link to comment
Share on other sites

-TT-

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/850/bm...0ci_v12-1414760 :wub:

És még ez is benne volna a 3 és fél misiben :D

Azt fizesd rá kötelezőt+benyát+alkatrészt(mivel ugyis vmi elromlik előbb utóbb - barátok közt is 17éves autóról beszélünk- és nem kis költség lesz erre). :lol:

Mellesleg 1 dolgot látom srácok nagyon nem vettetek észre: én most csak új kocsikról beszéltem. :) Használtból még jó h énis vennék inkább egy 8éves golf4-et mondjuk azt marad 2milla csak benyára meg kötelezőre, pár évig kihúznám. :D

Régen volt 2kerekűeknek topik...na mindegy szurkoljatok sikerül Kanadából majd berendelnem a Crystalyte X5 motor-t, 150 amps kontrollert meg 100V-os akksit, picit nem gyenge bringát tudnék összapakolni otthon 2500$-ból, cirka 80km/h-ás végsebességgel, persze fullface, gerincvédő szerintem alap lesz.Kocsi mellé nyáron krva jól jönne városba, és számomra tök ingyenes is fenntartása(villanyszámlát még nem én fizetem :))

Link to comment
Share on other sites

Shinestreet

Ha mindenképp új autó, akkor egy 3 ajtós H astra (bár az szerintem kicsivel több mint 3és fél.) :D

Amugy nekem azzal van a gond hogy összeszedjek ennyit. A bömös fenntartásával nem lenne gond talán. Maximum nem lennék egy évben 4-5 hónapot otthon max 2 -t. Egyébként a 850-est csak második autóként tudnám elképzelni, mint, hogy minden nap hsználjam. Ahhoz túl drága a benzin.

Amugy keresztapáméknak van egy renault megane. Abban valamikor tavaly egy elektromos alkatrész tönkrement, 2 hónapig keresgéltek ujat, és végül franciaországból kellett berendelni. Valami 200 ezer körül volt végül az alkatrész.

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Sajnos csak 5ajtós, de kinn áll házunk előtt a H-s(jobb esetben ha nincs szolgálatba). :) (am már classic III néven fut ugye)

Valami 200 ezer körül volt végül az alkatrész.

Látod pont erről beszélek...és -már elnézést- de az csak egy tök alap megane ahhoz a fullos régi bömöshöz képest, amihez mivel egyre kevesebb lesz alkatrész utánpótlás, annál drágább alkatrész.

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

a8 / s8 / 750i ezek a gyengéim :rolleyes: van is itt egy eladó 750il ,csak igen ugye a kötelezõ... nameg télleg ha kimegy vmi akkor nézhetném az udvaron az álló kocsit , :S ,de hát na...

Link to comment
Share on other sites

_L_

a8 / s8 / 750i ezek a gyengéim :rolleyes: van is itt egy eladó 750il ,csak igen ugye a kötelezõ... nameg télleg ha kimegy vmi akkor nézhetném az udvaron az álló kocsit , :S ,de hát na...

'Fõ' autónak valami benzines V8 ( Audi V8, BMW 540i touring, Lexus LS400, BMW 740iL )

Második autónak meg Caterham Super7, Toyota MR2 vagy valami hasonló kis méregzsák :)

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

'Fõ' autónak valami benzines V8 ( Audi V8, BMW 540i touring, Lexus LS400, BMW 740iL )

Második autónak meg Caterham Super7, Toyota MR2 vagy valami hasonló kis méregzsák :)

ezt a bmw-t a 750il -t megvenném ,csak a calibra az 1. autom és beisvállt..sajnálok töle megválni :S

Link to comment
Share on other sites

_L_

ezt a bmw-t a 750il -t megvenném ,csak a calibra az 1. autom és beisvállt..sajnálok töle megválni :S

E38?

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

E38?

jah 95ös

Link to comment
Share on other sites

_L_

jah 95ös

Az már túl fiatal, amit írtam 740iL az az azelõtti E32, az 540i Touring meg az E34, természetesen feketében :D

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

Az már túl fiatal, amit írtam 740iL az az azelőtti E32, az 540i Touring meg az E34, természetesen feketében :D

hát feketében a legkirályabb az tuti ez sötétzöld lenne , de nagyon fullos a belseje :D szép vajszinü :rolleyes:

igaz nekem az a8 / s8 lehet h jobban tetszik mint a bömös ,de mindegy volna csak vmék legyen meg :) xd

na végre vki aki nem azzal foglalkozik ami ésszerü volna ,szal h egy ilyet megvenni ennyiért ,és ha vmi besz.arik benen akkor mig azt beszerzi meg mennyiért ...hanem csak azzal foglalkozik h legyen meg azt ha egy hétig vagy egy honapig ,de addigis valora válik amit akarok :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

_L_

na végre vki aki nem azzal foglalkozik ami ésszerü volna ,szal h egy ilyet megvenni ennyiért ,és ha vmi besz.arik benen akkor mig azt beszerzi meg mennyiért ...hanem csak azzal foglalkozik h legyen meg azt ha egy hétig vagy egy honapig ,de addigis valora válik amit akarok :rolleyes: :D

Én ilyennél is törekednék 'ésszerûségre' :D

Chevy Chevelle SS kombi :D Kár, hogy ami itt van kasztni az coupe :D Bár sok bajom azzal sincs, csak egy motor + váltó + kasztnimunka kéne aztán menne is vizsgára szlovákiába

hát feketében a legkirályabb az tuti ez sötétzöld lenne , de nagyon fullos a belseje :D szép vajszinü :rolleyes:

igaz nekem az a8 / s8 lehet h jobban tetszik mint a bömös ,de mindegy volna csak vmék legyen meg :) xd

Én most pillanatnyilag elvagyok a 80-assal, cask a rohadt adagoló ne bacakodna, mondjuk egy jeladólehúzással megoldom azt nem rángat :lol: De kéne valami 'nagyobb'. Ha sikerül találnom manuális váltóval E34 540 Touringot vagy bármilyen E34et akkor abba szerzek 4 literes V8 motort, felfúratom 4,6-ra aztán lehet tolni :) Bár egy Alo.O B10 BiTurboval is megelégednák :) ( 3,5 literes E34 + 2 Turbo, egy ideig a leggyorsabb szedán volt :) )

Link to comment
Share on other sites

-TT-

na végre vki aki nem azzal foglalkozik ami ésszerü volna ,szal h egy ilyet megvenni ennyiért ,és ha vmi besz.arik benen akkor mig azt beszerzi meg mennyiért ...hanem csak azzal foglalkozik h legyen meg azt ha egy hétig vagy egy honapig ,de addigis valora válik amit akarok :rolleyes: :D

Mivel aki hétköznapi járműnek akar valamit használni nyilván azt nézi h fenn is tudja tartani a jövőben... Te se gondolkodtál még komolyabban el gyerekvállalásban. xD

Hobbi autónak viszont kitűnő egy 69-es charger is akár, van lóvé aztán pláne hót mindegy. :rolleyes:

OFF: Daimler reklámját TV-be nagyon komálom. :)

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

Mivel aki hétköznapi jármûnek akar valamit használni nyilván azt nézi h fenn is tudja tartani a jövõben... Te se gondolkodtál még komolyabban el gyerekvállalásban. xD

Hobbi autónak viszont kitûnõ egy 69-es charger is akár, van lóvé aztán pláne hót mindegy. :rolleyes:

OFF: Daimler reklámját TV-be nagyon komálom. :)

hát nem nagyon...van egy kutyám oszt az elvan tartva . :unsure: :D hát calibra ott lenne mindennapi használatra , a 750est ugysegyözném mindennap etetni ,szal csak akkor kéne ha nem gondolkodok az eszemmel...mert ha ésszerüen gondolkodok ,akkor rájövök ,h azért h egy héten 1x-2x beleüljek meg nem éri meg fizetni a kötelezöket ez az egyik ... másik ha észszerüen gondolkodok rájövök h nem is tudom fizetni a kötelezöket ,csak mig van egy ksi tartalék lovém kb . :D

Link to comment
Share on other sites

Flash_Gabber

végül vectra lett. de egyáltalán nem bánom, és tökéletes állapotút sikerült kifogni :)

márciusban meglesznek a kötelező szervizelős dolgok, aztán meglátjuk hogy szuperál :rolleyes:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

_L_

Én felhúznám az 1300-ast

szintre, a többi meg menne benzinre. :D B)

Meg másik motorra :)

Bár ha már Lada, akkor a 16 szelepes Metalex hengerfejes 2 literes turbos vadállat. 240 ló :D

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/535/bmw_535_535i-4133240

Õ érdekel most engem. Ha motorja nem épp tip-top állapotú, az se baj, a replica építésnél úgyis fellenne újítva :)

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

végül vectra lett. de egyáltalán nem bánom, és tökéletes állapotút sikerült kifogni :)

márciusban meglesznek a kötelezõ szervizelõs dolgok, aztán meglátjuk hogy szuperál :rolleyes:

sok sikert hozzá ... szerintem elsö autonak ,meg ugy hétköznapi használatra egy vectra jó választás...és szerintem pofás jószágok...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...