Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Katona Képtár!


-Dan-

Recommended Posts

-Dan-

MODERÁTORI KÖZLEMÉNY:

Bizonyára észrevettétek, hogy a napokban jelentős takarításba kezdtünk a fórumon. Hamarosan a szabályzat is módosulni fog, aminek értelmében ezentúl egy topik akkor telik meg, ha eléri a 100 oldalt, vagy az 5000 hozzászólást. Az új szabály életbe lépése természetesen a jelenlegi topikokat is érinti, így a hétvége folyamán minden olyan topik zárásra kerül, ami elérte a maximumot. A legfontosabb, legnépszerűbb topikokat azonban nem fogjuk törölni, ezek archiválásra kerülnek, és a későbbiekben is olvashatóak elérhetőek lesznek.

A bezárt topikokat minden további nélkül újra lehet nyitni (a további hozzászólásokat is oda kéretik írni). Egy dologra figyeljetek, hogy az új topik címe és alcíme egyezzen meg a jelenlegi topik címével és alcímével, értelemszerűen egy vol.2 vagy második felvonás vagy hasonló betoldással.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Erre a honlapra csak nem rég akadtam rá...hát van benne igazság.

De am tudna valaki képet felrakni a feljavított Ak63-asról?

Na ez nem semmi, de ez a rész végképp kiverte a biztosítékot:

A német hadsereg tekintélyes mennyiségû (használt) Leopard 2A4 harckocsit ajánlott fel Magyarországnak az összes kiszolgáló jármûvel együtt, ha jól emlékszem ingyen. A T-72-höz képest elõrelépés lett volna. Nem kellett. A lengyelek átvették helyettünk és ma is használják.

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

OG

Amit a blogon olvastam az tényleg mind igaz?

Ennyi erõvel vehetnénk valamelyik afrikai országtól párezer forintért AK47-est.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Amit a blogon olvastam az tényleg mind igaz?

Ennyi erõvel vehetnénk valamelyik afrikai országtól párezer forintért AK47-est.

A leopardos rész biztos hogy igaz mert utánanéztem, a többit viszont azt már nemtom.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Remélem nem azért megfelel a "képeknek":

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Remélem nem azért megfelel a "képeknek":

A képek k.rva jók, de a zene viszont rémesen fos és hozzá nem illõ alatta :rolleyes:

De a képek tényleg f.szák B)

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Navy SEAL meg Godsmack egy videóban = EPIC WIN!

?

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Remélem nem azért megfelel a "képeknek":

Tényleg marhajó képek csak nem ilyen fost kellett volna alárakni zenének. Én meg este ha lesz hozzá hangulatom megpróbáluk összehozni egy vidit az amcsi tengerészet hajóiról(meg tengeralattjárókról, márha találok videót róluk :D .

Link to comment
Share on other sites

_George_

Tényleg marhajó képek csak nem ilyen fost kellett volna alárakni zenének. Én meg este ha lesz hozzá hangulatom megpróbáluk összehozni egy vidit az amcsi tengerészet hajóiról(meg tengeralattjárókról, márha találok videót róluk :D .

Jól hangzik, remélem, hogy sikerült elkészítened. Felvezetésnek alávághatnád az Anchors Aweigh-et is, hiszen az amcsi haditengerészethez az dukál igazán. :)

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Jól hangzik, remélem, hogy sikerült elkészítened. Felvezetésnek alávághatnád az Anchors Aweigh-et is, hiszen az amcsi haditengerészethez az dukál igazán. :)

Hát még nemtom mi lesz de ma videó sajnos nem az fix, KRESZ-en úgy leszívták az agyamat hogy most csak rossz vége lenne ha most nekiesnék mint tót az anyjának :lol: . Amúgy a zenénél nem mindig nézem hogy melyik ország hadi cumóiról van szó hanem hogy mi illik jobban az adott vidihez ;) .

Link to comment
Share on other sites

TIRU

?

Kulturálódj kicsit zenei téren :lol: A szám ami alatta megy a Godsmack nevû bandától van...ami k.rva jó B)

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Nah kész van a vidi, remélem a zenéket is sikerült úgy ahogy eltalálnom :D :

http://dl.dropbox.com/u/1201829/usnavy/us%20navy.html

Youtubon persze nem ez lesz fent de dropboxon szûkében vagyok a helynek így csak egy ilyen spórolós flv-t tudtam csak felpakolni :D .

Link to comment
Share on other sites

GustyX
Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

Napot!

Kérésem lenne felétek. Szeretnék képeket szerezni Azerbajdzsán hadseregérõl.Ha tud valaki adni linket , azt meg köszönném. :)

És igen már Google már próbálkoztam. Csak ott nincs semmi hasznos.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Flash_Gabber

Talán ide illenek lejobban ezek ;)

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

vargapeter55

Fúúúbasszus....Az 5. képen az pontosan miazis? :D

Eszméletlenül jól néz ki... Ha egyszer egy ilyennel lõhetnék. :D Imádom a mesterlövész-puskákat, fõleg a 2. Világháborúban használtakat, de azért ezt meglátva is majdnem félrenyeltem. :D

Link to comment
Share on other sites

Flash_Gabber

Fúúúbasszus....Az 5. képen az pontosan miazis? :D

Eszméletlenül jól néz ki... Ha egyszer egy ilyennel lõhetnék. :D Imádom a mesterlövész-puskákat, fõleg a 2. Világháborúban használtakat, de azért ezt meglátva is majdnem félrenyeltem. :D

:D

az valami francia csoda, a belgák gyártják, a típusát meg nem mondom de olyan mint egy kis kaliberû Hecate. sajnos nem emlékszem a típusára :ph34r: számomra is ismeretlen ez a vas.

Link to comment
Share on other sites

vargapeter55

:D

az valami francia csoda, a belgák gyártják, a típusát meg nem mondom de olyan mint egy kis kaliberû Hecate. sajnos nem emlékszem a típusára :ph34r: számomra is ismeretlen ez a vas.

Én valami kínai puskát találtam, ami eléggé hasonlított. :lol: Mindenesetre ilyet még nem láttam. :D (L96A1-re is hasonlít kicsit, mondjuk ahhoz hasonlót csinálnak asszem a dájcsok is, van annak is annyi verziója...) Na, majd holnap utána keresek, mert kíváncsi vagyok, de most már gúvadnak ki a szemeim, szóval holnapig várnia kell :D

Egyébként ez milyen kaliber? Gondolom azért ezzel sem verébre lõnek... :unsure: :D

Link to comment
Share on other sites

Flash_Gabber

Én valami kínai puskát találtam, ami eléggé hasonlított. :lol: Mindenesetre ilyet még nem láttam. :D (L96A1-re is hasonlít kicsit, mondjuk ahhoz hasonlót csinálnak asszem a dájcsok is, van annak is annyi verziója...) Na, majd holnap utána keresek, mert kíváncsi vagyok, de most már gúvadnak ki a szemeim, szóval holnapig várnia kell :D

Egyébként ez milyen kaliber? Gondolom azért ezzel sem verébre lõnek... :unsure: :D

7.62-es, itt kinn a tömegkezeléskor használják, pontosan akkor ha a békés vagy nem békés tömegben fegyvert ránt valaki, akkor az fekszik is :)

egyébként megvan, PGM Ultima Ratio, és abbol is a Commando II azaz a behajtható válltámaszú. És még mindig francia cucc :D :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...