Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Test Drive Unlimited Sorozat


-Dan-

Recommended Posts

Bullittt

Grafika is szebb az elsõnél.

Itt van Tirexi TDU1 videója HD-ben, bõven randább, fõleg a szögletes utakkal.

AnK25IjoTqM

Csak épp nem 5 évnyi fejlõdés látható a kettõ között, hanem nagyjából fél év :D

Link to comment
Share on other sites

HD2

Csak épp nem 5 évnyi fejlõdés látható a kettõ között, hanem nagyjából fél év :D

Crysis 2007-es, mégsincs tõle szebb játék a mai napig. Lentebb írták, ez a konzoloknak köszönhetõ, amíg nem a PC az elsõdleges, addig szarnak a DX 11-re, meg a fejlesztésekre, mert a konzolok nem erõsödnek. :(

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Az a gond, hogy ez egy autós játék és pont a legfontosabb dolgok lettek elrontva. Az irányítás árkád játékhoz képest azt mondom, hogy elmegy, de azért a doboz effektus befigyel. Az autók hangja meg egyszerûen förtelmes! A belsõ tér meg egyenesen szánalmas...lentebb valaki rakott be összehasonlító képet...hát ott meglátszik a különbség.

Link to comment
Share on other sites

Rokalesocipo

Account létrehozásánál mi az a Handle? Gyorsan kéne a válasz, mert nem tudok accot létrehozni. Beírtam hogy keyboard, de nem jó!

Link to comment
Share on other sites

Fhouse

Crysis 2007-es, mégsincs tõle szebb játék a mai napig. Lentebb írták, ez a konzoloknak köszönhetõ, amíg nem a PC az elsõdleges, addig szarnak a DX 11-re, meg a fejlesztésekre, mert a konzolok nem erõsödnek. :(

Sajna ez van, a PC játék a perifériára került. A kalózkodásnak köszönhetõ, hogy kis cégekkel csináltatják a PC portokat a fejlesztõk (gondolom jó olcsón) akik meg nem fogják törni magukat egy jól optimalizált PC portért.

Link to comment
Share on other sites

Rokalesocipo

Sikerült Felraktam, fut is szépen, de ablakban és nem akar teljes képernyõben futni. Ilyenkor mi van?

Link to comment
Share on other sites

rambler

Sikerült Felraktam, fut is szépen, de ablakban és nem akar teljes képernyõben futni. Ilyenkor mi van?

Alt+Tab

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Alt+Tab

Az Alt+Enter akart lenni :D

Link to comment
Share on other sites

Rokalesocipo

Az Alt+Enter akart lenni :D

kösz! amúgy nekem bejön a játék, irányítást szokni kell. billentyûvel kicsit nehézkes, nem ártana egy jó kormány. viszont volt már szerencsém olyan félárkád játékokhoz (TRD2, TRD3) ahol ez jobban meg volt oldva.

Visszatérve azért van egy két dolog ami nem teccik

- az összes férfi karakter úgy néz ki mint egy kancsó :P ezért én inkább nõi karaktert választottam :) :P

- nem egészen bugmentes a játék pl. a multis kollégák kocsijai elég érdekesek (megy elõttem a gyerek és a kocsija félig az útba van süllyedve)

Full assist-ra állítva egész jó billel is, de már sport fokozaton elég nehézkes.

Na! Mostmeg legújabban nem enged fel a szerverre, nem tudok jáccani. Azt írja ki hogy TDU2 servers are not avaible at this time. Gondolom a sok ember rászabadult a szerverekre amik ettõl egy kicsit megnyikkantak. Elég nehézkes kezdet. Offline-ba meg nem lehet nyomulni. :(

Link to comment
Share on other sites

HD2

kösz! amúgy nekem bejön a játék, irányítást szokni kell. billentyûvel kicsit nehézkes, nem ártana egy jó kormány. viszont volt már szerencsém olyan félárkád játékokhoz (TRD2, TRD3) ahol ez jobban meg volt oldva.

Visszatérve azért van egy két dolog ami nem teccik

- az összes férfi karakter úgy néz ki mint egy kancsó :P ezért én inkább nõi karaktert választottam :) :P

- nem egészen bugmentes a játék pl. a multis kollégák kocsijai elég érdekesek (megy elõttem a gyerek és a kocsija félig az útba van süllyedve)

Full assist-ra állítva egész jó billel is, de már sport fokozaton elég nehézkes.

Na! Mostmeg legújabban nem enged fel a szerverre, nem tudok jáccani. Azt írja ki hogy TDU2 servers are not avaible at this time. Gondolom a sok ember rászabadult a szerverekre amik ettõl egy kicsit megnyikkantak. Elég nehézkes kezdet. Offline-ba meg nem lehet nyomulni. :(

Nálam is ez van, remélem még ma visszajön azért. :rolleyes: Pont hétvégére menne el hülyét kapnék.

Link to comment
Share on other sites

Fhouse

Mostanában miért divat játékoknál, hogy csak C meghajtóra lehet telepíteni?

Link to comment
Share on other sites

HD2

Na, elvileg 21:00 perckor visszajönnek a szerverek. Bár manapság már semmi sem szent, ebbõl is lesz 23:00.

Hivatalos fórumon írják:

"Servers confirmed down. Stay tuned."

Az utolsó oldalt nézzétek

Link to comment
Share on other sites

HD2

Az a gond, hogy ez egy autós játék és pont a legfontosabb dolgok lettek elrontva. Az irányítás árkád játékhoz képest azt mondom, hogy elmegy, de azért a doboz effektus befigyel. Az autók hangja meg egyszerûen förtelmes! A belsõ tér meg egyenesen szánalmas...lentebb valaki rakott be összehasonlító képet...hát ott meglátszik a különbség.

Hát ez aztán tényleg szánalmas. :ph34r:

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Hát ez aztán tényleg szánalmas. :ph34r:

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Játék közben szánalmas. :) A kamera állása legalábbis kvára elrontja, mivel semmit nem látok belõle. :) Garázsból én is linkelhetek képeket, de azt hiszem nem arról szól a játék, hogy garázsban nézegetem az autót belülrõl :))

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Hát ez aztán tényleg szánalmas. :ph34r:

[GSF] Picture

Minden mutató a minimumon/nullán áll, miközben jár a motor. Tényleg nagyon professzionális megoldás.

Link to comment
Share on other sites

HD2

Minden mutató a minimumon/nullán áll, miközben jár a motor. Tényleg nagyon professzionális megoldás.

Egy patchen múlik az egész, meg amúgy sem hiszem, hogy valaki nézte egyáltalán a mutatókat, mert az elsõ részben sem valós értékeket mutatott (leszámítva a fordulatszám, és a sebességmérõt), csak mutatott valamit aztán kész. De amúgy tényleg, ez valami nagyon fatális hiba..

Mellesleg azért van ennyi hiányosság, mert az Atari sürgette a kiadást, az Eden meg nem tudta befejezni a játékot. PC-re patch viszont már nemsokára jön is, legalábbis hivatalos fórumon ezt írták.

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Nekem ezzel a játékkal csak az a problémám, hogy nem TDU. Ez egy Sims 3 kiegészítõ, Autókázás címmel. Valahogy egyszerûen nincs az a hangulata, mint az elsõ résznek.

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Nekem ezzel a játékkal csak az a problémám, hogy nem TDU. Ez egy Sims 3 kiegészítõ, Autókázás címmel. Valahogy egyszerûen nincs az a hangulata, mint az elsõ résznek.

Agreed.

Nálam meg is kapta a kaszát. Ma még játszottam vele ~1 órát, de elég volt. Benéztem egy Porsche boltba, egész jól lehet menni azokkal a kocsikkal, de hogy pl a Mustángban ne legyen meganimálva a sebességváltás nagyon csíra húzás - a Porsche-ban rendesen váltott nekem.

Aztán meg nagyon kevés 2 rádióállomás - fõleg ha már ilyen '98-as szintet idéznek az autók hangjai. Na meg csak szerintem gázos hogy a 2 rádió közül az egyik rockot nyomat Ibizán? :) Félreértés ne essék, én amúgy is a rock zenét preferálom, de valahogy nagyon nem illik bele a játékba... Fõleg nem, hogy nyomatja a bemondó hogy metál meg hard rock meg mittomén aztán kb indie-t játszanak :D Gratulálok B)

Aztán meg az elsõ championship összes versenyének a rajtjánál ugyanazt(!) mondja el a bemondó, hát már a 3.nál nagyon untam, nem még a 4-5. indulásnál... Elég volt, nem kínzom magam tovább, majd jön a DiRT3, addig meg elleszek az F1-gyel. A Codemasters úgyis szanaszéjjel alázza az egész TDU2-t...

Link to comment
Share on other sites

Fhouse

A szinkronhangok szánalmasak, nem is kellettek volna szereplők úgy egyáltalán. A rádiók meg sose lesznek olyan viccesek mint a GTA Vice Cityben.

A hangulat amúgy jó, az irányítás nekem elmegy.

Ja de most nem lép be a profilommal. Nyomtam egy entert és semmi, nézem a tájképeket majd 2 perc múlva kiírja, hogy No connection, switching to offline.

Mi a franc van? (Eredeti a játék. van netem és azt írja, hogy servers available a kezdőablaknál)

Agreed.

de valahogy nagyon nem illik bele a játékba... Főleg nem, hogy nyomatja a bemondó hogy metál meg hard rock meg mittomén aztán kb indie-t játszanak :D Gratulálok B)

Link to comment
Share on other sites

HD2

A szinkronhangok szánalmasak, nem is kellettek volna szereplõk úgy egyáltalán. A rádiók meg sose lesznek olyan viccesek mint a GTA Vice Cityben.

A hangulat amúgy jó, az irányítás nekem elmegy.

Ja de most nem lép be a profilommal. Nyomtam egy entert és semmi, nézem a tájképeket majd 2 perc múlva kiírja, hogy No connection, switching to offline.

Mi a franc van? (Eredeti a játék. van netem és azt írja, hogy servers available a kezdõablaknál)

Megint szerver update van. Amúgy mi a neved a játékban? :D Nekem Carpenter01

Link to comment
Share on other sites

Fhouse

Megint szerver update van. Amúgy mi a neved a játékban? :D Nekem Carpenter01

SzFeri82

Ugyanaz mint a Blur-ben :)

Létrehozhatnánk majd akár egy GS klubot is ha megy a játék ahogy kell.

Link to comment
Share on other sites

HD2

SzFeri82

Ugyanaz mint a Blur-ben :)

Létrehozhatnánk majd akár egy GS klubot is ha megy a játék ahogy kell.

Néztem nem olcsó mulatság. :D 50000$ egy klub.

"We are aware that PC and 360 users are currently unable to reach our online servers and are working to get you all in game asap. Thanks for your patience."

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Minden mutató a minimumon/nullán áll, miközben jár a motor. Tényleg nagyon professzionális megoldás.

Hát nemtom eddig egy jatekban sem lattam hogy azok mozogtak volna,a shiftben nekem az volt hogy mint az örült össze vissza mozgott mindegyik,de amugy a fordulatszámmérõ és a sebsségmérõ az mozog :D

ui.: Aki a hangok miatt panaszkodik: alt+tab és a hang keverõben huzza fel 100%ra a TDU-t..

Link to comment
Share on other sites

bordy

Akinke van kormánya annak van ffb a tdu2-ben? Mert nálam semmi, valami nagyon nagyon enyhe rázkódás van csak néha, de amúgy semmi. Igaz nem ori, előbb próbálgatom, hogy kell-e ez nekem egyáltalán.

Billel nem próbáltam ugyan, de kormánnyal nincs gond szerintem az irányítással. Csak a sok panaszt véve...

Link to comment
Share on other sites

HD2

Akinke van kormánya annak van ffb a tdu2-ben? Mert nálam semmi, valami nagyon nagyon enyhe rázkódás van csak néha, de amúgy semmi. Igaz nem ori, elõbb próbálgatom, hogy kell-e ez nekem egyáltalán.

Billel nem próbáltam ugyan, de kormánnyal nincs gond szerintem az irányítással. Csak a sok panaszt véve...

Nincs, mert per pillanat egy kontrollert sem támogat.

Lentebb írtam miért, pár napon belül jön (elvileg) a patch.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...